Pasikeitęs vyro elgesys

17. Jul, 09:57

Sveiki,turiu drauga,su juo gyvename apie pusantrus metus kartu,laukiuosi vaikucio, kai pradejome draugauti,jis mane labai mylejo,ir dabar jauciu kad myli,bet jo elgesys labai pasikeite,jis pradejo dazniau gerti alu,ko anksciau nedare,pradejo rukyti,nors draugystes pradzioje mete savo noru,as jo neprasiau, jei as jam ka pasakau jis tuoj ima ieskoti preteksto viska sumesti ant manes,esa as pati taip elgiuosi ir panasiai,jis net miega nakti man atsukes nugara,nors anksciau as vos ji atkrapstydavau nuo saves kad ikvepciau oro kai miegodavome, toks jo elgesys mane labai gazdina,ir kuo toliau tuo labiau juo nusiviliu ir imu suprasti,kad pamilau ne toki zmogu,o toks koks jis dabar tampa,man nepatinka, gal but as del to esu kalta,gal ka darau ne taip, bet net nezinau ka,kai jo bandziau klausti,jis atsake kad viskas kaip ir anksciau,bet tai netiesa ir man labai sunku.

18. Jul 2012, 21:05

gerdulkames nieko nepuolem,jei jau ji pradejo kalbet apie tai kad vyras yra alkoholikas,tai nemanai kad tai jau didziule beda?niekad nenus gerai seimoj kai kazkuris turi dideliu problemu,tokio pobudzio zmonems nepadesi kalbomis,taip gal visa t areikala galejom pradeti kitaip,bet is dainos zodziu nebeisimsi,dauguma seimu nutinka ivairiu nelaimiu,dauguma turi bedu,ji nenori ar bijo atsivert kaip ten is tiesu yra,suprantama mes svetimi zmones,bet jai ji butu pradejus pokalbi nuo to kad neteko vaikelio ir vyras sielvartauja del to,mes reaguotume kitaip i visa si reikala...

18. Jul 2012, 20:37

jergau ar neatsibodo jum dare? nu kiek galima apie ta pati per ta pati? juk jau viska issiaiskinot,as nesuprantu,kaip jus nesuprantat,kad visi gyvena savo gyvenimus taip kaip jie nori,jei Ruta dziaugiasi savo vyru ir savo seima ir jai yra gerai,nu tai kam dar reikia kazka aiskintis? koks skirtumas geria jis ar ka daro,cia ju reikalas,jei Rutos pagalba kalbomis jam padeda,tai puiku,gal jam kaip tik to ir reikia,kad issikapstytu is to liuno, reikia gerbti kitus ir ju nuomone,nereikia uzpuldineti kitu del to kaip jie gyvena.

18. Jul 2012, 20:34

Rūta, tikrai skaudu netekti vaikelio ir nesvarbu ar jis dar buvo pilvely, ar jau gimęs, vistiek tai be galo skaudu. Rūta, tu nuo pat pradžių labai painiojeisi, o dabar neva mes kaltos, kad tu nenori ar negali pasakotis. Aš asmeniškai jokios kaltės nejaučiu, tik suvokiu, kad tau pačiai pirma reikia pagalbos, kad galėtum padėti vyrui, nors kažin ar tu labai jam padedi, nes ši istorija man kvepia nemažu perdėjimu ...

18. Jul 2012, 19:38

Ruta uzuojauta,bet tu pati sakei,kad tavo vyras jau gere pries jums susipazystant,tai vadinas vaikelio netektis,jam tik pridejo skausmo,todel jis geria dar daugiau,o pries tai,gere savo malonumui,toks tas alkoholis jei zmogus silpnas gali suzlugdyti visam gywenimui,ir zmogus lieka be nieko,be seimos,be draugu,prie suduzusios geldos,kad taip nenutiktu tam yra skirti kodai,anonim,alk susitikimai ir gydymas,tai cia tau nuo pat pradziu reikejo sakyt,kad skaudi nelaime seimoj atsitiko,tada mes butume snekejusios kitaip,o kai pati puoli nenorek,kad mes skaitytumem ir nuolaidziautumem.

18. Jul 2012, 18:28

Nereike parodyti cia savo isteriskumo .As taipat buvau su alkoholiku aciu Dievui as su juo nebesu ,susiradau vyra savo kuris yra manes vertas ir as jo ,susikuriau grazu gyvenima ,laukiuosi ir toliau gyvenu gyvenima grazu .. o kas bus toliau pats Dievas zino. Ir nesakyk kas ka supranta kas ko ne.. tu gi nezinai cia moterys kur raso uz kompiuterio kas sedi ,ir kokios ju istorijos.Nebeatsakinek ir nesiaiskink cia taves niekas netardo ne skyriui kokiam esi tardymo.. tema laisva laisvai galima issisakyti ..Tik tiek kad savo istorija tada irgi reikia pateikti visa su visom detalem o ne puse ..ir kita puse isaiskinti moterims va su tokiomis jau nebelabai graziomis zinutemis,sekmes 😉

18. Jul 2012, 18:20

nebeatsakinesiu ir nebeaiskinsiu jums pavargau,skaudu nes viska prisiminiau.maniau paaiskinsiu ir vienaip ir kitaip kad mane suprastumete o jus taves neimanoma suprast nes sokineja mintys tavo,todel ir sokineja es pasidaviau jusu itakai aiskinti visokaiais budais,bet jau kai taip skaudziai ir giliai man teko pasakyt nebenoriu.pirma reikejo pradet nuo siu klausimu kurios uzdavinejat dabar.jus nesuprantat ka tai reiskia ir nesuprasite,nes to nepatiriate as apie visa sia tema kalbu.matot tik viena medalio puse,o kai kas bando parodyt kita,net nenorit matyt,nepriemat,nebandot suprast.malat malat ta pati.nebenoriu viskas per skaudu .bukite laimongos...

18. Jul 2012, 18:06

Ruta uzuojauta suprantu apie ka tu kalbi..tikrai skaudu tikrai baisu .. Taciau cia vistiek nu ne priezastis gerti,ir va ,kaip klause idomu ,kiek laiko jau tu savo vyrui padedi .

18. Jul 2012, 18:01

O taip moterims tikrai reiketu ismokti labiau vertinti save ir myleti o ne visa save atiduoti vyrams. Daugiau kreipti demesi i save o ne i vyrus,nes vyrus issilepinti labai lengva,o paskui islepinus su jais sunku ..ir tik biski kas jau jiems atrodo siaubas kaip kad jeigu viena diena neisplaunamos grindys ar zmona su netvarkingu kuodu ant galvos jiems tragedija,prasideda barniai ,tada trenkia durim ir iseina gert .Paprasciau ziuret reike i realu gyvenima 😀

18. Jul 2012, 18:00

as nepersileidau ir mano nestumas vyko visas iki galo................. dabar turime tik pelenus.jeigu buciau pradejusi bristi i koki liuna,tikrai manau jog mano vyras mane trauktu,manes nepaliktu.as buvau stipresne uz ji,todel manau as turiu siam zmogui kol dar galima padeti.dabar jau tikrai baigiu sia tema,nes per jus pati painiojuos.as meginu issaiskint jus savo ir viskas kaip sake gerdulka.

18. Jul 2012, 17:38

Rūta, tik silpnavaliai vyrai kelia taureles dėl problemų, tą reikia pripažinti. Esu tokių vyrų sutikusi, kai dar buvau netekėjusi, bet bėgau nuo tokių, atsiprašant, mižnių ir pastumdėlių kuo toliau ... O ir dabar kartais mieste pamatau jaunas merginas, tikrai be galo gražios ir atrodo protingos, o šalia eina slunkius ir matosi, kad nevengiantis gerti, tai pagalvoju kur merginų protas ... Moterys, vertinkim labiau save.

18. Jul 2012, 17:34

Rūta, kaip sakėt, patarimų neklausiat, be to ir baisu jau ką sakyti ... Mano vyras niekada nepradės gerti, nes per daug gerai jį pažįstu ir žinau, tiesiog esu tuo įsitikinusi, kad jis kitaip moka spręsti problemas. Su kitokiu žmogum ir nebūčiau siejusi savo ateities. Galima sakyti niekada nesakyk niekada, bet šiuo atveju aš sakau. Kad gerai pagalvojus vos ne kiekviena šeima susiduria su persileidimais, nesivystymais pirmo ar kažkurio kito nėštumo, bet tikrai, kaip mamukas sako, nepuola į alkoholizmą.

18. Jul 2012, 17:34

baigiu su sita tema.puikiai jums paaiskino temos kureja kodel jos vyras pradejo isgerinet taip jis sprende problemas.jos istorija jums pavizdys,kad vis delto vyrai kelia taureles jeigu yra problema.

18. Jul 2012, 17:29

aisku,kad stengtis padet,bet klausimas man kyla kiek jus laiko jau kartu,nes is vaiko foto matos,kad mergaite jau nebe kudikis,tai kiek tu laiko jau jam padedi?ir viskas veltui,na aisku,gal jis ten maziau geria,bet faktas kad geria,tu ji ne graziais zodeliais protink,o kad stengtus seimos labui,nes gali but per velu,kiek pasauly po konteinerius trinas,o kiek mirusiu nuo alkoholio,aisku neduok diewe as to tavo vyrui nelinkiu,bet toks gywenimas,alkoholis nepriveda prie gero.

18. Jul 2012, 17:28

Kas antra seima praranda vaikeli ,taciau ne kas antra seima puola i alkoholizmo liūna.

18. Jul 2012, 17:28

atsiprasau,ne taip supratau,klausima ignoruokit prasau.tik noriu pasakyt kad ne visis tokie stiprus kaip jusu vyras,saunu jog jis taip paikaia atlaike,bet jus turit tik toki pavizdi.o jeigu butu pradejes kilnot,butumet palikusi?ar bandziusi padeti jam.

18. Jul 2012, 17:27

Oho na ir prirasete .. ''Kaip dauguma vyru'' idomiai skamba 😀 Ruta jeigu taviskis alkoholikas vyras tai nereiskia,kad ir kitu tokie ir nesakyk kad dauguma vyru gere,gal tavo aplinkoje ir yra tokiu kur daug gere todel taip sakai. Tokiems reikia padeti ,taip,taciau ar ta pagalba vyrui paciam reikalinga,nes jeigu jis jos nenori priimti ,tai is ''padejimo'' jokios naudos,dar ziurint kaip kas nori padet 😀

18. Jul 2012, 17:27

Aisku uzuojauta,kad netekot vaikelio,ir tau ruta ir tau silvijana,bet ruta kaip tau atrodo ar pabegsi nuo problemu gerdamas,tavo vyras silpnos valios,nezinojo kaip numalsinti skausma tai emesi butelio,taciau tai toli grazu ne sprendimas,o tik kancia sau o svarbiausia jusu seimai,nepamirsk,kad vaikas viska mato,ar tau malonu kaskart uzmigti su vyru is kurio sklinda slykstus alkoholio kvapas?tu nepriestarauk pati sau,turetum but nenormali jai tau tai patiktu,spreskit ta problema,kol dar nevelu

18. Jul 2012, 17:25

o jus silvijana persileidote?

18. Jul 2012, 17:20

gerai as paklausiu jusu .ka jus man siulote daryti? padeti savo vyrui kuris tikrai nuostabus zmogus tik su beda.ar ji palikti,net nepameginus padet?

18. Jul 2012, 17:12

Rūta, paprieštarausiu, kokia DAUGUMA, iš kur statistika, kad dauguma geria ir taip linksminasi? Rūta, aš tave suprantu. Ne visi vyrai taip sprendžia problemas. Mes taip pat netekome vaiko, šį nėštumą ilgai planavome ir man daug reikėjo, kol galėjau pastoti, nes sunkiai sergu, tačiau vyras niekada nesiėmė stikliuko ir net nebuvo kalbos apie tai, kad gali kažkuris pradėti gerti. Nemanau, kad visi vyrai jau taip lengvai pradeda gerti, tai lemia ne vien genai, nors kartais kaip tik alkoholikų vaikai nei lašo neima. Tai drįsčiau teigti siauro mąstymo ir silpnavalių pasirinkimo būdas.

18. Jul 2012, 17:07

Rūta, visos problemos yra išsprendžiamos, jei labai nori 😀 Aloniuk, aš manau, kad Rūta mums ne viską pasako ..., bet suprantu ir kodėl ... Tiesiog kalbu iš patirties, kad tos, kurios tikrai susiduria su alkoholikais, tai patirai visko - smurto, šmeižto, agresijos, prievartos ir visa kita, bet nebūtinai iš karto, tačiau, kaip Rūta sako, kad jau seniai geria vyras, o tuo labiau jį labai gina ir užsiciklinus, kad jis keičias (O duok Dieve), tai man prieš akis viena buvusi klientė tiesiog stovi, grynas Rūtos atvejis, tik pasirodo, kai įsigilinau į tos šeimos problemas, tai pasirodo buvo daug baisiau ir ją mušė, skriaudė, o ji vistiek neigė, kad nieko ... myli, rūpinasi ir pan. Gerdulka, mes nesipykstam, tiesiog diskutuojam 😀

18. Jul 2012, 17:06

geria jis senai,ta prasme kaip ir dauguma vyru ypac tie kurie neturi seimu,tai mano vyras niekada neturejo seimos linksminosi su draugais gyveno viengungiska gyvenima.kaip ir dauguma vyru juk.kai susipazinom jis maziau stengesi gert nei buvo vienas, visa save atidave man kol nepastojau.tada juk aisku kad nieko man blogo atrode,dirbo labai daug. manim rupinosi.jis pradejo piknaudziaut kai netekome sunaus,as monejau bet jus uzkibusiso del vieno,to tkriausiai nepastebejot.va tada prasidejo ta problema.as laiku nepastebejau,man skaudu jam skaudu ir nesnekejau.as ji pavadinau alkohiliku, nes kitu zodziu neradau tokiam zmogui kuris truputi daugiau isgerineja negu iprasta.as suprantu jog jis mane mustu nuo musu pradejimo gyvenat kartu, as suprantu su tokiu jokiu budu nebuciau.prasidejus ir nebuciau buvusi.mano vyras negeria taip kaip tikri tie alkoholikai ir darbe ir namo grista kaip sniurai ne ne taip,neagresyvus.todel ir sakau jog mano vyro problema kuria dar galima issprest.jeigu jis butu mane muses,zemines ir t.t.tai as suprantu tokiam nebepadeciau,pasiimciau vaika ir iseiciau.as sakau jums jog mes apie skirtingus variantus kalbame.na jeigu manes dabar nesupratote,tuomet nebeturiu ka pasakyti.tuo ir baigiu.

18. Jul 2012, 16:50

liaukites merginos 😀 uztenka jau pyktis 😀 jokios is to naudos 😀

18. Jul 2012, 16:47

Ruta duok dieve jums stiprybes,kad sia problema butu galima issprest,nes jis kaip minejai geria jau senai,dar pries jums susipazystant,bet as vistiek stebiuosi,kaip jis dar buna su tavim toks geras ir kaip sakei,kad nesipykstat jus is vis,man tai nesuvokiama,dar sakei,kad esi kaip dektukas,o ji pilnai supranti,as taip nesugebeciau tikrai,nesu su to susidurus ir neduok dieve susidurt

18. Jul 2012, 16:43

sito posakio truputi nesupratau,ar nepaiskintum?kad tinkamai suprasciau,zinoma jeigu nesunku.

18. Jul 2012, 16:39

Neįmanomų problemų išsprendimo nėra.

18. Jul 2012, 16:36

mes cia kalbancios visu pirma turejome nusistatyti apie kokias vyro problemas kalbame.gerdulkos situacija yra tokia kad jos vyras pradejo tureti problema,bet laiku sugriebus issispres ,mano vyro problema jau pazengusi,bet dar galima isspresti,o jus kalbate epie vyru problema kuri jau yra nebeisprendziama.todel musu nuomones nesutapo,mes nesusikalbejom.mano nuomone tokia.

18. Jul 2012, 16:29

sekmes tau gerdulka,megaukis nestumu ,tai graziausia moters gyvenimo patirtis.linkiu graziu santykiu su vyru,buk laiminga 🌷

18. Jul 2012, 16:12

Gerdulka, linkiu tik nenuleisti rankų ir vyrą laikyti už vadžių 😃 Rūta, o tai kieno problema, jei ne vyro, kad jis geria? Nebent žmona pila, tai už tai geria, tada šeimos 😃 O šiaip kančia visai šeimai ir tai liečia visą šeimą tokia problema. Rūta, o kabutėse parašytas žodis reiškia perkeltinę prasmę, jei tu čia man dėl to auklėjimo. Ir vėl kuo aš kalta, jei tu kažko nesupratai? 😃 Nepyk, Rūta, bet tikrai tau pačiai jau per sunku visa vyro našta, patarčiau apsilankyti pas psichologą bent jau ...

18. Jul 2012, 15:51

gerdulka saunuole,kad pasisnekejai su vyry nuo sirdies,matai dabar lengviau ir tau ir jam,daugiau jums tokiu pokalbiu reikia,po darbo eikit pasivaiksciot ar paziurekit kina,pavalgykit vakariene zvakiu sviesoje ir visas jo stresas dings😀kai matys kaip tu nori su juo dalintis dziaugsmais ir rupesciais tada jis net nebegalvos apie gerima,aisku nereikia noret,kad apstinentu paliktu,progai pasitaikius galima atsipalaiduot,per kokia svente,bet nepiknaudziaut😀pamatysi gims vaikutis,jis gryzes is darbo dziaugis juo,kartu kalbesites apie vaiko augima,viskas bus gerai tik reikia stengtis abiems!😛

1 2 3 4 5 6 7