Pasikeitęs vyro elgesys

17. Jul, 09:57

Sveiki,turiu drauga,su juo gyvename apie pusantrus metus kartu,laukiuosi vaikucio, kai pradejome draugauti,jis mane labai mylejo,ir dabar jauciu kad myli,bet jo elgesys labai pasikeite,jis pradejo dazniau gerti alu,ko anksciau nedare,pradejo rukyti,nors draugystes pradzioje mete savo noru,as jo neprasiau, jei as jam ka pasakau jis tuoj ima ieskoti preteksto viska sumesti ant manes,esa as pati taip elgiuosi ir panasiai,jis net miega nakti man atsukes nugara,nors anksciau as vos ji atkrapstydavau nuo saves kad ikvepciau oro kai miegodavome, toks jo elgesys mane labai gazdina,ir kuo toliau tuo labiau juo nusiviliu ir imu suprasti,kad pamilau ne toki zmogu,o toks koks jis dabar tampa,man nepatinka, gal but as del to esu kalta,gal ka darau ne taip, bet net nezinau ka,kai jo bandziau klausti,jis atsake kad viskas kaip ir anksciau,bet tai netiesa ir man labai sunku.

19. Jul 2012, 17:49

taip matau 😛 dar pamirsau paminet jog mes gyevnom ta laika evieni,jis turejo su kuo paskanaut to uzdrausto gerimo,bet kai issikraustem,nebera su tai taisosi.as neis blogio jam neleidau,zinot pas moteris tas motiniskas instinktas,viska geriau maniau darysiu negu jis.bet dabar leidziu pasireikst jam ,kad ir ne taip padaro kaip as daryciau,bet leidziu tuomet jis net neprasomas padaro 😀 tai jo kai gyvenom su juo draugu,tai jis dar paragindavo isgert nes tipo numalsins biskiuka.rekiau ir ant to draugo stipriai as.kol davedziau ir issikrauste.paskui apsigyvenom su mano sese ir vyru,jie irgi ne apstinetai savaitgalias paragaudavo prie pokalbio prie filmo.bet issikrauste nes issiskyre.tai persikelem ir mes kitur.tai dabar jau nera kas kisa.musu abieju baime buvo issikalbejimas,jis bijojo as bijojau ir nepajutau kaip taip atsitiko....dar ir sakau jog labai daug snekames,viska issiaiskinam net kad nuomones nesutampa.absoliuciai nebijom vienas kito reakcijos.aciu uz palinkejimus 😀

19. Jul 2012, 17:41

Lelelyna pritariu tau,kad rutos kaltes cia nemazai,bet vyras kaip minejau kitaip galejo istverti skausma,bet pasidave,o db laiko atgal nebeatsuksi,reikia kovoti uz seima,jai labai nores viska padarys,kad nei jis nei seima nesikankintu,zinau nelengva,bet tikrai IMANOMA!

19. Jul 2012, 17:39

nu va matai,kaip lengva isikalbeti be pykciu😀kai suprantam viena kitos esme,is tikruju nelieciant kad jis piknaudziauja alkoholiu,tai tikrai ne dauguma vyru atlaikytu toki savanaudiskuma kaip sakei,kad neleidai jam buti tevu,aisku cia tu ne is blogo,bet vistiek jam tai smugis stiprus,blogai tik kad alkoholis to metu jam pasidare geriausiu draugu,o galejo ir draugai paremt,paprotint,tol kol tu isgywenai skausma kitaip,bet jus is tikruju kartu viska turejot istvert,bet aisku jai man atleis diewe uz tokius zodzius kada nors taip atsitiktu,as irgi uzsidaryciau savyje,bet mano vyras man sito neleistu tikrai zinau.Aisku po vieno netekties kiekvienam baime butu antro sulaukus,as nuosirdziai linkiu,kad tavo vyras issikapstytu is sio s... atsiprasant,kad tavo mazylei netektu matyti viso sito.

19. Jul 2012, 17:37

na merginos skaitau as cia vis ir kazkaip pamastau ypac dabar. gal nepyksit,kad as cia savo nuomone pareiskiu. nesiruosiu ginti vyro, bet vis del to jei taip tikrai buvo vadinasi ir tavo kaltes tikrai yra. zinau ne viena atveji kai is isores vyras atrodo labai stiprus, o viduje... silpnesnis uz moteri... cia sakau is savo patirties. bet nereiskia,kad vyras turi viska slopinti alkoholiu. ir jeigu vyras supranta,kad turi beda ir sutinka,kad reikia koduotis, tai yra labai didelis pasiekimas.

19. Jul 2012, 17:29

ir pritariu jog tai nepriezastis,bet jie to nesupranta.

19. Jul 2012, 17:28

sutinku su tavim visiskai 😉 as irgi bandau ji sutvarkyt 😀

19. Jul 2012, 17:27

kazkuri cia klause kiek laiko tai tesias ,dabar atsakysiu pati ilyzdama vel i ta tema.viska tesias nepilnus du metus pries tiek ir atsitiko nelaime,kodel jau anksciau nensisgribo,nes as nemaciau savo vyro,buvau savanaude ir ziurejau kaip ta skausma istverti paciai.o jis tuo metu sau bande pdeti kitaip.rupinausi kaip pastoti dar karta kuo greiciau ,kad galeciau ta zaizda uzpildyti,pastojau rupinausi savo nestumu savo sveikata,nemaciau jog vyrui sunku........ jis neturejo kur atsiremti tuo metu,rado kur ...... pagidziau vaikeli,vyras visa nestuma buvo stresuotas nes bijojo ta patirti dar karta.jis visalaika pratupedavo prie ligonines,lauke bijojo.miegojo saltoj masinoj.kai ateidavo paziuret kaip as ir dar mate kad nepagimdzius,maciau kaip issitempes,bet kai pagidziau ir gimdyme dalyvavo. jis nuejo i masina ir kokia valanda verke....... man nesake,pasake apie tai draugai..... ir nesitengiau kalbeti su savo vyru,as ji apleidau.uzsiemiau su vaiku jam net neleidus prisideti.jeigu buciau anksciau susisgribus butu lengviau.pasipasakojau truputi nes man ir paciai dabar lengviau issikalbejus.dabar viska darau,leidziu jam buti tevu,,vyru.ir jam jau paciam atejo supratimas kad tai jau rimta ir jeigu nieko nedarys praras ka turi.

19. Jul 2012, 17:20

Nebūtina alkoholizmas yra paveldimas. Mano mama buvo alkoholikė, o mano organizmas tiesiog nepriima alkoholio. Vyro tėvas taip pat buvo alkoholikas, bet labai sėkmingai pats metė ir daugiau tiesiog negėrė ir negeria, nors vyro du broliai irgi labai linkę į tai ir galima sakyti jau būsimi alkoholikai, bet vieną grynai "sutvarko" žmona, o kito žmona irgi alkoholikė jau, tai baisus giminės galvos skausmas jų šeima, nes pragers visą didžiulį ūkį, kai nebus tėvų. O mano vyras išgeria tik progom, bet jo girto nemačiau per beveik 6 m. kartu praleistus. Aišku, lemia tai ir genai, bet ir charakterio tam tikros ypatybės, aplinka, auklėjimas.

19. Jul 2012, 17:14

ar kitiems neklauzadms vyrams 😀

19. Jul 2012, 17:13

as tau silvijana pritariu,bet tai pasakyk mano vyrui....

19. Jul 2012, 17:13

tai apie tai ir sakau juos sunku kazka priversti daryti,taip tai yra ir paveldimas ir kitoks koks dalykas.tai as visa si musu laik ameginau ta pasakyti.as taip pat is tokios seimos kur tevas gere,bet as negeriu.rasytu nes gerdulka tai parase jog pradejo isgerinet,juk va temu pilna kad moterys isvis visaip kaip iniekinamos,moraliskai fizizkai.bet mano tema tokia ir yra kaip cia sukurta."pasikeite vyro elgesys" ar ne tokia cia tema.mano vyras taip pat vartojo su saiku tik kartoju atsitikus nelaimei piknaudziaut pradejo,jis bijojo man pasakotis apie savo isgyvenimus,nes mane jog taip paveiks mane.juk as ta vaika gimdziau ir nesiojau.ir taip savo isgyvenima neturedamas kur kitur isliet susirado si slykstu buda.ir va sios temos kureja paminejo,kodel jis vyras pradejo isgerinet.nes neturejo kur issiliet.kodel jis ruko ir geria nes ji tai nuramina.mano situocija ta pati.

19. Jul 2012, 17:08

Rūta, yra toks dalykas kaip empatiškumas, aišku, kartais sunku suvokti, kai pats to nepatiri, bet juk yra ir posakis, kad nebūtina ragauti bandelės, jog žinotum, kad ji skani 😀

19. Jul 2012, 17:02

jei jo tevai buvo tokie,tai galimas dalykas,kad paveldimas arba vaikystes trauma,jam tikrai padetu psihologai,bet vyrai jie mazai tokiais dalykais tiki,jie ziuri i pasauly kitom akim negu mes,as abejoju,kad kuri nors rasytu,kad ir turi toki vyra,bet tu pamegink tema sukurt,gal atsilieps mamyciu,bet dauguma manau nesutiks su tavim,nors negali zinot,kas kitose seimose dedasi😀kartais pasiziuri i seima atrodo tokia grazi pora,o namie uraganai siausia is tikruju,tokia ta realybe,as esu pries pijoku,narkomanus ir t.t..bet visada sakau,kad patys zmones sukuria tokius dalykus kaip alkoholis,cigaretes,narkotikai,o paskui nori kad niekas ju nevartotu😀gerai kai moka su saiku vartot,o kitiems neiseina...

19. Jul 2012, 16:55

alioniukai tai taip as ir darau,surandu jam straipsnius visokius,pasikaitome abu.jis ir pats juk toki teva turejo ir jo seima isiro.tai ir kalbinu koduotis ir dar karta kartoju jis sutinka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!juk viska ka rasai tu,as rasau ta pati 😀 tai tame esme ir yra kad tu ziuri i tai vienaip nes tavo vyras to nedaro,ir as sakiau niekada su tokiu nebusiu ir manaiu jog mesiu tik pradetu.bet dabar taip atsitiko !!!!!!!! alioniukai..... todel ir prasau jog rasytu tos kurios tai patyre,o ne tos kurios to niekda nera patyrusios.paziurekit kiek verslininku atrodo niekada to nedraytu,yra issilavine geri zmones,is geros seimos,viena diena tik vat ir ziurek geria...... ir viska prarade.

19. Jul 2012, 16:49

o kad nereikia patirti kad suprastum as tikrai nesutinku,tuome tas posakis,kad "sotus -alkano niekada nesupras" yra tikras niekalas.

19. Jul 2012, 16:48

As istikruju net nezinociau nuo ko pradet,bet manau kalbeciau su vyru,paskui parodyciau jam kokios gali pasekmes,(internete yra ivairiausiu pavyzdziu)kalbinciau kodotis,klausciau kas jam svarbiau,jai matyciau,kad ne mes palikciau ji net nedvejojus,nes as nezinau nei vieno atvejo,kada vyras isgerinejantis ir nesmurtauja,as esu uztikrinta100proc,kad mano vyra toks niekada nebus,galiu tik pasamprataut,ka daryciau,bet netemciau nei menesio su tokiu,mano toks charakteris,as nenoriu kad mano vaikas ziuretu i girto tecio akis,nenoriu guleti su girtu vyru,nenoriu,kad toks vyras man griautu gywenima,todel ir negywenu su tokiu,o turiu tikrai gera zmogu salia,mylinti vyra ir teti.Jo gerimai labiausiai skaudina tave,vaika gal tavo mazyle dar nesupranta,bet greit supras,pastoviai klauskodel tetis taip daro,patikek bus labai sunku atsakyt.

19. Jul 2012, 16:39

o jog taip viskas susipyne juk pripazinau kad tai mano klaida ir nesupratingumas.

19. Jul 2012, 16:36

pameginsim paziuresim,kaip bus su tuo kuodotoju kai atvaziuos.jeigu nieko neiseis tai ir spresiu as,nepaliksiu visko taip juk jau ne vienoje zinuteje ta rasiau.tai cia tas gerinejimas ir yra psichologine problema tai juk taip pat minejau.jeigu uz tuos zodzius buciau gavus per nosi.tada jau nebesistengciau is kart iseiciau.tai juk matau kas jam labiau padeda apsispresti ar mano priekaistai ar izeidinejimai ar mano pastumejimas tik kitokiu budu.vakar pasakiau aie koduotojus jog susizinosiu jis net nepriestaravo,sutiko.ar tai nepazanga? noreciau jusu tuomet paklausti,kokia pradzia jus skaitytumet tinkama? jus vistiek ziurite i mano vyra kaip i alkoholika ir baisu nerystinga zmogu,as juk pakreipiau tema kitokia linkme kaip turetu buti.pripazinau kad ne nuo to pradejau.mano istorija tokia kaip gerdulkos,vyras negere ir po nelaimes pradejo gert dazniau.tik taip gavos jog viskas susipyne.

19. Jul 2012, 16:25

Ne as neapstinente,atsigeriu vyno,sampano,progomis,kai susitinku su draugem,nes gywenu tai pat uzsieni,as nesu psihologe,bet is tavo zinutes suprantu,kad jis turi tikrai psihologiniu problemu,jai pasakei,kad smirda ir isizeide,dar daugiau isgere,jam truksta noro ir valios viska mest,uz ne taip pasakyta zodi ima dar daugiau gert,suprantu,kodel tu stengiesi viska graziuoju daryt,nenori,kad dar daugiau gertu,na bet pagalvokim realiai ar ilgai taip temsi?

19. Jul 2012, 16:11

o jus pacios visiskos apstinentes?

19. Jul 2012, 16:11

jo neskaniai kvepia pripazistu,sakiau jam jog negaliu pakest.smirda net buciuotis nenoriu.jis isizeide labai ir pradejo dar atsigerinet.paskiau jog nenoriu kad dukra mamytu,sakau jog ji dar maza nesupranta,bet ji auga.va dar vakar pasakiau jog parasysiu tam musu koduotujui kada bus musu musu salyje,nes mes gyvenam uzsieni.kada jis bus kad eisim viskas,sakau jam kad negerai.kad neimanoma sitaip daugiau.bet as jo per labai taip jau nenoriu spaust nes va pasakiau jog neskaniai kvepia issizeide dar pradejo.jeigu nuvesiu man pasake ji per prievarta pas koduotojus,tas gerumas veiks tik vienerius metu,o as noriu jog ilgiau,tai stegiuosi viska daryti jog pats apsisprestu.jeigu matysiu jog nesisprendzia tas dalykas,jau darysiu kitokius sprendimus.as labai save gerbiu ir zinau jog galiu tureti bet koki vyra.bet taip jau atsitiko,mano vyra istiko beda.

19. Jul 2012, 16:02

as visiskai negeriu ir nerukau,nei per sventes nei per gimtadienius nei per draugu susiburimus.

19. Jul 2012, 15:54

Rūta, nebūtinai reikia tai patirti, kad suvokti kokia tai problema, o ir ne visada patys geriausi patarėjai yra būtent tai išgyvenę asmenys. Greičiau reiktų nenubraukti ir kitų profesionalumo - psichologų, narkologų. Be to ne visada vienos konkretus atvejis nebūtinai tiks ir tau.

19. Jul 2012, 15:54

na as asmenines patirties neturiu,bet pazystu nemazai vyru kurie geria(turiu ir dede)as su juo bendrauju,ir pastoviai klausiu ko jis tiek geria,zinau kad pradejo gert su draugais,linksminosi,jis yra silpnos valios ir kaip sakiau yra zmoniu kurie nebegali sustot,bet jis seimos neturi,tik giminaicius,jai turetu zmona,tikrai manau,kad suimtu ji i rankas,pazystu is salies ir vyru su tom paciom problemom,geria,nes taip atsipalaiduoja,man tai juoka kelia,tam kartui atpalaiduoja,prisidaro problemu,paskui geria kad pamirst problemas,taves ruta noriu paklaust ar tu visiskai negeri ar progomis atsigeri?klausimas kylo todel,kad jei esi visiskai negerianti,ar tau nesunku pakesti vyro kvapa kasdien?man turbut jau bloga paciai but,prigerciau vien nuo vyro alsavimo😀

19. Jul 2012, 15:47

dabar manau pradejau kaip turejau pradet......

19. Jul 2012, 15:36

ne manes neizeidete taip pat jeigu ir as taves neizeidziau puiku.pamirstam prasau apie ka mes cia kalbejom,kazkaip jau su jumis man butu sunku pratesti sia tema nes jau susidaret nuomone.noreciau pratesti sia gerdulkos sukurta tema,bet tikriausiai sukursiu nauja.man gal aktualiau butu pabendrauti su tokiomis mamaomis kaip mamukas,nes ji jau turi asmenine patirti,bet tai jos praeitis tai nenoriu keldinti viska is naujo.dar idimiau butu pakalbeti,pasitarti su mamytem kurios tai patiria dabar siuo metu.kuriu vyrai pasikeite del kazkokios priezasties ir pradejo isgerineti.ka jos daro? kaip jos elgiasi? nuo ko pradejo isgerineti ju vyrai? va tokios mamaos noreciau jog rasytu,kreipdamos demesi tik i tai ko klausiu dabar,ne i tai ka diskutavom su kitomis.

19. Jul 2012, 14:23

Ruta tu cia nei vienos neizeidei😀ir tikiuosi,kad mes taves tai pat,bet buna pilna vyru ir moteru tai pat,kur geria tiegiog nes organizmas reikalauja,vieni silpni ir karta paragave nebegali sustot,kiti isgeria progomis ir tai nereiskia,kad jie pijokai,jusu seimos probleme daug sunkesne,as tykiuosi,kad jis tikrai nuostabus zmogus ir kad taves neskriaudzia,nes ne viena mergina pazystu,kur slepdavo smurta seimoje,o kai isaiskejo viskas nezinojo kur detis,reikia gerbti save,as niekad nedaleisciau,kad pries mane kas keltu ranka,as cia netaikau i tave,gal taip pas jus nera ir duok dieve,ka niekada nebutu...

19. Jul 2012, 13:13

man idomu mamukai kodel tavo pirmasis vyras pradejo gerti? pritariu alioniukui,turejau pradeti nuo to kad vyras piknudziaut pradejo kai atsitiko nelaime,pritariu ir tai kad tai ne priezastis,bet to nepasakysi vyrui.su viskuom ka rasot mamytes pritariu tikrai.taip gavos nesusikalbejom per daug regavau ir as, as jau esu sita rasiusi,jog jeigu mano mintys sokineja nepykite.jeigu neaiskiai isdeciau savo istorija taip pat rasiau jog nepykite.rasiau jog ne toki zodi savo vyra gerimus apibudinti parinkau,kitokio neradau.del to posakio kad geria jau senai,as ne taip parasiau pripazistu.ta senai turejau pateikti kiek kitaip.ta kad dauguma vyru kol neturi seimu geria taip pat ne taip parasiau.tikrai pripazistu,jog ir pati cia daug ka supainiojau.pekeisiu ta zodi alkohlikas i isgeriantis zmogus.ta kad kalbomisi jam padedu mesti,turejau parasyti kiek kitaip.pripazistu jog painiavos cia nemazai priveliau pati.atsiprasau jeigu kuria per savo nesupratinguma izeidziau.

19. Jul 2012, 08:22

sveikos. na as cia tik trumpam ir nei teist nei ko as cia. nenoriu gilintys, nes kiek suprantu ir vel painiava cia... kaip ir kituose temose anksciau 😀 na bet va uzkliuvo sioks toks pasakymas. 'ka jus man siulote daryti? padeti savo vyrui kuris tikrai nuostabus zmogus tik su beda.ar ji palikti,net nepameginus padet?' taip rase Ruta. as tiesiog manau,kad jei jisai tikrai nuostabus zmogus, tai net nekiltu klausimas ar jam padeti ar ne...

18. Jul 2012, 21:37

Jeigu vyras gere jau pries draugyste tai cia vaikelio zutis jam tik priezastis atsiradus del ko paaiskint savo gerima.

1 2 3 4 5 ... 7