Netyčia pamačiau vieną laidą, kur filmuojamos įvairios situacijos su paslėpta kamera. Aišku, visa tai vyksta ne Lietuvoje, nes žmonės labai linksmai reaguoja į jiems iškrėstą išdaigą.
O tos išdaigos ne visada būna labai jau juokingos, netgi žiaurokos, manyčiau.
Kalbant apie save, kažin ar aš nesupykčiau, o sugebėčiau dar ir pasijuokti iš tokio pokšto (kad ir nelabai vykusio). Turbūt, man pasirodytų nelabai juokinga, kad kažkas pasišaipė iš manęs ir dar parodys per televizorių :)
Pas mus visi afišuojasi, kokie jie linksmi, supranta visus bajerius, na tikri humoristai. Bet klausimas - ką reiškia turėti humoro jausmą? Ar vien tik pasijuokti iš kažkokios situacijos? Mokėti kažką pašiepti? Ne, ne vien tik tai.
Visų pirma, turėti humoro jausmą - tai mokėti pasijuokti iš savęs, o ne iš kitų. Ir nesupykti, jei kažkas pabandė pajuokauti iš jūsų. T.y. ne šiaip pasišaipyti ir užgauti, o linksmai ir draugiškai pajuokauti, kartu pasijuokti iš kokios nevykusios situacijos ar detalės.
Kaip manote, ar jūs turite humoro jausmą? Ir ar tikrai pasijuoktumėte pakliuvę į slaptos kameros akiratį?
kur tu varai?
man irgi reikia ruostis bet labai tingiu 😃 jauciu vyras grys o as nei smutkiu nebusiu susidejus 😃 😃 😃
aš viena akim daiktus deduos 😉
ku kū ar yra gyvų?
nu smagu😃
aš turbūt irgi vakarosiu, aišku jei mano šeimyną tetulė priims, taigi būsiu vienas namuose 😃
Smaaagiai laiką praleisk 😃
🎉 🎉 🎉 išvažiuoju į pajūrį nieks manęs nesustabdys 😃
Non stop kaip sakant 😀 Namai, vaikai, vyras ir t.t. tokia realybė 😃
Maniškis ir užmigo, vyras pietų negrįš, tai eisiu gal numigti 😉
Nelabai 😃 Aš greičiau galiu kitiem apetitą sugadinti 😃
princesė pavalgė ir vėl laukan išmovė, dabar sekantis kelsis valgyt, vakare vyras, taip iš eilės...
tai tau vadinas galima gritai aptita sugadint 😀
😃
Vos pietūs neišlipo kai pamačiau tą sliekus ryjančią
na jei ka susimatysim ryt😉
gerai, jungiuos lauk, o tai nieko rimtai nepasidarysiu - MK - laiko ėdikas😃 😈
gero savaitgalio ir iki susimatymo - kad tik geras oras ant Lietuvėlės užplauktų😀
ms zadam ant pietu varyt i kintus skaityk nuo 3 idomumas prasides.
gal į šilutę dar sugavosim ryt nuvažiuoti, nes ten tėvai mano palaidoti
ms ir planuojam sekmadini dar uogu prisikinsiu
agam. važiuosim į kiškius😀 o sekmadienį atgal važiuosim