Vaikučiai su Dauno sindromu

07. Oct, 10:21

Sveikutes mamytes as esu Laura auginu suneli kuriam greitai bus 4menesiukai ir mano angeliukui pripazino dauno sindroma..;( as tai suzinojusi labai paluzau nes tai mano pirmasis kudiki..gal yra mamyciu kurios augina vaikucius su tokia liga?labai noreciau su jumis susipazinti pabendrauti daugiau visko suzinoti apie sia liga....labai lauksiu jusu siame forumo puslapija arba galite man parasiti laiska kirilovalaura@gmail.com arba skype laurytemazyte

07. Nov 2010, 23:59

laurak,mano skipe gabute75,mano mergaitei jau 7,gruodi -8....grazus amzius jai,pradejo dygti iskrite dantukai pries du metus(nelabai geras pozymis jei jie nekrenta,o buna ir taip),jei nori tiesiogiai ko paklaust-rasyk,,man buvo trumpas laiko tarpas kai verkiau ir bijojau ateities...dabar esu rami..kazkokia prasme ji mane ramina(jautrus zmogutis ir labai jaucia kai pykstu)

06. Nov 2010, 12:42

pritariu tau, na bet ir visuomenes poziuris keiciasi ir zmones ziauresni paliko, nors ir toleruoja kitus zmones (ne visada) .... ir dabar yra lengvesnes salygos sunkiai serganti vaika isauginti, o ir dauno sindromas yra keliu rusiu

06. Nov 2010, 11:26

as gal ir busiu nesuprasta,bet tikrai nenoreciau daugiau tokio pragaro isgyventi,gal visuomene buvo kitokia pries 16m,bet kai eini su vaiku ir i tave vos nerodo pirstais tai pamastai,kad jie dvasios vargsai.

06. Nov 2010, 09:17

medyte pritariu tau, zinojau kad ir mano mazute gali buti neigali, bet neteikiau tam pirmenybes, svarbu kad dukryte buvo 😀 ir neleidoom niekam tiketi kad taip yra, ir va vaikui nera jokio neigalumo 😀

05. Nov 2010, 23:21

Mano giminaite turi mergyte su siuo sindromu. Siemet jau pirmokele! Turi ir jaunesne sesute, sveika mergyte. Sia zinia suzinojo ta pacia diena kai gime... Mama, seses, visi artimieji verke, o ji dziaugesi - sake "man gime dukryte, o jus verkiat". Labai daug mankstu, ivairiu pamokeliu, spec. uzsiemimu lanko, daug demesio reikia, bet juk ir sveikam vaikui viso to paties reikia! Nereikia stresuoti, tiesiog mylek savo vaikuti, nes jis nuostabus, jis nepakartojamas, jis - vienintelis!!!

05. Nov 2010, 22:45

kad ir,kaip ten gerai butu vaikiukam.su tuom manau susitaikyti l sunku...manau neimanoma☹

04. Nov 2010, 13:42

mazuleliam ten aukstai geriau, uz tai Dievulis juos ir pasieme, bet visada bus vaikuciai teveliu sirdyse 😀

04. Nov 2010, 11:16

bet jie labai geri buna, tyros sirdeles ir ju labai grazus pasaulis 😀

04. Nov 2010, 11:14

su siuo sindromu yra neilgaamziai,daugiausiai iki 40,nors pasitaiko ir ilgiau

04. Nov 2010, 10:52

jo zinau ir tokiu zmoniu kurie nesioja nes gidytoja po pirmo vaiko gimimo pasake tau visis vaikai gims su dauno sindromu nepatikejo gimde dar du ir gime su siuo sindromu, deje ilgai neisgyveno, ilgiausiai isgyveno mergaite iki 13metu

04. Nov 2010, 10:33

dauno sindroma nustato tik gimusiam,o jei dae patikslinimui siuncia i gen centr.yra ir tokiu teveliu,kurie nesiojasi toki virusa.as zinau toki atveji,kad pazystama padimde 2 berniukus ir abu su cerebriniu paralyzium.gyd pasake,jei butu mergaites,tai butu sveikos,nes butent jos genai persiduoda berniukams

03. Nov 2010, 22:55

svarbiause kai mano mazoji gime, gime vaikas su dauno sindromu, dabar sake bus antpludis nesupantu pagl ka bet tai teisybe po viena negimsta net nesuprantama kodel

03. Nov 2010, 22:44

laurak kiek jums amziaus nustate ta bedute ?beje kiek tau metu?

03. Nov 2010, 21:02

labiausi matomas reiskinys tai apvalios akytes yra

03. Nov 2010, 20:39

pukutuviene labas taip mums atitiko tavo isvardinimai kaikurie dar buna rauksle ant kaklo o kaklas trumpas mazai kam buna ir ir liezuvis kad isikses tai nzn mums to nera ir ydos nevisiems buna

03. Nov 2010, 20:00

sveikos mamyciukes, noriu paklausti kaip galima itart ta dauno sindroma? kiek esu skaicius tai buna tokie pozymiai:Raumenų hipotonija (silpnas raumenų tonusas).
Plokščias viršnosis/tarpuakis.
Viena delninė raukšlė.
Išsikišęs liežuvis (dėl mažos burnos ertmės ir padidėjusio liežuvio prie tonzilių).
Trumpas kaklas.
Baltos dėmės ant akies rainelės, vadinamos Brushfield’o dėmės.
Pernelyg didelis sąnarių lankstumas.
Įgimtos širdies ydos.
Pernelyg didelis tarpas tarp kojos didžiojo ir antrojo piršto. ar atitiko kas kai nustate liga? aciu uz atsk.

21. Oct 2010, 22:17

labas lappute galime tikrai per skype pabendrauti mano skype laurytemazyte

19. Oct 2010, 12:28

galime per skipe placiau pabendrauti,daug ka praejau,bet labai dziaugiuosi kad tik retkarciais prisimenu jog mano vaikas kitoks

19. Oct 2010, 12:23

sveika,laurak,siaip man net sunku prisiminti kas ivyko pries 7 metus,gal net vengiu apie tai galvoti...man keista,kad tau tik gimus nenustate kad turi si sindroma vaikiukas....o echoskopu neimanoma tokiu dalyku matyti-tai fiziskai normalus vaikai...yra tam tikri tyrimai nestumo metu daromi...?(as nesidariau,nors man niekas ir nesiule,ir as tikrai jau nebuciau nieko keitusi)

09. Oct 2010, 11:21

NAN HA misinukai maziausiai alergizuoja 😀 Ir stiprybes mamytems! 😀

08. Oct 2010, 19:41

laurak parasyk man i skype anastasijarein

08. Oct 2010, 18:21

sveikute.kiekvienais metais vaziuodavome su sunum i sanatorija.ten tikrai daug vaikuciu turinciu si sindroma...tai mieli vaikuciai,turintys sveikatos problemu..gaila,kad i sindroma lydi gretutines ligos.zavejausi siu vaikuciu mamyciu atsidavimu.turejom net savo draugus,nes sitie vaikuciai labai bendraujantys.

08. Oct 2010, 18:20

😉

08. Oct 2010, 18:17

stengsimes laikytis😀

08. Oct 2010, 13:52

Oi ,laikykitės mamytės.

08. Oct 2010, 13:49

parasiau

08. Oct 2010, 13:49

viltekamile as arasiau i skype

08. Oct 2010, 13:43

o del valgymo, dabar jau susitvarke : ir naktim miegom o pirmi menesiai,net nezinojau ka reiksia miegas 😀

08. Oct 2010, 13:42

ciuolita - parasyk 😀 laukiu, per skype placiau pabendrausim 😀

08. Oct 2010, 13:40

viltekamile mes masaziukus lankeme i raidos centra ir jau pradesim vaiksioti,na pas jus truputeli sunkiau matau nes mano leliukas nakti visa ismiega nesikelia net valgiti o ir valgo is buteliuko puikiai tik duok jam valgiti😀 nes mes misinukus valgome tik vis negalim atrinkti tinkamo varkstame aptamilas tiko 2men bet berti pradejo mus nuo jo tai rei8ks nauja pirkti oij...o tu gal skype turi ten daugiau pabendrautume

1 2 3 4 5