Netyčia pamačiau vieną laidą, kur filmuojamos įvairios situacijos su paslėpta kamera. Aišku, visa tai vyksta ne Lietuvoje, nes žmonės labai linksmai reaguoja į jiems iškrėstą išdaigą.
O tos išdaigos ne visada būna labai jau juokingos, netgi žiaurokos, manyčiau.
Kalbant apie save, kažin ar aš nesupykčiau, o sugebėčiau dar ir pasijuokti iš tokio pokšto (kad ir nelabai vykusio). Turbūt, man pasirodytų nelabai juokinga, kad kažkas pasišaipė iš manęs ir dar parodys per televizorių :)
Pas mus visi afišuojasi, kokie jie linksmi, supranta visus bajerius, na tikri humoristai. Bet klausimas - ką reiškia turėti humoro jausmą? Ar vien tik pasijuokti iš kažkokios situacijos? Mokėti kažką pašiepti? Ne, ne vien tik tai.
Visų pirma, turėti humoro jausmą - tai mokėti pasijuokti iš savęs, o ne iš kitų. Ir nesupykti, jei kažkas pabandė pajuokauti iš jūsų. T.y. ne šiaip pasišaipyti ir užgauti, o linksmai ir draugiškai pajuokauti, kartu pasijuokti iš kokios nevykusios situacijos ar detalės.
Kaip manote, ar jūs turite humoro jausmą? Ir ar tikrai pasijuoktumėte pakliuvę į slaptos kameros akiratį?
tai vat nzn. nesake nieko
pamėtėkit idėjų, ką pietums darysit
tai speju daiktu atvaziuos rinktis, nes kaip supratau ten lyg ir darba gaus
tai trumpai tepabuvo pas mamą
ar ne iki 10?
gal zinot iki kelintos dienos turi pervesti pinigus is darbo birzos?
zvirbliai uzkniso juodai. po palange susisuko lizda ir aiskinasi seimyninius santykius nuo pacio ryto 😈
manoji tai ismiegojo iki 9 db malsis iki 3
teks ir man,kol brangioji miega....
jo
as irgi tingiu, bet su tinginiu po paranke reikes krutinti subiniuka
tai ir vyrelį parveža 😀
labai noriu atvaziuoti, uosviai kaip tik su masina atvaro, bet jauciu neiseis, nes ant dyzelio pinigu nera
as tai apsitvarkiau
kaip tyngiu siandiena judintis...visur burdakas...kazkaip jegu nera siandiena
saulius ir doze kas tei per fruktai 🤔 ka zinau mes leksim kad namie sedet nereiktu o taip man sente siaipsau
tai atvaryk
mastot atvaziuot
http://www.google.lt/url?sa=t&source=web&cd=1&ved=0CBYQFjAA&url=http%3A%2F%2Fwww.siluteszinios.lt%2Fmariu-svente-k-i-n-t-u-o-s-e-jau-liepos-🤓9-d%2F&ei=oK0WTvrELIig-wbsqYkE&usg=AFQjCNHwlpy3HG8Nx3exQPkEi3LXj-EP1g
jo paciuos kintuose
o ten Kintuose paciuose?