Laisvalaikis. Koks jis?

Laisvalaikis. Koks jis?

26. Feb 2011, 09:00

Labas rytas, mielosios mamytės. Kaip miegojote? Ar vaikiukai leido ilgiau pamiegoti?

 

Na, kadangi mes kaimuke, tai čia niekada ilgiau nepamiegosi. Jau vaikas prieš aštuonias atsikelia.

Didžiausią savaitgalio dalį praleidžiame kaime - pas mano tėvelius. Ir vaikui gera proga pakvėpuot grynu oru, tai su kūma ir dėde mankštą atlieka...:)

Tik vyrui nepasiseka - vietoj poilsio laukia darbai. Čia visada būna darbo, labai retai kada nebūtų. Šiandien važiuoja į mišką - malkų parsivežti. 

 

Kaip Jūs leidžiate savaitgalius?

26. Feb 2011, 18:41

kazkur ne i tema atsakiau 😃

26. Feb 2011, 18:41

ne nedesiu....

26. Feb 2011, 18:40

Na val liuks Kaune Kaziuko mugė bus ilgąjį savaitgalį, tai bus proga apsilankyti, kad tik šalta nebūtų...

26. Feb 2011, 18:40

Ziuriu budetoja ikelus vyra ,kai atspaudus daro tai ir as ikeliu mb 😃
tuoj parodysiu kokia foto idejau mb,i atvara,bet tuoj isimsiu 😃

26. Feb 2011, 18:40

Planuojame. 😀

26. Feb 2011, 18:40

Kažkaip man skaniausia žuvis pajūryje...

26. Feb 2011, 18:39

Ar jus merginos rimtai kudintis zadat?

26. Feb 2011, 18:38

vaje

26. Feb 2011, 18:38

Sergat?

26. Feb 2011, 18:38

Na smagu su jumis, bet reik eit, mažius pabudo, temp vėl aukšta, vaistų gaus . .. iki

26. Feb 2011, 18:37

Kg - 14lt 😀

26. Feb 2011, 18:37

kiek kainuoja? reikia man mamai sakyti,kad uzsaldytu man

26. Feb 2011, 18:37

kazi kiek as tu ciburieku dar kimsiu 🤔siandien savo kulsys kepiau,bet anaasu nedejau,nes turejau sveti kur nevalgo

26. Feb 2011, 18:36

O mes turguj nusipirkom. Sako vyras, kad kvepia agurkais ir labai labai. O aš per slogą nieko nejaučiu, bet skanu. 😀

blogietee blogietee 26. Feb 2011, 18:36

kuo nusipelniau jūsų dėmesio? 😀

26. Feb 2011, 18:36

renkasi grietine 😃

26. Feb 2011, 18:36

Pasiilgom, Rimut 😀

26. Feb 2011, 18:35

Aš. 😃 😃 😃

blogietee blogietee 26. Feb 2011, 18:35

kas mane mini? 😀

26. Feb 2011, 18:35

Maniškis sako, kai eisim į kaziuko mugę, būtinai stintų valgysim 😀

1 ... 5 6 7 8 9 10 11 ... 18