tituli,beje niekas per preivarta neoperuoja,gali
atsisakyti
11. Mar 2011, 17:48
o dabar tos operacijos,per pilva iduria ir nei zymiu nei
ka skylute padaro ir ieina su aparatu
11. Mar 2011, 17:48
titulis,juk ta operacija nieko baisaus 😀 na kol pati
tokio dalyko nepatyriau tai bijojau 😀 neskauda visai,o ir
bent ne del saves o del savo vaiku nueik...susikaupk
paprasyk kad vyras uz rankos nuvestu,o gal net nieko nera ir
toliau ramiai sau gyvensi 😉 ,o siaip pagydyt galima 😉
11. Mar 2011, 16:14
Laikykit durna,mane,bet bijau operaciju!o jai operuos?nu
dar nebuvau po gimdymo pas gine.tai toliau pasityrsiu
11. Mar 2011, 15:08
savaime*
11. Mar 2011, 15:08
jei cista truks,patikek gali greit mirti kai i pilvapleve
kraujas issilies....pazystamai buvo taip...man itare bet
praejo pati kakziap svaaime
11. Mar 2011, 14:55
Tituli giditis reikes.
10. Mar 2011, 21:46
Nu wa.man tai pries metus ja ytare,bet bijojau toliau
tyrtis ir nesityriau!durna zinau negerai darau,bet man
daktaru baime ir ligoniniu jauciu.nes kaip pries tris
men.pagimdziau antroj paroj issiprasiau namo.mum buwo wiskas
gerai,bet namie 3met.sunelis ir vyras.bijau tyrtis
toliau!!jai ja pripazins,kas tada.
10. Mar 2011, 20:07
Idomu kaip. Na man nepasake kokia ta cista ☹ Lb
baisu.
10. Mar 2011, 15:26
Lialia, dėl to, kad cistos buvo endometriozinės. O jei
paprastos-aš nesu girdėjusi, kad tai sumažintų tikimybę
turėti vaikų.. Daugybė moterų turi cistų ir sėkmingai
pasveiksta bei susilaukia kleckiukų 😉
10. Mar 2011, 15:16
milke cia del cisto maza tikimybe vaiku tureti? A del to
kad pasalino jas? 😕
10. Mar 2011, 15:15
milke cia del cisto maza tikimybe vaiku tureti? A del to
kad pasalino jas? 😕
10. Mar 2011, 12:40
Aš pas ginekologę nuėjau, kai jau mm buvo
nebepakenčiamos, tada ir diagnozavo, kad turiu dvi cistas,
ir iš karto užrašė mane operacijai, neskyrė jokio gydymo. Po
operacijos sužinojau, kad cistos buvo endometriozinės, todėl
dar po operacijos pusmetį truko gydymas. Ir gydytoja
pasakė-nori turėti vaikų - nedelsk, nes ir taip tikimybė
maža.. Tikimybė maža, o aš dar uždelsiau, bet šiandien
supuoju sveiką, stiprią, ir labai gražią lėlytę 😉
10. Mar 2011, 08:19
Man irgi reikia per 2 savaites isgiditi ta cista.
Zvakutes ir tabletes vartoju.Tikiuosi pades.
08. Mar 2011, 18:05
Vaistuku jokiu negerei? O skaudejo? Pas mane pries 3
metus buvo cista 4cm,bet po 3 men issigidziau vaistais. O
siandiena buvau pas gine tai kitoj pusej cista atsirado irgi
6 cm (tai sako lb didele) israse vaistukus ir zvakutes. Tai
po 2 savaiciu vel pas gine vaziuosiu tikrinti, nes pasake
jeigu nesumazes kitaip gidisimes. Baisu pasidare,nes
girdejau kad nuo sitos cistos galima vaiku netureti, ar tai
tiesa kazin... 😕
08. Mar 2011, 17:44
Sveika, aš turėjau vienoje pusėje 6 сm, o kitoje - 4 cm
cistas. Man jas pašalino operacijos būdu su laparaskopu.
08. Mar 2011, 17:36
Sveiki! Gal kas turejote ant kiausidziu cista? Kiek cm
buvo? Per kiek laiko issigidite?
Slapukai, įskaitant trečiųjų šalių slapukus, naudojami siekiant pagerinti ir pritaikyti šios svetainės turinį vartotojų poreikiams. Toliau naršydami šioje svetainėje sutinkate naudoti slapukus.
SutinkuSužinokite daugiau
tituli,beje niekas per preivarta neoperuoja,gali atsisakyti
o dabar tos operacijos,per pilva iduria ir nei zymiu nei ka skylute padaro ir ieina su aparatu
titulis,juk ta operacija nieko baisaus 😀 na kol pati tokio dalyko nepatyriau tai bijojau 😀 neskauda visai,o ir bent ne del saves o del savo vaiku nueik...susikaupk paprasyk kad vyras uz rankos nuvestu,o gal net nieko nera ir toliau ramiai sau gyvensi 😉 ,o siaip pagydyt galima 😉
Laikykit durna,mane,bet bijau operaciju!o jai operuos?nu dar nebuvau po gimdymo pas gine.tai toliau pasityrsiu
savaime*
jei cista truks,patikek gali greit mirti kai i pilvapleve kraujas issilies....pazystamai buvo taip...man itare bet praejo pati kakziap svaaime
Tituli giditis reikes.
Nu wa.man tai pries metus ja ytare,bet bijojau toliau tyrtis ir nesityriau!durna zinau negerai darau,bet man daktaru baime ir ligoniniu jauciu.nes kaip pries tris men.pagimdziau antroj paroj issiprasiau namo.mum buwo wiskas gerai,bet namie 3met.sunelis ir vyras.bijau tyrtis toliau!!jai ja pripazins,kas tada.
Idomu kaip. Na man nepasake kokia ta cista ☹ Lb baisu.
Lialia, dėl to, kad cistos buvo endometriozinės. O jei paprastos-aš nesu girdėjusi, kad tai sumažintų tikimybę turėti vaikų.. Daugybė moterų turi cistų ir sėkmingai pasveiksta bei susilaukia kleckiukų 😉
milke cia del cisto maza tikimybe vaiku tureti? A del to kad pasalino jas? 😕
milke cia del cisto maza tikimybe vaiku tureti? A del to kad pasalino jas? 😕
Aš pas ginekologę nuėjau, kai jau mm buvo nebepakenčiamos, tada ir diagnozavo, kad turiu dvi cistas, ir iš karto užrašė mane operacijai, neskyrė jokio gydymo. Po operacijos sužinojau, kad cistos buvo endometriozinės, todėl dar po operacijos pusmetį truko gydymas. Ir gydytoja pasakė-nori turėti vaikų - nedelsk, nes ir taip tikimybė maža.. Tikimybė maža, o aš dar uždelsiau, bet šiandien supuoju sveiką, stiprią, ir labai gražią lėlytę 😉
Man irgi reikia per 2 savaites isgiditi ta cista. Zvakutes ir tabletes vartoju.Tikiuosi pades.
Vaistuku jokiu negerei? O skaudejo? Pas mane pries 3 metus buvo cista 4cm,bet po 3 men issigidziau vaistais. O siandiena buvau pas gine tai kitoj pusej cista atsirado irgi 6 cm (tai sako lb didele) israse vaistukus ir zvakutes. Tai po 2 savaiciu vel pas gine vaziuosiu tikrinti, nes pasake jeigu nesumazes kitaip gidisimes. Baisu pasidare,nes girdejau kad nuo sitos cistos galima vaiku netureti, ar tai tiesa kazin... 😕
Sveika, aš turėjau vienoje pusėje 6 сm, o kitoje - 4 cm cistas. Man jas pašalino operacijos būdu su laparaskopu.
Sveiki! Gal kas turejote ant kiausidziu cista? Kiek cm buvo? Per kiek laiko issigidite?