Kaip mes pykstame?

Kaip mes pykstame?

24. Feb 2011, 09:00

 

Šiandien norėčiau pakalbėt apie pyktį. Kaip žinote, pykčio niekada neišvengsime - jis visada yra šalia.

 

Yra penkios pykčių formos:

 

1. Iššorinis pyktis. Tai išoriškai pareiškiam (veiksmai, žodžiai) emocijas. Jis greitai sukyla ir praeina.

2. Nuoskauda, įsižeidimas. Tai užgniaužtas išorinis pyktis. Pasąmonėje kaupiasi nuoskaudos.

3. Kritika, piktžodžiavimas. Pasireiškia grubiomis kalbomis ir apkalbomis kitų žmonių trūkumams.

4. Ignoravimas. Šiame etape nekalbama apie problemą.

5. Abejingumas. Nebejaučiama artimo skausmas.

 

Susipykti galima, bet po to reikia ir atvėsti - išeiti pasivaikščioti, pažiūrėti televizorių... Na, o paskui išspręsti problemą, dėl ko taip atsitiko.

 

Na, o kaip Jūs išreiškiate pyktį? Ar ilgai mokate pykti?

 

Atsiminkime - pyktis niekada nepadeda priimti protingo sprendimo, pyktis pasiūlo tik sugriuvimą.

24. Feb 2011, 16:25

Maniškio oda labai jautri, tai skutasi į tris - keturias dienas kartą, nervina, badosi, šiurkštu 🤔

Krisliukas Krisliukas 24. Feb 2011, 16:24

nu va, užmečiau akį apie ką kalbėjot... 😀 norėčiau ir aš išbandyt depiliaciją salone, alia labai bijau 🤔

24. Feb 2011, 16:24

as naudi\oju vyro barzdaskute kojom sskusti pakolkas tai pati geriausia priemone😃 o koks piktutis buna kai skutu, tai darau kai jis nemato😃😃😃

24. Feb 2011, 16:23

neatidaro☹

24. Feb 2011, 16:22

nu issidzioviau skalbinius

24. Feb 2011, 16:21

Oriflame

blogietee blogietee 24. Feb 2011, 16:21

čia avon ar oriflame?

blogietee blogietee 24. Feb 2011, 16:20

👋

24. Feb 2011, 16:18

O aš susigundžiau vaško juostelėm, kaip tik akcija dabar kataloge, laukiau sulaukiau ir užsisakysiu 😃

Krisliukas Krisliukas 24. Feb 2011, 16:18

laba diena su vištiena...ką plepam?

24. Feb 2011, 16:17

skanaus 😀

24. Feb 2011, 16:17

O mane tas venus breeze iškart su skutimosi žėle sužavėjo, sakau visai nesijaučia skutimo, ir tokia švleni oda lieka...

http://gillettevenus.lt/lt_LT/products/refillables/breeze/index.jsp

24. Feb 2011, 16:16

skanaus

24. Feb 2011, 16:15

na va mano pipiras jau atsikele tai einam valgyti

24. Feb 2011, 16:14

as pati saviski mielai patvarkau kai reikia biskiuka 😛

24. Feb 2011, 16:14

apie grozio skausma 😃

24. Feb 2011, 16:13

o as skutu bet labai man patinka tas skustuvas 'weenes"su tokia gumele spec kuri suslapus tokia slidi palieka ir jokiu berimu nera 😀

24. Feb 2011, 16:12

Nekreipk dėmesio Dovile. 😀 Maniau, kad apie vyrų depiliaciją kalbate perskaičius tavo pasisakymą, o pasirodo apie moterų. 😀
Beje, sutinku su tavimi. Aš irgi neleisčiau savo vyrui, kad kita ten po mano vietas landžiotų. ☺

24. Feb 2011, 16:06

man irgi tas pats 😀

24. Feb 2011, 16:06

na ir pasakojimas 😀 bet man kažkaip nemalonu būtų, sorry esu atgyvena, bet žargstytis negaliu bet kam 😀

1 ... 10 11 12 13 14 15 16 ... 32