Vasaros gidas: Zoopark Kaune

Vasaros gidas: Zoopark Kaune

27. Aug 2021, 19:53 Kristina B. Kristina B.

Iš Mamyčių klubo gavusi pakvietimus apsilankyti Zooparke labai apsidžiaugiau. Kadangi šįmet jau buvome Zoopark Vilniuje ir aprašėme savo įspūdžius, tai nutariau šį kartą pasinaudoti galimybe ir aplankyti Zoopark Kaune, PC "Mega". Įėjimo bilietas darbo dienomis ten kainuoja 5 eur, savaitgaliais - 7 eur. Maistelis triušiukams, jūrų kiaulytėms, vištoms, šikšnosparniams arba papūgoms - 1 eur.

Vos įžengus pro duris lankytojus pasitinka didžiuliai vėžliai. Leidžiama glostyti jų nugarytes. Prisipažinsiu, pirmą kartą paliečiau vėžlį :) kažkaip niekada anksčiau nebuvo tekę.

Vaikams nepaprastai patiko maitinti triušiukus. Jie labai meilūs ir švelnūs. Būtinai reikia pamaitinti triušiukus :)

Iš paukščių ten yra tukanų giminės paukštis Arielis, kelių rūšių vištos, patarška ir papūgos. Į vištų ir papūgėlių narvelius galima įeiti, pamaitinti. Jos drąsiai tupia ant rankų.

Yra itin daug jūrų kiaulyčių. Pačių įvairiausių rušių, tokia nedidelė paroda. Ir plikų, ir ilgaplaukių, ir didelių ir visai mažulyčių. Na, nesu didelė visų tų graužikų mėgėja.

Žinoma, graužikų ekspozicija vien jūrų kiaulytėm neapsiriboja. Yra ir surikatų bei kitokių žiurkikių

Šikšnosparniai puikiai matėsi, bet, žinoma, nuotraukoje, gaunasi juoda dėmė. Roplių nėra daug, vos vienas kukurūzinis žaltys ir keli driežiukai

Dar po teritoriją turėtų vaikštinėti ožka, bet šiuo metu ji atostogavo kažkur Lietuvos pievose.

Kauno zoopark mažesnis nei Vilniaus, bet tos emocijos glostant vėžlius ar maitinant triušiukus! Tai nepakartojama. Patiks kiekvienam: ir mažam, ir dideliam.

Ačiū MK ir Zoopark už tokią galimybę.