Gimtadienio belaukiant

Gimtadienio belaukiant

13. Oct 2021, 13:41 Mamos dienoraštis Mamos dienoraštis

Netrukus mano vyresnėlis iš penkiamečio virs šešiamečiu. Jis labai laukia savo gimtadienio. Juk žino, kad mama būtinai suruoš šventę.

Šiemet man laukimas aptemdytas Covid-19. Nenoriu plėstis, bet situacija labai sunki ir man tikrai ne iki švenčių. Bet dar seniau užsiminiau vaikui apie piratų vakarėlį. Todėl daviau sau pažadą, kad ir kaip man sunku pačiai, vaiko liūdinti negaliu.

Ruošiuosi. Lėtai, mažais žingsneliais, bet ruošiuosi. Vėliau pasidalinsiu šiokiais tokiais rimtesniais rankdarbiais ir gimtadienio akimirkomis, o dabar keletas idėjų piratų šventei:

Pirmiausia, reikia apsirenkti kaip tikras piratas. Ir tam visai nereikia brangių kostiumų, juos galima pasigaminti patiems. Internete radau labai daug idėjų. Perrausėme visą nebereikalingų rūbų maišą, iš kurio gaminau vaikams piratų drabužius. 

Rausiam :)

Tada atliekam primatavimus:

sūnums nupirkau pigias piratų kepures ir atributus, o marškiniai ir kelnės nešiojami ir kasdien. Diržas - mamos 

Svečiams, jei tokių turėsim... pagaminau popierines kepures-karūnas:

Planuose yra ir kartoninių dėžių transformacija į piratų laivą. Jei jį darysiu, jau turiu ir burę, jei laivo nebus - bus tiesiog plakatas:

Dar nežinau, ką geria mano piratai, bet esu turėjus sulčių buteliukų atsargų, dėl visa ko paruošiau etiketes:

Beliko pasigaminti kartoninį laivą, dekoracijas, paruošti lobį, pagaminti  piniatą pramogai ir sugalvoti žaidimų bei užduočių. Visai nedaug ar ne?

A, kadangi pati ir būsiu renginio vedančioji - susiderinti sau kostiumą :)

prisimatavimai: suknelė, diržas ir korsetas - mano. Kardas - sūnaus žaislas. Sakė, panaši į piratę :) ar vis gi keistumėt į baltus marskinius, kelnes ir diržus?

Gintarep Gintarep 17. Oct 2021, 16:26

Super!!!

ViktorijaBudene ViktorijaBudene 16. Oct 2021, 14:10

Kokios puikios idėjos ir mamos išradingumas. Visad varvinu akis žiūrėdama į kitų šventes ir galvoju, jog daug investicijų. Reikia tik fantazijos. ??

Mamos dienoraštis Mamos dienoraštis 13. Oct 2021, 23:25

Mano vyras sako, kad aš čia taip kompensuoju savo vaikystės "šventes", kai suaugę švęsdavo, o tu buvai ten lyg tarp kitko 😀 galbūt yra tiesos 😀

floryte floryte 13. Oct 2021, 22:52

Na tiesiog neįtikėtinai puikiai! Bus smagu! Ir aš norėčiau tokio gimtadienio!?