Sveikos. Štai prasideda jūsų diena. Ką pirmiausiai darote? Įsijungiat TV? Perskaitot laikraštį? Važiuojat į darbą ar vežate vaikus į mokyklą? Ar atkreipėte dėmesį, kiek aplink mus reklamų...
...televizijoje, internete, el.pašte, spaudoje, autobusų stotelėse ir didžiulėse vitrinose. O jau nuo televizijos reklamų tai vaikų nuplėšt neįmanoma, tiesa?
Pamenate, Kalėdų periodu populiarią reklamą, kurioje deklamavo eilėraštį: tapu tapu tapu tapu eina meškinas be batų. Jis keliauja pas tave, neša bučkį už mane. :) Sūnus net iš kito kambario atbėgdavo išgirdęs :D
Kokią įtaką reklamos daro žmonijai ir augančioms kartoms? Žinau, kad yra žmonių, vadinamų reklamų aukomis - pamato reklamą ir privalo pirkti!
Ar ne per daug jau tos reklamos?
o rimtai,kad reiktu leliuka uzrasyti i darzelio eile?
o gal megink tame pliusu izvelgti...... tada pasidarys lengviau
sveika..na nedepresuok,anksciau nuo metu vesdavo,dabar tik taip baisiia atrodo..as ir veiklos emiausi kai maziui buvo 1,4m
pas mus mažiausias 1,9 plius mūsų eile nepriėjus
kodel priima nuo 1.5 i darzeli
mano senelis baigia viska ispirkti is top shopo 😃
Laba diena, sedžiu gilioj depresijoj...vkar sulaukiau skam iš darbo, pasakė kad viena kolegė laukias, nauju priimt nebenori tai turiu vasara gryžt, galva sukas, nežinau ka daryt, mano kinderis dar toks man mažas, darželis net nepriims , vasara tik bus 1,5, metų
istryniau,bet zmones galetu pasisakyti prie prasantis i draugus,o cia ve vardu pavardziu...
Idomi tema.Mane asmeniskai reklama "nevaldo",nes daznai jauciu,kaip "isijungia" antireklaminis instinktas 😀,t.y.,kuo dazniau matau reklamuojama kokia preke,tuo labiau dideja galimybe,jog jos nepirksiu 😀.Cia lygiai taip pat,kai nueinu "gyvai" kur apsiprekinti.Kuo intensyviau moterytes vargs siulydamos prekes,tuo greiciau nueisiu nieko nenusipirkus 😀.Sunku mane ikalbeti,nenaudinga as verslui siuo atzvilgiu visai 😀.O kai noriu be reikalo nesinervinti del n kartu rodomu reklamu,tv visada ziuriu tik irasus per interneta,tuomet reklamas prasuku pati 😀.Va,mociute mano tikra reklamos "auka",gal senesnius zmones lengviau ikalbeti?,net nezinau 😀.Isijautusi i serialu gyvenima,neturi sveikatos "pabegti" daznai kur kitur ir per reklamas 😃,tad psichologiskai,pastoviai rodomas vaizdelis,ja ir veikia.
geras cia 🤣
ne ne ji ,nes ji man parase..kazi ar nebus kas ilinde,nes nei foto nieko
Daržiuke veikla 😀
KLAUSYKIT ...žiuriu pa keleta mamu is MK i feisboka draguose SAULE SUN ji atsirado po VAKARELIO..gal zinote kuri tai mama????
perziurejau oru prognozes, tai truputi mazesnis saltukas bus tik nuo 02 25...
2011-02-18 - Šalčiai neketina trauktis
Artėja į pabaigą šalčiausia šios žiemos savaitė. Artimiausiomis savaitgalio paromis pats smarkiausias speigas pasitrauks, tačiau šalčio jausmą didins stiprus, itin žvarbus rytų vėjas.
Arktinės kilmės speigas šalį užplūdo jau prabėgusį sekmadienį. Pačios žemiausios oro temperatūros buvo užregistruotos vasario 15, 16-osios, naktimis kai rytiniuose rajonuose spaudė 24-26 laipsnių šaltis. Speigas kiek atlėgo tik prabėgusią naktį į penktadienį.
Artėjant savaitgaliui slėgis ėmė kristi, Lietuva atsidūrė šaltojo anticiklono šiaurėje ir žemo slėgio pietuose sandūroje. Dėl didelių slėgio skirtumų susitprėjo vėjas, todėl artimiausiomis paromis bus pavojingai žvarbu.
Pietinis ciklonas vietomis, didesnė tikimybė, kad pietų Lietuvoje, gali pažerti ir negausaus sniego. Ten šiuo metu sniego ir esti mažiausia. Vakar rytą Varėnoje užregistruota tik 4, Kaune 2, o Kybartuose 0 centimetrų sniego.
Šiandien, penktadienį, pūs labai žvarbus rytys, negausus sniegas gali iškristi tik pietvakariniuose šalies rajonuose. Daugelyje rajonų pažeme pustys. Šalis pasidalins į šaltąją šiaurinę dalį, kur spaus 9-14 laipsnių šalčio ir į šiltąją pietvakarinę, kur laukiama 7-9 laipsnių šalčio.
Šeštadienį orai išliks panašūs. Kai kur, daugiausia pietiniuose rajonuose truputį pasnigs, toliau pūs žvarbus rytų vėjas. Oro temperatūra naktį kris iki 15-20, vietomis iki 23, laipsnių šalčio, dieną kils iki 9-14 laipsnių šalčio.
Sekmadienį sniego tikimybė bus maža. Vėjas pasisuks iš šiaurės rytų, taps truputį silpnesnis. Oro temperatūra naktį numatoma 16-21, kai kur iki 24 laipsnių šalčio. Dieną bus 10-15 laipsnių šalčio.
Ateinančios savaitės pradžioje numatomi ramūs ir labai šalti orai. Oro temperatūra naktimis vėl kris žemiau 20-25 laipsnių šalčio. Orai pradės atšilti tik artėjant savaitgaliui.
©2003-2011 Orai.lt
oi ne
jo uz kucias
ai,ryt uz kucias atidirbineja?
is imoniu teises.
Įmonės valdymo organams nustatyti rūpestingumo pareigos principai ir standartai. gal kuri netyciom naudingos informacijos turit? 😀
ka ryt ir darbo diena tai trumpas savaitgalis
aga apie ka? 😉