Visagalė reklama

Visagalė reklama

18. Feb 2011, 09:00

Sveikos. Štai prasideda jūsų diena. Ką pirmiausiai darote? Įsijungiat TV? Perskaitot laikraštį? Važiuojat į darbą ar vežate vaikus į mokyklą? Ar atkreipėte dėmesį, kiek aplink mus reklamų...

 

...televizijoje, internete, el.pašte, spaudoje, autobusų stotelėse ir didžiulėse vitrinose. O jau nuo televizijos reklamų tai vaikų nuplėšt neįmanoma, tiesa?

 

Pamenate, Kalėdų periodu populiarią reklamą, kurioje deklamavo eilėraštį: tapu tapu tapu tapu eina meškinas be batų. Jis keliauja pas tave, neša bučkį už mane. :) Sūnus net iš kito kambario atbėgdavo išgirdęs :D

 

Kokią įtaką reklamos daro žmonijai ir augančioms kartoms? Žinau, kad yra žmonių, vadinamų reklamų aukomis - pamato reklamą ir privalo pirkti!

 

Ar ne per daug jau tos reklamos?

18. Feb 2011, 12:03

giedre kur toki istatyma traukei, nera normuotu val, gali dirbt ir viršvalandžius jei tik nori

18. Feb 2011, 12:02

mano viena pažystama dirba darželyje... darželis dirba iki 7, tai jos irgi privalo sėdėti iki 7, nors ir nė vieno vaiko nebėra...

18. Feb 2011, 12:02

aha ir maniškis jau apsirengęs laukė turbūt nuo kokių keturių, nes visus tokiu laiku panašiai išsivesdavo 😃

18. Feb 2011, 12:02

darbdaviai sako iskur jus tokias nesamones istrauket arba dirbi palei musu gfrafika arba isviso nedirbk

18. Feb 2011, 12:01

jo jo o mano visad aprengta kolidoriuj laukdavo, tos pizutes kad tik greičiau

18. Feb 2011, 12:01

bet....

18. Feb 2011, 12:00

pas mus darželis iki 17.30 dirba, tai vieną kart atlėkiau vaiko pasiimt be penkių minučių darbo pabaigos, auklėtoja ir sako šiaip mes iki pusės šešių dirbam, o aš jai ir sakau šiaip tai dar nėra pusės šešių 😃

18. Feb 2011, 12:00

pas mane pietums vakarykščiai barščiai... man išeiginė.. 👍

18. Feb 2011, 12:00

vana talin prei kavos isipilsiu, vakar prasidariau iš širdgėlos

18. Feb 2011, 12:00

palei kodeksa kol vaikui ner 8 metu musu darbo grafikas tur 🤓5 but. bet...

18. Feb 2011, 12:00

aš jau puse pietu pagaminau 😃

18. Feb 2011, 11:59

liuks pareigos... visą dieną sėdi su vaiku... 😃

18. Feb 2011, 11:59

nu ka mamytes, sekmes kalbant einu pietu ruosti, o tai jau kazko pilvas gurgia 😀

18. Feb 2011, 11:59

kaži ar valytoja norėtų, nes ateina tik vakare kai visi išsiskirsto, o čia jau reiktų dirbti nuo ryto iki vakaro 😃

18. Feb 2011, 11:59

kai mes gryšim krizė baigsis pradės vėl kilt 😉

18. Feb 2011, 11:58

jo gaunu, daba reik tvarkytis del soc.pasalpos

18. Feb 2011, 11:57

ar gauni maistą?

18. Feb 2011, 11:57

mano pareigos ne iš aukštųjų galiu dirbt aukščiau bet neturiu noro, labai šūdina vieta

18. Feb 2011, 11:57

tai aisku kad neapsimoka ir ten prastai su algu mikejomu. ten tiek darbuotuju sumazino...

18. Feb 2011, 11:57

valytoją paaukštins į žurnaliūgas... 🤣 🤣 🤣

1 ... 15 16 17 18 19 20 21 ... 30