Rugsėjo džiaugsmai

Rugsėjo džiaugsmai

11. Sep 2022, 15:37 Gintarep Gintarep

Vakar su tėčiu buvome ekskursijoje po Vilniaus elektrinę. Ekskursija buvo su gide, tad daug ko sužinojome, ko iki tol net nepagalvojome. Teritorija saugoma, patalpos rakinamos, tad iš gatvės nepakliūsi. Ekskursija trūko 1 val. Buvo labai įdomu.

Registravau ir panelytę, bet panelytė turėjo tuo metu veiklos - su dailės mokykla ėjo į parodą. Pas juos šeštadienis skirtas parodų lankymui (registracijos dieną to nežinojau).

Akylesnis skaitytojas pamena, kad dukrelė šįmet baigė muzikos mokyklą ir įstojo į dailės mokyklą. Mokysis su tais, kurie šioje mokykloje atsimokė 4 metus ir juos perkėlė į pagrindinio ugdymo pirmą klasę. Dukrelė 4 dienas dailės mokykloje jau atsimokė:labai patiko klasė, mokytojai, o ypač klasės auklėtoja. Klasė maža - iki 15 mokinių (yra ir berniukų). Dukrelei džiugu, kad neužduodami namų darbai (viskas vyks klasėje). Tėvai bus kviečiami į vaikų parodas.
Anot panelės - prasidėjo poilsio laikas, lyginant su muzikos mokykla.
Džiugu, kad pirma vaikas mokėsi muzikos, o tik po to dailės. Muzikos mokykla išmokino disciplinos, pareigingumo ir atsakomybės, bei sceninio etiketo. Kas tiko (reikėjo) muzikos mokykloje, tas netiks(arba dalinai netiks) dailės mokykloje. 

jaldija jaldija 14. Sep 2022, 22:50

Sėkmės Birutei naujoje mokykloje, sėkmės taip mėgoamoje veikloje ???