Ar turime humoro jausmą?

Ar turime humoro jausmą?

08. Jul 2011, 08:50

Netyčia pamačiau vieną laidą, kur filmuojamos įvairios situacijos su paslėpta kamera. Aišku, visa tai vyksta ne Lietuvoje, nes žmonės labai linksmai reaguoja į jiems iškrėstą išdaigą.

 

O tos išdaigos ne visada būna labai jau juokingos, netgi žiaurokos, manyčiau.

 

Kalbant apie save, kažin ar aš nesupykčiau, o sugebėčiau dar ir pasijuokti iš tokio pokšto (kad ir nelabai vykusio). Turbūt, man pasirodytų nelabai juokinga, kad kažkas pasišaipė iš manęs ir dar parodys per televizorių :)

 

Pas mus visi afišuojasi, kokie jie linksmi, supranta visus bajerius, na tikri humoristai. Bet klausimas - ką reiškia turėti humoro jausmą? Ar vien tik pasijuokti iš kažkokios situacijos? Mokėti kažką pašiepti? Ne, ne vien tik tai.

 

Visų pirma, turėti humoro jausmą - tai mokėti pasijuokti iš savęs, o ne iš kitų. Ir nesupykti, jei kažkas pabandė pajuokauti iš jūsų. T.y. ne šiaip pasišaipyti ir užgauti, o linksmai ir draugiškai pajuokauti, kartu pasijuokti iš kokios nevykusios situacijos ar detalės.

 

Kaip manote, ar jūs turite humoro jausmą? Ir ar tikrai pasijuoktumėte pakliuvę į slaptos kameros akiratį?

08. Jul 2011, 13:18

tv3

08. Jul 2011, 13:18

per tvr rodo kaip motris slikus valgo😃

08. Jul 2011, 13:18

o tai jus siand vaziuosit i ta puse

vaidlina vaidlina 08. Jul 2011, 13:17

uošvius tavo irgi iš matymo tik žinau😀

08. Jul 2011, 13:17

kas is to kad pakeiti nika vistik prpranta😃

vaidlina vaidlina 08. Jul 2011, 13:16

giedre, nikas nieko nepakeis - ką jau žinau, tą žinau😃 o apskritai nieko nežinau😀 tik pažįstu Saulių, o kitas vyro brolis buvo mano sesės klasiokas😀 va ir tiek žinių😀

08. Jul 2011, 13:16

ai mes ten kituose nenakvojam, tai tik ryt atvaziuosim

08. Jul 2011, 13:16

ms neatostogaujam neskaitint pas tevus vaziavimas😃

vaidlina vaidlina 08. Jul 2011, 13:15

a tai tik rytoj į kintus pūsit?

08. Jul 2011, 13:15

Visi tik atostogaut lekia 😪
Šnd teko prie traktoriuko pasikrapštyt, akumą į mašiną persidėt, nieko sunkaus, tik keistai atrodžiau spėju su sijonu, maikonu pravažiuojantiems buvo spėju kvailas vaizdleis 😃

08. Jul 2011, 13:13

o mes nami busim tdl klausiu ar kas bus apsimokes kompa jungt ar ne😃

08. Jul 2011, 13:13

aha😃

08. Jul 2011, 13:13

o aš nežinau liepiau vyrui skambint draugui jei gaus kambarį važiuosim i palanga

08. Jul 2011, 13:12

tau nuo pietų jau vakarai rūpi 😃

08. Jul 2011, 13:12

Greičiausiai vakarosiu vyras vėl nakčiai išvažiuos 😀

08. Jul 2011, 13:11

kas nors vakarojanciu bus

vaidlina vaidlina 08. Jul 2011, 13:10

ne ne😀 mano ta damutė, kuri prie manęs sėdi😀 ir matosi sūnaus galvikė😀

nu neturiu kitokios nuotraukos😀 vis vaikai fotografuojami ir tai tik su mobilke😃

08. Jul 2011, 13:09

Sveikos pleputės 😉 Su humoru man viskas gerai 😃 Iš savęs moku pasijuokti, ir iš kitų, bet tarp pažįstamų žmonių, nes kiti gali nelabai suprasti kartais mano juokų 😀 Ne vienas pažįstamas sakė, kad esu sarkastiška, pajuokianti, bet nevengiu ir iš savęs pasijuokti 😀

08. Jul 2011, 13:06

jei del darbo klausi tai drauge ir rado darba tik pr pazystama

08. Jul 2011, 13:04

ir visi tavo kleckai?

1 2 3 4 5 6 7 ... 14