MIGLĖ: Ši diena - tik Jums!

MIGLĖ: Ši diena - tik Jums!

29. May 2010, 08:00

Labas rytas. Aš Miglė. Dar nesenai –ienė, tad pratinuosi. Keistai reaguoju kai į mane kreipiasi „ponia“.

 

Esu jauna mama. Man 22. Auginu dukrelę Saulę, kuriai greitai bus 6 mėnesiai.

 

 

„Laisvalaikiu“ be šeimos ir namų ruošos studijuoju ikimokyklinį ugdymą. Po ilgų ieškojimų radau tai, kas man patinka. Juolab labai džiaugiuosi, kai savo žinias galiu pritaikyti praktikoje. Laukiu nesulaukiu, kol mano dukružė paūgės ir visas priemones, žaidimus ir daineles galės išbandyti.

 

 

Nors nesame labai jau dideli patriotai, bet mėgstame keliauti po Lietuvą. Laikomės nuostatos, kad keliauti į kitą šalį atostogauti, kažką pamatyti, kol nepažinai savo krašto – nuodėmė. Šiemet į keliones įtraukėme ir dukružę.

 

 

Pati sau atrodau keistas žmogus: esu drąsi, bet bijau naujų žmonių. Man sunku pradėti bendravimą, bet kai susibendrauju – užčiaupti neįmanoma. Esu linkusi vadovauti, bet nekenčiu kritikos... na o visa kita pačios išsiklausinėsite.

 

Nors ir šeštadienis, tikiuosi palaikysite kompaniją ir smagiai praleisime laiką.

 

Miglės anketa:

 

http://www.mamyciuklubas.lt/bukime-pazistami/migle-didziausia-vertybe-seima

****

Kaip tapti dienos herojumi, skaitykite čia: tapk-dienos-herojumi

 

Šios mamytės jau "užsisakė" dienas, kai taps dienos herojėmis ir visą dieną atsakinės į jūsų klausimus. Kas norite, rašykite ir rezervuokitės (drąsiau):

 

Gegužės 30 - sekmadienis LAURA (laurora)

Gegužės 31 - pirmadienis ČESANDRA  (cesandra)

Birželio 1- ?

Birželio 2 - VIKTORIJA (zaliaake)

 

Jei nori tapti Dienos herojumi,

siųsk savo prisistatymą per MK mygtuką "Tapk Mamyčių klubo autoriumi" (dešinėje portalo pusėje po Panthenol reklama)

 

Tam tereikia nedaug papasakoti apie save, įkelti kelias nuotraukas, nurodyti dieną, kada galėsite atsakinėti į klausimus, ir savo telefono numerį, jei reiktų su jumis susisiekti.

 

29. May 2010, 20:48

na aš irgi dabar žiūriu: ką tik buvo, dabar nėra 😃 Matyt rytdienai ruošiasi 😀

neri, vaikystė matyt nebuvo mano laimingiausias gyvenimo etapas, nes nelabai ką prisimenu... Prisiminimai prasideda apie 11 - 12 mano gyvenimo metus, kai susitvarkė santykiai šeimoje. Turbūt ryškiausiai prisimenu pirmąsias atostogas su mama ir tėčiu Juodkrantėje.

neri neri 29. May 2010, 20:46

o koks maloniausias prisiminimas iš vaikystės 😀

29. May 2010, 20:43

o žiūriu net redaktorė Eglė įvertino kokia aš neįdomi 😃 Lauros anketą įdėjo šiandien 😃

29. May 2010, 20:42

Ot Deimante ir ne... perkūnijos nebijau visai

29. May 2010, 20:41

Neri, nebuvau padykus. Rami mergaitė buvau. Tik į kaimą išvažiavus atsigaudavau. gal dėl to, kad ten buvau vyriausia iš visų vaikų, o mieste išėjus į kiemą - pati mažiausia ir jauniausia...

29. May 2010, 20:38

Tai žinoma, deimante, visi kažko bijo. Bijau aukščio ir greičio kurio negaliu kontroliuoti - pavyzdžiui karuselėse nesisuku. o smarkus lietus man kelia nerimą.

neri neri 29. May 2010, 20:37

tai buvai padykus ,jei močiutei į lovą varles dėdavot 😃

29. May 2010, 20:37

Neri, labiausiai mėgstu morenginius pyragaičius.

29. May 2010, 20:35

Aida, jei taip nutiktų, grįžusiam nesakyčiau nė žodžio, elgčiausi taip lyg nieko nebūtų nutikę. Maniškį labai blogai veikia, kai jis ką nors iškrečia, o aš ignoruoju jo "nusižengimus".
Aš jau pasimokiau kad nei isterijom nei pykčiais nieko nepakeisi. Mano buvusysis taip darydavo

neri neri 29. May 2010, 20:34

na jei jau apie saldumynus ,tai ką labiausiai mėgsti nes pavyzdžiui aš labai mėgstu zefyrus 😃

29. May 2010, 20:33

Deimante, nebijau nei vorų, nei musių, nei varlių... driežus rinkdavom vaikystėje ir mesdavom bailioms mergaitėms už kaklo, o varles į lovą močiutei dėdavom...

29. May 2010, 20:32

kaip elgtaisi,jeigu vyras namo negrįštų nakvoti?

29. May 2010, 20:30

Sveika, neri. save palepinu saldumynais, nauju karoliukų užsakymu. labai gerai jaučiuosi kai pasinaudoju kokia nors akcija ir sutaupau nemazai pinigu. Jaučiuosi tada kaip laimėjusi loterijoje.
Su vyru staigmenų dažnai nedarome, užtat kai darom, jos būna ypatingos.

neri neri 29. May 2010, 20:21

o kaip palepini save , ar darote vienas kitam staigmenas 😀

29. May 2010, 20:16

kas is to... pasivaikscioti nera kur vsitiek ☹
Aida, nemaitinu nuo 2 mėnesių, nes labai atpylinėjo. Gaila vaiko paprasčiausiai - tokia pavargus atrodė. Nors gydytoja sakė vistiek maitinti, jei nepavyksta (tipo jeigu nemoki) iš krūties tai nutrauk ir duok is butelio, duok su sauksteliu... kad nepersivalgytu... vistiek tas pats buvo. Teko atsisakyti to malonumo maitinti ir pereiti prie tirštesnio mišinio. Pieno turėjau dar iki kol ssaulei suejo 5 menesiai

29. May 2010, 20:11

ar dar savo mažylę pati maitini

29. May 2010, 20:08

Dabar gyvenam pačiam raudondvario pl. gale - prie regitros.

29. May 2010, 20:00

Nusprendėm... jei būtu mano valia, tai mes iki gyvenimo pabaigos niekur nebesikraustytumėm. Aš tiek kartų per gyvenimą krausčiausi, kad vien nuo minties silpna darosi.
Butą nuomavomės, o šiandien šeimininkė atėjo ir pasakė, kad nori butą parduoti.mes pinigėlių nelabai turim tokiam malonumui. O jei čia pradės vaikščioti kiti žmonės pasižiūrėti buto, tai pati supranti: koks gyvenimas, kai bet kurią dieną gali atvažiuoti ir pasakyti kad rado pirkėjus.
Rytoj bus aišku. bet greičiausiai kraustysimės į šilainius

29. May 2010, 19:57

Aida, pas mus šiaip nėra moteriškų ar vyriškų darbų. begyvenant savaime pasiskirstėm darbus: Vyras plauna indus, nes nėštumo metu nepasiekiau krano atsukti virtuvėje, taip ir liko. Užtat aš darau valgyti. Aš skalbiu ir lyginu, o jis džiausto. Aš valau dulkes, jis siurbia... Atrodo juokinga kai pagalvoji, bet abu žinom kokios kurio pareigos ir nebūna pykčių. Taip dažniau pasisiūlom vienas už kitą ką nors padaryti ir pan.

29. May 2010, 19:55

deimante, kolkas greičiausiai kraustymasis. Didžiausias planas. Net baisu pagalvoti. Planuojam į Šventają ar į Monciškes važiuoti atostogauti, bet atostogos dar toli - tik rugpjūtį.

1 ... 5 6 7 8 9 10 11 ... 19