Sveikos. Kaip pavasario rytas? Kaip miegojote, ką sapnavote - ar jau susiplanavote šią dieną?
O aš galvoju, kad artėja šv.Velykos...Gal jau pasimerkėte kokią nors beržo ar karklo šakelę, kad iki Velykų išleistų pumpurėlius? Aš taip darydavau, kai gyvenau kaime pas mamą - nueini į kiemą ir prisiskini, ko reikia. O gyvendama mieste kažkodėl to nebedarau....nors gal ir suspėsiu dar :)
Taigi pagalvojau, ar norite Velykinio konkursėlio? Nedaug laiko liko, tačiau viską įmanoma suspėti. Ką naujo sugalvojame - ar vėl dirbinius, ar eilėraščius, ar kažkokias įdomias idėjas, kaip papuošti kambarį prieš šią didžiąją pavasario šventę...
Tad pagalvokite, siūlykite ir rašykite.
Geros nuotaikos visą dieną!
Eglė
Beje, ar atsiras šią savaitę norinčiųjų pabudėti prie MK šturvalo? :)
vyras nusipirko batus klasikinius uz 79lt,akcija buvo..sakau blem turgui brangiau...as uz 99 nusiziurejau,jau tu po 200 neperku 😃 as isvis batu ir rankinuku galeciau ohoho kiek turet 😃
as kai perku is deichman tai man dazniausiai uztenka sezonui tam,nes neperku tu brangiausiu,atnesioju ir metu lauk 😀
ydomu kaip tu batu kokybe nes maciau yra visai nebrangiu
pavasariniu,ania? 😀 yra pisirinkimas? 😀
aha 😀 reik poto visko 😃 varysim ryt vel,tai eisiu i deichmann batus pirkt,nusiziurejau vienus 😀
apie kvapus po lasiniu 😃
😃
dantu pasta visagale 😃 😃 😃
ka snekat
mmm.. paskui kokie aromatai buna 😃
tie prekybos centrai uzvaldo😃
mano vyrai miega, o as lasinius su svogunu valgau 😃 😃 😃 nu tiek uzsimaniau kad net silpna darosi, o reiketu jau tokiu valgiu nevalgyti nes storule darausi
mes pirmad megoj traukiniu vaziavom,tai nejo poto pono iskrapstyti 😃
mes savaitgali Akropoli buvom,tai kol mes prekinomes,musu panele Topo centro akcijas ziurejo 😃
reikia kartais vyra pamokint 👍 😉
saunuole 😀
taiu visa sav namie nebuvau 😃 atvaziavo sekmad tipo vaiko aplankyt ir poto jau suka ratais kad namo vaziuotume 😃 tai pirmad kartu i kauna varem,tai dar sakau tu gerai pagalvok ar nori kad gryztume,nes tikiuosi gryzus kitokia situacija rast o ne tokia kokia buvo..na tai kol kas gerai dar
ir mes ka tik is lauko, mazius kaip visada uzmigo bevaziuojant namo 😃
labukas😀 buvom lauke, gryzom apsningtos visos😃 o db jau lyja
tai visai neblogai ji pagasdinai 👍