Helovino išvyka

Helovino išvyka

01. Nov 2021, 20:35 Mamos dienoraštis Mamos dienoraštis

Helovinas, iš vienos pusės, gan prieštaringai vertinama šventė Lietuvoje, bet vis daugiau šeimų jai ruošiasi: puošia namus šiurpiomis dekoracijomis, persirengia įvairiais anapusinio pasaulio personažais, ir vis dažniau dalinasi nuotraukomis socialiniuose tinkluose.

Mes šiai šventei kiek rimčiau ruošėmės pernai, šiemet pasiruošimo buvo mažiau, bet susiorganizavom sau puikią helovino išvyką. Idėją pametėjo vienas puikus keliaujančios mamos tinklaraštis "Nėra blogo oro".

Tad sėdom į automobilį ir išrūkom link Anykščių - į basakojų eko taką. Dabar jis virtęs Helovino miesteliu, kuriame sutiksite įvairių ano pasaulio veikėjų: raganų, vaiduoklių, mumijų, zombių ir kitokių keistų personažų.

Be to, skamba šiurpi muzika... O temstant turėtų būti išties šiurpu. 

Bet jei raganos ir kitokia velniava jūsų nedomina, tikrai galite eiti "praeities taku", kuriame jūsų laukia labai mielos, gražiai ir tikroviškai išdrožtos medžio skulptūros. 

Prie įėjimo pasitinka milžiniškas mamutas, taip par sutiksite pirmykštį žmogų ir daug įvairių gyvūnų.

Jei eisite basakojų taku, rasite ir mūsų miškuose gyvenančių gyvūnų aprašymus bei galėsite paskaityti ištraukas iš A. Baranausko "Anykščių šilelio".

Taigi, bet kuriuo atveju tikrai gerai praleisite laiką su šeima!

Suaugusiems bilietas kainuoja 7 eurus, vaikams iki šešerių įėjimas nemokamas, o vyresniems 4 eurai. Šiurpmiestis lauks iki lapkričio 14 dienos.

Darbo laikas 15.00val.-22.00val.

Savaitgaliais 11.00 val. -22.00val

Mamos dienoraštis Mamos dienoraštis 01. Nov 2021, 23:05

O tai ką daryt 😀 dabar basom ten palakstyt norinčių turbūt nedaug ?

floryte floryte 01. Nov 2021, 22:53

Gerai persiorientavo basakojų takas!?