Sveikos. Kaip pavasario rytas? Kaip miegojote, ką sapnavote - ar jau susiplanavote šią dieną?
O aš galvoju, kad artėja šv.Velykos...Gal jau pasimerkėte kokią nors beržo ar karklo šakelę, kad iki Velykų išleistų pumpurėlius? Aš taip darydavau, kai gyvenau kaime pas mamą - nueini į kiemą ir prisiskini, ko reikia. O gyvendama mieste kažkodėl to nebedarau....nors gal ir suspėsiu dar :)
Taigi pagalvojau, ar norite Velykinio konkursėlio? Nedaug laiko liko, tačiau viską įmanoma suspėti. Ką naujo sugalvojame - ar vėl dirbinius, ar eilėraščius, ar kažkokias įdomias idėjas, kaip papuošti kambarį prieš šią didžiąją pavasario šventę...
Tad pagalvokite, siūlykite ir rašykite.
Geros nuotaikos visą dieną!
Eglė
Beje, ar atsiras šią savaitę norinčiųjų pabudėti prie MK šturvalo? :)
tikras Lietuvos gynejas 😃 👍 👍
na daina tai nebloga bet jei tiek kartu 🤓| 😃 😃 😃
ir as 😍 😃
👍 😍 myliu uniformuotus vyrus 😀
maza maza musu mergina 4,5 menesiuko 😀
vakarykste choru karu 😀
mano kareivukas lauke tecio grystancio is darbo 😃 😃 😃
kokia daina dar klauso? 😀
tuoj isprotesiu, dukra jau 20 karta klausosi Zvonkes dainos 😃
mes sakem kada visa diena paaukosim kad ta suvalku plaza apeiti 😃 ir kainos deichmane ant batu yra lt ir zl,bet ta pati kaina tai zl pigiau iseina dar keliais litais..o ten tu iskabu tai ohoho 😃 bet va metus state,pernai pries velykas dar tik sienos buvo o siemet jau veikia 😀
na atrodo tikrai yra, pati net nebuvau, bet iskaba mačiau
o net nezinojau kad ten yra ir deitchman nes kai buvom tam plaza tai dar puse pardziu nedirbo 😃
galų gale galima užsukti į Suvalki plaza, kur yra tas pats deitchman
matai tiu auksta ir kuda,o as zemesne ir toli grazu nekuda tai man ir graziau ir patogu..po koju operacijos ilgai negalejau aikstu nesiot,bet po nestumo kojos atsigavo 😃
na paziurek nes savaitgaly gal nuleksim
na pleputes, ka veikiat? Pas mus sokiai buvo😀 Sesei atostogos, tai reikia veiklos 😀
suvalkuos,dideleje biedronkoj yra ji isikurus tik pavadinimo neatsimenu,bet as juos praeita pavasary maciau..paziureciu rytoj deichmane zemuku tavo dydzio
na nebent arkadijuj dar sio bei to galima rasti 😉
sita tai pastebejau
lenkijoj batų labai prastas pasirinkimas, bent suvalkuose.. visi vos ne kelių metų senumo madų..