Nepilnametės mamos

30. Jul, 09:33

Mamytės norėjau paklausti,ką manote apie nepilnametes mamytes? smerkiate/palaikote? ir dėl kokios priežasties taip darote? :))

23. May 2016, 18:46

👋
Čiulptukų laikikliai
Kurie papuoš, Jūsų mažą špokelį, apsaugos bei visad neš sėkmę!

https://www.facebook.com/Špokelis-1778089722419596/

03. May 2016, 14:14

Sveikos mamytes, kreipiuosi pagalbos mokslo tema. Jeigu turite vaikučių ir dirbate kviečiu užpildyti šį klausimyną ir sudalyvauti tyrime, kurio tikslas įvertinti kaip dirbantiems tėveliams pavyksta suderinti darbą su šeima http://apklausa.lt/f/psichosocialiniu-darbo-veiksniu-veikianciu-darbuotojo-savijauta-darbe-ir-ben-qesa9zp/answers/new.iframe. Būčiau be galo dėkingą už skirtą Jūsų laiką.

03. Jan 2016, 19:49

Sveikos, gal galite padėti studentėms ir užpildyti anketą apie naują verslą Lietuvoje. Jums tai keletas minučių, o mums tai vienu žinngsniu svajonės. http://apklausa.lt/f/naujos-maitinimo-istaigos-ivedimas-i-rinka-5fsyk72/answers/new.fullpage

09. Jan 2014, 20:11 Zylutee

Bet tai juk gerai, turėtų taip būti ir Lietuvoje, o ne kad prisiliuobia, maži vaikai aplink laksto, o po to tėvai triukšmą kelią kodėl vaikai atsidūrė vaikų globos namuose.

09. Jan 2014, 18:25 Zylutee

Čia tai kito kelio nėra tik atimti nepilnamečiams vaiką. Aš prieš vakarėlius namuose, kuriuose yra maži vaikai, nes vien triukšmas vaikeliui kenkia. Arba galiausiai turi būti nuolatinė priežiūra, jei ir to triukšmo minimaliai. Pas mus į globos namus ne kartą ir ne du atvežę vaikus gan iš normalių ir pasiturinčių šeimų, kurios baliavojo, o mažamečiai aplink. Tėvai atvykę drąsko akis ir vaikus pasiima ne taip greit, faktas, kad ir ženklas jau yra ne tik tai šeimai, bet ir vaikų psichikoje.

09. Jan 2014, 00:51 liuks

Žmogus nuo pat gimimo kaupia patirtį.
Teisingai manai, vaikus turi auginti, išlaikyti tėvai. Aišku, jei mama nepilnametė, tai didžioji išlaikymo dalis tenka tėčiui, bet aš už tokius santykius, kad prieš gulantis reikia žinoti kokios gali būti pasekmės.

liuks liuks 09. Jan 2014, 00:14

Bet pabandyti verta😃

liuks liuks 09. Jan 2014, 00:11

Patirtis patirciai nelygi kazkas dar tik dabar jos igyja,kazkas ja jau turi.O siaip turiu ir as savo nuomone,jei nepilnamete nesvarbu viena ar su draugu,vyru susilaukia vaikelio,tai tada tegu patys ji augina ir ant "savu subiniu atsiseda",o ne vaidina mes turim vaika ji labai mylim,bet deje patys jam duoti nieko negalim,tai tevai islaiko ir mus ir vaikeli,jei jau prisiimt atsakomybe tai iki galo jau tada.Griezta gal mano nuomone,bet teisinga manau.

09. Jan 2014, 00:03 liuks

Mes planuojam, o Dievas juokiasi, 100% sunkiai įmanoma, manau 😃

liuks liuks 08. Jan 2014, 23:11

Bet vistiek ne 100%😀Cia jau dabar mano gyvenima gvildenam nukrypom nuo temos truputi😀

08. Jan 2014, 23:01 liuks

Kas keisčiausia, retas kuris keistų savo gyvenimą, jei laikas būtų atsuktas atgal 😀 Žinok įmanoma suplanuoti, bent jau man 95% viskas tikrai pavyko 😀

liuks liuks 08. Jan 2014, 22:52

Neimanoma visko suplanuoti ir,kad viskas butu taip kaip norime😉

liuks liuks 08. Jan 2014, 22:48

Nieks nesako,kad as taip nenorejau ir svajota buvo kitaip,bet aplinkybes gavosi kitokios,nes gyvenimas nenuspejamas,bet dziaugiuosi tuom,nes istikruju pagalvoji kartais kas butu,jeigu butu,bet to nera,tai supranti,kad nieko nekeistum,nes neturi ka keisti😀

08. Jan 2014, 22:42 liuks

Kai pati nori tokio gyvenimo, tai kas belieka, tik prisitaikyti. Aš asmeniškai visko norėjau savu laiku - baigti mokyklą, universitetą, atsigyventi viena, po to darbas, santuoka, šeima, vaikai. Nemokėčiau nieko suderinti. Man dabar sunku baigti magistro studijas, o belikę tik lašas, bet sunku, noriu laiką skirti dukrai, ramiai laukti kito leliuko 😀

liuks liuks 08. Jan 2014, 22:33

Kiekvienas renkasi pagal save,o ir neesu is tu variantu kur pastojus praradau drauges,draugus,meciau mokykla ar kazko atsisakiau,tiesiog ir dabar gyvenu ne tik vaikams,bet ir sau ismoksti viska suderinti😀Cia nedrasumas,o prisitaikymas ir mokejimas ivertinti tai ka turi truputi kitaip.

08. Jan 2014, 22:25 liuks

Drąsi tu, aš 16 m. tik knygas graužiau, lankiau būrelius, drauges ir draugus, naudojau laisvalaikį savo reikmėm. Čia aišku kaip kam, man to reikėjo, tau kažko kito, svarbu rasta laimė 😀

liuks liuks 08. Jan 2014, 22:23

Man dabar 22metai.Dukrytei 5metukai,o sunui 3metukai😀Butu neidomu gyventi,jei visi vienodi butu😀

08. Jan 2014, 22:23 emskas

Jei įdomu būtų mano patarimas, tai neieškok draugių internetinėse svetainėse, o jei randi sielos žmogų, tai nepasitikėk taip greit. Sakau iš savo patirties - į dušią bet kas ir greitai priš ..., kapanotis reiks pačiai. Galima tiesiog bendrauti be draugysčių 😀 Aš irgi turiu mažai draugių, bandžiau jų ieškoti, o sutinku neretai tokias, kad baisu ir pagalvoti ar gali būti toks žmogus ir dar vadinasi mama ...

08. Jan 2014, 22:19 emskas

Visos mes kitokios, vienodų, patikėk, nėra 😃

08. Jan 2014, 22:19 liuks

O kiek tau dabar metų, kiek vaikučiams?

08. Jan 2014, 22:19 Zylutee

Pritariu, kaip suformuota, taip ir atsakoma. Nekelčiau čia kojos, jei būtų parašyta, kad "renkasi ir bendrauja nepilnametės mamos".

liuks liuks 08. Jan 2014, 21:49

O gristant prie temos,tai palaikau,bet nevisas nepilnametes mamas,nes ju visokiu yra ir kiekvienos istorija buna skirtinga,tai nei smerkti,nei girti negali😀Man buvo 16m,kai pastojau,o pagimdziau 17m.

08. Jan 2014, 21:46 liuks

o kiek tau metų buvo, kai pastojai?

liuks liuks 08. Jan 2014, 21:45

Ir ne tik as dziaugiausi NT,nes tai nebuvo taip,kad is dangaus teigiamas atsirado😃Zinojau as ir draugas,paskui pasakem tevam ir nei vienas neuzdave klausimo ka darysim ar dar kazko,nes sprendem mes,nes jai kazkas butu pasakes kitaip vistiek butume dare kaip mums reikia.

08. Jan 2014, 21:40

matai kaip, aš juk nežinojau. Daugiau laiko nei čia praleidžiu Facebook'e. ir kai susikūriau čia anketą, tik kiek vėliau pamačiau, kad čia viskas kitaip.

08. Jan 2014, 21:38

ir nemanau, kad forume jau labai greit galima susirasti draugu 😀 as cia bendrauju daugiau nei metai, ir tik su keliom bendrauju uz sio forumo ribu 😀

08. Jan 2014, 21:37

Mes visos skirtingos, bet ne visos puolam i krastutinumus, kad kazkieno nuomone nesutampa su tavo, tai nereiskia, kad tu nepritapai, geriau jau protingai patyleti, nes juk tau niekas nebruka savo nuomones.

08. Jan 2014, 21:34

toks jausmas jog čia pritapti reikia. 😀 jei tu kitoks tai sulauk daug kritikos.

liuks liuks 08. Jan 2014, 21:34

Dabar turiu tvirta nuomone daugiau vaiku nenoriu,tai ir elgiuosi taip,kad ju nebutu.O tuo metu nuomone buvo tokia antras dabar arba niekada,nes mastem I ateity ir supratom,kad paskui tam vaikuciui nei tiek demesio butu buve,nei laiko.

1 2 3 4 ... 7