Pasikeitęs vyro elgesys

17. Jul, 09:57

Sveiki,turiu drauga,su juo gyvename apie pusantrus metus kartu,laukiuosi vaikucio, kai pradejome draugauti,jis mane labai mylejo,ir dabar jauciu kad myli,bet jo elgesys labai pasikeite,jis pradejo dazniau gerti alu,ko anksciau nedare,pradejo rukyti,nors draugystes pradzioje mete savo noru,as jo neprasiau, jei as jam ka pasakau jis tuoj ima ieskoti preteksto viska sumesti ant manes,esa as pati taip elgiuosi ir panasiai,jis net miega nakti man atsukes nugara,nors anksciau as vos ji atkrapstydavau nuo saves kad ikvepciau oro kai miegodavome, toks jo elgesys mane labai gazdina,ir kuo toliau tuo labiau juo nusiviliu ir imu suprasti,kad pamilau ne toki zmogu,o toks koks jis dabar tampa,man nepatinka, gal but as del to esu kalta,gal ka darau ne taip, bet net nezinau ka,kai jo bandziau klausti,jis atsake kad viskas kaip ir anksciau,bet tai netiesa ir man labai sunku.

17. Jul 2012, 11:54

padariau nemazai klaudu ziuriu,atsiprasau labai skubejau rasyti 😛

17. Jul 2012, 11:53

sveikos,moteru problema kad mes ieskom problemu bet kur,kas koks pokytis su vyru ar vaiku viskas mes darom katasrofa.dar draugustes pradzioj as priekaistaudavau taip pat vyrui del kiekvieno jo pasikeisto poelgio sakydavau tu toks nebuvai kai susipazinom,budavo pamastydavau jog jeigu buciau zinoju skad tu toks tapsi nebuciau iseileid si sirdi.bet dabar nors nesame tiek jau labai ilgai i viska pradejau ziuret kitaip,nebeieskau problemu kur ju nera,su vru taip pat mazai,daugiau gincyjames,as pradejau suprasti jog mes esame visiskai skirtingi,nes jis vyras o as moteris musu paziuris nesutampa visiskai,ir buna man sunku bet nemanau kad del tik atsiradusiu sunkumu reikia nutraukti sanntykius.prasideda jusu darbas su santykiais.mano vyras alkoholikas,as nezinojau to kai susipazinom jis to man neparode. ir as ji suprantu,po vestuviu jis pradejo manim pasitiket ,pradejo atsipalaiduot pradejo buti savim. jis mane mus myli,nemusa manes,rupinasi,zodziu yra nuostabus vyras tik turi problema su kuria as turiu jam padeti kovoti,o ne palikti,kai jam manes reikia.as del gerimu jam nepriekaistauju,tiesiog pasakau kaip jauciuosi,bet nepastoviaia jam kvarsinu galva,paklauzdavau kodel jis geria.tiesiog yra kazkokiu problemu,ar tai finasiniu,kai laukiausi jis jaudinosi del nestumo kai cia reikes islaikyti ir t.t.vyrai viska laiko savyje jie ne mes kad kas tik ir viena kitai ispliurpiam.jie viska jaucia ir supranta tik neissipasakoja ir nereikia ju versti to daryti jeigu nenori.tam ir yra draugai,moterys benrauja su motemis nes jos viena kita geriau supranta,vyrai su vyrais.gal prie to butelio alaus jam geriau issipliurpti su draugu nei tau pasipasakoti,bijo ar mano jog jo nesuprasi,gal esi netycia kazka pasakiusi,nenori taves liudinti.o jeigu tu jam priekaistauji,jis vis daugiau tyles,stenkis ji suprasti kaip vyra bus ir paciai lengviau.leiskim vyrams buti savimi,l leiskim jiems rupintis mumis,labiau jeis pasitikekim,leiskim jiems tureti galimybe atsipalaiduoti,vieni ta daro prie kompiuteriu prie televizoriu kiti su draugais.ir per sava aimzinus priekaistus jog jie nedaro taip kaip mes norim,nes mums atrodo jog mes zinome griauriausiai viska,jog mes teisingiausiai elgiames,mes juos pastumiam i pasikeitimus,zinoma vyrai daug klaidu taip pat daro tik jie nieko nedaro kol viskas nesugriuna iki galo,tada kazkaip jie atisbunda..as taip sakau is savo patirties ne siaip sau is dangaus.mano vyras sededavo prie kompiuterio,zaizdavo pokeri per natis,kol priekaistavau jis dar labiau kaip tycia,pradejau ji suprasti kitaip padariau ,leidau jam,ir jis pats nebezaide.viskas zinoma ne per diena vyksta tam ir reikia dirbti su santykiais,bet daug pastebiu jog zmones nemoka,nenori lengviau nutraukti viska.o pabaigai nors galeciau dar reiksti savo nuomone 😛 pasiulyciau perskaityti knyga kas netyngi "vyrai kile is -marso.moterys is -veneros" cia mono toks supratimas,kiek zmoniu tiek nuomoniu ir supratimu.

17. Jul 2012, 11:40

Dabar jau nėrą ką mąstyti kas būtų, jei būtų, yra tiesiog taip, kaip yra. Bet jei sakai, kad retai pykstatės, apsikabinat, pasibučiuojat, tave lepina ir stengiasi, tai gal nėra jau taip viskas blogai, tik šiuo metu taip atrodo, nes nėštumo metu keičiasi moters mąstymas ir viskas daug labiau sureikšminama. O šiaip jei žmogus lygiuojasi ir autoritetų ieško prie gerenčių žmonių, tai tikrai nieko gero ... Šaunuolė, kad nebijai ateities ir į viską žvelgi drąsiai.

17. Jul 2012, 11:02

laba gerdulka,man tai pat atrodo kad tave niestumas paveike,mes kai laukiames mums viskas kitaip atrodo,as kai laukiaus saves nemaciau,kai pagimdziau,vyras ir drauges pradejo sakyt kad pagaliau senoji as gryzau😀juoko formoj😀paskutine tavo zinute tik parodo,kad jis geras ir siltas zmogus,nera seimos be dumu,ir pradejus draugaut nereikia noret kad tokie santykiai isliktu visa gyvenima😀nepergyvenk pagimdysi viskas susitvarkys svarbiausia kalbekis su draugu apie viska kas tau nepatinka,kas tave skaudina,tu niestumo metu sujautriejai todel kiekvienas jo netoks zodis tau atrodo kitaip,del alkoholio jai geria kiekviena diena tai irgi buciau pries,mano vyras kai parsiveza is LT alaus irgi megsta atsigert vakarais po buteliuka(ne daugiau)bet as sito nesureiksminu,nes mes uzsieni gywenam ir is cia jis perka alu tik per progas😀kazkuri minejo apie skirybas nemanau kad tai geriausia iseitis,isiskirt galima akimirksniu,bet paskui gailetis teks labai ilgai,jums reikia buti vieningiems juk laukiates angeliuko,kai pagimdysi viskas susitvarkys pamatysi,sekmes!!!😉

17. Jul 2012, 10:52

o likti vienisa mama as tikrai nebuaju,pati augau beveik be tecio, tad man cia nieko naujo,ir zinau kad draugas vaiko nepaliktu,nebutu taip jis napadetu ar nenoretu matytis su vaiku,o ir drausti nezadu. as esu stipri ir daug kantrybes turiu,bet viskam yra ribos

17. Jul 2012, 10:49

na tai va,is pradziu jam isiulyti isgerti budavo sunku,draugai kviesdavo isgert,o jis atsisakydavo,jei mano drauges man siulydavo isgert jis neleisdavo,o dabar staiga eme isgerinet, man atrodo kad del to kaltas jo bendradarbis,jis toki pat alu geria,kaip mano draugas kad pradejo gert,rukyti irgi manasis pradejo nesenei,kai su tuo bendradarbiu dirbt pradejo,jis vyresnis uz ji gerokai,o mano draugas dar mazas budamas liko be tecio,ir esu pastebejus kaip jis sutaria su tuo vyruku,todel pagalvoju,kad gal jis ima i ji lygiuotis,todel pradejo taip elgtis, bet net neisivaizduoju ka daryti,kaip ji atkratyti nuo visu siu nesamoniu

17. Jul 2012, 10:43

mes kalbejom jau daug kartu,ir tikrai to pasikeitimo jis nemato, kai jam pasakau,tada jis supranta,kad blogai padare,anksciau jam mano nuomone buvo svarbi,o dabar beveik viska sprendzia vienas,mane tai tikrai skaudina,ir tokia kvaila jauciuosi kad po tokio trumpo gyvenimo kartu,nusprendziau,kad noriu pastoti,abu tai planavom,abu labai laukiam vaikucio,bet dabar imu galvoti,kad turejau nesutikti,turejau dar palaukti :'( mes nesipykstam del nieku,labai retai pykstames,dazniausiai tai buna kai mano ar jo nuotaika buna bloga ir nenorint apibambam vienas kita, bet tuoj vel apsikabinam pasibuciuojam ir viskas gerai, jis ir lepina mane ir stengias del musu,bet kartais atrodo,kad islenda kazkokia kita jo puse,kuri skaudina mane :'(

17. Jul 2012, 10:37

O man žinok nesuvokiama vyro alaus gėrinėjimai kasdien. Ačiū Dievui, pas mus šeimoje to nebuvo ir nebus, nes vyras geria tik progomis ir tai labai retomis. Baras nuolat pilnas alkoholinių gėrimų, bet jie gali stovėti metų metus ir niekas jų nejudins. Dėl šito tai esu be galo laiminga, nors su kitokiu vyru ir nemačiau bei nebūčiau siejus ateities. Aišku, būna, kad viskas prasideda nuo gyvenimo kartu, bet juk ne iškart pradeda taip daug gerti, kartais dar galima labai lengvai tam kelią užkirsti. Nepasiduok ir jei matysi, kad gyvenimo kartu jau nėra, tai skirkis, jei be santuokos, tai jokio vargo ir nebus. Nėra ko kentėti, kai sunku kartu, o tai matys jūsų vaikelis. Mes, moterys, stiprios, užauginam vaikus ir be vyrų, dar neretai ir juos "auginti" tenka.

17. Jul 2012, 10:33

Manau, kai draugauji tik ir gyveni, o tuo labiau, kai laukiesi, viskas visiškai kitaip atrodo ir netgi taip ir būna. Gal įmanoma pasikalbėti su draugu? Išsiaiškinti kodėl toks jo elgesys, gal jis nemato pokyčių, papasakok, kad tave tai skaudina ... Man asmeniškai tokių dalykų nebuvo, šiuo metu laukiuosi, tačiau santykiai su vyru kaip tik pagerėjo. O dėl vaikelio atsiradimo tai galimas dar didesnis atšalimas ... Viską lemia žmonių požiūris ir mokėjimas kalbėtis, vienas kitą išklausyti, suprasti, norėjimas žvelgti ta pačia kryptimi.

17. Jul 2012, 10:30

aciu uz palaikyma 😀 as suprantu,kad viskas keiciasi ir draugystes pradzia buna grazi,o gyvenimas kartu viska apvercia aukstyn kojomis, bet as tokioje padetyje jau esu buvus,tik vaikucio nesilaukiau, draugavau su vaikinu,bet jau nuo pat pradziu jauciau kad mum nieko nesigaus,o jis atkakliai sieke manes,tad nusprendziau pabandyti,ir po kiek laiko santykiai atsalo,todel issiskyrem,o kai sutikau dabartini drauga,is pradziu jo nemylejau,jis man tik patiko,todel tikrai nebuvau su ''roziniais akinukais'' 😀 ir dabar jauciu,kad jis mane tikrai myli ir as ji pamilau. bijau,kad santykiai vel ims atsalti,nusibosiu as ar ta rutina, kuria taip nellengva isblaskyti, del isgerinejimu as kalbejau su juo,jis sako kad nieko tokio buteliukas alaus,bet kai jis ta buteliuka isgeria,tada reikia dar vieno ir dar vieno,syrit net verkiau ir jis pazdejo nebegerti,nors man tikrai negaila,kad jis isgeria alaus,suprantu kad norisi, ir nieko cia blogo,jis nej eina kur,nej triuksma kelia, nueina miegot,bet as tikrai jo isgerinejimu netoleruosiu ir jis ta zino, cia kaip koks uzburtas ratas gaunasi,o dar jo motina pijoke,gyvenam su ja,ji isvis diena is dienos geria,o gyventi atskirai neturim galimybes. todel man dar sunkiau su vyru susitarti. tad kartais pagalvoju kad leisiu viskam teket sava vaga, ir galiausiai ji paliksiu jei bus nebeimanoma,bet vel gi, sunku taip sedeti ir nieko nedaryti,o tik pro pirstus ziureti ir laukti blogiausio

17. Jul 2012, 10:06

sveika, nestumo metu viskas atrodo kitaip 😀
juk visada draugystes pradzia buna nuostabi, o kai pradedi gyventi kartu reikia apsislifuoti. 😀 na man ir nestumo metu taip atrode, kad vyras pasikeite nebetoks, poto kaip pastebejau, kad tikrai taip nera. o del alkoholio pakalbet tiesiog reikia su juo 😀

17. Jul 2012, 09:57

Sveiki,turiu drauga,su juo gyvename apie pusantrus metus kartu,laukiuosi vaikucio, kai pradejome draugauti,jis mane labai mylejo,ir dabar jauciu kad myli,bet jo elgesys labai pasikeite,jis pradejo dazniau gerti alu,ko anksciau nedare,pradejo rukyti,nors draugystes pradzioje mete savo noru,as jo neprasiau, jei as jam ka pasakau jis tuoj ima ieskoti preteksto viska sumesti ant manes,esa as pati taip elgiuosi ir panasiai,jis net miega nakti man atsukes nugara,nors anksciau as vos ji atkrapstydavau nuo saves kad ikvepciau oro kai miegodavome, toks jo elgesys mane labai gazdina,ir kuo toliau tuo labiau juo nusiviliu ir imu suprasti,kad pamilau ne toki zmogu,o toks koks jis dabar tampa,man nepatinka, gal but as del to esu kalta,gal ka darau ne taip, bet net nezinau ka,kai jo bandziau klausti,jis atsake kad viskas kaip ir anksciau,bet tai netiesa ir man labai sunku.

1 ... 4 5 6 7