MIGLĖ: Ši diena - tik Jums!

MIGLĖ: Ši diena - tik Jums!

29. May 2010, 08:00

Labas rytas. Aš Miglė. Dar nesenai –ienė, tad pratinuosi. Keistai reaguoju kai į mane kreipiasi „ponia“.

 

Esu jauna mama. Man 22. Auginu dukrelę Saulę, kuriai greitai bus 6 mėnesiai.

 

 

„Laisvalaikiu“ be šeimos ir namų ruošos studijuoju ikimokyklinį ugdymą. Po ilgų ieškojimų radau tai, kas man patinka. Juolab labai džiaugiuosi, kai savo žinias galiu pritaikyti praktikoje. Laukiu nesulaukiu, kol mano dukružė paūgės ir visas priemones, žaidimus ir daineles galės išbandyti.

 

 

Nors nesame labai jau dideli patriotai, bet mėgstame keliauti po Lietuvą. Laikomės nuostatos, kad keliauti į kitą šalį atostogauti, kažką pamatyti, kol nepažinai savo krašto – nuodėmė. Šiemet į keliones įtraukėme ir dukružę.

 

 

Pati sau atrodau keistas žmogus: esu drąsi, bet bijau naujų žmonių. Man sunku pradėti bendravimą, bet kai susibendrauju – užčiaupti neįmanoma. Esu linkusi vadovauti, bet nekenčiu kritikos... na o visa kita pačios išsiklausinėsite.

 

Nors ir šeštadienis, tikiuosi palaikysite kompaniją ir smagiai praleisime laiką.

 

Miglės anketa:

 

http://www.mamyciuklubas.lt/bukime-pazistami/migle-didziausia-vertybe-seima

****

Kaip tapti dienos herojumi, skaitykite čia: tapk-dienos-herojumi

 

Šios mamytės jau "užsisakė" dienas, kai taps dienos herojėmis ir visą dieną atsakinės į jūsų klausimus. Kas norite, rašykite ir rezervuokitės (drąsiau):

 

Gegužės 30 - sekmadienis LAURA (laurora)

Gegužės 31 - pirmadienis ČESANDRA  (cesandra)

Birželio 1- ?

Birželio 2 - VIKTORIJA (zaliaake)

 

Jei nori tapti Dienos herojumi,

siųsk savo prisistatymą per MK mygtuką "Tapk Mamyčių klubo autoriumi" (dešinėje portalo pusėje po Panthenol reklama)

 

Tam tereikia nedaug papasakoti apie save, įkelti kelias nuotraukas, nurodyti dieną, kada galėsite atsakinėti į klausimus, ir savo telefono numerį, jei reiktų su jumis susisiekti.

 

29. May 2010, 21:09

Optimistas mano vyras. Jis visada sako: spręsim problemas kai jos bus...

29. May 2010, 21:09

Neri, taip... Ji didžiausia patarėja, nes jos patirtis nesena. Nors ir ja aklai nepasiklaiuju

29. May 2010, 21:08

Aida, žiūrint kas išmaldos prašo: jei sena moterytė duodu jei turiu, nors 10 ct. Jei alkoholikas - net žvilgsnio nesulauks. jei studentas groja gitara ir laukia kol uždirbs pinigėlį - nepagailėsiu, bet jei jo pana prieis su kepure "Sušelpkit gatvės muzikantą", pasakysiu: susiraskit darbus... Jei ant laiptu sėdės motina paburkusiu veidu ir vaikas ašarotom akim, nupirksiu bandelę, kad ir už 2 Lt, negu motinai buteliui alaus duosiu.

neri neri 29. May 2010, 21:06

tai gal vyras optimistas ,juk pusiausvyra turi būti 😀

29. May 2010, 21:05

Deimante, jei dukrai ar vyrui tada galiu apsipirkinėti, jei sau - vargiai. Ir šiaip, mieliau perku internetu

neri neri 29. May 2010, 21:04

tai tavo mama ir močiutė ir dar jauna mama 😃 dabar turite bendrų temų 😀

29. May 2010, 21:04

kaip žiūrai į išmaldos prašančius žmones,ar sušelpi juos

29. May 2010, 21:01

neri, esu daugiau romantike nei realiste, bet daugiau pesimiste nei optimiste

29. May 2010, 21:01

aida, su pirmuoju santykiai isiro likus 2 - 3 mėnesiams iki vestuvių. dabar tuo džiaugiuosi

29. May 2010, 21:00

Neri, atsiradus seimai as suvokiau kokia buvau baisi paauglė ir kiek skausmo jiems sukeliau,. Dabar viskas tobula. Tiesa, mano tevai issiskyre, turiu patėvį. bet laikausi nuostatos, kad ne tas kuris padarė, o tas kuris užaugino.
Turiu 2 seseris iš biologinio tėvo pusės ir 2 iš mamos. Tėčio dukroms 21 ir 15, o mamos dukroms - 8 ir 4. Jos man artimesnės, nes augau su mama

neri neri 29. May 2010, 20:59

o kokia tu ?labiau realistė ar romantikė 😀

29. May 2010, 20:58

Norėčiau kad saulė gautų vyro:
1. humoro jausmą
2. savikontrolę
3. pasitikejima savimi
o is manes
1. jautrumą
2. poreiki kurti
3. uzsispyrima siekiant tikslo

29. May 2010, 20:57

ar tu su pirmuoju buvai susituokusi,ar taip gyvenai?gal ir rašei,bet aš nemačiau

neri neri 29. May 2010, 20:56

o kaip dabar santykiai su tėveliais ? ar turi brolių, sesių ?

29. May 2010, 20:55

Į negyvenamą salą pasiimčiau praktiškus dalykus: peilį, kompasą ir degtukus.

29. May 2010, 20:53

Aida, jei nemalonaus tai gal kai su buvusiuoju skyriausi. O jei malonaus... tai labai daug tokių: nuo pirmo bučinio su dabartiniu vyru iki gimdymo akimirkų su vyru.

29. May 2010, 20:52

kokias savybes norėtai ,kad turėtų tavo dukrytė,3iš vyro pusės,3iš tavo,it kokių ,nenorėtai

29. May 2010, 20:50

kokius tris daiktus pasiimtai į negyvenamą salą?

29. May 2010, 20:49

kokio įvykio negali užmiršti,?

neri neri 29. May 2010, 20:49

aš ir mačiau ,kad atsirado rytdienos herojė ,bet dar ne vakaras 😃 manau ,kad įdomi ,bandžiau čia viską išskaityti ,nes per dieną buvau užsiėmusi darbais ,o vakar išviso neteko pabendrauti su Živile 😀

1 ... 4 5 6 7 8 9 10 ... 19