Sveikos. Kaip pavasario rytas? Kaip miegojote, ką sapnavote - ar jau susiplanavote šią dieną?
O aš galvoju, kad artėja šv.Velykos...Gal jau pasimerkėte kokią nors beržo ar karklo šakelę, kad iki Velykų išleistų pumpurėlius? Aš taip darydavau, kai gyvenau kaime pas mamą - nueini į kiemą ir prisiskini, ko reikia. O gyvendama mieste kažkodėl to nebedarau....nors gal ir suspėsiu dar :)
Taigi pagalvojau, ar norite Velykinio konkursėlio? Nedaug laiko liko, tačiau viską įmanoma suspėti. Ką naujo sugalvojame - ar vėl dirbinius, ar eilėraščius, ar kažkokias įdomias idėjas, kaip papuošti kambarį prieš šią didžiąją pavasario šventę...
Tad pagalvokite, siūlykite ir rašykite.
Geros nuotaikos visą dieną!
Eglė
Beje, ar atsiras šią savaitę norinčiųjų pabudėti prie MK šturvalo? :)
o kas kitas kaltas,jei ne mama 😃
einu kavos gerti, ir ramuneliu arbatos akytes plovimui darytis, veliau prisesiu, jei panele leis, nes visa diena ant ranku ☹
cia uosviene mano super zinove vaiku augini klausimais. Tai vakar paskambinau tai sako kur cia galejo susalti, juk lauke tik pora valandu buvo. Blin sakau pora valandu su vasarinais kedais lauke ant didelio vejo tai pakankamai daug. Zodziu isejao taip kad as susaldziau namie, nes jie nieko blogo nepadare ir jai salta nebuvo. Tai db vyras isvaziavo pas juos tai pasakiau, kad nuo manes perduotu dideli aciu uz susargdinta vaika 😈
ohohoho.... duoda uosviai... 🤓| ir dar prie perkelos..taigi ten vejas didziausias ir buna.... tai ten matyt ir prikibo bacila blogoji.... gal taip akele ir persipute...
nu matai, su uosviais buvo, tai velniai zino ka vaikas dare ir kaip priziurejo, nes per visa rudeni ir ziema net slogos neturejom, o db ir akyte, ir sloga ir temperatura. Cia vadinasi viena diena mama nebuvo su vaiku 😈 Kai suzinojau su kuo vaikas sestadieni lauke buvo, tai vos nepazaliavau is pykcio. Vejas didziausias, o vaika su kedukais isvede prie antros perkelos pavaikscioti. O tei kedukai vasariniai 😈
gal ka isitryne i akele??
mano mergytei nesuprantu kas pasidare. Akyte viena paraudo. Toks jausmas kad uzdegimas, neleidzia net prisiliesti. Vel reikes pas gydytoja vesti ☹ jau kreivai i mane ziuri sesute
tai nesunku 😀 paskui bus faina,kai bus graziu foto 😀 bus ka vaikui parodyt 😃
tai mes jau 3 😀 o panele mano visa diena miega ir miega.... 😪
saunuoliai
esu ir as, tik su Jokubu zaidziu ir vis uzmetu aki 😃
siaip 😀 kad turetume graziu nuotraukikiu 😀
kokia proga darysit?
kita savaite darysim dukreles fotosesija 😀 tai dar pilvelio foto ziurineju ir vestuviu,noriu kelias foto tokias dideles pasidaryti 😀
man atrodo as cia tik viena sedziu 😃
Sveikos pleputes, tetuka jau islydejom, tai uzsukau pas jus 😀
nu daili tokia 😀
http://www.madeleine.de/DesktopDefault.aspx/tabid-58/ST-7/SID-4/PID-10/FID-104375/AID-92984/CIMG-115159/
va mano sukne,na ji ant foto neatrood taip fainai,naturoje liuks
tai va..viskas modernizuojasi..bet as vaikam sventes rodau,taip,kaip as uzaugau
plauksi kaip gulbe ir pantera viename 😃 kaip ten sakei? ai, FATALISKA moteris 😃