Sveikutės, mielosios mamytės! Šiandien - paskutinė mano budėjimo MK diena. Buvo labai gera ir smagu, nors, kaip rašė viena mamytė, budėjimai tikrai priverčia gerai pamąstyti ar net pasukti galvą, kad tema būtų aktuali ir įdomi...
Taigi, savo budėjimą noriu pabaigti muzikaliai!.. Turbūt nesuklysiu sakydama: ar džiaugiamės, ar esame susimąstę, ar liūdime, ar verkiame – muzika visada lydi mus!.. Jeigu ją įsileidžiame į savo širdį, į savo namus...
Mūsų namuose muzika labai svarbi ir jos klausomės tikrai dažnai, nes ir mano dukrytei labai patinka dainuoti... O kitaip ir būti negali, nes dar nešiodama ją po savo širdele aš labai labai daug klausiausi muzikos...
Pati mėgstu įvairią muziką, pamažu muzikos skonis, aišku, keitėsi, bet visada mielai pasiklausau klasikos ir senų gerų lietuviškų dainų.
Ar jums svarbi muzika? O gal turite kokią nors mėgstamą dainą, su kuria pradedate kiekvieną rytą?..
O čia – mūsų su dukryte mėgstamas, nuotaiką pakeliantis kūrinukas... Hmm, „Keistuolius“ galėčiau klausyti ir klausyti...
Gražaus sekmadienio ir turiningos ateinančios savaitės!
Nori tapti MK budinčiuoju kitą savaitę?
Tapk juo!
MK budėtojo užduotis anksčiau buvo kasdien nuo pirmadienio iki sekmadienio 9 val. ryto (savaitgalį galite nuo 10 val.) papasakoti, kaip praėjo naktis ir kokie dienos planai, o dabar mes ne tik pasakojame apie savo planus ir dalinamės savo nuotaikomis. Pagrindinė užduotėlė - sugalvoti kokią nors temą, kuria visos galėtume diskutuoti visą dieną.
Įkeliame pokalbių temą vieną kartą - ryte arba kai kurios mamytės ją įkelia ir iš vakaro (taip irgi galima :)

nebandei kokiu stiprikliu naudoti?
nu taip, manau vakare prasides sujudimas 😀
savaitgalis, visi su seimomis😀
kazko snd cia tustoka. manau ant vakaro turetu atsigauti 😀
nu tikrai gaila, o del naguciu, tai gerai, kad is tevelio paveldejai grazia forma, nes as tai vargstu ☹
gaila gamtoj tik pas gandrus tokia lygybe 😃
tai mano cia skaitosi trumpi 😃 sluoksniuojasi labai.jaunystei oj kokius ilgus turejau 😀 ir laimei is tecio paveldejau grazia nagu forma ☺
jo jo. taip noretusi, kad jie pasijaustu biski kaip mes 😀
o mano jau sugalvojho kad pagulejo ir reik toliau duotis..tai uzuziau,vel atsigule..as ana karta vyrui sakiau kad menesines jam vyram galetu nors syky but nes jie nesupranta kad galima prastai del to jaustis 😃
as tai tokiu gyvenime neturejau, mano nagai labai silpni, tai teko akrilinius detis, kad rankos graziai atrodytu. Gal kam kavytes?
mano jau truko pagaliau. galesiu ramiai baigti kava gerti. db per LNK filma rodo, kur vyras nescias. Oi kai pamastau, galetu vyrai bent viena tikrai taip isnesioti 😀
tikri tikri 😀
o as dar pirma kart neuzmigdau,,,jau pusvalandy bandau...
jau maciau forume, laaaaabai graziai, o cia naturalus tavo naguciai ar priauginti?
o pas mus sauleta, bet i lauka neisim. mano sunelis jau antra karta siandien nuejo miegoti
va,ka ana vakara nupeckiojau ☺
as ir jauciu eisiu atsigult kai sunutis lus.... 😪
man tai nuo tokio permainingo oro laaaabai galva skauda. tai jau esu prisigerus vaistu ir kavos 😀 vyras miega, dukte dar malasi lovytej, o as cia 😉
mes ir neisim jau siandien...
Mes tai i lauka tikrai neisim, ryt skiepa turim gauti, tai nenoriu rizikuoti, kad susaltu ar persaltu 😀