Pyktis

19. Dec, 08:13

Po gimdymo praėjo 2 mėnesiai. Pradėjome pyktis su sugyventiniu jam 31 man 18. Pirmą mėnesį pykomės mažiau, o dabar pykstamės kiekvieną dieną (gal tai dėl to, kad man PMS, nes nemaitinu jau daugiau, kaip mėnesį?) Aš jam vis neįtinku, nepadarau valgyti blogai, jei darau ir pasakau jam, kad man padėtų, kad ir makaronus išvirtų, jis mieliau sėdės prie kompiuterio arba TV. Kažką vėl padarau ne taip, vėl jam neįtinku. Dėl švaros taip pat pykstamės. Anksčiau jis gyveno su kita ir mane su ja lygina (pvz.: anksčiau būdavo viskas sutvarkyta kas antrą dieną, būdavo visuomet pagaminta valgyti) žinoma ji buvo vyresnė nei aš. Nebežinau ką daryti, gyvenu su ta mintimi, kad viskas susitvarkys. Gal tai dėl to, kad man dar pogimdyvinė deprasija, girdėjau ji trunka 3 mėn. Noriu su juo gyventi, bet jei taip ir toliau, nemanau kad aukosiuos dėl vaiko. Be to, dar abu neišsimiegam.

22. Dec 2010, 14:46

Oi, as tikrai nesakau, kad iseiti reikia!!! Juk kaip kazkas sake, ne mazi vaikai, kad nepatiko, trenkiau viska ir isejau. Kaip is smelio dezes! Labai geras patarimas - neskalbt marskiniu viesai 😀 Jau geriau su specialistais konsultuotis, o ne su forumietemis 😃

22. Dec 2010, 14:44

as kaip sakau viska atleisciau bet yzdavystes ir smurto seimoja tai niekada!!!!!!!!!!!!!!!! tuo metu pasiusciau eiti kur jo akys veda.

22. Dec 2010, 14:44

o as neissizadu nieko nei ejimu i kaire nei ko nors kito nes tikrai nezinau kaip pasielgciau vienoj ar kitoj situacijoj, kartais atrodo to ar ano neatleisciau o imi ir atleidi, manau kiekvienoj seimoj kiekviena situacija visad kitokia, as tai manau jei nuejo i kaire tai kalti abu ir ne kitaip 😀

22. Dec 2010, 14:43

ingote,gal kitam vyrui ustenka tik pokalbio su juo, kitam gal veiksmais uztenka pvz.is namu yseiti ,okitam ustenka ir y snuky duoti,ne visi jie vienodi.pati ten pasiskaityk

22. Dec 2010, 14:40

parodyk kurioj vietj mano nuomuones susikerta? 😀

liuks liuks 22. Dec 2010, 14:39

kas liecia i kaire nuejima viskas negaleciau gyvent su tokiu vyru,nebent atsirastu rimta priezastis to nuejimo i kaire,kad butu galima pateisint tada galima kalbet dar apie kazka,bet tai tik vienas kartas toks galetu but.Nes tai jau man keltu pasislykstejima toks vyras,sugriautu visa pamata seimos ir dar begale dalyku.

22. Dec 2010, 14:37

nevisos y tuos namus ir grysta,ir nevisiem ta kalba padeda,jai vyras 31m ir su tokiu dar kalbeti riekia tai atsiprasu,jis suaugias pats turi galvoti,one kaip su mazu vaiku kalbeti.

22. Dec 2010, 14:35

nesakiau mesti reikia be tokiu atveju palikti jy kol ateis y prota,supras ka gali prarasti,ne buvo parasyta tegu plieka nafyk,tu savo paskaityk ka pati rasai ,nes parasei viena o veliau kita.

22. Dec 2010, 14:31

vat pas mane seimoj buvo daug klaidu bet nelekiau pro duris o susede kalbejom ko vienas is kito norim ir ka darom toliau, kam lekt is tu namu jei zinai kad grisi ten nematau logikos

22. Dec 2010, 14:30

liuks labai aiskiai parase kad reik kalbeti o ne begti, o is kur tu zinai kad jis apie kita galvoja o i zmona demesio nekreipia????zinau ne viena seima kuri kuo puikiausiai gyvena nors vyras ir i kaire buvo nuejes ir ka, nei viena neleke kaip kulka is namu, nes joms seima rupejo, nesuprantu taves tikrai tai tu sakai kad reikia gyvent nes vaikas yra, tai tu sakai kad greiciau ji mest reik... nznz 😀

22. Dec 2010, 14:26

ingote, kartais ir suaugia zmones daro klaidu,bet is ju ir mokinasi gyventi.netykeciau kad pas tave seimoja nebuvo klaidu tokiu kad veliau is ju pasimokinai.

22. Dec 2010, 14:21

ingote,tai tu nori paskyti ,kad mano ir liuks komentarai blogi,?as paziureciau ka tu darytu su savo vyru kuris apie kita galvoja o y zmona net demesio nekreipia o plius dar vaikas yra,tu ne yseitum is namu? as paziureciau ar tikrai to ne padarytum;0.Tikrai su tokiu ne gyventum,as du kartus ysejau is namu tai po 3val pasirode ir verke atsiklaubdamas,ir pasake ,kad brangiu zmoniu jam nera tik as ir dukra,tai trecia karta jau ne reikejo man daiktus deti,nes suprato ka gali prarasti.

liuks liuks 22. Dec 2010, 13:59

kiekvienas zmogus seima isivaizduoja skirtingai ir bendravima seimoje suvokia kitaip.

22. Dec 2010, 13:56

taip, liuks, matosi kad patarimai ne siaip sau is taves sklinda, bet niekaip nesuprantu kaip flatron taip gali rasyti juk sako kad 6 metus gyvena santuokoj bet tokias nesamones kartais supaiso kad baisu, juk zmogus prase patarimo tai kam rasyt tokius dalykus 😀

liuks liuks 22. Dec 2010, 13:51

ingote,kai nusislifuoja jau kampai mums visai ir atrodo kitaip viskas.o jie neaisku kiek laiko kartu ar tik neisreikalo viskas gavosi pas juos.as jau pazistu savo vyra,jis pazista mane.mes mokam susipykt,bet mokam ir susitaikyt,bet tas neatsiranda per viena diena.antra mes kartu tobulejom,mes daug visko patyrem kartu viska perejom.dabar jau galiu pasakyt turiu tokia seima ir toki zmogu kokio norejau.

22. Dec 2010, 13:47

😃 Nu ir prirašiusios moterys, nežinia kokia situacja, koks ištiesų vyras ir koki santykiai, tik jie patys gali sau padėti . . . .

22. Dec 2010, 13:41

nezinau mano manybu is niekur nieko viska trenkt ir iseit gali tik mazi vaikai, juk esam suauge zmones tai jei taip lengvai pasiduodam tai kad tada ta seima kurt, nesuprantu kai kuriu zmoniu...nesistebiu kad lietuvoj sitiek skyrybu, nes su tokiu mastymu toli nenueisim...

liuks liuks 22. Dec 2010, 13:38

mano situacija buvo kitokia kiek,bet uzteko to,kad baisiai supykau ir nebereagavau i ji,tai dabar jau nuo to ivykio praejo 4metai ir turim nuostabius vaikus,o as nuostabu vyra ir esam laimingi.

22. Dec 2010, 13:35

TAI TADA JAU TEGU EINA VELNIOP,REISKIASI ,KAD JAM NERUPI JO VAIKAS IR ZMONA

liuks liuks 22. Dec 2010, 13:32

arba priesingai niekur jis nebegs ir nieko jis neieskos

22. Dec 2010, 13:28

MEDYTE, as su tavim sutinku,tikrai as ta paty padaryciau yseiciau,tegu zino ,kad ji taip gali ir 100% jis is paskos adbeks kaip nususias ciuciukas

liuks liuks 22. Dec 2010, 13:28

kvaila skalbt svetimus marskinius,kai savas problemas mes seimoje sprendziam,o ir siaip nu reiktu nuo to pradet,kad bendraut seimoje tarpusavy reikia,o ne internete pagalbos ieskot,juk mes i seima neilysim😀

22. Dec 2010, 13:22

Daug ką galima atleisti, pateisinti, suprasti, su daug kuo galima susitaikyti, bet jei jau lygina su buvusia - tai eik tu žinai kur... Tai ir eik sau laimingas pas ją, jei jau tokia gera buvo. Palyginčiau su savo buvusiu, va, kad intymiuose reikaluose geresnis buvo, tai nusiramintų 😃 Ir apskritai kas per vyras, blemba, 30 metų, vedė mergičką visai jaunutę ir dar bando iš jos kažkokią tarnaitę padaryt. Laukinesirdis, aukščiau nosį! Kol pati savęs nepradėsi gerbti ir mylėti, tol ir taviškis negerbs... Esi jauna, turėtų bijoti tave prarasti, nereikia dirbtinai pavydo kelti, bet jausk savo vertę. Tada ir vyras pradės tave vertinti. Nesitikėk iš jo nieko, nelauk, tiesiog tada nenusivilsi. Jo tikrai nepakeisi, tačiau palepink save, o kai jis pamatys, kad ir be vyro pagalbos susitvarkai ir esi šauni, gal susimastys. Jei jau ta buvusioji pabėgo, tai gal reikėtų jam parodyti, kad ir tu ne pelenė, gali taip pat išeiti... Žodžiu, didžiausios tau sėkmės! Svarbiausia gerbk ir mylėk save, o tada jau viskas susitvarkys!!

22. Dec 2010, 13:20

arba labai supyks😉 nei vienam vyrui ne patinka kaip apie juos sneka,oho skandalas butu😉

liuks liuks 22. Dec 2010, 13:17

vyras,tai bent isgirs ka mylimoji galvoja apie ji😀

22. Dec 2010, 13:15

;]

22. Dec 2010, 13:14

ingote,cia tai rimtai;] mama kaip paskaitys perbals ,kad jau apie jos vyra taip snekam;] o jai jis paskaitys tai jau amba;]

liuks liuks 22. Dec 2010, 13:13

as uz tai ir parasiau jei jis nedirba😃

22. Dec 2010, 13:12

na jai jau jam patinka sedeti be darbo ir tik tv ziureti,tai tegu tv ir skalbia ir valgyti daro ir lovoja tegu miega kartu;] ble as taip ir padaryciau jam nei valgyti ne duociau,ir tikrai kompa ir telika jam y lova padeciau;]

22. Dec 2010, 13:11

siaip prie pc sedi ir dar bo iesko galbut 😀 isvis nieks nesake kad jis bedarbis o mes cia jau visa romana padarem 😃

1 2 3 4