Labas rytas, mielosios mamytės. Kaip miegojote? Ar vaikiukai leido ilgiau pamiegoti?
Na, kadangi mes kaimuke, tai čia niekada ilgiau nepamiegosi. Jau vaikas prieš aštuonias atsikelia.

Didžiausią savaitgalio dalį praleidžiame kaime - pas mano tėvelius. Ir vaikui gera proga pakvėpuot grynu oru, tai su kūma ir dėde mankštą atlieka...:)

Tik vyrui nepasiseka - vietoj poilsio laukia darbai. Čia visada būna darbo, labai retai kada nebūtų. Šiandien važiuoja į mišką - malkų parsivežti.
Kaip Jūs leidžiate savaitgalius?
kazkur ne i tema atsakiau 😃
ne nedesiu....
Na val liuks Kaune Kaziuko mugė bus ilgąjį savaitgalį, tai bus proga apsilankyti, kad tik šalta nebūtų...
Ziuriu budetoja ikelus vyra ,kai atspaudus daro tai ir as ikeliu mb 😃
tuoj parodysiu kokia foto idejau mb,i atvara,bet tuoj isimsiu 😃
Planuojame. 😀
Kažkaip man skaniausia žuvis pajūryje...
Ar jus merginos rimtai kudintis zadat?
vaje
Sergat?
Na smagu su jumis, bet reik eit, mažius pabudo, temp vėl aukšta, vaistų gaus . .. iki
Kg - 14lt 😀
kiek kainuoja? reikia man mamai sakyti,kad uzsaldytu man
kazi kiek as tu ciburieku dar kimsiu 🤔siandien savo kulsys kepiau,bet anaasu nedejau,nes turejau sveti kur nevalgo
O mes turguj nusipirkom. Sako vyras, kad kvepia agurkais ir labai labai. O aš per slogą nieko nejaučiu, bet skanu. 😀
kuo nusipelniau jūsų dėmesio? 😀
renkasi grietine 😃
Pasiilgom, Rimut 😀
Aš. 😃 😃 😃
kas mane mini? 😀
Maniškis sako, kai eisim į kaziuko mugę, būtinai stintų valgysim 😀