Laisvalaikis. Koks jis?

Laisvalaikis. Koks jis?

26. Feb 2011, 09:00

Labas rytas, mielosios mamytės. Kaip miegojote? Ar vaikiukai leido ilgiau pamiegoti?

 

Na, kadangi mes kaimuke, tai čia niekada ilgiau nepamiegosi. Jau vaikas prieš aštuonias atsikelia.

Didžiausią savaitgalio dalį praleidžiame kaime - pas mano tėvelius. Ir vaikui gera proga pakvėpuot grynu oru, tai su kūma ir dėde mankštą atlieka...:)

Tik vyrui nepasiseka - vietoj poilsio laukia darbai. Čia visada būna darbo, labai retai kada nebūtų. Šiandien važiuoja į mišką - malkų parsivežti. 

 

Kaip Jūs leidžiate savaitgalius?

26. Feb 2011, 18:35

Nu tu tai nereali. Kažin ar kada tavo vyro pasididžiavimas būna ramybės būsenoje su tokia žmona... ☺ Šaunuolė. 😀

26. Feb 2011, 18:34

Svarbu gyvensi, o iki kito baliaus pasveiksi 😀

Aš nusipirkau grybų mišrainės-konservų, tai nors vakarui sunku, bet su duona pavalgysim ir viskas, nieko nenoriu 😀 nuo kompoto pilvas kliuksi 😀

26. Feb 2011, 18:34

😃 kudinsimes

26. Feb 2011, 18:33

Tuo Rima pasirodys. 😃 Skyp'e prisijungė. 😃

26. Feb 2011, 18:33

Kuriam vyrui nepatiktų tokia staigmenėlė 😃 Na nereikia sakyti, padykus tu tai ir vyras nenusileidžia 👍

26. Feb 2011, 18:33

EIK TU SAU..erzinies ane?

26. Feb 2011, 18:33

Keptos stintos. 😃

26. Feb 2011, 18:33

Dovile, beveik gerai. Nu pusiau... Bet gyvensiu. 😀

26. Feb 2011, 18:33

😃

26. Feb 2011, 18:33

ka vakarienes?

26. Feb 2011, 18:33

Nedrįsčiau juoktis...nes pačiai irgi visai su galva prastai 😀 vyrui aiškinau, kad dėjau ir pirkau, nors nei čekyje, nei krepšyje pieštukų neradom 😀

26. Feb 2011, 18:32

cia tai nieko,mb gudriau yra pasidares 😃,bet nesakysiu..

26. Feb 2011, 18:31

Va čia tai staigmenėlė 😃 👍

26. Feb 2011, 18:31

ai zinok nesijuok....vaziuodam agalvoju ar as ji pirkau ar zadejau pirkt 😃,Titas sako nu turejai rankuose,o paskui nezinau..o ceki ismetu kvaisa

26. Feb 2011, 18:30

😉

26. Feb 2011, 18:30

Laimonda, ar atgavai vazoną?

Vaida, kaip sveikata?

26. Feb 2011, 18:30

foto tokia gaslia sexy,na,bet tik kuno linijos matosi ,kaip is zurnalu 😃,tai astrpintinau ir i pinigine,sakau kolegom galesi sakyt,kad is laikrascio isikirpai 😃

26. Feb 2011, 18:30

Sveikos mielosios 😀 pasidžiaugiau savo šeima, pasidomėjau ką gero rašo "Žmonės" pats laikas jus aplankyti 😀

26. Feb 2011, 18:29

😘

26. Feb 2011, 18:28

Aišku. Na vistiek MK kasdien užsukam, susirašysim 😀

1 ... 6 7 8 9 10 11 12 ... 18