Kodėl sujungti dvi LEGO DUPLO kaladėles yra svarbus pasiekimas?

Kodėl sujungti dvi LEGO DUPLO kaladėles yra svarbus pasiekimas?

29. Sep 2016, 14:39 Goda_Mamyciuklubas.lt Goda_Mamyciuklubas.lt

Ar prisimenate, kada jūsų dukra pirmą kartą suplojo rankomis? Arba  kai jūsų sūnus pats įsidėjo maistą į burną, o ne išbarstė aplink? Turbūt taip, nes tai tikrai svarbu. Tokie maži pasiekimai rodo mūsų vaikų raidą. Tad tokie, rodos, nedideli įgūdžiai, kaip plojimas rankomis ar valgymas, reiškia, kad jūsų vaikas jau išmoko kontroliuoti savo rankytes ir pirštukus, koordinuoti juos kartu su regėjimu. Kai vaikas sujungia kartu dvi LEGO DUPLO kaladėles kartu, tai įrodo, kad jis pasiruošęs kitam žingsniui.

Kai vaikas pirmus kartus žaidžia su LEGO DUPLO kaladėlėmis, pirmiau išmoksta jas viena nuo kitos atskirti nei sujungti. Nepergyvenkite - išmokti atskirti tai pirmas žingsnis į mokėjimą sujungti.

Ką duoda mokėjimas sujungti dvi LEGO DUPLO kaladėles kartu?

Mums, suaugusiems, tai atrodo lyg pats lengviausias darbas, kuriam nereikia jokių įgūdžių ir pastangų. Iš tiesų, tai didžiulis žingsnis jūsų vaiko raidoje, kuomet jis sujungia motorikos ir pažinimo įgūdžius. 

Motorikos įgūdžiai:

Smulkioji motorika, kuomet vaikas išmoksta naudoti mažuosius raumenis rankose ir pirštuose, gali paiimti pieštuką ar kitas smulkias dalis, tokias, kaip kaladėlės.

Akių-rankų koordinacija - vaikas supranta, kad pamatęs daiktą gali jį paiimti ir perkelti ten, kuri jis nori.

Pažintiniai įgūdžiai:

Matematikos pradmenys - juk sujungus du daiktus, gausis vienas didesnis, aukštenis, bus kitokios formos.

Koncentracijos ir dėmesio išlaikymas, nes visas šis darbas reikalauja daug kantrybės.

Tai žinant galima suprasti, kad sujungti dvi LEGO DUPLO kaladėles yra tikrai rimtas iššūkis, kuris mūsų vaikams duoda labai daug. Todėl prisiminkite šį dalyką, kai pamatysite vaiką tai darant pirmą kartą ir įrašykite šį pasiekimą prie kitų!

20160929143903-79841.jpg