Panevėžio mamytės

04. Jan, 11:00

Na mamytes susibegam vel i buri :)

15. Nov 2012, 19:04

Sveikutes, nu kam Tu taip Ausryt, o gal Tavo Domantas igavi imuniteta ir nebesirgs 😉

15. Nov 2012, 11:04

laba diena! Gal zinot kur galima issinuomuot ar nusipirkt butent voveriuko kostiuma berniukui?😀

13. Nov 2012, 22:00

O cia su naujuoju namu gyventoju 😀

13. Nov 2012, 22:00

Ir mes pasirodom 😀

neri neri 13. Nov 2012, 18:35

labutis 😀 kokia šokoladinė Emilytė 😃 mes šiandien darbavomės po namus ,merginų kambarį šiek tiek perstumdžiau ,dar skalbiau , valgyt dariau ,nes ryt tėčiui į darbą ,o mes su Ieva aišku poilsiausim 😀

13. Nov 2012, 16:26

Labuka, pasirodom 😃 Karst nuo karto 😃

12. Nov 2012, 21:41

Sveikinu sveikinu sveikinu 😀

12. Nov 2012, 15:09

Ir mes prisidedam prie sveikinimu 😉 🌷

neri neri 12. Nov 2012, 15:06

sveikutės 😀 sveikinam Domantą su gimtadieniu 🌷 🌷 🌷

11. Nov 2012, 23:31

As irgi putino prisidarius. Jau ir pavartot teko, nors siaip "cedau" 😀

neri neri 11. Nov 2012, 19:36

Putinus ,Aušra 😉

neri neri 11. Nov 2012, 18:17

Renata ,nuo kosulio ( nors nelabai mes kosantys ) ,vitaminų nemažai turi ir dar net skaičiau ,kad opaliges gydo ( nors čia man keistai atrodo ,nes jos rūgštokos ) .

11. Nov 2012, 17:52

Labuka, musu savaitgalis ramus, nesenai is kaimo gryzom, oras labai geras... Neringa, o putino uogu sultys, vaistas nuo ko??? Sudominai.... Kelios mes cia likusios is didelio, didelio burio 😀 Kazi kaip Violeta gyvena, senai bebuvo cia... Ir Juste....

neri neri 11. Nov 2012, 15:45

sveikutės 😀 kaip laikotės ? mes iš ryto buvom turguj ,apsiprekinom ,merginos buvo likę namie ,Ieva nepareiškė noro važiuoti 😃 dabar tai darysiu sultis iš putino uogų ,šiemet nemažai užderėjo ,bus vaistams 😀 retokai užsukat ,o aš negi viena pati su savim bendrausiu 😃

10. Nov 2012, 23:14

Niekas kazkaip aplamai nebebendrauja...

neri neri 09. Nov 2012, 20:21

labutis 😀 tai išsilakstėt visos savaitgaliui 😃 mes vienos namie nuobodžiaujam 😀

neri neri 08. Nov 2012, 17:23

sveikutės 😀 ką veikinėjat ? mes tai iš ryto mieste buvom ,vyras kirpykloj,tada valgio darymas ,nes ryt vyrui į darbą .

07. Nov 2012, 10:50

Ausryt, paveska dar rudeni, o veliau juk matysi ar vis sergat, ar ne. As siaip tik uz tai,kad su vaiku kuo ilgiau namuose sedeti, bet velgi, reikia vaikui vaiku, reikia uzsiemimu ir t.t.

06. Nov 2012, 15:45

Sveikutes, Aura svarbu pas gerus zmones suniukas, as elgciausi lygiai taippat 😉 Man teko katiniuka sesei atiduoti, tai ne kiek katinui trauma,o kiek man buvo, nes as kazkaip labai atsakingai i tokius dalykus ziuriu, negali gi pasiimti gyvuno, pasidziaugti menesy ar du ir atiduoti, kai reikejo atiduoti, ziauriai isgyvenau, nors neilgai pas mus ta katyte teisgyveno, bet dideli kaltes jausma turejau pries gyvuneli. Uztatai dabar,kai jau noretumem sunelio,kaciuko, ar dar kokio gyvunelio, as esu didziausias stabdis, nes net negaliu pagalvoti,jei vel reiktu atiduoti....... Manoji taippat geria antibiotikus, kosom jau gal menuo niekaip nepraeina, teko antibiotikus gerti 😕

05. Nov 2012, 22:24

AUSRINE, susiveik paliestuves. As sau jau tris auginuosi. Man nepamainomas dalykas. Dar is patirties - eukalipto eterinis aliejus. Pries miega pasmilkyk kambaryje, as dar po lasiuka is vieno ir kito pagalves krasto uzdedu ir ramu visa nakti - stebuklas kazkoks kaip atkemsa nosi. Mano Martynas visai nemiega, jei tik sloga, tai viska isbandziau, kol situ dalyku neatradau.
RENACIUK, jis pas mus ir bus sarginis. Tik dabar kol jam trys menesiukai, auginames namuose, o sueis pusmetukas - ir i voljera. Namuciuose tikrai nenoriu, nes noriu tvarkos ir svaros. O mano grazuole, kuri buvo pries Martynui gimstant - pas gerus zmones. Traumavau suni ji atiduodama, tikrai nebenorejau traumuot dar karta pasiimdama atgal po dvieju metu...

neri neri 05. Nov 2012, 20:53

tikrai cirkas 😃 ilgai dvoks ,nes greit prisigeria dūmų kvapo ,o išvėdint ne taip lengva .

05. Nov 2012, 20:21

Pas mus name cirkai vyksta, kvietem gaisrine, nes apacioj kaimynai dege, smirda pas mus kaip 😕 Pradejo smirdeti pas mus ieskom kas smirda, supratom kad is apacios, nuejo vyras, pabelde, atidare duris, o pas juos pilna dumu, senis sako nesikisk, ir uztrenke duris 😀 tai ka iskvietem gaisrine, tai boba sako tik puodas prisvilo, o jie toie pageriantys, grynai nuo cigaretes uzsidege 😕 Kaip dvokia namuose ☹

05. Nov 2012, 16:33

Labutis, mes saaitgali praleidom pirtyje ant ratu 😃 Sergam siek tiek,tad darzelio nelankom, einam su mamyte kartu i darbeli 😀 Stengiuosi savo darbelius iki pietu nudirbti,ir tada namo su dukriuku,ryt vel pas gydytoja, zinosim, leis ar ne jau eiti i darziuka 😀 Aura, mano svajoniu suniukas, po sibiro haskio 😀 Bet... namuose tokio didelio suns nesirysciau laikyti, kol mazas taip,bet kai jau uzauga, manau,kad tokiam suneliui vieta voljere 😉 O jusu tas grazuolis sunelis,kury turejot pries Martyneliui gimstant? Cia suniukas uzaugs kartu su Martynu,bus seper draugas 👍

neri neri 05. Nov 2012, 09:52

labas rytas 😀 tai namų sargą auginsit Aura 😉

04. Nov 2012, 22:14

😀

04. Nov 2012, 22:14

Va musu naujas gyventojas 😀

neri neri 04. Nov 2012, 17:50

ką mamytės 😉 mes tai vienos nuobodžiaujam ,tėtis dirba ,Vaiva ruošiasi ryt į mokyklą ,labai jau greit atostogos pralėkė ,dabar lauksim kalėdinių 😀

03. Nov 2012, 15:49

Sveikos mamytės, visas, kurios turi facebook kviečiu apsilankyti puslapiuke, kuriame pilna gražių nertų dalykų jūsų mažiesiems, kaip tik dabar vyksta konkursas, kuriame gali dalyvauti visi 😀 nepraleiskit puikios progos 😀 http://www.facebook.com/pages/-Nerta-Pasak%C4%97l%C4%97-/375252029215165?ref=hl

neri neri 02. Nov 2012, 21:09

labas mamytės 😀 matyt poilsiaujat visos 😉 vakar vienos namuose buvom ,kažkaip labai tingėjau ,net rašyt 😃 pas mus šiandien svečių diena 😃 iš ryto vieni ,po pietų kiti ,taip ir prabėgo diena ,o kaip greit sutemsta . Ryt mes važiuosim pasisvečiuoti , reik krikštaduktę pasveikinti su gimtadieniu,o sekmadienį vėl vienos karaliausim ,o ir Vaivai atostogos baigiasi .

31. Oct 2012, 20:31

Laba, Neringa dirba, o kaipgi,ta pacia diena kai gryzo is ligonines leke i darba 😀

1 ... 33 34 35 36 37 38 39 ... 1164