Laimėk knygą "LUKAS ŠIAUDELIS deda iš viršaus"

Laimėk knygą "LUKAS ŠIAUDELIS deda iš viršaus"

06. Jul 2018, 06:50 Egle_Mamyciuklubas.lt Egle_Mamyciuklubas.lt

Tomas Dirgėla – rašytojas, LRT radijo laidos vaikams kūrėjas ir vedėjas – geriausiai jauniesiems skaitytojams pažįstamas kaip detektyvinės serijos „Domas ir Tomas“ autorius. Pirmoji šios serijos knyga „Domas ir Tomas. Dingusios šluotos byla“ 2017 m. pelnė Tarptautinės vaikų ir jaunimo literatūros asociacijos (IBBY) Antrąją premiją už geriausią metų knygą vaikams.

„Lukas Šiaudelis deda iš viršaus“ – septintoji autoriaus knyga vaikams.

Susipažink – Lukas Šiaudelis. Jis kas antrą dieną vaikšto basas, pusryčių valgo sumuštinį su dešros nuotrauka ir gyvena su tėčiu, gauja tarakonų bei žiurke, kuri nuolatos sugraužia jo namų darbus. Didžiausia Luko aistra – krepšinis, o mėgstamiausias krepšininkas – Jonas Kamuoliūnas. Nors vaikai iš Luko šaiposi, o didžiausias mokyklos peštukas net grasina susidoroti, berniukas nesiliauja lankyti treniruočių, nes turi tikslą – įrodyti, kad jis taip pat gali puikiai žaisti krepšinį.

Kas nutinka, kai į tavo rankas patenka NBA lygoje žaidžiančio krepšininko batai? O kai nenuleidi rankų ir pradedi tikėti savimi? Ar visada priešas vertas tik sutriuškinimo, o sena meilė nerūdija? Atsiversk knygą ir sužinosi. 

Laimėkite šią knygą!

Paklauskite savo vaiko, kokia jo didžiausia aistra gyvenime, tiksliau - ką labiausiai mėgsta daryti (įvairiomis prasmėmis).

Laimėtoją rinksime loterijos būdu ketvirtadienį.

kristuliuuxx kristuliuuxx 10. Jul 2018, 12:59

Arnas visada nori ką nors sukonstruoti, sukurti(parašyti knygą, sukurti kompiuterinį žaidimą, pastatyti kokį nors objektą(namą, automobilį, ūkio techniką ir pan.) 😀 , bet tik kilus kokiam nesklandumui nuleidžia rankas, tėveliams tenka visada padrąsinti, pamokyti nepasiduoti 😀

gintariuks gintariuks 09. Jul 2018, 12:41

Vienareikšmiškai - atostogauti

ikke ikke 09. Jul 2018, 12:41

Labiausiai mėgsta statyti smėlio pilis 😀

V&A mamytė V&A mamytė 08. Jul 2018, 22:48

Vienareikšmiškai statyti - programuoti lego !!!!

Kristina B. Kristina B. 08. Jul 2018, 20:33

labiausiai mėgsta dūkti - šėlti, šokinėti, bėgioti, šūkauti ir visaip kaip išsidirbinėti 😀 dar patinka visokie magiški ar sportiniai triukai, kuriais gali nustebinti aplinkinius.

reaqua reaqua 08. Jul 2018, 17:17

Dabar labiausiai mėgsta žaisti futbolą. 😉 vyrukui nupirkta nauja apranga, batai, treneriai motyvuoja mažuosius, tai kiekvienas įspirtas įvartis tik dar labiau sustiprina norą treniruotis 👍😉

margarita2 margarita2 07. Jul 2018, 08:42

Groti gitara ir svajoti