Šiandien norėčiau pakalbėt apie pyktį. Kaip žinote, pykčio niekada neišvengsime - jis visada yra šalia.
Yra penkios pykčių formos:
1. Iššorinis pyktis. Tai išoriškai pareiškiam (veiksmai, žodžiai) emocijas. Jis greitai sukyla ir praeina.
2. Nuoskauda, įsižeidimas. Tai užgniaužtas išorinis pyktis. Pasąmonėje kaupiasi nuoskaudos.
3. Kritika, piktžodžiavimas. Pasireiškia grubiomis kalbomis ir apkalbomis kitų žmonių trūkumams.
4. Ignoravimas. Šiame etape nekalbama apie problemą.
5. Abejingumas. Nebejaučiama artimo skausmas.
Susipykti galima, bet po to reikia ir atvėsti - išeiti pasivaikščioti, pažiūrėti televizorių... Na, o paskui išspręsti problemą, dėl ko taip atsitiko.
Na, o kaip Jūs išreiškiate pyktį? Ar ilgai mokate pykti?
Atsiminkime - pyktis niekada nepadeda priimti protingo sprendimo, pyktis pasiūlo tik sugriuvimą.
Maniškio oda labai jautri, tai skutasi į tris - keturias dienas kartą, nervina, badosi, šiurkštu 🤔
nu va, užmečiau akį apie ką kalbėjot... 😀 norėčiau ir aš išbandyt depiliaciją salone, alia labai bijau 🤔
as naudi\oju vyro barzdaskute kojom sskusti pakolkas tai pati geriausia priemone😃 o koks piktutis buna kai skutu, tai darau kai jis nemato😃😃😃
neatidaro☹
nu issidzioviau skalbinius
Oriflame
čia avon ar oriflame?
👋
O aš susigundžiau vaško juostelėm, kaip tik akcija dabar kataloge, laukiau sulaukiau ir užsisakysiu 😃
laba diena su vištiena...ką plepam?
skanaus 😀
O mane tas venus breeze iškart su skutimosi žėle sužavėjo, sakau visai nesijaučia skutimo, ir tokia švleni oda lieka...
http://gillettevenus.lt/lt_LT/products/refillables/breeze/index.jsp
skanaus
na va mano pipiras jau atsikele tai einam valgyti
as pati saviski mielai patvarkau kai reikia biskiuka 😛
apie grozio skausma 😃
o as skutu bet labai man patinka tas skustuvas 'weenes"su tokia gumele spec kuri suslapus tokia slidi palieka ir jokiu berimu nera 😀
Nekreipk dėmesio Dovile. 😀 Maniau, kad apie vyrų depiliaciją kalbate perskaičius tavo pasisakymą, o pasirodo apie moterų. 😀
Beje, sutinku su tavimi. Aš irgi neleisčiau savo vyrui, kad kita ten po mano vietas landžiotų. ☺
man irgi tas pats 😀
na ir pasakojimas 😀 bet man kažkaip nemalonu būtų, sorry esu atgyvena, bet žargstytis negaliu bet kam 😀