Labas rytas, mielosios mamytės. Kaip miegojote? Ar vaikiukai leido ilgiau pamiegoti?
Na, kadangi mes kaimuke, tai čia niekada ilgiau nepamiegosi. Jau vaikas prieš aštuonias atsikelia.

Didžiausią savaitgalio dalį praleidžiame kaime - pas mano tėvelius. Ir vaikui gera proga pakvėpuot grynu oru, tai su kūma ir dėde mankštą atlieka...:)

Tik vyrui nepasiseka - vietoj poilsio laukia darbai. Čia visada būna darbo, labai retai kada nebūtų. Šiandien važiuoja į mišką - malkų parsivežti.
Kaip Jūs leidžiate savaitgalius?
Nu tu tai nereali. Kažin ar kada tavo vyro pasididžiavimas būna ramybės būsenoje su tokia žmona... ☺ Šaunuolė. 😀
Svarbu gyvensi, o iki kito baliaus pasveiksi 😀
Aš nusipirkau grybų mišrainės-konservų, tai nors vakarui sunku, bet su duona pavalgysim ir viskas, nieko nenoriu 😀 nuo kompoto pilvas kliuksi 😀
😃 kudinsimes
Tuo Rima pasirodys. 😃 Skyp'e prisijungė. 😃
Kuriam vyrui nepatiktų tokia staigmenėlė 😃 Na nereikia sakyti, padykus tu tai ir vyras nenusileidžia 👍
EIK TU SAU..erzinies ane?
Keptos stintos. 😃
Dovile, beveik gerai. Nu pusiau... Bet gyvensiu. 😀
😃
ka vakarienes?
Nedrįsčiau juoktis...nes pačiai irgi visai su galva prastai 😀 vyrui aiškinau, kad dėjau ir pirkau, nors nei čekyje, nei krepšyje pieštukų neradom 😀
cia tai nieko,mb gudriau yra pasidares 😃,bet nesakysiu..
Va čia tai staigmenėlė 😃 👍
ai zinok nesijuok....vaziuodam agalvoju ar as ji pirkau ar zadejau pirkt 😃,Titas sako nu turejai rankuose,o paskui nezinau..o ceki ismetu kvaisa
😉
Laimonda, ar atgavai vazoną?
Vaida, kaip sveikata?
foto tokia gaslia sexy,na,bet tik kuno linijos matosi ,kaip is zurnalu 😃,tai astrpintinau ir i pinigine,sakau kolegom galesi sakyt,kad is laikrascio isikirpai 😃
Sveikos mielosios 😀 pasidžiaugiau savo šeima, pasidomėjau ką gero rašo "Žmonės" pats laikas jus aplankyti 😀
😘
Aišku. Na vistiek MK kasdien užsukam, susirašysim 😀