Kauno mamytės, paplepėkim :)

04. Jan, 07:22

sveikos Kauno mamytės :) pabendraukim apie viską :) kaip sventes atsventet? kaip mazieji i fejerverkus regavo? :)

10. May 2013, 08:41

Ar kas planuojat dalyvauti didziajame mamyciu klubo pasivaiksciojime?

10. May 2013, 08:40

sveikutes, pas mus nieko naujo (biskutuka irgi sirguliavom praita men kelias dieneles, sloga kosulys) bet dabar vel pilnumoj lankom darzeli, einam su noru, tik ryte sunku kartais keltis. nes nesinori anksti eit miegoti panelei.

05. May 2013, 08:53

Geriausi linkėjimai visoms mamytėms Mamyčių dienos proga! 😀 Kantrybės, stiprybės, sveikatos ir sėkmės! Būkite tos spindinčios saulutės, vedančios savo vaikučius gyvenimo keliu! 😀 😘

04. May 2013, 21:36

Visas mamytes su artejancia mamyciu dienele,bukit mylimos ir tegul dziugina vaikuciu sypsenos isdaigos,ir grazios akimirkos

03. May 2013, 13:59

Sveikutės, noriu paklaust, gal kuri pirkote iš http://www.papuosalunamai.lt ? Kaip pristatymas, ilgai užtrunka, prekės sveikos atkeliavo, kokybiškos?

24. Apr 2013, 15:20

siaip ten kiekvienas atvejis skritingas ko nori? kiek nori ? ir pan 😀 na mums kainavo 150lt
fotkinomes studijoj, atidave 20 nuotrauku 😀 siaip nuo daug ko kaina priklauso 😀 kur ko kiek nori ir pan 😀

24. Apr 2013, 13:26

tai kai pranesines geresni ora, galime pasideriti ir susitikti kas galesit ir noresit 😀

23. Apr 2013, 15:58

https://www.facebook.com/jurgitosfoto.lt?fref=ts

rekomenduoju fotografe jei kas ieskot ir kainos nesikandzoja 😀 ir labai maloni 😀

23. Apr 2013, 15:55

na i sila gal ir mes prisijungtume tik snd arba nuo dantu arba nuo oru temperatura sukilo...arba kazka pasgavo tai tikekimes greit pasveiks 😀 tiek grozio mums prisiunte 😀 kad uch 😀 dar keleta parodysiu 😀

23. Apr 2013, 11:32

Sveikos, oi kokia miela foto 😀 na mes laikomes taip pat gerai, nuo vakar vel bandom eiti i darzeli... smagu butu susitikti. I panemunes sila, galiu ateiti su abiem be problemu 😃 (kasdien mes ten keliaujame), o jei kur toliau, tai savaitgali kai vyras yra, tai galiu ir viena ir su vaikais bet kur 😀

20. Apr 2013, 08:46

Ir as linkiu grazaus savaitgalio 😀 oij turetume susitikti geguzes 30 bet manau kad gydytojai nuspres anskciau 😀

20. Apr 2013, 08:24

Labai miela foto ginte9 😀 Jau greitai susitiksit 😀 Gražios visoms dienos ir smagaus savaitgalio 😀

19. Apr 2013, 22:24

oij mamytes ir as noreciau ipasimatyma tik abejoju ar dasiridensiu 😃

19. Apr 2013, 14:25

Na dabar jau viena išeiti galiu ramiai, vyras kuo puikiausiai susitvarko, o maitinu tik rytais, vakarais, naktį 😀 seniai jau matėmės, jei kada tiktųsi mamytės aš mielai, nes nuo tos rutinos kartais galva sukasi 😀

19. Apr 2013, 14:17

Sveikutes😀 oi kokios visos paneles dideles😀 mes irgi gerai laikomes, megaujames pavasariu, pagaliau 😀 o susitikti tikrai butu smagu 😉

19. Apr 2013, 11:46

Sveikutės 😀 Pagaliau sulaukėme šilto oro, o su tuo ir daugiau energijos, geresnės nuotaikos 😀 Kaip matau visi ligeles išvijo ir gražiai auga 😀 Smagu skaityti 😀 Mes irgi laikotės neblogai, dantukai mažajai kartais nuotaiką pagadina, bet niekis 😀 man liko mėnuo rimto darbo ir valiooo 😀 O pasimatyti būtų smagu, aišku man vienai kur palėkti lengviausia, nes jau su dviem kažkur toliau apart Šilainių viena neišsiruošiu 😀 Žinoma, vairuočiau bėdos nebūtų, bet...😀 Pasirodom ir mes kokios išaugom 😀 Čia iš Vėlykų...

16. Apr 2013, 21:08

Atsinaujinome! www.vietaskelbimams.lt talpink neribota skelbimu skaiciu nemokamai!

15. Apr 2013, 15:53

Naujiena! VietaSkelbimams.lt

14. Apr 2013, 20:19

labas vakariukas 😀 pilvukas jau lb didelis apie meniasis beliko biskeli daugiau 😀 broli turesi musu mazyte 😀 kaip jus mamytes laikotes?😀

07. Apr 2013, 13:14

Svikutes😀 seniai jau berasiau.... visu pirma visas su Pavasario svente😀 nors pacio pavasario dar nelabai ir jauciasi, bet tikiu po truputi jis ateis😀 smagu girdet kad visos gyvuojat gerai😀 kas sirguliuoja tai sveikatytes😉 pas mus viskas gerai, pries Velykas sulaukem tecio, tai ir nuotaika iskart pasitaise, nes kazkaip kol jis buvo isvykes mus istisai ligeles kankino, tai vienas vaikiukas sirgo, tai kitas..... na bet svarbu viskas praeiti😀 Dovile, tavo mergytes viena i kita labai panasios, tikros princeses😀 tikrai lb greit vaikuciai auga😀 Deivuke, tavo maziukas irgi tuoj visas vyras bus😀 ir sekmes gydant nugaryte😉 Ginte kaip tavo pilvukas?

05. Apr 2013, 15:01

depresija ziema sita turbut visiems jau varo nors ji ir balta 😀 deivuke sekmes palinkesiu as kad surastu bedeles ir jas sutvarkytu😀

05. Apr 2013, 14:55

Sveikutes mamytes, kaip laikotes? Kaip mazyliai? Musu Saule kazko koseja ir sako, kad gerklyte skauda, tai sedim namie, oras ir toks jau man depresija varo, jau taip norisi to pavasario, o cia kaip ziema taip ziema, kiekviena diena vis dar nustebina mane vaizdai uz lango 😀 maziukas tai gerai laikosi, auga ir protingeja 😀 ir panaseja i mane 😀 turesim su vyru kiekvienas savo vaika 😃 na mano nugara kaip ir neblogeja, bet kad stipriai pageretu tai ir nera taip ☹ gal dar ir del to nera nuotaikos kazkaip jau taip pavargau nuo to kasdienio skausmo, uzsirasiau jau mokamai eisiu pas daktara, vyro draugui labai padejo, tai tikiuosi ir man pades, nes daugiau jau nezinau ko griebtis, kita savaite dar paskirs masazu ir sildymu, o tada neurologe sake jei nepades, tai guldys i ligonine, nes kazkiap tai reikia mane pataisyt 😀 uztai ir eisiu pas ta daktara, jau jai jis pades, tai ir pinigu nebus gaila 😀 sianakt net sapnavau, kad vaikstau be jokio skausmo 😀 ech tie norai... 😀

04. Apr 2013, 15:10

labukas mamytes 😀 na kaip laikotes?😀 klausykt galvoju gal netycia ka sudomins 😀
😀 jeigu netycia isgirstumet cia skubiai reikia , kas nesiotu skrajutes leeds 😀 anglu kalbos moket nereikia ir pan tik daug vaiskciot reiks, moka i diena 30 svaru , padeda susirasti kur gyventi 😀 jeigu netycia turit tokiu draugu 😀 ar pan kam tai tiktu tai db labai reikia 😀

30. Mar 2013, 14:56

sveikutes, mes truputuka sirguliuojam (praita sestd nakvojo mergina pas senelius ir nakti temp turejo). Paskui po keliu dienu temp dingo 9ir tai naktim tik uzkildavo). Tai sloga ir kosulys islindo. Tai visa savaite ir nejom i darzeli, karaliaudavo mergina su promociute, kol tetis popiet gryzdavo is darbuko.Dabar jau sloga kaip ir dingus, kosulys irgi mazeja. Po svenciu keliausim dar karteli pas gydytoja ir ziuresim gal jau gale savt i darzeli pas draugus iskeliausim.
Graziu svenciu

30. Mar 2013, 11:22

Sveikutės 😀 O mano nuotaika puiki, be galo gražiai snaigės sukasi lauke, su Vanesyte darome šventei puošmenas, planuojame pirmas Vėlykas namučiuose 😀 Seneliai stipriai serga, tad kelionę į Mažeikius nukėlėme...O šiaip laikomės gerai, tik irgi kartais vakare būnu tokia išsunkta, kad net mokytis noro nebebūna, mažiukė tikra drąsuolė aktyvistė, vos spėju paskui ją, tai užimti, tai pasaugoti...Vanesytę irgi norisi užimti, tai vis paišom, lipdom, šokam, dainuojam...reikėtų ir man baterijų įsikrauti kur, tik nėra nei kada, nei kaip 😀 Aisted, gerų Jums atostogėlių, linkiu gerai pasikrauti būnant pas tėvelius 😀 O visoms kitoms mamytėms ir jų šeimynoms, linkiu geros nuotaikos, tvirtų margučių, skanių Vėlykinių vaišių ir jaukaus, smagaus laiko su brangiausiais žmonėmis 😀 😘 (Pasirodom, kokios jau didelės mano damutės, akimirka ir 10 princesių mėnesiadienio 😀 )

30. Mar 2013, 10:59

Sveikos, visos dingusios... taip atrodo kad cia jau tik vos ne skelbimams likes forumas 😃 kaip laikotes? Kaip, smagu ziemos vel sulaukus? 😀 man tai lb sugadino nuotaika vaizdas uz lango... Linksmu jums Velyku!!! Graziu marguciu! 😀 Labai as jau pavargau nuo rutinos, nuo vaiku zyzimu (nzn kas uzejo mazajam, bet toks zyzaliukas pasidare... tikiuosi dantys, isdyks ir bus vel ramesnis), nieko nesuspeju tik paskui juos lakstyt, tvarkyt... Tad vaziuoju pas tevus, savaitele pabusime, atsigausiu tikiuosi... 😀

29. Mar 2013, 10:34

www.vietaskelbimams.bugs3.com naujas skelbimu portalas

22. Mar 2013, 17:09

labukas 😀 sudalyvaukite aukcione 😀
pirmas mergaitei , o antras aukcionas berniukui 😀 tris daiktai labai pigiai 😀

https://www.facebook.com/media/set/?set=oa.168994156587894&type=1

13. Mar 2013, 14:45

Labutis 😀 Pagaliau saulytė džiugina, nors naktis šalta buvo, oi kur tas pavasaris 😀 Deivuke, džiugu, kad mažiukai skiepukus gerai priėmė, dėl skirstymo tai gali būti visko, nes šiaip kaina gal 280, kai mes norėjom, bet vis mąsčiau 😀 namučiuose ryte vos 16 laipsnių buvo, bet užjudino vyras tinginius namų ūkio vyrus, tai jaučiasi atsuko šildymą, visai šiemet belekaip reguliuoja, nors ir oro kaita didelė, bet dirbti tai turi....o mokam vistiek tiek pat 😀

13. Mar 2013, 12:32

Sveikos, na as nezinau kaip pas mus tuos skiepus skirsto, bet ir mum dave, ir drauges abiem vaikams dave nemokamai, o jie dar didesni uz mus 😀 Dovile manau reikia eit ir klaust 😀 nes gal jie jums ir priklauso, bet kazkas taupo 😀 kai pas tokia sistema tai visko gali but 😀 o Saule tai gerai prieme skiepuka, jokiu reakciju nebuvo, ir maziukas ramus buvo po skiepuko 😀 buvom su maziuku pas neurologa siandien, tai viskas mums gerai ( biski lupyte apatine drebejo, tai del to siunte), dabar pirmadieni tik klubu echoskopija turesim, reik tiketis ten ir viskas bus gerai 😀

1 2 3 4 5 6 7 ... 685