Labas rytas. Aš Miglė. Dar nesenai –ienė, tad pratinuosi. Keistai reaguoju kai į mane kreipiasi „ponia“.

Esu jauna mama. Man 22. Auginu dukrelę Saulę, kuriai greitai bus 6 mėnesiai.


„Laisvalaikiu“ be šeimos ir namų ruošos studijuoju ikimokyklinį ugdymą. Po ilgų ieškojimų radau tai, kas man patinka. Juolab labai džiaugiuosi, kai savo žinias galiu pritaikyti praktikoje. Laukiu nesulaukiu, kol mano dukružė paūgės ir visas priemones, žaidimus ir daineles galės išbandyti.

Nors nesame labai jau dideli patriotai, bet mėgstame keliauti po Lietuvą. Laikomės nuostatos, kad keliauti į kitą šalį atostogauti, kažką pamatyti, kol nepažinai savo krašto – nuodėmė. Šiemet į keliones įtraukėme ir dukružę.

Pati sau atrodau keistas žmogus: esu drąsi, bet bijau naujų žmonių. Man sunku pradėti bendravimą, bet kai susibendrauju – užčiaupti neįmanoma. Esu linkusi vadovauti, bet nekenčiu kritikos... na o visa kita pačios išsiklausinėsite.
Nors ir šeštadienis, tikiuosi palaikysite kompaniją ir smagiai praleisime laiką.
Miglės anketa:
http://www.mamyciuklubas.lt/bukime-pazistami/migle-didziausia-vertybe-seima
****
Kaip tapti dienos herojumi, skaitykite čia: tapk-dienos-herojumi
Šios mamytės jau "užsisakė" dienas, kai taps dienos herojėmis ir visą dieną atsakinės į jūsų klausimus. Kas norite, rašykite ir rezervuokitės (drąsiau):
Gegužės 30 - sekmadienis LAURA (laurora)
Gegužės 31 - pirmadienis ČESANDRA (cesandra)
Birželio 1- ?
Birželio 2 - VIKTORIJA (zaliaake)
Jei nori tapti Dienos herojumi,
siųsk savo prisistatymą per MK mygtuką "Tapk Mamyčių klubo autoriumi" (dešinėje portalo pusėje po Panthenol reklama)
Tam tereikia nedaug papasakoti apie save, įkelti kelias nuotraukas, nurodyti dieną, kada galėsite atsakinėti į klausimus, ir savo telefono numerį, jei reiktų su jumis susisiekti.
Optimistas mano vyras. Jis visada sako: spręsim problemas kai jos bus...
Neri, taip... Ji didžiausia patarėja, nes jos patirtis nesena. Nors ir ja aklai nepasiklaiuju
Aida, žiūrint kas išmaldos prašo: jei sena moterytė duodu jei turiu, nors 10 ct. Jei alkoholikas - net žvilgsnio nesulauks. jei studentas groja gitara ir laukia kol uždirbs pinigėlį - nepagailėsiu, bet jei jo pana prieis su kepure "Sušelpkit gatvės muzikantą", pasakysiu: susiraskit darbus... Jei ant laiptu sėdės motina paburkusiu veidu ir vaikas ašarotom akim, nupirksiu bandelę, kad ir už 2 Lt, negu motinai buteliui alaus duosiu.
tai gal vyras optimistas ,juk pusiausvyra turi būti 😀
Deimante, jei dukrai ar vyrui tada galiu apsipirkinėti, jei sau - vargiai. Ir šiaip, mieliau perku internetu
tai tavo mama ir močiutė ir dar jauna mama 😃 dabar turite bendrų temų 😀
kaip žiūrai į išmaldos prašančius žmones,ar sušelpi juos
neri, esu daugiau romantike nei realiste, bet daugiau pesimiste nei optimiste
aida, su pirmuoju santykiai isiro likus 2 - 3 mėnesiams iki vestuvių. dabar tuo džiaugiuosi
Neri, atsiradus seimai as suvokiau kokia buvau baisi paauglė ir kiek skausmo jiems sukeliau,. Dabar viskas tobula. Tiesa, mano tevai issiskyre, turiu patėvį. bet laikausi nuostatos, kad ne tas kuris padarė, o tas kuris užaugino.
Turiu 2 seseris iš biologinio tėvo pusės ir 2 iš mamos. Tėčio dukroms 21 ir 15, o mamos dukroms - 8 ir 4. Jos man artimesnės, nes augau su mama
o kokia tu ?labiau realistė ar romantikė 😀
Norėčiau kad saulė gautų vyro:
1. humoro jausmą
2. savikontrolę
3. pasitikejima savimi
o is manes
1. jautrumą
2. poreiki kurti
3. uzsispyrima siekiant tikslo
ar tu su pirmuoju buvai susituokusi,ar taip gyvenai?gal ir rašei,bet aš nemačiau
o kaip dabar santykiai su tėveliais ? ar turi brolių, sesių ?
Į negyvenamą salą pasiimčiau praktiškus dalykus: peilį, kompasą ir degtukus.
Aida, jei nemalonaus tai gal kai su buvusiuoju skyriausi. O jei malonaus... tai labai daug tokių: nuo pirmo bučinio su dabartiniu vyru iki gimdymo akimirkų su vyru.
kokias savybes norėtai ,kad turėtų tavo dukrytė,3iš vyro pusės,3iš tavo,it kokių ,nenorėtai
kokius tris daiktus pasiimtai į negyvenamą salą?
kokio įvykio negali užmiršti,?
aš ir mačiau ,kad atsirado rytdienos herojė ,bet dar ne vakaras 😃 manau ,kad įdomi ,bandžiau čia viską išskaityti ,nes per dieną buvau užsiėmusi darbais ,o vakar išviso neteko pabendrauti su Živile 😀