Sveikos. Štai prasideda jūsų diena. Ką pirmiausiai darote? Įsijungiat TV? Perskaitot laikraštį? Važiuojat į darbą ar vežate vaikus į mokyklą? Ar atkreipėte dėmesį, kiek aplink mus reklamų...
...televizijoje, internete, el.pašte, spaudoje, autobusų stotelėse ir didžiulėse vitrinose. O jau nuo televizijos reklamų tai vaikų nuplėšt neįmanoma, tiesa?
Pamenate, Kalėdų periodu populiarią reklamą, kurioje deklamavo eilėraštį: tapu tapu tapu tapu eina meškinas be batų. Jis keliauja pas tave, neša bučkį už mane. :) Sūnus net iš kito kambario atbėgdavo išgirdęs :D
Kokią įtaką reklamos daro žmonijai ir augančioms kartoms? Žinau, kad yra žmonių, vadinamų reklamų aukomis - pamato reklamą ir privalo pirkti!
Ar ne per daug jau tos reklamos?
apie ka?
o man nieko.... negarbinu, bet paklausau. sestad nemaciau, tai kartojima ziuriu. Blyn, rimtai jie baigia atbukti☹ tie patys ''snukiai'' metai is metu 🤔
as referata bandau rasyti,kol dukryte snaudzia....
nu ka snekat
o kaip jus gyvenate? kaip mazasis garbanele?
sveikute 😘 ai po truputi. nervina salciai, nervina TV reklamos ☹ 😃 va ziuriu ZVAIGZDZIU duetu kartojima, tai varo kas 20 min ☹
priklausomybe 😉
labas mamytes : oj kokia sauni tema.................... mane reklama ''uzkniso juodai'' ipac per TV... gal ten deda koki neleistina kadra? kuris kelia nepriklausomybe ☹ nes vaikus vilioja kaip medus. komircinese televizijose jos gerokai per daug. ziurint koki filma jos ryte ryja musu laika. O reklama asmeniskai man itakos, daro ne per daugiausiai
😃 😃 😃
😃 😃 jo gerai pasakyta, nesvarbu kas daro, svarbu tai daro😃
kalbant apie masazus, tai man jokio skirtumo, kas masazuoja- vyras ar moteris, svarbu, kaip tai daro. Nors va Egipte kai moteris dare, tai neatsiplaidavau, gal todel, kad labai jau prasmirdusi ji prakaitu buvo...
Į SPA centą...bet kažin kiek čia romantikos😃 labaiu kūnui atokvėpis...
man labaiptinka kaii galva glosto,arba plaukus sukuoja...mmm.... galeciau uzmigti 😀
buvo nebuvo pripasakos😃
koks čia kad kita liestų, bet malonumas....aš išviso dievinu masažus..
mano vyras tai lektu masazui jei gautu tokia dovana 😀 ir dar paskui pripasakotu man kad sukelt pavyda kaip jam ten buvo gera 😀 😃
kokios cia paslaugos? As irgi tokiu noriu😀
griztant prie temos, tai tas tapu tapu mane jau vimde... PEr dukros kaledine svente praktiskai 4 is 5 vaiku ta eilerasti vis deklamavo Kaledu seniui 😀
as karta padovanojau masaza vyrui,dar tada nebuvo vyras,ir sako nu jau ne,nenoriu kad mane svetima liestu ,nu sakau jei nenori tada as nueisiu vietoj taves 😀 ir buvo pasaka 😃
paskui po masažo galima į kokį restoranėlį.... ☺