Norime vaikučio

19. Jun, 11:37

esu jauna panele (16 metuku) mes su vaikinu nutareme kai sulauksiu 17metu turesime leliuka... ka patartumet? nezinau pati ka daryti..vaikinui atsakyti nenoriu...ir pati noreciau vaikucio..bet as nezinau.

01. Sep 2011, 09:56

Sie vaistai profilaktiniai-sveikam vaikuciui gimti 😀

24. Aug 2011, 21:52

man vis neiseina 3 min pasti gine parase folio rugtys man ir vyrui ir mamavit asmeniskai man ar galima siu vaistu deka pastoti?

03. Jun 2011, 14:45

neturetu kazkas keistis nuo folines rugsties

31. May 2011, 13:08

Sveikos mamytes.Noriu jusu patarimo pradejau gerti foline rugsti prasirgau kaip priklauso 5-dienas,praejo dvi dienas pradejo teplioti ar galejo buti,kad nuo folines rugsties kazkas pasikeite?Prasau patarimo jusu.Aciu.

06. Oct 2010, 13:14

tuoj mamytes visoms issiusiu,cia ta pati lentele,kur Juratux idejo 😉

06. Oct 2010, 10:28

noreciau ir as gaut ta lentele, turiu sunu, ir dabar su vyru norim mergaaites. mano arnutis@meile.lt

05. Oct 2010, 21:55

patikrinkit ar man sutampa dukryte 😀

05. Oct 2010, 21:54

man ir sutapo 😀

05. Oct 2010, 21:48

deimante na su vyru meginkit, tada,jau mergaite turi😃

05. Oct 2010, 21:43

rau as bandysiu tais menesiais pastoti kuriais eina 😀 kitais saugosiuos 😃

05. Oct 2010, 21:42

gal galeciau ir as gauti ta lentele 😀 irmux@ymail.com

05. Oct 2010, 20:58

Kad nevisada iseina pastoti ta menesi, kuri noretum 😀

05. Oct 2010, 20:53

pagal ta lentele jei pastociau sausio men tureciau berniuka , verta susimastyti 😀

05. Oct 2010, 18:43

dzherda, mestelk ir man i pasta ta lentele idomumo delei 😀 riedaratai@gmail.com

05. Oct 2010, 17:38

kame ir reikalas, pagalvoju ir svajojiu apie berniuka, bet jei gimtu antra mergaite,ui kaip myleciau kaip ir pirma 😀 o ties tuo nesibaigtu 😀

05. Oct 2010, 17:35

Oi atsiprašau , kažko susidubliavo .

05. Oct 2010, 17:33

Jetus , paskaičius temos paskutini puslapį nustebau ,kad dar tokių atveju esama. Aš planuoju antrą kudikėlį , o mano pirmagimė čia foto. Ir kas be gimtu žinau kad mylėsiu, nes myliu jau dabar . Neisivaizduoju ,kaip galima nemylėt savo vaiko , kuno ir kraujo.

05. Oct 2010, 17:33

Jetus , paskaičius temos paskutini puslapį nustebau ,kad dar tokių atveju esama. Aš planuoju antrą kudikėlį , o mano pirmagimė čia foto. Ir kas be gimtu žinau kad mylėsiu, nes myliu jau dabar . Neisivaizduoju ,kaip galima nemylėt savo vaiko , kuno ir kraujo.

04. Oct 2010, 16:49

mano mamos bendradarbes sesuo laaabia norejo berniuko, net ant albumo uzsirasius buvo mielasis.... viska melyna susipirkus, ir gime mergaite, deje jos nemyli... ☹ buna tokiu zmoniu

04. Oct 2010, 16:37

u nezinau,kazkokia nesamone pulti i isterija,nemyleti vaikelio ar dar kokias nesamones daryti,jei ne ta lytis...kazkoks absurdas,noreti galima,bet nesielgti kaip beprociams...sakes...

04. Oct 2010, 14:04

Viena mano giminaitė laukiasi ir kai sužinojo, kad gali gimti mergaitė, tai vos nepuolė į isteriją ir ji, ir vyras, kad bus mergaitė, nes jau vieną turi mergaitę. Net sakė, kad atiduotų kažkam ta vaikelį. Bet ačiū Dievui, laukiasi berniuko ... Suprantu ir tuos žmones, kad laukia tos ar kitos lyties vaiko, bet yra nemažai būdų jau dabar kaip paskatinti norimos lyties vaiką, tik nežinia kiek ten tiesos.

03. Oct 2010, 14:38

aciu 😀 zinokit va pazistama yra panike tvarkynga pasigimde 16 ar septinipolikos ir beveik per 9men tik karta ja maciau su vaiku, vaikinas uzsieni o viksto viena... na gal vaika palieka sunku nesakau, bet as negaliu taip man sirdis neleidzia.... as su vaiku ir i pardas einu... va tokiu nepateisinu, bet yr ir tokiu kurios nepaisant to kimba toliau i kmokslus, zinoma tokiam amziui pagalvodavau apie lelius ir noredavau tik aisku velesniam amziui : o va as pasigimdizau manau paciu lauku : man ir 21metai butu buve super 😀

03. Oct 2010, 14:25

jojo 😃

03. Oct 2010, 14:24

nu jo...si tema tiek isgvildenta ir visos mes pasisakeme taip,kaip ir tu astonja,tai zodziai is moteru lupu,kurios jau laiko leliukus ant ranku ir supranta,kad tai ne tik pakutenimas ir pakalbinimas vaikucio kartkartemis,o tikras ir sunkus darbas,kuris zinoma suteikia begale dziaugsmo ir palaimos,taciau taip pat ir nervu,itampos,tam tikru dalyku atsisakymo ir panasiai 😉 idomu kaip ten viskas baigesi,ka ta panele nusprende 😀

03. Oct 2010, 14:20

Bet ziuriu kad cia tema sena 😃 Ale ir ziopla as 😃 😃 😃

03. Oct 2010, 14:14

Nu perskaiciau viska 😃 Vaje, kiek cia visko pasakyta ir barniu 😀 Gaila man Iewutuko, smegenu tiek kiek pas mane buvo, kai buvau 16, nors as vaiku dar nenorejau ir kai pagalvoju, kad budama tokiu metu buvau tokia kvaila ir jei buciau susilaukus vaikelio, tj gyvenimas butu tada ir pasibaiges. Kodel? Ot todel kad tokiu metu tik sokiai - pokiai, festivaliai, tusai, grazus berniukai ir pan... As nesigailiu nei vienos dienos, kaip smagu su draugem tas durnystes prisiimti, juokiames iki asaru. Kiek patyrimu is kuriu pasimokiau ir visa tj leido man palaipsniui subresti ir pasiruosti motinystei. Nesmerkiu tu kurioms tokiu metu netycia gavosi ir labai dziaugiuos, kad gimdet, neismetet i konteineri, bet planuoti...Pirma reiktu apsvarstyti, o kur gyvensit, tj gal tada jau laikas susituokti, jei jau apie vaikuti galvojat? Gal ir dirbti reiktu pradet? Ar matet, kiek parduotuveje kainuoja pampersai, maistas, rubai, vezimelis, lovyte? O jei vaikutis bus sergantis ir jam reikes papildomu priemoniu ji priziureti - ar turesit galimybiu jas ipirkti? Suprantat, kad vien tik NORIU neuztenka...

03. Oct 2010, 13:25

issiunciau 😉

03. Oct 2010, 13:13

anna nera ko taip nusminti, galit bandyt tol kol pasitaikys mergyte 😃

03. Oct 2010, 13:07

linestra@blog.lt

03. Oct 2010, 13:04

nera nuorodos,reikia tavo el.pasto 😉

1 2 3 4 ... 8