Sveikos. Štai prasideda jūsų diena. Ką pirmiausiai darote? Įsijungiat TV? Perskaitot laikraštį? Važiuojat į darbą ar vežate vaikus į mokyklą? Ar atkreipėte dėmesį, kiek aplink mus reklamų...
...televizijoje, internete, el.pašte, spaudoje, autobusų stotelėse ir didžiulėse vitrinose. O jau nuo televizijos reklamų tai vaikų nuplėšt neįmanoma, tiesa?
Pamenate, Kalėdų periodu populiarią reklamą, kurioje deklamavo eilėraštį: tapu tapu tapu tapu eina meškinas be batų. Jis keliauja pas tave, neša bučkį už mane. :) Sūnus net iš kito kambario atbėgdavo išgirdęs :D
Kokią įtaką reklamos daro žmonijai ir augančioms kartoms? Žinau, kad yra žmonių, vadinamų reklamų aukomis - pamato reklamą ir privalo pirkti!
Ar ne per daug jau tos reklamos?
giedre kur toki istatyma traukei, nera normuotu val, gali dirbt ir viršvalandžius jei tik nori
mano viena pažystama dirba darželyje... darželis dirba iki 7, tai jos irgi privalo sėdėti iki 7, nors ir nė vieno vaiko nebėra...
aha ir maniškis jau apsirengęs laukė turbūt nuo kokių keturių, nes visus tokiu laiku panašiai išsivesdavo 😃
darbdaviai sako iskur jus tokias nesamones istrauket arba dirbi palei musu gfrafika arba isviso nedirbk
jo jo o mano visad aprengta kolidoriuj laukdavo, tos pizutes kad tik greičiau
bet....
pas mus darželis iki 17.30 dirba, tai vieną kart atlėkiau vaiko pasiimt be penkių minučių darbo pabaigos, auklėtoja ir sako šiaip mes iki pusės šešių dirbam, o aš jai ir sakau šiaip tai dar nėra pusės šešių 😃
pas mane pietums vakarykščiai barščiai... man išeiginė.. 👍
vana talin prei kavos isipilsiu, vakar prasidariau iš širdgėlos
palei kodeksa kol vaikui ner 8 metu musu darbo grafikas tur 🤓5 but. bet...
aš jau puse pietu pagaminau 😃
liuks pareigos... visą dieną sėdi su vaiku... 😃
nu ka mamytes, sekmes kalbant einu pietu ruosti, o tai jau kazko pilvas gurgia 😀
kaži ar valytoja norėtų, nes ateina tik vakare kai visi išsiskirsto, o čia jau reiktų dirbti nuo ryto iki vakaro 😃
kai mes gryšim krizė baigsis pradės vėl kilt 😉
jo gaunu, daba reik tvarkytis del soc.pasalpos
ar gauni maistą?
mano pareigos ne iš aukštųjų galiu dirbt aukščiau bet neturiu noro, labai šūdina vieta
tai aisku kad neapsimoka ir ten prastai su algu mikejomu. ten tiek darbuotuju sumazino...
valytoją paaukštins į žurnaliūgas... 🤣 🤣 🤣