Labas rytas, pirmadienio MK!

Labas rytas, pirmadienio MK!

11. Apr 2011, 00:00

Sveikos. Kaip pavasario rytas? Kaip miegojote, ką sapnavote - ar jau susiplanavote šią dieną?

 

O aš galvoju, kad artėja šv.Velykos...Gal jau pasimerkėte kokią nors beržo ar karklo šakelę, kad iki Velykų išleistų pumpurėlius? Aš taip darydavau, kai gyvenau kaime pas mamą - nueini į kiemą ir prisiskini, ko reikia. O gyvendama mieste kažkodėl to nebedarau....nors gal ir suspėsiu dar :)

 

Taigi pagalvojau, ar norite Velykinio konkursėlio? Nedaug laiko liko, tačiau viską įmanoma suspėti. Ką naujo sugalvojame - ar vėl dirbinius, ar eilėraščius, ar kažkokias įdomias idėjas, kaip papuošti kambarį prieš šią didžiąją pavasario šventę...

 

Tad pagalvokite, siūlykite ir rašykite.

 

Geros nuotaikos visą dieną!

 

Eglė

 

Beje, ar atsiras šią savaitę norinčiųjų pabudėti prie MK šturvalo? :)

11. Apr 2011, 16:23

o kas kitas kaltas,jei ne mama 😃

11. Apr 2011, 16:10

einu kavos gerti, ir ramuneliu arbatos akytes plovimui darytis, veliau prisesiu, jei panele leis, nes visa diena ant ranku ☹

11. Apr 2011, 16:08

cia uosviene mano super zinove vaiku augini klausimais. Tai vakar paskambinau tai sako kur cia galejo susalti, juk lauke tik pora valandu buvo. Blin sakau pora valandu su vasarinais kedais lauke ant didelio vejo tai pakankamai daug. Zodziu isejao taip kad as susaldziau namie, nes jie nieko blogo nepadare ir jai salta nebuvo. Tai db vyras isvaziavo pas juos tai pasakiau, kad nuo manes perduotu dideli aciu uz susargdinta vaika 😈

11. Apr 2011, 16:06

ohohoho.... duoda uosviai... 🤓| ir dar prie perkelos..taigi ten vejas didziausias ir buna.... tai ten matyt ir prikibo bacila blogoji.... gal taip akele ir persipute...

11. Apr 2011, 16:03

nu matai, su uosviais buvo, tai velniai zino ka vaikas dare ir kaip priziurejo, nes per visa rudeni ir ziema net slogos neturejom, o db ir akyte, ir sloga ir temperatura. Cia vadinasi viena diena mama nebuvo su vaiku 😈 Kai suzinojau su kuo vaikas sestadieni lauke buvo, tai vos nepazaliavau is pykcio. Vejas didziausias, o vaika su kedukais isvede prie antros perkelos pavaikscioti. O tei kedukai vasariniai 😈

11. Apr 2011, 16:01

gal ka isitryne i akele??

11. Apr 2011, 16:00

mano mergytei nesuprantu kas pasidare. Akyte viena paraudo. Toks jausmas kad uzdegimas, neleidzia net prisiliesti. Vel reikes pas gydytoja vesti ☹ jau kreivai i mane ziuri sesute

11. Apr 2011, 16:00

tai nesunku 😀 paskui bus faina,kai bus graziu foto 😀 bus ka vaikui parodyt 😃

11. Apr 2011, 15:59

tai mes jau 3 😀 o panele mano visa diena miega ir miega.... 😪

11. Apr 2011, 15:59

saunuoliai

11. Apr 2011, 15:58

esu ir as, tik su Jokubu zaidziu ir vis uzmetu aki 😃

11. Apr 2011, 15:58

siaip 😀 kad turetume graziu nuotraukikiu 😀

11. Apr 2011, 15:56

kokia proga darysit?

11. Apr 2011, 15:55

kita savaite darysim dukreles fotosesija 😀 tai dar pilvelio foto ziurineju ir vestuviu,noriu kelias foto tokias dideles pasidaryti 😀

11. Apr 2011, 15:54

man atrodo as cia tik viena sedziu 😃

11. Apr 2011, 15:52

Sveikos pleputes, tetuka jau islydejom, tai uzsukau pas jus 😀

11. Apr 2011, 15:30

nu daili tokia 😀

11. Apr 2011, 14:52

http://www.madeleine.de/DesktopDefault.aspx/tabid-58/ST-7/SID-4/PID-10/FID-104375/AID-92984/CIMG-115159/
va mano sukne,na ji ant foto neatrood taip fainai,naturoje liuks

11. Apr 2011, 14:49

tai va..viskas modernizuojasi..bet as vaikam sventes rodau,taip,kaip as uzaugau

11. Apr 2011, 14:45

plauksi kaip gulbe ir pantera viename 😃 kaip ten sakei? ai, FATALISKA moteris 😃

1 2 3 4 5 6 7 8 ... 18