Labas rytas, pirmadienio MK!

Labas rytas, pirmadienio MK!

11. Apr 2011, 00:00

Sveikos. Kaip pavasario rytas? Kaip miegojote, ką sapnavote - ar jau susiplanavote šią dieną?

 

O aš galvoju, kad artėja šv.Velykos...Gal jau pasimerkėte kokią nors beržo ar karklo šakelę, kad iki Velykų išleistų pumpurėlius? Aš taip darydavau, kai gyvenau kaime pas mamą - nueini į kiemą ir prisiskini, ko reikia. O gyvendama mieste kažkodėl to nebedarau....nors gal ir suspėsiu dar :)

 

Taigi pagalvojau, ar norite Velykinio konkursėlio? Nedaug laiko liko, tačiau viską įmanoma suspėti. Ką naujo sugalvojame - ar vėl dirbinius, ar eilėraščius, ar kažkokias įdomias idėjas, kaip papuošti kambarį prieš šią didžiąją pavasario šventę...

 

Tad pagalvokite, siūlykite ir rašykite.

 

Geros nuotaikos visą dieną!

 

Eglė

 

Beje, ar atsiras šią savaitę norinčiųjų pabudėti prie MK šturvalo? :)

11. Apr 2011, 14:23

tikras Lietuvos gynejas 😃 👍 👍

11. Apr 2011, 14:22

na daina tai nebloga bet jei tiek kartu 🤓| 😃 😃 😃

11. Apr 2011, 14:22

ir as 😍 😃

11. Apr 2011, 14:20

👍 😍 myliu uniformuotus vyrus 😀

11. Apr 2011, 14:20

maza maza musu mergina 4,5 menesiuko 😀

11. Apr 2011, 14:20

vakarykste choru karu 😀

11. Apr 2011, 14:19

mano kareivukas lauke tecio grystancio is darbo 😃 😃 😃

11. Apr 2011, 14:18

kokia daina dar klauso? 😀

11. Apr 2011, 14:17

tuoj isprotesiu, dukra jau 20 karta klausosi Zvonkes dainos 😃

11. Apr 2011, 14:16

mes sakem kada visa diena paaukosim kad ta suvalku plaza apeiti 😃 ir kainos deichmane ant batu yra lt ir zl,bet ta pati kaina tai zl pigiau iseina dar keliais litais..o ten tu iskabu tai ohoho 😃 bet va metus state,pernai pries velykas dar tik sienos buvo o siemet jau veikia 😀

blogietee blogietee 11. Apr 2011, 14:14

na atrodo tikrai yra, pati net nebuvau, bet iskaba mačiau

11. Apr 2011, 14:13

o net nezinojau kad ten yra ir deitchman nes kai buvom tam plaza tai dar puse pardziu nedirbo 😃

blogietee blogietee 11. Apr 2011, 14:12

galų gale galima užsukti į Suvalki plaza, kur yra tas pats deitchman

11. Apr 2011, 14:12

matai tiu auksta ir kuda,o as zemesne ir toli grazu nekuda tai man ir graziau ir patogu..po koju operacijos ilgai negalejau aikstu nesiot,bet po nestumo kojos atsigavo 😃

11. Apr 2011, 14:12

na paziurek nes savaitgaly gal nuleksim

11. Apr 2011, 14:11

na pleputes, ka veikiat? Pas mus sokiai buvo😀 Sesei atostogos, tai reikia veiklos 😀

11. Apr 2011, 14:10

suvalkuos,dideleje biedronkoj yra ji isikurus tik pavadinimo neatsimenu,bet as juos praeita pavasary maciau..paziureciu rytoj deichmane zemuku tavo dydzio

blogietee blogietee 11. Apr 2011, 14:09

na nebent arkadijuj dar sio bei to galima rasti 😉

11. Apr 2011, 14:08

sita tai pastebejau

blogietee blogietee 11. Apr 2011, 14:08

lenkijoj batų labai prastas pasirinkimas, bent suvalkuose.. visi vos ne kelių metų senumo madų..

1 ... 4 5 6 7 8 9 10 ... 18