Kauno mamytės, paplepėkim :)

04. Jan, 07:22

sveikos Kauno mamytės :) pabendraukim apie viską :) kaip sventes atsventet? kaip mazieji i fejerverkus regavo? :)

05. Mar 2013, 19:36

na ka mamytes prikalbejo mums mazyte kaip sakiua bus brolis sake ne ne ne 😀rnarba kaip sakau kas mama pilvukyje o ji sako sese 😀 nes brolis tai ent nebando tarti :0 snd trumpas pasisuko bet l trumpam tai gydtoja sako berniuko nematau 😀 tai va 😀

05. Mar 2013, 10:25

na zodziu bus darbelio ir man 😃

04. Mar 2013, 15:57

Juk viskas įdomu jiems, o ypač kai pagiri mažesnę, būtinai reikia ir vyresnei pasirodyti, kad ropoti moka 😀 lekia jos lenktynių namie, tai man laiko kam pasidaryti būna 😀 o maitinimo kėdutę irgi išbando kartais 😀 išties gražu, kad taip mūsų vaikučiai sutaria ir šauniai visos tvarkomės 😀

04. Mar 2013, 15:48

pas mus 1m ir beveik 10men skirtumas, jokiu dideliu pavydu nebuvo, dabar gal labiau visko prireikia, pvz brolio maitinimo kedutes... taip tai nereikia, bet kai broli sodinu maitint tai kartais ir jam butinai tada reikia... 😀 bet graziai tariames. Suvaikejimo buvo, ir pasliauriot reikejo, db brolis ropoja, tai ir jis buna kad kartu... ir arbatytes is buteliuko kartais reikia paragauti...

04. Mar 2013, 13:07

Tai pas mus ir toks skirtumas, tai jei sakau, kad brolis mylimiausias berniukas, tai butinai pasakau, kad ji mylimiausia mergaite 😀 pas mus gal tik pirmom dienom buvo pavydo, bet dabar jau gerai viskas 😀

04. Mar 2013, 12:04

Pas mane 2 metukai 4 mėn skirtumas tarp lėlyčių 😀 Ir bijojau kaip seksis, nes Vanesytė buvo visų vienintelė princesė, bet nuo pirmų minučių gražiai priėmė, be galo myli, pavydo kaip ir nepajutome, gal tik kelis kartus, kai mažąją maitinau priėjusi paprašė ir ją paglostyti 😀 gal kad dėmesio daug jai skiriam, jei vieną bučiuoju, tai iškart ir kitą, jei sesytė miega visas dėmesys jai, žinoma, dabar būtinai turiu visko pirkti abiem 😀 jei vienai perku sijoną, tai reikia ir kitai kažką parvežti 😀 būna kartu paropoja, kartu dar ką kūdikiškai daro, bet didelio suvaikėjimo nėra pas ją 😀

04. Mar 2013, 11:38

As tai ir pagalvojau, kad visai gerai toks skirtumas tarp mano vaiku 😀 pas mus 2 metai su trupuciu, man atrodo ir pas tave Dovile toks pat tarpas tarp mergaiciu 😀 pas mane su sesem maziausiai 6 metu skirtumas su kita dar daugiau, tai kazkaip nesutampa musu biolaukai 😃 nors aisku bendraujam ir visa kita, bet manau musu atveju amziaus skirtumas per didelis 😀 nors ir nuo auklejimo aisku priklauso, o mano vaikai galima sakyt vos ne kartu uzaugs 😀 gal tures daugiau bendru dalyku ir pomegiu kartu 😀 as ir laukiu Kaziuko, bet vyras sake su manim neis 😃 nes sake as labai bumbu kai einam su juo 😀 buvom cia pries kelias savaites iki baziu nuvare, tai as dar be proceduru buvau, tai labai nugara skaudejo, kai einu is leto tai nieko, bet kai jis lekia tai as varau is paskos ir bumbu 😃

04. Mar 2013, 11:27

Išties nors ir būna sunkesnių dienelių, bet džiaugsmas didesnis, neapsakomai man gera būti su jomis, matyti, kaip viena kitą myli, kaip žaidžia, kaip mažesnioji mokosi iš sesytės 😀 Deivuke, smagu, kad taip šauniai pažiūrėjote kiną, mes irgi laukiame normalaus pavasario ir lėksime kultūrintis, dabar jau baisiai laukia Vanesa Kaziuko mugės 😀 vis klausia ar jos neatšauks dėl epidemijos, sakau tikrai ne 😀 gal ir Kaune jau baigsis tie dideli sirgimai, nors sakė ligoniukų dar yra nemažai....

04. Mar 2013, 10:28

taip, ginte, as ir taip sakau, vienas vargelis... 😀 tikrai kad ir sunku kartais buna, bet nei karto nei mintis nekilo kad gaileciausi, kad pergreit ar pan 😀 tikrai dziaugiuosi augindama vaikucius kai tarp ju mazas skirtumas, vien matant kaip jiems smagu augti kartu... nerealus jausmas uzplusta mane stebint ju bendravima 😀 O zinok mano Deividas irgi tokias nesamones daro... pvz snd jau spejo ispilt visa druska is druskines ir per ja vazinet su traktoriu... na, idomu vaikui 😃 😃 spek lakstyt paskui juos... kai darzeli buvo pora dienu, tai net keista man buvo, kad galejau ramiai prisest prie kompo kai Armandukas miegojo... 😀 As taip vis tempiu su tuo darzeliu, o vyras sako nelaukti, tik pasveiks ir vesti...

04. Mar 2013, 10:27

Sveikutes mamytes 😀 na buvom mes vakar tam kine 😀 tai Saule elgesi taip tarsi koki 100 karta jau butu jame 😃 nei akiniu bijojo, neika 😀 tik i wc tris kartus ejom 😀 nupirkau popkornu, ir valgydama labai puikiai visa pasaka isziurejo, net pati nustebau, nes maniau, kad teks iseit is puses filmo 😀 bet jau mano nugarai tai siandien sakes, jau vakar vakare jauciau, kad skauda visa nugara, nakti ir smagiai miegojau 😀 ne tiek daug ejau, tik iki troleibuso ir iki akropolio, bet matyt daugoka man buvo 😀 su vaikais kai einu i kiema, tai vistiek i vezimuka kazkiek remiuosi, o cia pati ejau. tai raumenis jauciu visus 😀 na ka kita savaite darys jau man magnetini rezonansa o menesio gale bus atsakymai, tai idomu ka pasakys 😀

03. Mar 2013, 22:13

na stiprybes jums mamytes 😀 bet as kaip sakau vienas vargelis ir ramu 😀))

o as snd isbandziau pirma karta depiliacija cukrumi 😀 ar teko dar kam?😀 nepalyginsi nei vasku nei epiliattoriais ir pan 😃 uch vienas juokas plyginus su anais 😀 ir oda dar cukrus pamaitian po to nereikia jokio kremo 😀 tik dar kelias vietas isbadnziua sakaiu reiks visa kuna 😀 sake po to jei pradzioj dazniau apeini pazeidzia plauko svoguneli ir mazesni zymiai ir reciau reikia ir pan 😀 zodziu patiko ir skausmo mazai 😃

03. Mar 2013, 20:42

Aisted, džiugu, kad jau stiprėja berniukai, sveikatytės jums 😀 išties, kai vaikučiai sveiki, tai atrodo visas lengva ir smagu 😀 man kol mažiukė miegojo ir miegojo išvis atrodė atostogos, nors tada daug mokytis teko, o jau dabar kai ji ropoja, stojasi, eina, viską nori tyrinėti, vos užmiega, Vanesytė jau stovi su knygom šalia, o kur dar apsitvarkyti, valgiukus joms padaryti, tai irgi išsenku kartais, naktį irgi keliamės pienuko valgyti, tad nuovargį dažnai jaučiu, bet nieko, praaugsim, tada jau išsimiegosiu 😀 o dabar svajoju apie kokias atostogas, nes namai ir ta rutina labai sekina, aišku yra dar studijos, bet kai paskaitos tik vieną dieną menkas išėjimas man 😀

03. Mar 2013, 20:38

Deivuke, mes pirmąkart kine gerokai mažesnės buvome, kol sėdėjo ir valgė buvo gerai, o vėliau teko užiminėti 😀 Antrą kartą, kai buvome apie dviejų metukų tai iš dalies irgi išėjome, nes pritrūko kantrybės, bet, manau, galite nueiti, juk jei pavargs išeisite, tik nežinau dėl to 3d, jei akinukų nenorės, kažin kaip matysis jai ten....

03. Mar 2013, 20:17

aisku 😀 na ir vaikai vaikams nelygus 😀 bet bent snd svenciam musu paneles 1,5 metuku 😃 ir db atrodo kad ji visa diena vaiksto ir galvoja ka cia pridirbus 😃 tai man vandens buteliuka i lova pripyle, tai istepe visa kilima ir lova mano juodais seseliais tai i orkaite pieno pokeli supyle 😃 zodizu linksmai db gyvenam 😀

03. Mar 2013, 20:04

kai sveiki tai nieko, tikrai susitvarkau, lengviau net buvo kol mazas leliukas buvo.. o dabar kai visur kimbasi stojasi, lenda, sunkiau, nes reikia suziuret kad vyresnysis netycia nepastumtu, nepaduotu ko valgyt (nes sugalvoja), buna kad per diena pavargstu ir vakare jau vyrui sakau - tu ziurek juos, einu viena bent iki parduotuves 😃

02. Mar 2013, 17:26

na ir kaip ar lb sunku su tokio amziaus gasdina mane cia aplink akd mazas tarpas bus nepakeliamai sunku 😀

02. Mar 2013, 14:29

Jau kaip ir sveiki mano pipirai, nebaisu virusiuka pagavo, bet vistiek... taip erzina tos ligeles... sedesim vel namuose visi... Ginte, greit tas laikas prabegs, o kai du namuose, tai tas laikas is vis tirpsta... 😀 Tavo lb panasiai vaikuciai kaip mano gime ir skirtumas tarp ju panasus 😀 Deivuke, na mano Deividas 2,5m manau neissedetu.

02. Mar 2013, 12:05

Sveikutes, siandien visai grazi diena, bet vyras sake, kad salta lauke, tai ne nezinau ar eisim i laukuti, kaip manot ar 2 su puse metu vaikas issedetu 3D filme pasakoj vaikams? As laimejau kvietimus i sniego karaliene ir galvoju ryt su Saule eit, bet mestau kaip ji su tais akiniais issedes 😀

01. Mar 2013, 13:22

Ginte9, tikrai net nepajusi kaip praeis tas laikas ir bus du auksiukai šalia, lengvų tau dienų 😀

01. Mar 2013, 13:21

Na apie trečius metus jau ir vaikučių imunitetas visai kitoks, šiek tiek jie būna stipresni ir kol kas bent jau mes galime rinktis kiek vesti ir ne, kai auginame mažiukus 😀 Aš tikrai neturiu noro jų sargdinti, tai bent jau epideminiu ir tokiu pavojingu pavasariniu laiku daugiau pasaugau, dažnas sirgimas irgi nėra gerai, bet kiekviena mama turi savo požiūrį į tai...dėl darbo, tai ir man baisu pagalvoti, nes buvusiame tikrai neišdirbčiau tiek įtemptai, ypač, kai senelių neturime, o auklės kainuotų tiek kiek alga ir ramiai dirbti negalėčiau žinodama, kad serga...kažką mastysim, kai jau reikės 😀 dar visi metai laiko, nors turbūt iki trijų kažkaip suksimės...

01. Mar 2013, 13:16

aisted neliudek viskas susitvarkys...nors aisku liudna kaip tie maziukai serga ☹

o as jau pupsiu po biskeli vis labiau 3 men beliko taip greitai viskas 😀 savaitgali su pupai jau pusnatru metuku nespeju susigaudyt 😀

01. Mar 2013, 12:37

Dovile, zinok man jau atrodo nera skirtumo didelio vasara ar ziema i ta darziuka eit, nes nuo rudens taip, jei isleidziu, tai 2 max 4 d ir jau viskas... namuose kol tai sveikutis... jau nzn kaip persilausim su tom ligom darzeli, o reiks, jum mama visada negales buti namuose, bijau jau net pagalvot kai reiks abu vest ir gryzt i darba... speju ilgai manes ten nelaikys jei reiks vis slaugyt vaikus...

01. Mar 2013, 12:30

Sveikutės 😀 Su pavasariu 😀 Nors kalendorinis, bet vistiek smagu 😀 Aisted, už tai mes ir neinam į daržiuką, ypač kai man darbų milijonas, tai ramiau, kad sveikutės 😀 Namie daug mokomės, tai manau, tikrai nieko neprarasim nuėję link vasaros 😀 Sveikatytės visiems, gal tikrai kada pasimatysim, būtų smagu 😀 Kaip pilvinukai auga? 😀

01. Mar 2013, 10:39

Sveikos, butu smagu pagaliau kad atsiltu ir pasibaigtu ligos... Deivida isleidau i darzeli, tai dvi dienos ten, ir jau namuose sergam... aisku ir bolis uzsikrete... bet jau nieko, sveikastam... kazkas baisaus jau man tas darzelis...

01. Mar 2013, 09:53

labas rytas 😀 su pirmaja diena 😀 na ka neuzilgo gal jau parke pasimatysim 😃

01. Mar 2013, 09:38

Labas rytas, su PAVASARIU 😀 kur visos prapuole?

21. Feb 2013, 20:39

Sveikos mamytės, turbūt kiekvienai mamai nėra nieko svarbiau už jų mažuosius angeliukus ir mes visos mamos galvojame apie mūsų mažųjų žvirbliukų ateitį, kaip jie gims, kokie jie bus, kaip pradės vaikšioti, kokį pirmą žodį jie ištars.. Bet manau visų svarbiausia kuom jie taps užaugę, kur jie mokysis, ko pasieks gyvenime? Bet deje niekas nežinome ar turės šie mūsų mažieji financinės galimybės siekti šių svajonių. Taigi niekada nevėlu mums tėvėliams apie tai pagalvoti ir pradėti veikti, kad užtikrintume savo vaikams atvirą kelią į savo svajones. Mes esame AVIVA LIETUVA bendrovė, viena iš stipriausių kompanijų pasaulyje jau dirbanti 300 metų ir rūpinamės jūsų ir jūsų vaikų ateitimi. Su mūsų pagalba galėsite lengvai sutaupyti savo mažiesiems pinigėlių mokslams ir išleisti juos į gyvenimą.
Dėl daugiau informaccijos kreipkites į mane. Taip pat informacijos rasite čia : www.aviva.lt

Finansų konsultantė : Laura Kaminskienė
Kontaktai: 867524581

MUS REKOMENDUOJA LABIAUSIAI!!

19. Feb 2013, 17:08

Deividas traumu neturejo, viena kart tik guza, atsargus vaikas, ir gan ramus, o Armandukas, matau kad daug aktyvesnis, daug anksciau viska daro nei brolis, tai manau daugiau tu melyniu ir guzu turesime...

19. Feb 2013, 17:06

Man Gustas graziausias is cia paminetu 😀

19. Feb 2013, 14:08

ka abi visi trys 😃 kazka juokiausi variau amsina pas meitra sako drauges vyras tai viena varei??? tai turbut apgavau sakau kur jau viena 😃 as mazyte ir leliuspilve visi trys 😃

1 ... 3 4 5 6 7 8 9 ... 685