Labas rytas, mielosios mamytės. Kaip miegojote? Ar vaikiukai leido ilgiau pamiegoti?
Na, kadangi mes kaimuke, tai čia niekada ilgiau nepamiegosi. Jau vaikas prieš aštuonias atsikelia.

Didžiausią savaitgalio dalį praleidžiame kaime - pas mano tėvelius. Ir vaikui gera proga pakvėpuot grynu oru, tai su kūma ir dėde mankštą atlieka...:)

Tik vyrui nepasiseka - vietoj poilsio laukia darbai. Čia visada būna darbo, labai retai kada nebūtų. Šiandien važiuoja į mišką - malkų parsivežti.
Kaip Jūs leidžiate savaitgalius?
ka pirkai?
na labas visoms, visa diena po parduotuves malėmės, pagaliau kąsnis burnoj 😃
Aha. 😀
kazkaip noriu kazko 😃
Tai jau petunkos prasčiau artodo...
sveikos moteros, as vakariene gaminu, dar duoneles eisiu issikepti su cesnakiuku, kazkaip nopriu kazko siandien😃
cia kas as IEVUTE? 😃
Oi kokia daili foto...gražu...
va as petunija 😃
eina sau. super. tokia figura turint nereikia jokiu dientu manau
Labai gražu... Ievutė tokia. 😀
Oi mes kitaip ir nevalgom mėsos tik su daržovėm, kažkaip nebeskanu su bulvėm...
oho kad elitas diskutuoja😃
tokia tvarkinga
Oho... 👍
as kitaip ir nevalgau jau 12 metu
nesimato visa 😛 😃 subines nera
ar bandet mesa valgyt tik su darzoviu garnyru? bulves taip pat su darzovem. jokiais budais mesos nevalgyti su bulvem.
👍
Nu įdėk...