Ar turime humoro jausmą?

Ar turime humoro jausmą?

08. Jul 2011, 08:50

Netyčia pamačiau vieną laidą, kur filmuojamos įvairios situacijos su paslėpta kamera. Aišku, visa tai vyksta ne Lietuvoje, nes žmonės labai linksmai reaguoja į jiems iškrėstą išdaigą.

 

O tos išdaigos ne visada būna labai jau juokingos, netgi žiaurokos, manyčiau.

 

Kalbant apie save, kažin ar aš nesupykčiau, o sugebėčiau dar ir pasijuokti iš tokio pokšto (kad ir nelabai vykusio). Turbūt, man pasirodytų nelabai juokinga, kad kažkas pasišaipė iš manęs ir dar parodys per televizorių :)

 

Pas mus visi afišuojasi, kokie jie linksmi, supranta visus bajerius, na tikri humoristai. Bet klausimas - ką reiškia turėti humoro jausmą? Ar vien tik pasijuokti iš kažkokios situacijos? Mokėti kažką pašiepti? Ne, ne vien tik tai.

 

Visų pirma, turėti humoro jausmą - tai mokėti pasijuokti iš savęs, o ne iš kitų. Ir nesupykti, jei kažkas pabandė pajuokauti iš jūsų. T.y. ne šiaip pasišaipyti ir užgauti, o linksmai ir draugiškai pajuokauti, kartu pasijuokti iš kokios nevykusios situacijos ar detalės.

 

Kaip manote, ar jūs turite humoro jausmą? Ir ar tikrai pasijuoktumėte pakliuvę į slaptos kameros akiratį?

08. Jul 2011, 14:24

kur tu varai?

08. Jul 2011, 14:13

man irgi reikia ruostis bet labai tingiu 😃 jauciu vyras grys o as nei smutkiu nebusiu susidejus 😃 😃 😃

08. Jul 2011, 14:11

aš viena akim daiktus deduos 😉

08. Jul 2011, 14:05

ku kū ar yra gyvų?

08. Jul 2011, 13:45

nu smagu😃

08. Jul 2011, 13:45

aš turbūt irgi vakarosiu, aišku jei mano šeimyną tetulė priims, taigi būsiu vienas namuose 😃

08. Jul 2011, 13:44

Smaaagiai laiką praleisk 😃

08. Jul 2011, 13:39

🎉 🎉 🎉 išvažiuoju į pajūrį nieks manęs nesustabdys 😃

08. Jul 2011, 13:33

Non stop kaip sakant 😀 Namai, vaikai, vyras ir t.t. tokia realybė 😃

Maniškis ir užmigo, vyras pietų negrįš, tai eisiu gal numigti 😉

08. Jul 2011, 13:32

Nelabai 😃 Aš greičiau galiu kitiem apetitą sugadinti 😃

08. Jul 2011, 13:29

princesė pavalgė ir vėl laukan išmovė, dabar sekantis kelsis valgyt, vakare vyras, taip iš eilės...

08. Jul 2011, 13:26

tai tau vadinas galima gritai aptita sugadint 😀

08. Jul 2011, 13:25

😃

08. Jul 2011, 13:24

Vos pietūs neišlipo kai pamačiau tą sliekus ryjančią

08. Jul 2011, 13:24

na jei ka susimatysim ryt😉

vaidlina vaidlina 08. Jul 2011, 13:22

gerai, jungiuos lauk, o tai nieko rimtai nepasidarysiu - MK - laiko ėdikas😃 😈

gero savaitgalio ir iki susimatymo - kad tik geras oras ant Lietuvėlės užplauktų😀

08. Jul 2011, 13:20

ms zadam ant pietu varyt i kintus skaityk nuo 3 idomumas prasides.

vaidlina vaidlina 08. Jul 2011, 13:19

gal į šilutę dar sugavosim ryt nuvažiuoti, nes ten tėvai mano palaidoti

08. Jul 2011, 13:19

ms ir planuojam sekmadini dar uogu prisikinsiu

vaidlina vaidlina 08. Jul 2011, 13:19

agam. važiuosim į kiškius😀 o sekmadienį atgal važiuosim

1 2 3 4 5 6 ... 14