Labas rytas, pirmadienio MK!

Labas rytas, pirmadienio MK!

11. Apr 2011, 00:00

Sveikos. Kaip pavasario rytas? Kaip miegojote, ką sapnavote - ar jau susiplanavote šią dieną?

 

O aš galvoju, kad artėja šv.Velykos...Gal jau pasimerkėte kokią nors beržo ar karklo šakelę, kad iki Velykų išleistų pumpurėlius? Aš taip darydavau, kai gyvenau kaime pas mamą - nueini į kiemą ir prisiskini, ko reikia. O gyvendama mieste kažkodėl to nebedarau....nors gal ir suspėsiu dar :)

 

Taigi pagalvojau, ar norite Velykinio konkursėlio? Nedaug laiko liko, tačiau viską įmanoma suspėti. Ką naujo sugalvojame - ar vėl dirbinius, ar eilėraščius, ar kažkokias įdomias idėjas, kaip papuošti kambarį prieš šią didžiąją pavasario šventę...

 

Tad pagalvokite, siūlykite ir rašykite.

 

Geros nuotaikos visą dieną!

 

Eglė

 

Beje, ar atsiras šią savaitę norinčiųjų pabudėti prie MK šturvalo? :)

11. Apr 2011, 13:49

vyras nusipirko batus klasikinius uz 79lt,akcija buvo..sakau blem turgui brangiau...as uz 99 nusiziurejau,jau tu po 200 neperku 😃 as isvis batu ir rankinuku galeciau ohoho kiek turet 😃

11. Apr 2011, 13:46

as kai perku is deichman tai man dazniausiai uztenka sezonui tam,nes neperku tu brangiausiu,atnesioju ir metu lauk 😀

11. Apr 2011, 13:46

ydomu kaip tu batu kokybe nes maciau yra visai nebrangiu

11. Apr 2011, 13:45

pavasariniu,ania? 😀 yra pisirinkimas? 😀

11. Apr 2011, 13:44

aha 😀 reik poto visko 😃 varysim ryt vel,tai eisiu i deichmann batus pirkt,nusiziurejau vienus 😀

11. Apr 2011, 13:43

apie kvapus po lasiniu 😃

11. Apr 2011, 13:43

😃

11. Apr 2011, 13:42

dantu pasta visagale 😃 😃 😃

11. Apr 2011, 13:42

ka snekat

11. Apr 2011, 13:42

mmm.. paskui kokie aromatai buna 😃

11. Apr 2011, 13:40

tie prekybos centrai uzvaldo😃

11. Apr 2011, 13:38

mano vyrai miega, o as lasinius su svogunu valgau 😃 😃 😃 nu tiek uzsimaniau kad net silpna darosi, o reiketu jau tokiu valgiu nevalgyti nes storule darausi

11. Apr 2011, 13:36

mes pirmad megoj traukiniu vaziavom,tai nejo poto pono iskrapstyti 😃

11. Apr 2011, 13:31

mes savaitgali Akropoli buvom,tai kol mes prekinomes,musu panele Topo centro akcijas ziurejo 😃

11. Apr 2011, 13:27

reikia kartais vyra pamokint 👍 😉

11. Apr 2011, 13:22

saunuole 😀

11. Apr 2011, 13:16

taiu visa sav namie nebuvau 😃 atvaziavo sekmad tipo vaiko aplankyt ir poto jau suka ratais kad namo vaziuotume 😃 tai pirmad kartu i kauna varem,tai dar sakau tu gerai pagalvok ar nori kad gryztume,nes tikiuosi gryzus kitokia situacija rast o ne tokia kokia buvo..na tai kol kas gerai dar

11. Apr 2011, 13:14

ir mes ka tik is lauko, mazius kaip visada uzmigo bevaziuojant namo 😃

11. Apr 2011, 13:12

labukas😀 buvom lauke, gryzom apsningtos visos😃 o db jau lyja

11. Apr 2011, 13:08

tai visai neblogai ji pagasdinai 👍

1 ... 6 7 8 9 10 11 12 ... 18