Visagalė reklama

Visagalė reklama

18. Feb 2011, 09:00

Sveikos. Štai prasideda jūsų diena. Ką pirmiausiai darote? Įsijungiat TV? Perskaitot laikraštį? Važiuojat į darbą ar vežate vaikus į mokyklą? Ar atkreipėte dėmesį, kiek aplink mus reklamų...

 

...televizijoje, internete, el.pašte, spaudoje, autobusų stotelėse ir didžiulėse vitrinose. O jau nuo televizijos reklamų tai vaikų nuplėšt neįmanoma, tiesa?

 

Pamenate, Kalėdų periodu populiarią reklamą, kurioje deklamavo eilėraštį: tapu tapu tapu tapu eina meškinas be batų. Jis keliauja pas tave, neša bučkį už mane. :) Sūnus net iš kito kambario atbėgdavo išgirdęs :D

 

Kokią įtaką reklamos daro žmonijai ir augančioms kartoms? Žinau, kad yra žmonių, vadinamų reklamų aukomis - pamato reklamą ir privalo pirkti!

 

Ar ne per daug jau tos reklamos?

18. Feb 2011, 10:51

o rimtai,kad reiktu leliuka uzrasyti i darzelio eile?

18. Feb 2011, 10:50

o gal megink tame pliusu izvelgti...... tada pasidarys lengviau

18. Feb 2011, 10:50

sveika..na nedepresuok,anksciau nuo metu vesdavo,dabar tik taip baisiia atrodo..as ir veiklos emiausi kai maziui buvo 1,4m

18. Feb 2011, 10:50

pas mus mažiausias 1,9 plius mūsų eile nepriėjus

18. Feb 2011, 10:50

kodel priima nuo 1.5 i darzeli

18. Feb 2011, 10:50

mano senelis baigia viska ispirkti is top shopo 😃

18. Feb 2011, 10:49

Laba diena, sedžiu gilioj depresijoj...vkar sulaukiau skam iš darbo, pasakė kad viena kolegė laukias, nauju priimt nebenori tai turiu vasara gryžt, galva sukas, nežinau ka daryt, mano kinderis dar toks man mažas, darželis net nepriims , vasara tik bus 1,5, metų

18. Feb 2011, 10:48

istryniau,bet zmones galetu pasisakyti prie prasantis i draugus,o cia ve vardu pavardziu...

18. Feb 2011, 10:48

Idomi tema.Mane asmeniskai reklama "nevaldo",nes daznai jauciu,kaip "isijungia" antireklaminis instinktas 😀,t.y.,kuo dazniau matau reklamuojama kokia preke,tuo labiau dideja galimybe,jog jos nepirksiu 😀.Cia lygiai taip pat,kai nueinu "gyvai" kur apsiprekinti.Kuo intensyviau moterytes vargs siulydamos prekes,tuo greiciau nueisiu nieko nenusipirkus 😀.Sunku mane ikalbeti,nenaudinga as verslui siuo atzvilgiu visai 😀.O kai noriu be reikalo nesinervinti del n kartu rodomu reklamu,tv visada ziuriu tik irasus per interneta,tuomet reklamas prasuku pati 😀.Va,mociute mano tikra reklamos "auka",gal senesnius zmones lengviau ikalbeti?,net nezinau 😀.Isijautusi i serialu gyvenima,neturi sveikatos "pabegti" daznai kur kitur ir per reklamas 😃,tad psichologiskai,pastoviai rodomas vaizdelis,ja ir veikia.

18. Feb 2011, 10:47

geras cia 🤣

18. Feb 2011, 10:44

ne ne ji ,nes ji man parase..kazi ar nebus kas ilinde,nes nei foto nieko

18. Feb 2011, 10:42

Daržiuke veikla 😀
KLAUSYKIT ...žiuriu pa keleta mamu is MK i feisboka draguose SAULE SUN ji atsirado po VAKARELIO..gal zinote kuri tai mama????

18. Feb 2011, 10:42

perziurejau oru prognozes, tai truputi mazesnis saltukas bus tik nuo 02 25...

18. Feb 2011, 10:41

2011-02-18 - Šalčiai neketina trauktis

Artėja į pabaigą šalčiausia šios žiemos savaitė. Artimiausiomis savaitgalio paromis pats smarkiausias speigas pasitrauks, tačiau šalčio jausmą didins stiprus, itin žvarbus rytų vėjas.

Arktinės kilmės speigas šalį užplūdo jau prabėgusį sekmadienį. Pačios žemiausios oro temperatūros buvo užregistruotos vasario 15, 16-osios, naktimis kai rytiniuose rajonuose spaudė 24-26 laipsnių šaltis. Speigas kiek atlėgo tik prabėgusią naktį į penktadienį.

Artėjant savaitgaliui slėgis ėmė kristi, Lietuva atsidūrė šaltojo anticiklono šiaurėje ir žemo slėgio pietuose sandūroje. Dėl didelių slėgio skirtumų susitprėjo vėjas, todėl artimiausiomis paromis bus pavojingai žvarbu.

Pietinis ciklonas vietomis, didesnė tikimybė, kad pietų Lietuvoje, gali pažerti ir negausaus sniego. Ten šiuo metu sniego ir esti mažiausia. Vakar rytą Varėnoje užregistruota tik 4, Kaune 2, o Kybartuose 0 centimetrų sniego.

Šiandien, penktadienį, pūs labai žvarbus rytys, negausus sniegas gali iškristi tik pietvakariniuose šalies rajonuose. Daugelyje rajonų pažeme pustys. Šalis pasidalins į šaltąją šiaurinę dalį, kur spaus 9-14 laipsnių šalčio ir į šiltąją pietvakarinę, kur laukiama 7-9 laipsnių šalčio.

Šeštadienį orai išliks panašūs. Kai kur, daugiausia pietiniuose rajonuose truputį pasnigs, toliau pūs žvarbus rytų vėjas. Oro temperatūra naktį kris iki 15-20, vietomis iki 23, laipsnių šalčio, dieną kils iki 9-14 laipsnių šalčio.

Sekmadienį sniego tikimybė bus maža. Vėjas pasisuks iš šiaurės rytų, taps truputį silpnesnis. Oro temperatūra naktį numatoma 16-21, kai kur iki 24 laipsnių šalčio. Dieną bus 10-15 laipsnių šalčio.

Ateinančios savaitės pradžioje numatomi ramūs ir labai šalti orai. Oro temperatūra naktimis vėl kris žemiau 20-25 laipsnių šalčio. Orai pradės atšilti tik artėjant savaitgaliui.

©2003-2011 Orai.lt

18. Feb 2011, 10:36

oi ne

18. Feb 2011, 10:35

jo uz kucias

18. Feb 2011, 10:33

ai,ryt uz kucias atidirbineja?

18. Feb 2011, 10:33

is imoniu teises.
Įmonės valdymo organams nustatyti rūpestingumo pareigos principai ir standartai. gal kuri netyciom naudingos informacijos turit? 😀

18. Feb 2011, 10:33

ka ryt ir darbo diena tai trumpas savaitgalis

18. Feb 2011, 10:32

aga apie ka? 😉

1 ... 21 22 23 24 25 26 27 ... 30