Laisvalaikis. Koks jis?

Laisvalaikis. Koks jis?

26. Feb 2011, 09:00

Labas rytas, mielosios mamytės. Kaip miegojote? Ar vaikiukai leido ilgiau pamiegoti?

 

Na, kadangi mes kaimuke, tai čia niekada ilgiau nepamiegosi. Jau vaikas prieš aštuonias atsikelia.

Didžiausią savaitgalio dalį praleidžiame kaime - pas mano tėvelius. Ir vaikui gera proga pakvėpuot grynu oru, tai su kūma ir dėde mankštą atlieka...:)

Tik vyrui nepasiseka - vietoj poilsio laukia darbai. Čia visada būna darbo, labai retai kada nebūtų. Šiandien važiuoja į mišką - malkų parsivežti. 

 

Kaip Jūs leidžiate savaitgalius?

26. Feb 2011, 18:45

ka pirkai?

blogietee blogietee 26. Feb 2011, 18:45

na labas visoms, visa diena po parduotuves malėmės, pagaliau kąsnis burnoj 😃

26. Feb 2011, 18:45

Aha. 😀

26. Feb 2011, 18:44

kazkaip noriu kazko 😃

26. Feb 2011, 18:44

Tai jau petunkos prasčiau artodo...

26. Feb 2011, 18:44

sveikos moteros, as vakariene gaminu, dar duoneles eisiu issikepti su cesnakiuku, kazkaip nopriu kazko siandien😃

26. Feb 2011, 18:44

cia kas as IEVUTE? 😃

26. Feb 2011, 18:44

Oi kokia daili foto...gražu...

26. Feb 2011, 18:44

va as petunija 😃

26. Feb 2011, 18:43

eina sau. super. tokia figura turint nereikia jokiu dientu manau

26. Feb 2011, 18:43

Labai gražu... Ievutė tokia. 😀

26. Feb 2011, 18:43

Oi mes kitaip ir nevalgom mėsos tik su daržovėm, kažkaip nebeskanu su bulvėm...

26. Feb 2011, 18:43

oho kad elitas diskutuoja😃

26. Feb 2011, 18:43

tokia tvarkinga

26. Feb 2011, 18:43

Oho... 👍

26. Feb 2011, 18:43

as kitaip ir nevalgau jau 12 metu

26. Feb 2011, 18:42

nesimato visa 😛 😃 subines nera

26. Feb 2011, 18:42

ar bandet mesa valgyt tik su darzoviu garnyru? bulves taip pat su darzovem. jokiais budais mesos nevalgyti su bulvem.

26. Feb 2011, 18:41

👍

26. Feb 2011, 18:41

Nu įdėk...

1 ... 4 5 6 7 8 9 10 ... 18