Kauno mamytės, paplepėkim :)

04. Jan, 07:22

sveikos Kauno mamytės :) pabendraukim apie viską :) kaip sventes atsventet? kaip mazieji i fejerverkus regavo? :)

31. Jan 2012, 16:38

Oi jūs šnekutės 😀 manau kiekviena turime kažkokių baimių, bet tas gimdymas toks laikinas, o laimė vėliau neribota 😀 svarbiausia, kad viskas gerai praeitų, kad mažiukai sveiki būtų 😀 o tas skausmas pasimiršta, ir tau, Sandrut, kai tikrai jausite, kad norite, kad reikia sesytės ar broliuko, apie gimdymą jau negalvosi 😀 Mes dabar kelias dienas vis žiūrim Vanesos mažytės foto, nes nuo pat ryto, jau sako pajodyk man nesos nuotlauka 😀 tai tokia man ji įdomi mažytė, tokia visai kitokia 😀 įdomu į ką sesė bus panaši 😀 Spinduliuk smagios jums fotosesijos jei vyksit 😀 O Aisted dar nesidarė?

31. Jan 2012, 16:11

o maniskei tai vasara jau 3 metukai vaje kaip lakiu jau mastau kad reikes jai gimtadieni padaryti su draigais 😀 jau bus smagu 😀

31. Jan 2012, 15:54

as kaska praleidai Sandrute tavo pupai jau sukako 2 metai???kada cia jos gimtadienis buvo?

31. Jan 2012, 15:49

tai sandra bijai gimdymo ?man jis ir baisus buvo bet labiau norejau nei bijojau 😃 smagu laukti leliuko tik galetu tas nestumas figuros nereguliuoti pagal save 😃

31. Jan 2012, 15:44

Maniskei du metai vasario 4, jau visai cia pat, dar kaip tik vakar albumus varciau tai tokia mazyte buvo, o dabar sakes kaip isaugo, atrodo noreciau, kad bent trumpam man leistu kasnors vel ja tokia mazyte palaikyti 😀, bet deja... gal kada dar prisiminsiu kaip smagu laikyti mazyti leliuka rankose 😀

31. Jan 2012, 15:08

Spinduliukas viskas bus gerai 😀 o del storumo, tai nescios moterys ir merginos yra pacios graziausios 😀

31. Jan 2012, 15:02

na as ir viliuosi kad nebus uzimta, galesim susimatyti, ypac noriu del dukriuko labai jau jai reikia vaikuciu 😀 Ausriukazz smagu kad mazoji dziugina savo pasiekimais!Atomine as tai visad smalize tai ir per nestuma smaliziauju, stengiuosi kad namie butu kuo maziau saldumynu, nes pro duris as toi nepraeisiu, iki termino jau liko 7 savaites. as ir noreciau kad atsiltu, eisim 6ieni su seima i fotosesija, tai jei reiks per salcius vaziuoti, dar neaisku ar vyro masina uzsikurs, viliuosi kad taip nes jei dabar i fotosesija nenueisim jos nedarysim, o as noriu iamzinti arbuziuka, nors sau esu ir stora ir negrazi 😀

31. Jan 2012, 14:28

Kvieciam kvieciam, tik, kad jie kaip tycia kazkur uzstrigo 😀 na, bet kaip nors gal nesusalsim 😀 as tai jau saldaisniais nepasisotinu tai idejau kepti vistos sparniukus, sedziu ir laukiu kol iskeps 😀

31. Jan 2012, 14:23

Valio pagaliau ir Laurytė sugrįžo 😀 kvieskit šiltesnius orus Gustytės baliui 😀 O aš saldainių vergė, galvojau ką čia skanaus pasidaryti, nes nei vieno saldainio nėra, bandžiau virtis ala irisus, tai gavosi kažkokia karamelė 😀 bet vis saldu 😀

31. Jan 2012, 13:59

Sveikos mamytes 😀 padariau pertraukele ir visai noreciau sugryzti i jusu gausu bureli 😀 tiek nauju mamyciu, smagu 😀 taigi kas manes nepazysta esu Laura beveik 25m, auginu dukriuka vardu Guste, kuri tuoj sves savo antraji gimtadieni 😀 gyvenam domeikavoje 😀
Kaip smagu matyti, kad tiek daug besilaukianciu 😀 bus kuo dziaugtis 😀

31. Jan 2012, 13:52

Aga ten išsipirkti visą plotą yra ką mokėti 😀 bet jei tokie šaltesni orai, tai manau mažesnis ir lankomumas, tikrai bus vietos 😀

31. Jan 2012, 13:51

Spinduliuk, tikiu, kad laimės pilna 😀manoji ir staliuką, ir būstinę-palapinę naudoja aktyviai 😀 šiandien užsikorė ant palangės ir sako: Nesa pasiutele 😀 Kažkaip kajvė, v ištaria, o Vanesa jai nesa, nors jei paraidžiui pasako 😀 niekis išmoks 😀 jau pilnai sakinukais kalba, pasakoja viską, tik kai ką aiškiau, kai ką mažiau aiškiai, bet mama jau visą supranta 😀 Aušryte, tiks, nes mūsų per du metus labai jau apiplyšo, net pataisyti nėra kaip 😀 tokia skurena jau 😀 aisted, o ką daryti gyvenam 😀 va kai įsidarbavau viskas ok, tik dėl mažosios neramu, nes storai prirengti nesileidžia, tai vis šiltom arbatom, kakavom šildosi 😀

31. Jan 2012, 13:37

Saunuole Ausriukazz tavo Patricija! 😀 sveikinam su pasiekimais 😀 Dovile, siaubas, kaip jus tokiam sltyje gyvenat, man jei zemiau 18 tai jau traukiu sildytuva, bet kai ijunge sildyma jo nebereikia, o db kai atsalo tai is vis radiatoriai karsti, nenulaikau rankos ilgiau 3s ant ju 😀

31. Jan 2012, 13:16

O kaip del top susitikimo? nes nebuvau tiek laiko cia, tai nelabai susiorientuoju😃 beje ten rezervuoti yra lb brangu kiek zinau, taip kad keliom mamytem issipirkti tai neblogai kisene paploninti. suteikit man info apie planus😃

31. Jan 2012, 13:07

Dovile tikrai mums jos nereikia😀 tik paciam gale trup[uti per siule isplyse, tai nzn ar tau tinka, ten nedaug ir per siule, matyt prastai buvo sulipdyta. Mes jos beveik nenaudojom, tai stovi kampe ir tik vieta uzima. Na mes turim 10 dantuku, bet taip gaila vaiko, sitaip sunkiai dygsta. Taip dziugina visus, nes dziaugiames su jos kiekvienu pasiekimu visi, tiek mes tiek giminiuociai😀

31. Jan 2012, 13:01

sveikutes, o as siandiena surugus, nuotaikos nulis, sakiau i laukuti neeisim siandiena.Saindiena gavau savo dukriukui kedutes su staliuku, bei palapine.tai kiek dukrelei laimes, taso visur kedute, va palapine reiks suringti bet nemoku, lauksiu kol vyras pagelbes 😀 jauciu patiks, nes maciau kad jai patinka sleptis, visur po stalu lenda. tai vis neissirinkau kokia pirkti ju nemazai, viena jau pirkom bet grazinom nes labai nestabili, guzu kiek mazoji gavo, tiekiuosi si tiks 😀 Sveikateles kas sergat, saugokit maziukus 🌷 o mano jau 3 nakti ramiai miega, kai dantukai nekankina labai gerai miega, o kai jie lenda kankinames visi, kazkaip dantukai pas mus neskuba, velai islindo pirmasis,dabar turi tik 6,5 dantuko

31. Jan 2012, 12:58

Norit pralinksminsiu pas mus virtuvėje +16, kambaryje ant komodos +15, ant palangės +12,5 😀 smagumėlis 😀 jetau kaip pykstu, kad vasarą vyras lango pilnai nesutvarkė...kas iš to, kad nauji...duris irgi pasikeistume vėlgi būtų šilčiau, žodžiu išgyvensim dabar ir jau matau, ką turėsiu veikti iki kitos žiemos 😀 Kristutea sveikatytės lėlytei ir kantrybės jums 😘 Aušryte, sveikiname su pasiekimais, šaunuolė tavo mergytė, tėvelius džiugina 😀 Jei tikrai jums nereikia, priglaustume, kada orai atšils gal aplankytumėte mus, arba gal pavyks pasimatyti vaikystės mieste, jei mane iš paskaitų išleis anksčiau kitą šeštadienį 😀

31. Jan 2012, 12:37

kristute sako su dantukai visko buna 😀 na tikekimes kad jie, o del placentos man irgi kaip laukiausi buvo ji priekyje, sake pazymi daktarai kad zinotu kur ji yra, sake tiesiog turi ji kazkur buti 😀 na kaip priekyje sako blogiau atosi vaikutis ir tiek 😀

31. Jan 2012, 12:36

Laba rytra😀 na nebuvau kelias dienas prie pc ir vel sunkiai susioorientuoju nuo ko pradet skaityti😀 Dovile as turiu vystymo lenta, galime duoti jums😀 man tik vieta uziima😀 Kaip smagu jums, laukiat mazyliu, smagus jausmas lb, bet ne man toks ivykis☹ Mes jau dvi naktys be miego, vel dantukai kalasi, kaip kankina mano lelyte tai siaubas. Rytoj vaziuosim pas neurologa, kaip noriu, pagaliau gausim proceduru😀 Beje mes taip graziai vaikstom, jau visai sustiprejom😀

31. Jan 2012, 11:14

Laba ryta 😀 tikrai mamytes saugokit save, maziukus ir savo pilvukus 😀 nes saltukas atejo... o mano mazytei temp buvo uzkilusi sekmadieni, vos pavyko numust, nes buvo auksta, vakar visa diena be tem buvo, tik i vakara pakilo ir vel iki 38,8, tad idejau zvakute, uzmigo, isprakaitavo ir iki db temp nepakilo.... gal susalom kur, bet kad nlb kur ejom, o ir slogytes ispradziu nebuvo, vakar lyg pabego biskiuka, o siand vel nieko... idomu ar gali tokia temp nuo dantu uzkilt? buvo net virs 39 ☹ sunui dygo ramei tai net nzn....

31. Jan 2012, 10:29

Nėra už ką spinduliuk 😀 Šaunuolė tavo mergytė 😀 Labas rytas 😀 jetau, jetau -19 lauke...šiandien jau mašinytė mūsų visai supyko, vyrą kolega paėmė ir baseinui sakom atostogos, nes kur jau vykti tokiu oru 😀 saugokit save ir mažiukus 😀

30. Jan 2012, 21:51

pritupiau prie kompo kol vyras migdo pupa, beja neparasiau kad atsisakem ciulptuko, nemaniau kad bus taip paparasta, va idomu bus kai gims lelius ar nenores vel ciulptuko kaip ir papulio!na vystymo lenta as piraku riki 2, kai buvo nuolaidos, nepamenu kiek mokejau.Aciu Atomine uz puslapiuka, man visai patiko ir kainos normalios, gerai kai jus zinot ka turesit, pas mane tai neaisku, nesirode perdaug lelius, noreciau kad butu mergyte, na svarbiausia kad butu sveikas 😀 o zenteli ir as neatsisakyciau kaip Aistes sunelis!

30. Jan 2012, 21:50

Niu taip ne su grožiu, bet geri bus tavo vyrukai 😀 juk visas pastangas dedam, kad užaugintume dorus, kultūringus, darbščius, tikslo siekiančius žmogučius 😀 Kaip smagu gauti dovanėlių 😀 mes irgi gausime, bet pačiam mažulyčiui vistiek reikės susipirkti visko, o vėliau jau matysim, svarbu pradžiai turėti šliaužtukų, bodukų, prištinyčių, kaip parsivežti, o vėliau viskas pamažu ir taip prisikaups 😀 Reikės jonuką aplankyti 😀 Vanesytei tada didelę pirkome Lenkijoje už 45 gal, o dabar žiūriu lyg pabrangę man, bet bijau, kad nebus kada šįkart ten vykti...

30. Jan 2012, 21:09

Sveikutes mamytes 😀 paskaitau apie jusu laukima ir pasiruosima leliukams ir prisimenu kai visai dar neseniai pati ta pati dariau, taip gera prisimint 😀 beja Dovile as vystymo lenta pirkau Jonuki ir mokejau lyg 44 LT, kai bazei ziurejau buvo 59, lyg pigiausia kuria tada radau 😀 pas mus namie tai gan normaliai sildo, db buna +20, tai pats tas, nors man galetu ir silciau but 😀

30. Jan 2012, 20:51

Dovile, ne su groziu juk gyvenam 😀 svarbu man uzauginti kad butu geri, protingi vyrai 😀

30. Jan 2012, 20:48

as turiu tu rubeliu tikrai pakankamai, bet... ak kaip gera kazka nupirkt 😀 nesusilaikau... 😀 reiksmes tai kaip ir jokios nera,Deimante, svarbu ne zemai. O kaip gyd man sake - kazkur ji turi prisitvirtinti 😀 tik kad prieky biski sake labiau pasaugoti pilveli 😀 su pirmu man ir galinej buvo.

30. Jan 2012, 20:10

Aisted, už tokius žentukus tau rankas, kojas bučiuosiu 😀 gražuoliai, geručiai 😀 man irgi sunku jau susilaikyti, tai irgi savaitgalį vieną komplektuką ir romperiuką nupirkau 😀 ak, kaip gera jau tuo rūpintis 😀 lizdo sukimo sindromas vėl 😀 Va, va man irgi įdomu bus palyginti ar mergyčių echo vaizdai panašūs 😀

30. Jan 2012, 20:08

Aga pas mane abu kartus buvo parašyta priekinėje sienoje, bet sakė čia viskas gerai, taip turi būti...tai nesigilinau 😀 o per 3d/4d tai nieko dėl to nesakė, tik blogiau buvo kad vykom vakare, tai mažytė vis sukosi, akytes trynė, tai sunkiau buvo veiduką pagauti...ir tada buvo įstriža pilvuke, bet laimei vėliau pasisuko kaip reikia...

30. Jan 2012, 20:02

Dovile, o pas tave lyg ir minejai kad placenta priekyje? su pirma irgi priekyje buvo? Pas mane priekyje bet aukstai, viskas ok, bet kai ziurejo tai lb trugde vaizdui 4D, sake graziau viska matytume jei netrugdytu. gerai kad ties veideliu metesi, bet ir tai tik profiliu...

30. Jan 2012, 19:57

O Deividas jau ir pradeda savo mandrumus rodyt... tikriausiai su tais vaikais - kuo toliau tuo idomiau 😃