Uno parko pramogos

Uno parko pramogos

06. Sep 2021, 08:27 Kristina B. Kristina B.

Vasaros gidas mums padovanojo puikią dovaną - apsilankymą visai šeimai Uno parke. Uno parkai įsikūrę Vilniuje, Kaune ir Druskininkuose.Mes pasirinkome parką Kaune. Jis įsikūręs vaizdingose Lampėdžių apylinkėse.

Pirmiausia buvo užsegtos apsaugos, instruktuota, o tada jau leido mums kopinėti ir laipinėti. Aišku, pirmiausia išbandėme vaikiškas trasas. Štai aš ropoju vaikiška trasa :D nerekomenduoju. Vaikiškos trasos skirtos vaikų mažam sudėjimui, tai suaugusiam pralįsti nelabai kaip.

O štai suaugusiųjų trasos visai smagios. Suskirstytos spalvomis pagal ilgį, sudėtingumą. Visose trasose daug skrydžių. Suaugusiajam kaina 17 eur, vaikams pigiau.

Tikrai rekomenduoju, ypač kokiems paaugliams - super. Mačiau kiti net gimtadienius čia švenčia

Vaikams labai sveika įveikti šiek tiek baimės

Įveikę vaikiškas trasas, ėjome jau ir į suaugusiųjų, bet ten pasidėjome telefoną į šalį. Nebefotografavome, o tiesiog mėgavomės nuostabiais nuo viršaus atsiveriančiais vaizdais, o kai kurios kliūtys ir fizinių jėgų pareikalavo. Labai smagu, puiki pramoga tiek vaikams, tiek suaugusiems. Labai labai siūlau išmėginti kiekvienam! Toks must do it dalykas!

Vienintelis Kauno Unoparko trūkumas, kad nėra itin mažiems vaikams skirtų traselių. Tokių kurios įveikiamos su tėvelių pagalba. Bet mums tai jau nebuvo labai aktualu, tad tai nėra trūkumas mums, bet, jei turite mažesnių vaikučių, galite to pasigesti. Nepastebėjau ir kavinės ar kitos užkandžių vietos, bet ten tarp tų viršūnių nelabai ir norisi valgyti, tai vėlgi - mums tai joks trūkumas, bet reikia turėti omeny.

Manau tikrai kartosim.

Labai labai ačiū MK ir Uno parkui už tokią puikią dovaną.