Ar turime humoro jausmą?

Ar turime humoro jausmą?

08. Jul 2011, 08:50

Netyčia pamačiau vieną laidą, kur filmuojamos įvairios situacijos su paslėpta kamera. Aišku, visa tai vyksta ne Lietuvoje, nes žmonės labai linksmai reaguoja į jiems iškrėstą išdaigą.

 

O tos išdaigos ne visada būna labai jau juokingos, netgi žiaurokos, manyčiau.

 

Kalbant apie save, kažin ar aš nesupykčiau, o sugebėčiau dar ir pasijuokti iš tokio pokšto (kad ir nelabai vykusio). Turbūt, man pasirodytų nelabai juokinga, kad kažkas pasišaipė iš manęs ir dar parodys per televizorių :)

 

Pas mus visi afišuojasi, kokie jie linksmi, supranta visus bajerius, na tikri humoristai. Bet klausimas - ką reiškia turėti humoro jausmą? Ar vien tik pasijuokti iš kažkokios situacijos? Mokėti kažką pašiepti? Ne, ne vien tik tai.

 

Visų pirma, turėti humoro jausmą - tai mokėti pasijuokti iš savęs, o ne iš kitų. Ir nesupykti, jei kažkas pabandė pajuokauti iš jūsų. T.y. ne šiaip pasišaipyti ir užgauti, o linksmai ir draugiškai pajuokauti, kartu pasijuokti iš kokios nevykusios situacijos ar detalės.

 

Kaip manote, ar jūs turite humoro jausmą? Ir ar tikrai pasijuoktumėte pakliuvę į slaptos kameros akiratį?

08. Jul 2011, 10:28

tai vat nzn. nesake nieko

08. Jul 2011, 10:28

pamėtėkit idėjų, ką pietums darysit

08. Jul 2011, 10:28

tai speju daiktu atvaziuos rinktis, nes kaip supratau ten lyg ir darba gaus

08. Jul 2011, 10:27

tai trumpai tepabuvo pas mamą

08. Jul 2011, 10:26

ar ne iki 10?

08. Jul 2011, 10:25

gal zinot iki kelintos dienos turi pervesti pinigus is darbo birzos?

08. Jul 2011, 10:24

zvirbliai uzkniso juodai. po palange susisuko lizda ir aiskinasi seimyninius santykius nuo pacio ryto 😈

08. Jul 2011, 10:23

manoji tai ismiegojo iki 9 db malsis iki 3

08. Jul 2011, 10:22

teks ir man,kol brangioji miega....

08. Jul 2011, 10:22

jo

08. Jul 2011, 10:22

as irgi tingiu, bet su tinginiu po paranke reikes krutinti subiniuka

08. Jul 2011, 10:21

tai ir vyrelį parveža 😀

08. Jul 2011, 10:20

labai noriu atvaziuoti, uosviai kaip tik su masina atvaro, bet jauciu neiseis, nes ant dyzelio pinigu nera

08. Jul 2011, 10:18

as tai apsitvarkiau

08. Jul 2011, 10:17

kaip tyngiu siandiena judintis...visur burdakas...kazkaip jegu nera siandiena

08. Jul 2011, 10:15

saulius ir doze kas tei per fruktai 🤔 ka zinau mes leksim kad namie sedet nereiktu o taip man sente siaipsau

08. Jul 2011, 10:14

tai atvaryk

08. Jul 2011, 10:13

mastot atvaziuot

08. Jul 2011, 10:11

o ten Kintuose paciuose?

1 ... 9 10 11 12 13 14