Sveikutės, mielosios mamytės! Šiandien - paskutinė mano budėjimo MK diena. Buvo labai gera ir smagu, nors, kaip rašė viena mamytė, budėjimai tikrai priverčia gerai pamąstyti ar net pasukti galvą, kad tema būtų aktuali ir įdomi...
Taigi, savo budėjimą noriu pabaigti muzikaliai!.. Turbūt nesuklysiu sakydama: ar džiaugiamės, ar esame susimąstę, ar liūdime, ar verkiame – muzika visada lydi mus!.. Jeigu ją įsileidžiame į savo širdį, į savo namus...
Mūsų namuose muzika labai svarbi ir jos klausomės tikrai dažnai, nes ir mano dukrytei labai patinka dainuoti... O kitaip ir būti negali, nes dar nešiodama ją po savo širdele aš labai labai daug klausiausi muzikos...
Pati mėgstu įvairią muziką, pamažu muzikos skonis, aišku, keitėsi, bet visada mielai pasiklausau klasikos ir senų gerų lietuviškų dainų.
Ar jums svarbi muzika? O gal turite kokią nors mėgstamą dainą, su kuria pradedate kiekvieną rytą?..
O čia – mūsų su dukryte mėgstamas, nuotaiką pakeliantis kūrinukas... Hmm, „Keistuolius“ galėčiau klausyti ir klausyti...
Gražaus sekmadienio ir turiningos ateinančios savaitės!
Nori tapti MK budinčiuoju kitą savaitę?
Tapk juo!
MK budėtojo užduotis anksčiau buvo kasdien nuo pirmadienio iki sekmadienio 9 val. ryto (savaitgalį galite nuo 10 val.) papasakoti, kaip praėjo naktis ir kokie dienos planai, o dabar mes ne tik pasakojame apie savo planus ir dalinamės savo nuotaikomis. Pagrindinė užduotėlė - sugalvoti kokią nors temą, kuria visos galėtume diskutuoti visą dieną.
Įkeliame pokalbių temą vieną kartą - ryte arba kai kurios mamytės ją įkelia ir iš vakaro (taip irgi galima :)

as irgi kepsiu nenidelese formele, ziuresim kas cia gausis. sake, kad galima i ja deti net dziovintu vaisiu
mama tika skambino sake krusa.o as ant vyro supykau.buvom pas tevus tai norejau pas mociute dar nuvaziuot,bet jam butina buvo malkaut vaziuot 😤 tai sakau ir pa mus galetu but 😃
o as dar mastau del lauko
ir pas mus permainingas oras, vejas stiprus, tai i lauka ko gero neisim.
nu kaip sakoma nekiek.diena vakarojimai bun 😀
mes mtaai vakar vakarojom tai miego trūkumas, todel dabar yra kas miega 😉
as tai neseniai paguldziau
Laba diena, aš po biški tvarkaus, vyriukai miega, muzika man kaip kada pagal nuotaiką,bet namie kasdien jos neleidžiu 😀 o vakaruškų be muzikos neįsivaizduoju 😀
kaip orelis pas jus?cia tai sninga tai saule
mano teta ja kepasi,labai skani.bet ji kepa nedidelese plastikinese formose tai geriau vidus iskepa
aga, va raugo gavau tai bandysiu snd vakare issikepti, bet man rodos, kad pirmas blynas bus prisviles
gal kepi ta sveika duonyte su ivairiais grudais?
Labas rytas! Oi,dienos pats vidurys 😀 Savo dukryte vedu i mazu vaikuciu muzikos mokyklele nuo metuku. Jau tris metus ir jai labai patinka,taip zavu stebeti,kaip vaikiukai auga ir ju sugebejimai ryskeja 😀 Namie anksciau skambejo vien tik vaikiska muzika,dabar dukriuke labiau domisi multikais 😀
Labas rytas 😀 muzika ir mūsų gyvenimo palydovė 😀 o jau klipas liuks 😉 mažoji miega, verdam pietukus ir lėksim iki namo, tada į centrą spurgų 😀 Geros visoms dienos 😀 🌷
labas rytas, musu rytas snd nuo puses 8 prasidejo. Duonai tesla uzsimaisiau, kepsiu vakare. o muzikos tai klausom, o jei dar lelias soka tai isvis super.
Būk mano varpeliu, ša la la la laaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!
Labas rytas visoms 😉
dekui, bet tokios kosmariskos savaites turbut gyvenime nebuvo...
oi vargeli..sveikite . 🌷
labas rytas, musu savaitgalis kaip niekad blogas, pati sirgau, maziukas susirgo, galiausiai nuo jo uzsikreciau ir vel susirgau, bet po kosmariskos nakties jauciuosi geriau, taciau vaikutis vel blogai jauciasi,nor svakar buvo zvalus, ir dabar jau vel miega.
o kas del muzikos, tai daznai klausomes,nesvarbu, kokia, svarbu, kad groja. o keistuoliai mano maziuko mylimiausi, ir cd "paskutiniai bremeno muzikantai" nenutyla,ziuri ir soka, jau mintinai ismoko😀
lnk ziuriu ciki cana 😀