Vaikučiai su Dauno sindromu

07. Oct, 10:21

Sveikutes mamytes as esu Laura auginu suneli kuriam greitai bus 4menesiukai ir mano angeliukui pripazino dauno sindroma..;( as tai suzinojusi labai paluzau nes tai mano pirmasis kudiki..gal yra mamyciu kurios augina vaikucius su tokia liga?labai noreciau su jumis susipazinti pabendrauti daugiau visko suzinoti apie sia liga....labai lauksiu jusu siame forumo puslapija arba galite man parasiti laiska kirilovalaura@gmail.com arba skype laurytemazyte

08. Oct 2010, 13:35

laurak, mano mazei yra defektas tarp smegenu jungties, dandy walter sindromas (psichiskai arba fiziskai neigali 50 ant 50proc) , bet aciu dievui mum labai nesunkus sindromasd tai mum nera tu negalavimu, turim invaliduma, hidrocefalija, gime su vandenukais galvytej ir cista, dare 4men sunta, junge galvytej slangytes, aciu dievui padejo 😀 lankom raiods centra, masazus, jum ir patariu masaziuku prasyt tikrai padeda, mano mazei ir palaikius nukrinta galvyte staigiu kritimu..... iki 5men net nemokejo traukti per prievarta maitindavom, matinimas trukdavo 1.5val.... naktis bemieges budavo, buvo ir depresija uzpuolus, bet vyro pagalba viska istveriau, nestumo metu man pasake kad vaikas be smegene;liu ir siule 7am menesy daryt isvalyma, skatinti gimdyma ir nusisurbti is galvytes visa turini.... neleidau , norejau su vyru isitikinti kad tikrai taip yra, daktaru ziniom galvyte neva buvo 10sav didesne, gime su nromalia galvyte ..... nebuna juodu dienu, ateina diena kai ir mum saule nusvinta skaisciom spalvom 😉

08. Oct 2010, 13:32

Simute as gyvenu savanoriuose prie impulso kitoj pusej kelio o tu?kiek tavo leliukui laiko jau?

08. Oct 2010, 13:29

del galvytes, tai musu vaiko jezau judesiai tokie staigus budavo, kad ilgai galvyte prilaikydavom. o mano pacios kaklas labai ilgas, tai mama vis sako, kad as ilgai siubavau kaip nendre 😃
laurak, as irgi is Vilniaus. kurioj vietoj gyvenat?

08. Oct 2010, 13:28

viltekamile o kas tavo mergaitei ten per liga yra?is kur jus esat?

08. Oct 2010, 13:27

mes tai vartomes ant pilvuko zaisliuka laikom jau patys tik kad galvyte persunki uzpakaliukas lengvesnis bet palaiko galvyte tik buna kad nusvyra ji mums vis dar...

08. Oct 2010, 13:15

laurak, mano maze ir pradejo viska veliau daryt, zinoma liudna pasidaro kai matai kai kiti tiek jau daro o mano 7men dar tik galvyte nulaiko ir pradejo verstis ant pivuko 😀 bet uz tai visi pasiekimai verti to dziaugsmo 😀
aiteis laikas ir nulaikys 😀 pamatysi dar koks tavo protyngas vaikelis, ir koks gabus, jie turi daug pliusu, nes siu vaiku pasaulis daug grazesnis nei musu 😀

08. Oct 2010, 13:14

simute as is vilniaus

08. Oct 2010, 13:06

ir teisingai 😀,viskas ir bus veliau,o neigaluma turit susitvarkia,mums tai buvo davusi kardiologe,nes nervu gyd is pradziu nenorejo duoti,kadangi genetiskai nebuvo tirtas

08. Oct 2010, 13:05

laurak, stiprybes 🌷
zinau viena berniuka, kuris turi dauno sindroma. tevai labai su juo uzsieme ir jis tikrai nei agresyvus, nei koks. labai draugiskas, jautrus. jei ne siek tiek kitokia isvaizda, net neitartum. laurak, is kur tu?

08. Oct 2010, 13:05

cia mano grazuolis

08. Oct 2010, 13:02

mano leliukas lb grazus nieks negali net itarti tik mes viska veliau darom galvyte dar normaliai nelaiko veliau sedesim vaiksiosim

08. Oct 2010, 13:02

na dabar ir as nebepasitikiu,o maniau jok ten viska jie mato...matai,kaip galima suklysti

08. Oct 2010, 13:00

o su senkanciu tikrai nesidarysiu genetinio tyrimo nebent reikes jau labai nes mano mazei igymta hidrocefalija, tai ir antram gali butui tada darysiuos tik tuo atveju jei zinosiu kad yra efektyvus vaistai, nors tokie yra tik nezinau ar lietuvoje ju yrA

08. Oct 2010, 12:58

ziurint koks tas genetinis tyrimas!man tai dare biopsija,kai per pilvo ertme paimamas gabalelis placentos.o is venos tik kraujo paemimu tikrai nepasitikiu,tik bereikalingas pinigu svaistymas!

08. Oct 2010, 12:47

o kaip mergaite6, as nepasitikiu echo nes jis mane daug kartu apfgavo ir nepasitvirtino.nors ir genetini dariausi, to niekas negali nuspeti, buvo medicinoj atvejis kad po genetinio tyrimo pasake kad vaikas gims su dauno sindromu, ogime visiskai sveikas

08. Oct 2010, 12:45

mano maze gime su dandy walter sindromu musu diagnoze buvo arba vaikas bus psichiskai ir fiziskai nesveikas arba visiskai sveikas aciu dievui patekom i sveikuju grupe. ka galiu pasakyt, man ligoninej aiskino jei gime vienas vaikas su dauno sindromu tai tuoj pranes kad kitol ligoninej gimsta, nezinau kuo tai pasizymi bet po viena sie vaikiui negimsta , gimsta nemaza kompanija ☹, o kuom tavo leliukas pasizymi, matosi sis sindromas? gal viskas susitvarkys, zinau istorija kai vaiskas visiskai be priekiniu smegeneliu ir vystosi kuo puikiausiai niekas net nepasakytu kad jam kazkas yra.... o mano mazei galvytj smegenelese yra defektas

08. Oct 2010, 12:41

visos as manau darosi genetini tyrima.bet ar jis teisybe parodo neaisku...goduliuk,stipri mamyte esi.malonu girdeti,jok jums gerai klostosi😀

08. Oct 2010, 12:39

tu laurak su daktarais pakalbek.nes kiekvienas vaikas turi kitoki simdroma...kaip ir sakiau vieniems lengvesne kitiems sunkesne...ir del sirdutes taip pat.manau gyd geriausiai tau paaiskins.

08. Oct 2010, 12:38

taip kai siam vaikiukui buvo 3,5m,as pasigimdziau mergaite,nors per nestuma dariausi genetini tyrima,nenorejome rizikuoti.ir tikrai kokie jie draugai buvo.isleisdavau abu i lauka,aisku ziuredavau per langa 😀,tai jis patemdavo sese ir uz rankos,ir uz rankoves jei neklausydavo.mazai jis kalbejo pagrindia savo kalba,bet susikalbedavom.iki metu labai sirgome tai bronchitas,tai plauciu uzdegimas,bet po to truputi isaugome,labai pedantiskas buvo.jei jau koks laselis ant marskiniu,ar kelniu tai butinai turejo persimauti.lankeme mes ir darzeli,tai leles budavo paguldytos,"kava"paruosta,labai patenkintos aukletojos buvo.IR ZINOMA TIK GALVA

08. Oct 2010, 12:38

laurak tikrai zinok labai gerai tureti broliuka.kaip ir pasakojau,ta drauge irgi pagimde iskart po pirmojo.po to ir dar trecio uzsinorejo,na kad tas antrasis turetu sveika broliuka.dabar augina visus tris.manau tikrai nera lengva.si liga nera visiems vaikams vienoda.vieniems ji lengvesne kitiems sunkesne.buna vaikai egresyvus,o kiti mieli geruciai.tiesiog jais reikia labai uzsiimti,vesti i spec darzelius...daug bendrauti.stiprybes laurak.o as maniau jok ehoskopai viska parodo-matai,kaip galima apsirikti.galvoji jok viskas gerai...

08. Oct 2010, 12:02

o mes kai buvome pas genetike ji man patare pagimditi dar viena vaika nes sako siam angeliukui labai gerai turetu is ko mokitis ar jums nors kuriai taip patare?

08. Oct 2010, 12:00

as juo begalo didziuojuosi visa sirdimi myliu,kad ir kazkas jam yra bet jis antiek mielas antiek daug sipsenos dovanoja kad visas asaras nuplauna..o mamytes gal daugiau kokios informacijos turite apie sia liga?

08. Oct 2010, 11:58

oij dieve uzjauciu del vaikiuko netekties

08. Oct 2010, 11:55

as taip pat visa nestuma vaiksciojau kaip "arklys"jokio gresencio ir savijauta liuks,bet kai gime ir tai is karto nepasake-tik sekancia diena,

08. Oct 2010, 11:50

mielos mamos cia yra ne liga,o busena.mums ta pasake genetikos centre.su tokiais vaikuciais reikia bendrauti,kaip ir su visiskai sveikais!!!!!!!!!!taip kas nera susidures,tai gal ir nejauku,bet ju sirdeles yra atlapesnes,jie labai draugiski.tik pas sitokius vaikiukus dazniausiai buna dar patologiju,tai su sirdies yda ir t.t.ir seimoje buna tik vienas atvejis,nes cia kaltos yra chromosomos.mes turejome berniuka,bet deja jis paliko si pasauli budamas 6m,vien del sirdeles,nes del sio sindromo nemirsta,nors ju amzius trumpesnis.kai man buvo aktualu,tai daug literaturos skaiciau.o seip nenusiminkit,nes kaip minejau lygiai tokie ju jausmai,gal netgi ir nuosirdesni 😀

08. Oct 2010, 11:40

Sveikutes..mergaite6 tu nepatiklesi as visa nestuma jauciausi puikiai zvali linksma buvau ekoskopija man pasake visai kad mano maziukas bus kaip neisnesiotukas labai mazas o gyme3.380kg normalus vaikas o kad kazkas butu nieks nieko nesake sakydavo vaikas auga labai gerai pagal savo laika..bet kai gyme viskas pasikeite ir daktarai pasake seis mnetais labai daug vaikuciu gimsta tokiu serganciu..gamta iskrecia sposa kaip sakoma...stengiuosi vis pakilti ir eiti i prieki bet buna paluztu begalo nors viras labai palaiko visa sirdimi....

08. Oct 2010, 09:47

Man teko bendrauti su tokiais vaikais, prisipažinsiu iš pradžių buvo nejauku, bet paskui pamačiau kokie jie nuoširdūs, mieli, žingeidūs, atviri, mandagūs, ir galėčiau vardinti dar daug gerų bruožų. Taigi laurak, aukščiau nosytę, didžiuokitės, auginat vaikutį, kuris bus nuostabus žmogus. Ir stiprybės jums

08. Oct 2010, 00:43

laurak neisivaizduoju koki skausma jauciate,bet zinokit,kad visa sirdim jus palaikau ir tikiuosi ,kad sugebesite atsistoti ant koju ir gyventi pilnaverti gyvenima...linkiu pacios pacios didziausios sekmes ir kuo daugiau laimingu akimirku jusu gyvenime 🌷 .Beje tikiuosi rasite mamyciu,kurios pasidalins patirtimi ir pades moraliskai 😉

07. Oct 2010, 22:42

kai pagalvoju,tikrai sunku zinoti,jok tavo vaikas serga.mano sesers geriausei draugei gime su dauno liga.irgi pirmas vaikas. augina,gerai jiems sekasi.susilauke dar dvieju berniuku.padeda seima...tai ir svarbiausiai,kad turetumei kas padetu:tavo seima,vyras...

07. Oct 2010, 22:32

labutis.norejau paklausti,o kai dare ekoskopa,nemato sios ligos?nes kiek visi sako,jok mato.man ydomu,nes pasitikiu ehoskopais...

1 2 3 4 5