Sveikutės, mielosios mamytės! Šiandien - paskutinė mano budėjimo MK diena. Buvo labai gera ir smagu, nors, kaip rašė viena mamytė, budėjimai tikrai priverčia gerai pamąstyti ar net pasukti galvą, kad tema būtų aktuali ir įdomi...
Taigi, savo budėjimą noriu pabaigti muzikaliai!.. Turbūt nesuklysiu sakydama: ar džiaugiamės, ar esame susimąstę, ar liūdime, ar verkiame – muzika visada lydi mus!.. Jeigu ją įsileidžiame į savo širdį, į savo namus...
Mūsų namuose muzika labai svarbi ir jos klausomės tikrai dažnai, nes ir mano dukrytei labai patinka dainuoti... O kitaip ir būti negali, nes dar nešiodama ją po savo širdele aš labai labai daug klausiausi muzikos...
Pati mėgstu įvairią muziką, pamažu muzikos skonis, aišku, keitėsi, bet visada mielai pasiklausau klasikos ir senų gerų lietuviškų dainų.
Ar jums svarbi muzika? O gal turite kokią nors mėgstamą dainą, su kuria pradedate kiekvieną rytą?..
O čia – mūsų su dukryte mėgstamas, nuotaiką pakeliantis kūrinukas... Hmm, „Keistuolius“ galėčiau klausyti ir klausyti...
Gražaus sekmadienio ir turiningos ateinančios savaitės!
Nori tapti MK budinčiuoju kitą savaitę?
Tapk juo!
MK budėtojo užduotis anksčiau buvo kasdien nuo pirmadienio iki sekmadienio 9 val. ryto (savaitgalį galite nuo 10 val.) papasakoti, kaip praėjo naktis ir kokie dienos planai, o dabar mes ne tik pasakojame apie savo planus ir dalinamės savo nuotaikomis. Pagrindinė užduotėlė - sugalvoti kokią nors temą, kuria visos galėtume diskutuoti visą dieną.
Įkeliame pokalbių temą vieną kartą - ryte arba kai kurios mamytės ją įkelia ir iš vakaro (taip irgi galima :)

aha...
cia tokia kaip luobele?
dabar glostant vaika pamaciau kad galvytes oda pleiskanota,net toks sluoksniukas...gal zinot ka daryt?
tai jau tikrai😀 ziema nusibodo, galetu vis silciau buti😀
ne tave viena manau. As laukiu siltesniu oru, nereikes muturiuotis nei paciai, nei vaiko. tada i vezima ir i trasa 😀
😃
gryzo jau,bijo mat lleduku 😃
mane tai iis proto varo tas sedejimas namie...
nu va prisisnekejai 😉
As taip pat is Klaipedos. zinau ta jausma, kai norisi pagalbos, ramybes ir polsio. 😀
as is klaipedos😀 visko buna: bet kai pavargstu, tada pagalvoju, kaip noreciau, kad salia butu tevai ar sesuo
va,krusa prasidejo...
turbut dauguma taip gyvena, jau pripratau buti viena, atrodo, taip ir turi buti. per savaite tiek ir tesimatome, as i darba iseinu, jis pareina is darbo, ir taip vis prasilenkinejame
nu tie dantys tai jau tikrai vargelis visiems teveliams ir vaikuciams ☹
tai tau biskiuka liudnoka? is kokio miesto esi?
as ir praktiskai visada viena namie...vyras jei ne darbe tai dabu susiranda
nakty blogai miegojo,tie iltiniai dar kankina mus 😥 o dabar ir piktas ir nedamiegojas,ir dar gult neina...........jau kavytes vel noriu,bet jei iseisiu i virtuve vel atsikels ir vel pyksimes kad guletu.......siaubas,kai stebuklo as tu dantu isdygimo laukiu
as nuolat bunu viena su vaiku 😀 vyras dazniausiai darbe ir savaitgaliais, man kiekviena diena vienoda, jei bunu namuose. o dabar vaikas serga, tai tik namuose buti, nesenai anyta isvaziavo, buvo aplankyti atvykusi
bandziau ir nagu stipriklius, ir vitaminus gerti. tas pats. o tai ko tavasis zyzia?
nevisi,as siandien viena su zyzianciu vaiku