Netyčia pamačiau vieną laidą, kur filmuojamos įvairios situacijos su paslėpta kamera. Aišku, visa tai vyksta ne Lietuvoje, nes žmonės labai linksmai reaguoja į jiems iškrėstą išdaigą.
O tos išdaigos ne visada būna labai jau juokingos, netgi žiaurokos, manyčiau.
Kalbant apie save, kažin ar aš nesupykčiau, o sugebėčiau dar ir pasijuokti iš tokio pokšto (kad ir nelabai vykusio). Turbūt, man pasirodytų nelabai juokinga, kad kažkas pasišaipė iš manęs ir dar parodys per televizorių :)
Pas mus visi afišuojasi, kokie jie linksmi, supranta visus bajerius, na tikri humoristai. Bet klausimas - ką reiškia turėti humoro jausmą? Ar vien tik pasijuokti iš kažkokios situacijos? Mokėti kažką pašiepti? Ne, ne vien tik tai.
Visų pirma, turėti humoro jausmą - tai mokėti pasijuokti iš savęs, o ne iš kitų. Ir nesupykti, jei kažkas pabandė pajuokauti iš jūsų. T.y. ne šiaip pasišaipyti ir užgauti, o linksmai ir draugiškai pajuokauti, kartu pasijuokti iš kokios nevykusios situacijos ar detalės.
Kaip manote, ar jūs turite humoro jausmą? Ir ar tikrai pasijuoktumėte pakliuvę į slaptos kameros akiratį?
nu pvz as virsiu makaronus ir darysiu farso padaziuka.
as irgi taip pat mastau 😃
jei birzelio 27 tai gaunas nepilnas menuo tai maziau gausi, tad nenustebk
tai kam valgyt savo jei galima nemokamai baliuje prisikirsti 😃
nu aisku.
tai kad žinočiau ko noriu, nekiltu klausimas ką gamint 😃
šiandiena as iki vakaro dietinuosi,nes vakare i baliu 😃
😃 😃 😃 😃 😃 😃
nu tai bus iki 17 dienos
jo jo ir deze gera,kai kam pravers 😃
mesisko nori ar lengvo?
27 diena birzelio buvau
Siauliu rajone
kada buvai paskutini karta tai praves po 2sav
na visko turiu 😀, o jei neturiu nusipirksiu, parduotuvė ir turgelis šalia namų 😃
tikrai nuskilo. o ir deze nemaza 👍 as uz 88 48 moku
nu iki 15 tikrai turetu buti 😀
kokia as laiminga buvau prie kelias dienas pirkdama pampius 😃 maksimoj pampiai ir taip yra atpige apie 20lt panašiai,ir kainuoja pie 70,drauge atidavė kortele,kuri pampiams padaro dar 20% nuolaida... as kažkaip nemaniau,kad akcijiniams pampiams padarys dar nuolaidos,bet padare 😀 tai uz 111vnt sumokejom tik apie 50 lt 😀 nuskilo 😃
o toli uošviai nuo jūsų gyvena
ka saldytuve turi?