Lieknėkime drauge

22. Aug, 04:04

Jeigu skaitai, vadinasi ir tau aktualu būti dailesniai. Po gimdymo ne vieną kartą teko laikytis įvairiausių dietų, pavyko numesti keleta kilogramų :) tačiau vėl pradėjus "ryti" matau, kad po truputi "atsigaunu". Tad sumaniau, kad reiktų pakviesti visas norinčias mamytes nusikratyti nereikalingų riebaliukų. PLANAS toks: 1. pradedame TREČIAIDIENĮ (rugpj. 25 d.); 2. iki to laiko, norinčias pasitobulinti, laukiu tokių duomenų: MIESTAS VARDAS AMŽIUS SVORIS ŪGIS LIEMENS, PILVO IR KLUBŲ APMTYS 3. Sversimės kiekvieno trečiadienio rytą, o pasimatuosim tik po menesiuko Tad kviečiu prisijungti :) Kaip nekankinti savęs ir numesti svorio - siūlykite. Aš tai pat turiu keletą pasiūlymų. Pabndykime drauge - bus smagiau

08. Jan 2011, 21:44

Daug metu dirbu su masažais, specializacija, jaunu mamyčių sveikatos palaikymas, speciali masažai, padedančios greičiau gražinti kūno formos, po gimdimo.
Atvazoju pas klientus su savo masažo stalu, dirbu tik Vilnija. Tel. 864 874 968

07. Jan 2011, 14:29

gal badeda

19. Dec 2010, 12:50

aisku, as galvoju ar isvis bet kokios tabletes lieknejimui ar padeda

12. Dec 2010, 10:33

tai va as ir galvojau,kad cia nesmone.

11. Dec 2010, 17:00

negerkit mamytes tik lydos!pasiskaitykit placiau apie ja pirma.Svoris gal ir kris,bet jose yra narkotiniu medziagu kazkokiu. Pasalinis poveikis nevertas tu keliu numestu kilogramu.Be to tos senosios lydos veiksmingos nebegamina. O pirkt jos yra visur kur bobules turguose kokius maisto papildus pardavineja. Siaip ji uzdrausta,todel nieks jos viesai nepardavineja,cia kaip pilstuka,kai paklausi istraukia is po prekystalio.

10. Dec 2010, 20:28

koke kaina tu tableciu

10. Dec 2010, 13:12

Jei norite isigyti lyda 860009057

10. Dec 2010, 13:11

laba lieknute,kokia kaina tu tableciu?ar jos tikrai patikimos?nebus taip jog gersi kris sworis,o metus gert dwigubai priaugi😀

10. Dec 2010, 13:07

Sveiki gal kas bandete dar Ly da tabletes?as geriu jau 3 sav svoris siek tiek krenta, kaip bus toliau nezinau ,gal kas nori isigyti siunciu sau ir jum galiu prigriebti parasykit 860009057

09. Dec 2010, 20:45

sweikutes,ir as noriu prisijunkt prie jusu.mane tai pat kamuoja mano ansvoris,per nestuma priaugau 30kg.baisu ir nekrenta tas sworis.gal galit ir man atsiust ta knyga lukvitoo@gmail.com buciau labai dekinga

24. Nov 2010, 18:20

Labukas bandau ir as prie jusu prisijungti, kadangi reikia suliekneti dar keliais kg, tiesa sakant ne kiek ten reikia, kiek labiau norisi, na juk turbut niekada nebus gerai 😀 tokios jau mes...😉 mano ugis 170cm svoris 58kg.Ir zinot, as esu isitikinusi, kad tik DIDELIS noras pades atsikratyti to nereikalingo svorio... Manau, kad jokios knygos (nors neskaiciau... bet abejoju jos veiksmingumu) ir dietos nepades, galvoju, jog tai yra laikini dalykai. Na kiek ilgai nevalgysi to ar ano? Paprasciausiai viska reikia daryti su saiku, nors zinau, kad tai nera lengva bunant visalaika namuose ir kai tas saldytuvas teroristas, terorizuoja mus ir isprovokuoja ji atidaryti 😀 Matyt pries ciumpant koki sokolada, spurga, sausaini ar kitoki dar viena papildoma kg, reikia saves paklausti : 'ar tikrai sitas daiktas stipresnis uz mane?' ;D Keistai skamba, bet veikia... Nera stebuklingu dalyku, kurie padeda 1 ir 2 isgaruoti tiems nelemtiems kg. Juk viskas priklauso nuo musu smegenu, o ne nuo skrandzio, juk labai daznai valgome ne del to, kad norime, o del to, kad skanu, kvepia arba graziai atrodo.. As is patirties kalbu, tikrai save gali itikinti, kad tau to ar ano nereikia, ar nenori. Viskas buna is pradziu sunku, o poto tai tampa tavo gyvenimo dalimi ir paskui nesupranti kaip galejai sitiek daug valgyti..?😀

06. Nov 2010, 08:45

sveikutes jei galit atsiuskit ir man ta knyga vputiene@gmail.com jau senai varkstu su savo svoriu ir nebeismanau ka daryt, aciu

25. Oct 2010, 18:01

Sveikos mamytės, susirūpinusioms savo svoriu galiu pasiūlyti visiškai natūralius maisto papildus "Vision". Vartojant šiuos maisto papildus iš organizmo šalinami nereikalingi riebalai. Klauskite, suteiksiu daugiau informacijos. Mano el.paštas: edgarasvision@gmail.com

17. Oct 2010, 14:26

Aš mėsaėdė😃tai vistiek karts nuo karto suvalgau mėsos😀

16. Oct 2010, 17:47

labuka mamytes, skaiciau ta knyga ir as. nu nezinau gal kaiko ir nebesinori valgyt, bet seip tai kazkaip manes neuzbure. bet nebloga visos turincios laiko gali paskaitineti. turiu galiu atsiust. rastelk savo email.

12. Oct 2010, 18:59

😉

12. Oct 2010, 18:58

labukas mane taip pat si problema kankina.....ir nuotaika gadina..

02. Oct 2010, 20:14

Sveikos, aš naujokė, bet norėtųsi pakomentuot dėl tos knygos. Perskaičiau gal trečdalį ir kažkaip kritiškai žiūriu... man ten kvepia vegetarizmo propagavimu. Nu gal ir gera pati idėja, bet šiuo metu, auginant 1 m. pyplį, manęs nelabai vilioja gaminimas atskirai vyrui ir vaikui bei sau, kažkaip laiko gaila. Ir nemanau, jog sveika mityba blogai :-) Tik reikia mažiau ĖSTI! 😃 Čia iš patirties kalbu.

27. Sep 2010, 15:22

Oi ir man ši tema žiauriai aktuali😀. Mano gyvenimas pastaruosius 5 metus vien tik galvojimas apie svorį😀. Kokia aš sau nepatraukli ir valios neturiu mažiau valgyti. Viską mėgstu, visko turiu. Ką daryti nežinau...Sveriu dabar 97kg. Ūgis 175cm. Tai baisus kalnas☹. Priaugau svorio per nėštumą apie 30kg ir visi liko☹

21. Sep 2010, 14:50

Aciu. as ir persisiunciau sia knygele. dabar teks skaityti 😀

19. Sep 2010, 17:07

aciu,pabandysiu😉

19. Sep 2010, 14:16

oniuxs,turiu tokia minti,nes siaip nelabai kas tau ir pades,tik tu pati turi apsispresti ir suimti save i rankas 😉 o siaip labai siulyciau perskaityti knyga "lengvas budas mesti svori" 😉 asmeniskai jos neskaiciau,taciau kitos "lengvas budas nevartoti alkoholio"ar"lengvas budas mesti rukyti " zmonems padeda mesti net 95 proc 😀 turiu pilna pavyzdziu,kuriems sios dvi padejo 😉 jos net nereikia pirkti,tereikia susirasti internete ir kelis vakarus paskaityti 😉

19. Sep 2010, 13:57

kas man galit moraliskai padet kaip suimt save i rantas?jau kabinu virs stolniko,saves neapkenciu,bet ryju...

laurora laurora 30. Aug 2010, 22:58

aidutyte, man saldumynai yra viskas. jei sitaip pabandyciau, tai ne tik kad iprasciau, bet ir cukralige susirgciau, ir nutukciau taip, kad i gineso rekordus irasytu. po gimdymo jau panasiai buvo - saldainius dezem rydavau, sokolado po plyta kasdien suesdavau, bet noredavosi ir daugiau. jei nebuciau sustojusi, tai virs 100 dbr sverciau

29. Aug 2010, 20:38

Sveikutes.
nors truputi paveluotai, bet irgi noreciau prisijungti. Mano ugis 163, siuo metu sveriu 76 kg, pries gimdyma sveriau 64 - noreciau juos susigrazint, nes i jokius rubus netelpu ir paziurejus i veidrodi pyktis ima. Ar priimsit?

26. Aug 2010, 09:59

siaures miestely mes gyvenam 😀

26. Aug 2010, 09:59

Labutis,
laurora, pabandyk 5 kartus per diena po stikline tirpintos sokolado suvalgyt, o daugiau nieko ir paziuresi koks jis tau skanus pasidarys 😀 cia taip pat kaip vaikus atpratina rukyti

25. Aug 2010, 22:44

man skysciu tai butina daug, nes pienukas gaminasi😀

laurora laurora 25. Aug 2010, 22:42

as tai manau, kad kiekvienai turetu buti individuali dieta, nes nevienodom salygom gyvenam ir nevienodos virsvorio priezastys gali but. nieko sio pasakymu nekurstau, nes pati ne pagal profesionalo sudaryta dieta sau taikau. o siaip ir i ta 1 stiklinaite skirtinga maista visos talpina... netikiu, kad kas 2 val.valgant po stikline sokolado iseitu sukusti. taip sakau, kadangi esu didziule smalize, tad jei laikyciaus sios dietos, sokolada dar ir islydyciau, kad daugiau tilptu... ir kas pasakytu, kad laikausi nesaziningai sios dietos 😃

24. Aug 2010, 23:39

aidutyte kurioje vietoje laikais viln?

1 2 3 4