Pasikeitęs vyro elgesys

17. Jul, 09:57

Sveiki,turiu drauga,su juo gyvename apie pusantrus metus kartu,laukiuosi vaikucio, kai pradejome draugauti,jis mane labai mylejo,ir dabar jauciu kad myli,bet jo elgesys labai pasikeite,jis pradejo dazniau gerti alu,ko anksciau nedare,pradejo rukyti,nors draugystes pradzioje mete savo noru,as jo neprasiau, jei as jam ka pasakau jis tuoj ima ieskoti preteksto viska sumesti ant manes,esa as pati taip elgiuosi ir panasiai,jis net miega nakti man atsukes nugara,nors anksciau as vos ji atkrapstydavau nuo saves kad ikvepciau oro kai miegodavome, toks jo elgesys mane labai gazdina,ir kuo toliau tuo labiau juo nusiviliu ir imu suprasti,kad pamilau ne toki zmogu,o toks koks jis dabar tampa,man nepatinka, gal but as del to esu kalta,gal ka darau ne taip, bet net nezinau ka,kai jo bandziau klausti,jis atsake kad viskas kaip ir anksciau,bet tai netiesa ir man labai sunku.

22. Jul 2012, 10:35

Šeimose visko pasitaiko - ir barnių, ir pykčių, nebūna šeimų be dūmų ir netikiu, kad nei viena nesipyksta, tiesiog tik vaidina tokias idealias šeimas. Svarbu, kad tie pykčiai praeina ir žmonės vien kitam vėl tampa tokie pat reikalingi ir brangūs 😀

20. Jul 2012, 22:13

tai as taip ir supratau.kad ne tu😀aisku jei vyras ar as pastovei leisciau dienas su draugem ar draugais,tai cia jau seima nebepavadinsi,mes sutariam tikrai gan gerai(aisku seimose visko kartais buna)bet kad nusisuktume vienas nuo kito tikuios niekad to nebus,kaip pradzioj rutai minejau,tai kam tada kurti seimas,jei jos nebuna seimom,o tik draugu kompanijose leidzia tai nepavadinciau tai seima😀

20. Jul 2012, 21:07

Aloniuk, tą teiginį ne aš sugalvojau, tiesiog universitete vienas profesorius pasakė ir man užstrigo kažkaip 😃 Tuo labiau, kad man ir pačiai tai netinka 😃 Va apie šeimų draugystę tai kas kita, gal nepabrėžiau, bet ten buvo minima, kad kai žmona turi savo draugus, vyras - savo.

20. Jul 2012, 15:04

Seima ir man pirmoj vietoj,tai savaime aisku,niekas nesako apie kraustymasi,as tiesiog sakau,kad pasiilgstu ju😀nu as socialine pedagose kaip tu,bet as nesutinku,kad draugai zmonems rupi tik tada,kai seimoj viskas gerai,pas mus visad viskas gerai,bet pasiilgstu draugu,seimos ir tos pacios Lietuvos😀Jei visi galvotu kad jei bendrauji su draugais tai seimoj kazkas ne taip,tai turbut visi draugystei rysiai nutruktu,dazniausiai kai seimos susikuria,jie atranda kitu seimu ir bendrauja seimomis,mes tai pat tokiu turim,bet daugiausia vyras turi savo draugu nuo vaikystes kurie net negalvoja dar apie seimas,nors drauges turi dauguma,mano pusei yra ivairiu ir su seimoms ir be ju😀

20. Jul 2012, 13:21

Mano tos draugės taip pat labai geros, bet juk dėl jų nesikraustysi į kitą šalį, kai grįžta, tai susitinkam, bet kad draugės būtų vos ne viskas, tai tikrai ne. Aloniuk, aš taip pat jauna 😃 Kiek teko domėtis apie tai, tai paprasčiausia jei žmogui šeimoje kažkas ne taip, tai renkasi draugus, o jei draugai buvo pavedę ar nėra tinkamų, tai renkasi šeimą. Nors man tai neatitinka, nes visada turėjau gerų draugių, bet man pirma šeima vistiek.

20. Jul 2012, 12:53

O as simtu nepritariu,aisku daugiausiai su seima laiko praleidziama,bet man norisi ir su draugem pabendraut,na gal jus labai geru draugiu neturit,todel ir nepasiilgstat,o as2turiu labai labai geras ir kelios tik drauges,tai tu dvieju labai pasiilgstu.Na as dar jauna todel taip yra,bet manau visa gyvenima drauges man uzims svarbia vieta.

20. Jul 2012, 12:24

pritariu silvijana visu 100 procentu. as irgi,kad seima atstoja viska

20. Jul 2012, 11:53

Man kažkaip netrūksta su draugėm pasisėdėjimų, nes tai atstoja šeima ir aš daug mieliau eisiu su vyru kažkur, o ne su draugėmis, vyras lygiai taip pat.

20. Jul 2012, 11:22

Na taip,as irgi savo drauges visas palikau LT,kitos irgi uzsieni,man tai truksta draugiu,cia turiu tik viena,kita uz200km gyvena,bet cia tokios ir drauges,kai pradesiu dirbt nebebus ta pati rutina😀

20. Jul 2012, 10:59

Alionuk, turi, bet tas draugas toli, tai neskaitau, kad turi, nes susirašo tik el. paštu, aišku, kadaise buvo geri draugai 😀 Mano geriausios draugės irgi tik užsienyje, toks gyvenimas, kai kartais išvyksta patys geriausi draugai ...

20. Jul 2012, 10:22

Labas,mes svedijoj gyvenam,o jus kur?aisku silvijana geriau jokiu,nei bet kokiu,bet nejaugi nei vieno gero draugo neturi?kaip tai gali buti?😀

19. Jul 2012, 19:53

Geriausia, kai mano vyras neturi artimų draugų, tik šiaip tokie, kurie toli, tai bendrauja el. paštu ir to pakanka, o bet kokių sakė jam nereikia.

19. Jul 2012, 18:29

as minejau jog mes uzsieni gyevanam.o kurioj sali tu gyveni alioniukai?

19. Jul 2012, 18:26

na as irgi megdavau tokius draugus per danti patraukt😀gerai,kad uzsieni gywenam,nera galvos skausmo,bet kad ir LT gyventume,tikrai manau,kad vyras daugiausiai demesio skirtu mums,na bet aisku jis pasiilgsta savo draugu,kad as ju ir nemegstu kaikuriu,bet jie neblogi zmones,tiesiog man jie nepatinka😃bet tai vyro vaikystei draugai.

19. Jul 2012, 18:21

tikiuosi jog tai neuztruks........

19. Jul 2012, 18:19

as nemegstu tokiu kurie neturi seimu,kalbejom su vyru apie tokius sakau ne tavim as nepasitikiu, o jeis ,jiems nerupi kitu seimos,savo uzpakali ziuri.atsimenu kai gyvenom dar su tuo draugu jis prisikviete savo draugu nu aisku ir mano vyras juos pazista.tai linksminos,o as tuo metu laukiaus,jam net nerupejo tam draugui kad man ramybes reikia.sakau vyrui uztildyk,bet mano vyras mandagus tai juk jo vakarelis jis gyevena kartu moka mokescius ir t.t.tai nieko pasakyt negali.tai uzedziau ta drauga issikrauste 😀

19. Jul 2012, 18:17

Geriau veliau nei niekada,kaip sakoma suprasti,kas ka daro netaip,vienose seimose buna bedos vienokios jusu seimoje kitokia,pritarsiu lelelynai,kad gerai kad supratai,kol ne velu,gerai kad vyra noriai uzsiima vaiku,o ne tik iesko kaip pasilinksmint,pazanga yra,bet iki bedos issprendimo jusu dar laukia ilgas gyvenimo etapas.

19. Jul 2012, 18:12

kaip kada... kartais vyras ir neatsisako...

19. Jul 2012, 18:11

zinai svarbu,kad ir tu suvokei savo klaidas ir,kad jisai suvoke savo beda... tai tikrai labai svarbu... tikiuosi,kad jum viskas susitvarkys ir busit labai grazi seima. tikiuosi ir linkiu tavo vyrui,kad jisai nepaluztu ir kad toliau suprastu savo beda

19. Jul 2012, 18:10

sake nesusitvarko o susitvarkysiu.pataisau.

19. Jul 2012, 18:09

Na taip ne visi vyrai vienodi,zavadylos😃geras zodis😀tai jei tavo vyras turi tokiu tai,gal jusu panasi situacija abieju?ar tavo lelelyna vyras nenusileidzia draugams?pas maniski irgi tokiu draugu yra,bet jie neturi seimu,todel jiems labai nepatinka,kad mano vyras nesugeria su jeis koki savaitgali,sako kad po padu man,man juoka tokie kelia,jei vyras subrendo ir nenori savo noru tai atrodo jau kad mums po padu😀

19. Jul 2012, 18:09

tai silvijana ir rasiau ta,kad mano vyras net pats sako pirma susitvarkom paskui igyvendinsim.

19. Jul 2012, 18:09

tai mano pavizdys rodo,kad daug ir moteru kaltes yra jog jie sitaip nutolsta.

19. Jul 2012, 18:06

O dėl nėštumo, Rūta, sakyčiau spėsit ir patarčiau palaukti. Juk esat jauni ir turit jau vieną mažiukę, o kai vyras turi tokią bėdą, tai reikia jam padėt išsikapstyt, o po to apie antą vaikelį galvot, bent jau mano tokia nuomonė.

19. Jul 2012, 18:05

Rūta, gerai, kad laiku suvokei ir leidi vyrui būti vyru ir tėvu, nes tai be galo svarbu. Ypatingai vaikų auginime yra be galo svarbu ir mama, ir tėtis. Vyrai neturi to jausmo iš prigimties, bet jie turi begalinį norą, tad jo nereikia slopinti. Kiek yra šeimų, kur vyras - tėtis nutolęs nuo šeimos, savo vaikų.

19. Jul 2012, 18:03

per mano nestuma biskiuka maziau gere,na tai bet jau ant pabaigos maciau vel taip padaugejo.

19. Jul 2012, 18:02

ne mano vyras labai aktyvus ir protingas zmogus turi savo nuomone ir gan stipria ir vadovaujasi ja.oi jis toks degtukas kaip as,bet sukalbamas rupestingas,o kad rupestingas begalo.visus mano norus isgirsta ir isspildo,kartais tik uzsinoriu bet nebutina to turet zinot moterys reiskia garsiai viska,bet pakiso jam cia kazkas koja..........ne draugai ji palauze o ta nelaime,rado va su kuo pasiguost jo niekas neverte,tik su kazkuo bendr alabiau tuo metu rado nei su manimi.planuojam leliu dar viena,bet jis pats pasiule kad pirma susitvarkys su savo beda tada ir igyvendinsim planus.

19. Jul 2012, 17:57

alioniuk. visi vyrai skirtingi ir nevisi sugeba,kad ir del seimos tokio dalyko atsisakyti... mano tevas labai daug gere, kele ranka pries mama, bet vistiek nesugebejo atsisakyti alkoholio. taciau jis nebuvo piknaudziaujantis, jisai buvo alkoholikas... ir jisai tikrai labai mylejo mane, taciau jam alkoholis buvo daug svarbesnis

19. Jul 2012, 17:55

Nu man ir dabar atrodo,kad as darau geriau nei tetis,bet visad jam leidziu daryt nors juokios is jo paskui,na tiesa sakant anksciau taip buvo,db jau viska ismoko daryt😀na jo kompanija irgi savo daro,tavo vyras gal kaip cia maloniai isireikst😀gal letesnio budo?nes dazniausiai tokius palauzia draugai,tai jie negali atsispirt,o jus dar vieno leliuko neplanuojat?gal tai ji nuteiktu nebegert?ar per tavo nestuma jis vistiek vienodai gere?

19. Jul 2012, 17:52

oi zinau ka reiskia vyro draugai 'zavadylos'... tie kurie kalbina vis gerti, oi zinau...

1 2 3 4 ... 7