Kauno mamytės, paplepėkim :)

04. Jan, 07:22

sveikos Kauno mamytės :) pabendraukim apie viską :) kaip sventes atsventet? kaip mazieji i fejerverkus regavo? :)

14. Jun 2013, 16:02

sveikutes, pagaliau pavyko prisijungti, o tai po atnaujinimo niekaip neleido. Pas mus kasdienybe pakolkas, keliaujam i darzeli (visa birzeli keliausim), rytais tik sunkiai keliasi mergina. Oziukai kaprizai ir tt, kol issiruosiam jau ziurek ir 8val buna. o zrudens ir ziemos metu 7.30val startuodavom is namu. Pakeliui pasnekinam visus katinus, yra vienam name ant palangiu sedi katinas, kitas balkone, dar kitoj laiptinej trecias. Tai visiem labas, katineliai einam i darzeli, pamojuokit man ir tt. Geras 5min uztrunkam po langais stoviniuodamos 😀 Paskui per stadijona begam gaudyniu viena kita gaudydama, praeinant pro mokykla paziurim pauksciuku budas (inkilus) ir taip darzeli pasiekiam. Tokie rytai pas mus 😀

14. Jun 2013, 11:58

tau taip pat 😀

14. Jun 2013, 10:50

Gražaus visoms savaitgalio 😀 Gero oro ir smagių akimirkų 😀

13. Jun 2013, 11:48

sveikos mamytes, noreciau prisijungti prie jusu grupes taip pat , pabendrauti ir susipazinti 😀)

13. Jun 2013, 09:45

Labas rytas 😀 tikrai su vaikiukais sunku planuoti, sveikatytės sergantiems ir kantrybės auginantiems dantukus 😀 mes šį savaitgalį vyksime iki mano senelių sodybos, atvyko jie anksčiau jau vasaroti, tai sakom reikia lėkti, kol oras geras...praleisim ir gimtadienį, bet jis tokiu nekokiu laiku ir kai saulė kaitriausia, ir miegučio metas, tai sakėm kada bus vėsesnė diena nuvyksim...mėgstam kasmet lengvai, ramiai visą plotą apeiti...o jūs gal kas vyksite švęsti?

13. Jun 2013, 09:34

Sveikutes, na as atrodo ausis baigiau gydytis, gavau antibiotika siandien , tai sake lasintis po truputi ir turetu viskas but gerai, bjaurus daiktas tas ausu skausmas 😀 mes tai kol kas vasarai jokiu rimtu planu neturim , kazkaip kol man ta nugara skauda, tai nelabai ka ir paplanuosi, nes baisu, kad nepablogetu, dabar jau taip puse velnio, su vezimu tolokai nueinu 😀 Saule jau nagla pasidarius, kieme visiems vaikams paaiskina ka jai reikia 😀 o Tautvydui gal dantukai jau bando kaltis, nes jau labai neramus pasidares, seiles vos ne kibirais bega 😀

13. Jun 2013, 09:04

Sveikos/ Sveika prisijungus melli. Manau draugiu atrast galima visur. 😀 Mes gerai laikomes, tik vakar mazajam temp pakilo, buvom pas gyd., tai gerklyte ir dantukai labai dygsta... na snd jau geriau jauciasi. Sakau va ir susiplanuok kanors su vaikais is anksto. savaitgalio planai (Nida) jau kogero nuplauke... ☹ nieko dar vasaros pradzia, spesim visur 😃

12. Jun 2013, 23:31

Sveikutės mielosios 😀 džiugu, kad Kauniečių gretos didėja, sveikinu visas naujai prisijungusias mamytes 😀 O aš pagaliau galiu atsipūsti, magistras baigtas puikiai kaip ir norėjau, liko visokie formalumai ir matysis, kokia ateitis toliau laukia 😀 Mažoji jau užpūtė pirmąją žvakutę, Vanesytė gurduolytė jau tikra mano draugė ir padėti, ir pakalbėti, ir pasitarti jau seniai galima 😀 Pasibaigus darbukams pradėsim ilsėtis ir aš kibsiu į nugaros remontus, nes tiek vėl užleidau, kad tuoj ne tik klaustukas būsiu, bet ir skausmo neiškęsiu, bet sutvarkysim 😀 Kaip jūsų pabiručiai? Ką įdomaus vasarai suplanavę?

11. Jun 2013, 23:06

Melli sveika prisijungus 😀 biski pritiles musu forumas 😀 na as pirmadieni vel einu i akupunktura, gydysimes toliau, nes po 3 savaiciu sporto nera jau tokio super stebuklingo pagerejimo kaip kad turejau pajust, kad nutraukt akupunktura 😀 nors siaip judet lengviau ir atstuma didesni nueinu, ir namie zymiai lengviau apsidirbu visus darbus 😀

11. Jun 2013, 21:21

Laba visoms... Prasau priimti ir mane i buri. Prisiregistravau tik si vakara. Kazkaip niekada nedrisau... Gyvenu Kauno senamiestyje. Ir pergyvenu savotiska vienatve. auginu 5 metuku dukryte. Issiskyriau pries 4 metus. Nepasiseke..☹ Noreciau susirasti draugiu. Neisivaizduoju ar imanoma tokiuose forumuose, bet meginu ziureti pazityviai...😀)))

31. May 2013, 13:53

Sveikos, vasara, tai visi ir prapuole 😀 o mes laikomes gerai, nera kada nuobodziauti.

31. May 2013, 12:06

Kas per darbukas, kad sveikatele kencia?

30. May 2013, 11:02

sveikos, kur visos prapuole?

27. May 2013, 09:06

Labukas, mes 2012m rudeni pradejom eiti i darzeli ir iskart visai dienai likdavom, nes nebuvo galimybes pasiiminet pries piet. (birzelio men ejom savaite ir iki pietu budavo tada).Ta sventine diena taip ejom pasipuose ir nesem gelyciu puokstele aukletojom. Ta pirma diena ir mazdaug susako ko reikia atsinesti ir tt. Per pirma savaite viska issiaiskinsit, suzinosit tikrai.Del pizamu bent pas mus neliepe atsinesti.Bet taip vieni tevai ideda kiti ne, cia jau kaip kas nori. Ziema kai salta buna tai nepakenks pizamyte, kojinytes vis silciau😀

25. May 2013, 22:14

Dar apie darzelius noriu pasiklaust 😀 Saule jau keliaus nuo rugsejo, tai rugsejo 1 diena nesat kokia gelyte aukletojai? Kada pasako ko reikia i darzeliir ko mazdaug reikia? Jei miega pietu miego pizamas nesat? Musu darzeli sake nera butina miegot, bet Saule miega dar pietu tai manau ir ten miegos, turiu ir pizamu tik siaip idomu, nes as kiek save pamenu tai mum pizamu nieks nededavo 😃

25. May 2013, 22:12

Va tas sedejimas ir suede mano nugara kaip as sakau 😀 buvau jau antra karta pas treneri, sake ateit pasirodyti ir paziures ar teisingai pratimus darau, tai maniau kelis kartus kiekviena padarysiu, kad pasakytu ar gerai juos darau ir varysiu namo, tai kur tau viska nuo pradziu iki galo teko daryt😃 dar pasiprasiau pratimu, kad krutines raumenis treniruot, tai isejau visa slapia 😃 bet sake teks grist ir pas ana daktara konsultuotis del pilvo isvarzos, kuri liko po nestumo, ir ji pas mane gan didele, tai dar nezinia kaip bus, sake jei rasim tinkamus pratimus tai bus gerai, o jei ne tai gali tekt ir operuot,bet as pabusiu optimiste 😀 man dabar jei reiktu stovima darba dirbt, tai ilgiau 10 minuciu neisstoveciau, beda 😀 bet su vaikais ir vezimuku jau lekiu gan neblogai 😃 tai visgi gereja 😀

22. May 2013, 10:34

Aj dar buvau pas treneri pratimu savo nugarai, tai vargeli kaip jis mane isvargino 😀 supratau, kad visai istezus esu 😀 dabar kasdien gavau sarasa pratimu kuriuos turiu atlikti, ir ilgai ir nuobodziai juos darysiu 😀 skauda tai visus raumenis 😀

22. May 2013, 10:32

Sveikutes 😀 smagu, kad dideja musu ratas 😀 man jau antra ausi skaudet pradejo, bet dar antibiotikai nesibaige, tai kol kas sakau pakentesiu, o jei ka penktadieni vel eisu pas daktare, na bet jau geriau man tegu skauda negu vaikams 😀

21. May 2013, 23:02

Sveikutes 😀 ar priimsit ir mus i grupe? Turiu mergyte gruodinuke praitu metu, o gyvename Kaune centre 😀

21. May 2013, 16:24

sveikos mamytes, retai cia uzsuku , bet noreciau prisijungti prie Jusu ratelio 😀 Esu is Kauno, vilijampoles 😀

17. May 2013, 15:36

Sveikutes 😀 o as jau iki vitebsko parko nueinu 😀 man jau cia pasiekimas su tokia nugara, nors daktaras jau sake, kad raumenu tonusas suvienodejo, pirmadieni keliauju pas kinezaterapeuta, specialiu pratimu mano nugarai, sake jei triju savaiciu begyje pageres, tai pas pirmaji daktara, jau nereikes gristi 😀 labai to tikiuosi 😀 vaikai sveiki, Saule nuo rudens keliauja i darzeli, vieta gavom, ir smagu ir nermu 😀 kaip as cia be vaiko namie busiu 😀 o mazylis, tai jau 4 su puse menesio, sveria 9 kg, visas vyras jau 😀 man ausies uzdegimas, skausmas nezmoniskas, nezinau kaip mazuliukai gali toki istvert, nes as net vidury nakties praudus vaistus geriu, siandien jau antibiotiku israse, tai gal jau praeis ir nebeskaudes 😀

17. May 2013, 11:32

Laba emskas, mes i panemunes sila beveik kasdien keliaujam 😀

16. May 2013, 12:31

esu is kauno. Panemunes 😀

16. May 2013, 10:17

Mamytes reikia jusu pagalbos! Labai noriu laimet seimos konkurse, tad reikia jusu palaikymo! Prasau prabalsuoti spaudziant ant okeanija.lt linko ir balsa patvirtinti per el.pasta. Uztruksit tik 1 min, labai reikia jusu balsu😀. Is anksto dekoju!!!!!

http://www.okeanija.lt/wp-content/plugins/wp-photocontest/viewimg.php?img_id=5&post_id=1014

16. May 2013, 08:29

geguzes 26 d 12val. Taigi pagrindiniam psl raso 😀

15. May 2013, 15:52

tai gal per mamyciu klubo pasivaiksciojima?

15. May 2013, 11:51

Sveikos, na tai kada susibegam? 😃

14. May 2013, 00:07

labai prašau užpildykit, labai įdomi anketa 😀

Sveiki, prašau šiek tiek jūsų laiko ir dėmesio tam, kad užpildytumėte anketą, kuri man yra reikalinga bakalauriniam darbui. P.S. jei nesunku , labai prašau paplatinkite šią nuorodą, AČIŪ.
http://apklausa.lt/f/pirkeju-elgsena-grupiniu-pirkimu-portaluose-lemiantys-veiksniai-k4qrs9k.fullpage

13. May 2013, 19:03

Sveikos mamytes, esu nepilnamete bet taip pat mamyte. labai noreciau su jumis pabendrauti, pasidalinti savo isgyvenimais. esu paaugle, kai pradejau lauktis, visi draugai skaityk nuo manes nusisuko... ☹ todel esu labai vienisa ir noreciau su kitom patyrusiom mamytem pabendrauti. 😀

10. May 2013, 18:02

Sveikutes, senokai jau cia buvau uzsukus 😀 na musu Saule eis i darzeli nuo rudens 😀 buvom siandien nuvaziave, tai kadangi anais metais nepapuolem siemet jau turim savo vietele 😀 taip keista man 😀 kazkaip manau man bus daugiau streso kai ji iseis nei man 😀 keista bus but namie be vaiko 😀 o mazasis jau 4 menesiuku, jau kosytes pradejom valgyt, nes daktare sake, kad jau mums metas 😀 esam nemazi, 72 cm ir 8,4 kg sveriam 😀 ilgsis toks musu berniukas 😀 eisim dar i manksteles ir i masazus, rankytes sake per stipriai suspaustos 😀 o oras man tai tinka labai dabar 😀 as megstu siluma tai einam i lauka kasdien, tik reik spet Saule gaudyt, nes tik nepaziuriu ir jau pargriuvus, sia savaite melyne po akim, nes supyne paleido ir nepasitrauke, tai gavo is supynes i aki, tai dabar visiems guodziasi kokia jai nelaime buvo ir dziaugiasi, kad iki vestuviu uzgis, labai juokingai is jos tai skamba 😀

1 2 3 4 5 6 ... 685