Kauno mamytės, paplepėkim :)

04. Jan, 07:22

sveikos Kauno mamytės :) pabendraukim apie viską :) kaip sventes atsventet? kaip mazieji i fejerverkus regavo? :)

01. Feb 2012, 19:03

gal kuri mamyte zino nuoroda is kur parsisiust galima maketu saldainiams? ruosiuosi po truputi maziaus gimtadieniui😀 darysiu MAKVYNISKA gimtadieniuka😀 jam tas herojus laaabai patinka😀

01. Feb 2012, 17:47

Maniske irgi nesirode iki 7 atrodo menesio, zinau, kad jau dekrete buvau ir tik gydytojas pas kuri tariausi gimdyt pasake, bet ir taip vyras dar tikejosi, kad bus berniukas, o as dziaugiausi, kad bus mergaite 😀 antro gal visai ir noreciau berniuko, tik kaip spinduliukas sako, nezinociau kaip auginti, kazkaip mergaite tai lieka mergaite, pas mus ir seimoj visos mergaites, tai jei tureciau bernioka tai turbut butu numyletinis visu 😀 nors ir dukryte visi be proto myli 😀
Kazkaip manes bei tynimas nei savijauta bloga nekankino per nestuma, jei tokie visi nestumai butu tai tik nesiociau ir nesiociau 😀

01. Feb 2012, 16:27

Lauryt kad mano lelius slapukas, viena karta lygtai sake kad mergaite, daugiau nemate, nes nesirode lelius, tai taip ir neaisku, as tai va poreles nelabai norecia, man atrodo kad nezinociau kaip auginti berniuka, mieliau dvi mergytes, joms butu smagiau augti nes auginsim pametinukus.Bet svarbiausia kad lelius butu sveikas o lytis neturi dideles reiksmes, musu meiles uzteks abiem 😀 o daugiau viskas sakiau vyrui vaiku nenoriu uzteks 2 nuostabus vaikuciai 😀
Sandruska tai tau reikejo ziema vaiksti ir vistiek tinimas buvo?man si karta nelabai jo yra, net vestuvini zieda palikau ir galiu nusiimti, va pirma karta teko siaip netaip ji istraukti ☹

01. Feb 2012, 13:31

Spinduliuk ar zinai ko laukiat?

01. Feb 2012, 13:15

Sandra prajuokinai 😃 man tai per pirma nestuma labai vargino tinimas, buvau issiputus jokios basankes netiko, kojos kaip kalades, mane labai vargino nestumo galas tada dar tie baisus karsciai buvo.dabar ziema geriau 😃 o terminas kovo 20-21diena, tik idomu ar jo sulauksiu, del to ir tases noriu sudeti isanksto, nes veliau neturesiu jegu 😀

01. Feb 2012, 12:44

sveikutes, kiek graziu pilvuku parodet, grazu i jus ziureti 😍 bet as jus jau lenkiu 😃 tik foto nelabai turiu, sau as kokia baisi, bet jei nueisim i fotosesija tai poto parodysiu koks didelis mano arbuziukas 😀 vakarop vaziuosim i vaistine pirksiuos sau reikalingus daiktus i ligonine ir tik sio bei to truks iki pilno tasiu paruosimo

01. Feb 2012, 12:36

viska lemia genai 😀

01. Feb 2012, 12:29

nemanau, nes su pirmu buvo galinej, o db prieky, bet pilvai dideli 😃

01. Feb 2012, 12:06

oi, baltai pavydziu kurios nedidelius pilvukus turejote... o man panasu kad ir su siuo didelis bus... tiksliau jau ir yra 😃 na bet ir vaikutis nemazas auga... nieko, kaip nors isnesiosiu 😃 nors ir didelis pilvuzas bet kazkaip nesunku man buvo 😀 labai stipri jauciausi iki galo, visur varinejau 😃

01. Feb 2012, 12:03

Tai kreivai imeciau foto 😃 Dovile ale tavo visas svoris tai i pilva nuejo man atrodo, nes ir su didziausiu arbuziuku atrodai smilgele 😀

01. Feb 2012, 12:02

Dovile tikrai graziai atrodai foto 😀 liuks, as kazkaip tokiu neturiu, kelios yra tokios paprstos 😀 Aiste didelis tavo pilvuzas ir toks fainas 😀 sakes 😀 man taip grazu i jus visas ziureti su pilvukais 😀 nostaligija uzeis man 😀 va cia mano pilvuzas paskutini menesi 😀

01. Feb 2012, 11:52

Kas kaip mato 😀 man mano kūnas patiko, bet ir buvau po aktyvaus sporto 😀 dabar tokių raumenukų nėra 😀

01. Feb 2012, 11:49

Aisted, labai gražus tavo pilvukas 😀

01. Feb 2012, 11:46

sveikos, o mes siai dienai jau taip atrodom 😀 va koks jau arbuzas 😀

01. Feb 2012, 11:39

Lauryte, tu tai aukšta todėl tikiu, kad nesimatė taip to pilvuko, aš kai žema, tai mano arbūziukas ogo koks atrodė 😀 ir dabar jau pilvuziukas nemažas atrodo, nors va antra diena kažkaip forma pasikeitė ir toks man pamažėjęs, matyt lėlytė padėtį pakeitė, nes forma dabar grynai kaip su Vanesyte, o pradžioje buvo toks daugiau aplink einantis...mūsų mašina šiandien važiavo, bet neaišku kiek ilgai ir kaip su link savaitgalio...teks sėdėti namie...

01. Feb 2012, 11:37

Va koks Vanesytės kamuoliukas buvo 😀 nors dabar ji man sako: mama su sese 😀

01. Feb 2012, 11:35

Čia mėnuo iki gimimo 😀 gal prisegs...

01. Feb 2012, 11:29

Labas rytas 😀 su dar vienu šaltadieniu 😀 Ginte9 graži foto 😀 man irgi smagu pasižiūrėti ir prisiminti, tik tąkart dėl pablogėjusios sveikatos teko fotografės atsisakyti, bet ne ką prasčiau mane įamžino brangusis 😀 kad mergaitėms būtų vienodos fotosesijos ir šįkart jau idėjas generuoja, ir objektyvų daugiau turime, tai daug daugiau galima padaryti 😀 kitas dalykas pavasarį ir gamtą galima išnaudoti 😀 o tąkart žiemą jau galimybės ribotos buvo, o dar prigąsdinimai, kad galiu bet kada gimdyti 😀 atrodo ir anksčiau pabudome, nieko perdaug nepasidarėm, o jau pusę dienos, siaubas kaip man bėga laikas 😀

01. Feb 2012, 11:25

Labas rytas 😀 ginte9 labai graziai atrodai foto 😀 ant manes kazkaip tu 18 nelabai matesi, pilvas buvo maziukas is nugaros is vis niekas nepasakydavo, kad laukiuosi, gal paskutini menesi kiek padidejo, o viskas turbut ant uzpakalio uzaugo 😀 su sportu ir man reiktu padraugauti, ale kaip prisiversti tai nezinau 😀 vyras sako kelkis ryte ir eik begioti jei taip sportuoti nori, bet kazkaip vienai vel nejauku... siandien ryte termometras rode -22 salta, vyras vos masina uzkure savo tai kas bus jei sianakt dar labiau pasals...

01. Feb 2012, 10:50

Labuka😀 na kalbant apie nestuma tai as priaugau 20kg, gerai jie ant manes atrode, pati esu mazute 1m62cm tai kaip kulverstukas😀 visa baisiai buvau istinus, 8men vaje, rankos, kojos, veidas tino, na bet tuos 20kg per 2men numeciau, man jie staigiai tirpo, liko dar nekoks pilvukas, reik sportuot, bet tam valios nera☹

01. Feb 2012, 09:00

laba ryta 😀 na taip niestumas neblogai "pakoreguoja" figura 😀 bent man tai ojeij 😀 bet matau kad po biskeli viskas pargrysta 😀 as tai irgi patarciau eiti i fotosesija skad ir kaip viduje storai jauciasi 😀))0tiesiog man iskilo klausimas kiek kartu per gyvena tokios busenoj bus? 1 2 geriausiu atveju 3 kartus?😀 nors buvau jau ojeij 25kg priaugus bet laiminga ir db pasiziuriu i savo niescios foto 😀 galiu tokia panele parekomenduoti ji dar mokosi buti fotografe tai ir paiima nedaug simboliskai 50 - 100lt 😀 o nuotrauku daug 😀 na dazniausiai 50lt 😀 et stengiasi ne fotosopu foto tvarkyt o grazia naturalia pagauti 😀 va parodysiu kaip atrodziau 😀

31. Jan 2012, 19:44

O as 28 kg priaugau😀 Nukrito viskas man ka priaugau😀 tik kaip pagalvoju, tai juokas db ima, i ka as panasi buvau😀 nors daug kas sake kad nesimato tu kg kaip laukiausi😀

31. Jan 2012, 18:29

istikruju geras tas dalykas - fotosesijos 😀 mes irgi ejom likus 5-6 sav iki gimdymo visa seima 😀 na mazute mano jau lyg ir gerai jauciasi, tad greiciausiai gal nuo dantuku mums ir buvo tokia temp.... ko nebuvo su sunum, atsigriebiam su mazaja... nu bet nieko.... greiciau tas pavasaris, geras oras, piknikai, gamtai... mmmmm... laukiu labai 😀

31. Jan 2012, 17:58

O dėl fotosesijų be kalbų tik eikit, jei turit galimybes 😀 bus ir jums, ir mažiukams ką prisiminti 😀

31. Jan 2012, 17:12

Aš priaugau apie 10-11 kg, bet jau pirmą mėnesį kritau į baisų minusą, taip savo normalaus svorio iki šio nėštumo ir nepasiekiau...dabar kol kas +4-5kg, bet dar laiko yra 😀 dėl vežimuko ir aš vis svarstau, bet kelis variantus turiu, o ką paimsim bus matyti 😀

31. Jan 2012, 17:02

As per nestuma priaugau apie 18kg, nors sako po gimdymo is kart kokie 10 nukrenta, man nukrito tik kokie 5, o siaip tai dar like kokie 8kg numest reiktu, ale niekaip neiseina ju nupurtyti 😀 aisku figura pakitusi, bet dziaugsmas atpirko viska 😀 ziuriu daug vasarinuku ir mamyciu ir vaikiuku, mano irgi vasari gimtadienis 😀

31. Jan 2012, 16:54

Tikrai viskas pasimirsta, o ir figuros negaila, juk ne veltui, del tokiu angeliuku galime kazka paaukot 😀 be to, juk moteriskejam 😀 o kazko baisaus is figuros juk nepadaro, prie didelio labai noro galima patobulint formas 😀 as kazkaip perdaug nesuku galvos, liko randukas ir kelios mazos strijos ant pilvuko, tikiuos db daugiau neatsiras, bet... netrugdo man jos gyventi 😀 I fotosesija mes ir keliausim kovo pradzioje, bus kaip tik 30sav. jau uzsiregistravau, nors as sau ir jau darausi negrazi, stora... bet eisiu 😀 nes zinau kad paskui gailesiuosi jei nenueisiu 😀 nes daugiau gali nebebut tokios progos 😀

31. Jan 2012, 16:47

man tai nuo durkytes liko kraitelis, taip ir nenumeciau, idomu kiek priaugsiu dabar paskutinta karta sveriausi tai jau plius 11kg bet kazkaip greit man tas svoris auga, na su dviem vaikuciais tikiuosi svoris apkris.Beja kokius vezimus zadat pirkti as niekaip neapsisprendziu ☹

31. Jan 2012, 16:45

O Sandrute ir tavo gimtadienis vasari?del gimdymo mano buvo labai nekoks, ypac siuvimas, bet jau po menesio sakiau kad durkiukui reiks sesutes ar broliuko 😀 O Aisted tai kiek pamenu tai eis kovo 3diena, gal nemaisau

31. Jan 2012, 16:40

Evuk, dėl figūros tu teisi...šiaip man po Vanesytės formos, pilvukas liuks liko, tik krūtinė jau visa negraži, dabar kol laukiuosi ir ji visa pilna liuks, matysim kas beliks iš manęs po šio gimdymo 😀