Netyčia pamačiau vieną laidą, kur filmuojamos įvairios situacijos su paslėpta kamera. Aišku, visa tai vyksta ne Lietuvoje, nes žmonės labai linksmai reaguoja į jiems iškrėstą išdaigą.
O tos išdaigos ne visada būna labai jau juokingos, netgi žiaurokos, manyčiau.
Kalbant apie save, kažin ar aš nesupykčiau, o sugebėčiau dar ir pasijuokti iš tokio pokšto (kad ir nelabai vykusio). Turbūt, man pasirodytų nelabai juokinga, kad kažkas pasišaipė iš manęs ir dar parodys per televizorių :)
Pas mus visi afišuojasi, kokie jie linksmi, supranta visus bajerius, na tikri humoristai. Bet klausimas - ką reiškia turėti humoro jausmą? Ar vien tik pasijuokti iš kažkokios situacijos? Mokėti kažką pašiepti? Ne, ne vien tik tai.
Visų pirma, turėti humoro jausmą - tai mokėti pasijuokti iš savęs, o ne iš kitų. Ir nesupykti, jei kažkas pabandė pajuokauti iš jūsų. T.y. ne šiaip pasišaipyti ir užgauti, o linksmai ir draugiškai pajuokauti, kartu pasijuokti iš kokios nevykusios situacijos ar detalės.
Kaip manote, ar jūs turite humoro jausmą? Ir ar tikrai pasijuoktumėte pakliuvę į slaptos kameros akiratį?
tv3
per tvr rodo kaip motris slikus valgo😃
o tai jus siand vaziuosit i ta puse
uošvius tavo irgi iš matymo tik žinau😀
kas is to kad pakeiti nika vistik prpranta😃
giedre, nikas nieko nepakeis - ką jau žinau, tą žinau😃 o apskritai nieko nežinau😀 tik pažįstu Saulių, o kitas vyro brolis buvo mano sesės klasiokas😀 va ir tiek žinių😀
ai mes ten kituose nenakvojam, tai tik ryt atvaziuosim
ms neatostogaujam neskaitint pas tevus vaziavimas😃
a tai tik rytoj į kintus pūsit?
Visi tik atostogaut lekia 😪
Šnd teko prie traktoriuko pasikrapštyt, akumą į mašiną persidėt, nieko sunkaus, tik keistai atrodžiau spėju su sijonu, maikonu pravažiuojantiems buvo spėju kvailas vaizdleis 😃
o mes nami busim tdl klausiu ar kas bus apsimokes kompa jungt ar ne😃
aha😃
o aš nežinau liepiau vyrui skambint draugui jei gaus kambarį važiuosim i palanga
tau nuo pietų jau vakarai rūpi 😃
Greičiausiai vakarosiu vyras vėl nakčiai išvažiuos 😀
kas nors vakarojanciu bus
ne ne😀 mano ta damutė, kuri prie manęs sėdi😀 ir matosi sūnaus galvikė😀
nu neturiu kitokios nuotraukos😀 vis vaikai fotografuojami ir tai tik su mobilke😃
Sveikos pleputės 😉 Su humoru man viskas gerai 😃 Iš savęs moku pasijuokti, ir iš kitų, bet tarp pažįstamų žmonių, nes kiti gali nelabai suprasti kartais mano juokų 😀 Ne vienas pažįstamas sakė, kad esu sarkastiška, pajuokianti, bet nevengiu ir iš savęs pasijuokti 😀
jei del darbo klausi tai drauge ir rado darba tik pr pazystama
ir visi tavo kleckai?