Kauno mamytės, paplepėkim :)

04. Jan, 07:22

sveikos Kauno mamytės :) pabendraukim apie viską :) kaip sventes atsventet? kaip mazieji i fejerverkus regavo? :)

02. Feb 2012, 10:50

Ten paprastos sauskelnės, tik tiek, kad plonesnės ir padarius dingsta paveiksliukas 😀 nors manajai tai nei motais nerūpi 😀 Aušriu, kad pampersiukai.lt lyg batų ir rūbų nesiunčia, tik vietoje vln...

02. Feb 2012, 10:49

tai kad pas kuria ejau dirba tik sestadieniais, o as ir prasizioti nesugebu, na sikart prisidirbau, nuejau prie namu, maniau viskas bus gerai o cia tai savijauta nekokia

02. Feb 2012, 10:49

1m3men. Na as manau kad mums jau reiktu po truputi kazkaip susidraugauti, as ir nesodinu per prievarta, tik noriu kitu triuku imtis, kad ji pajustu, jog blogai yra, gal tada sedes ant puodo😀

02. Feb 2012, 10:48

Aš irgi kažkaip gyvai miegu paskutinėmis naktimis, nors visi šalia 😀 tik pilvinukė aktyvistė dieną, naktį 😀 O mūsų pirkta dormeo pagalvė mažylei labai tiko, išvis jau kaip įprato lovytėje miegoti, net ryte pas mane nebeina 😀 tik pabunda, glosto ir trimituoja: mamyte kelkis 😀 o dėl dantukų pas mane irgi dantenos kraujuoja, porą traukti reiia, bet jau palauksiu kol mažytė gims...Saugok save Spinduliuk...

02. Feb 2012, 10:47

bet tu triusikeliu esme kaip sauskelniu?nesuprantu ju skirtumo, jie kai vaikas prisisioja sukelia diskomforta?o jei vaikas ka rimciau ten padaro?gal mums reiktu juos isbandyti net nezinau

02. Feb 2012, 10:47

jo kazka girdejau, kad dingsta paveiksleliai, tik kaip vadinasi tikslei? matai nebuvaui hiperi. nzn ka daryt, tai manau sitaip pabandysiu😀 nes puodas tragedija mums😀 Dovile pas mane dyzelis☹ oj kaip baisu. Spinduliuk manau kreipkis pas stomatologa kus buvai, tegu paziuri ka ten pridirbo.

02. Feb 2012, 10:45

mano vyras tai masina uzkure savo, pas ji dujos su benzu, o va mama neuzkure vakar, siandiena net nebande kurti.Mums irgi reiktu pradeti draugauti su puodu bet kazkaip vis ji nesileidzia pasodinama, o as jos neverciu nenori nereikia, ateis laikas ir atsisakysim sauskelniu 😀 Auriukazz o kiek tavo pupai laiko?

02. Feb 2012, 10:43

Pampersiukai lt yra sniego batai, bet tik Radek firmos 49lt.

02. Feb 2012, 10:43

Aga yra tie huggies triusikėliai, jie plonesni mažiau sugeria, bet maniškei vargo nesudaro 😀 šiaip jų esu mačiusi ir hyperyje, ir megos rimi...čia tos kur dingsta paveiksliukai...

02. Feb 2012, 10:42

labas rytas, oi koks saltukas baisu, as irgi vis pagalvoju kad pupai reiktu siltesniu batu, su siom jau kojos sala ☹ Auriukazz kokios fainos naujienos 🌷 o as pasigirsiu vakar mazaja migdem kitam kambari, tai visai neblogai miegojo tik paryciais prabudo, pasigedo musu.va as blogai miegojau man buvo sunku ant sirdutes kad ja palikau kitam kambari, kaip jai seksis miegoti, na taip ir prasivarciau pergyvendama.dabar svarstau kad reiktu pirkti nauja pagalve nes nupirkome bet atrodo jai netinka, nepatogu, na gal cia pripras, va nupirkom kupranugario antklode tai super lengva labai silta, nesusals mazoji 😀 Mamytes o as nezinau ka man daryti ziopla nuejau pas stomotologe paskutintam trimestre, nes iki tol tai pykino tai nenorejau eiti, tai skyluciu yra pataise viena skylute ir lepe ateiti kai pagimdysiu.tai dabar negaliu dantu valyti kazkai jautrios dantenos, vienoje puseje atrodo kad puliuoja, negaliu gerai paziureti nes pusleline pasigavau, matyt susalau eidama namo.nezinau ka daryt gal praeis ☹

02. Feb 2012, 10:41

Aušriuk, labai geros žinios dėl mažytės 😀 džiaugiamės kartu 😀 😘 Jei mašinytė benzinas dar vilčių yra, bet jei dyzeliukas sunkus reikalas 😀

02. Feb 2012, 10:40

Beje, gal zinot sauskelnes kur vaikui suteiktu diskomforta ir taip mums padetu su puodu draugauti? girdejau, kad yra tokios, per laidele maciau lyg ir huggies pul up, bet kad ju pirkt nerandu😀

02. Feb 2012, 10:39

Kriste, jie gana normalia kaina..su megos kortele lyg dar nuolaida būna, tai apie 80 litų atrodo...viduje stora vilna, na kas turi džiaugiasi...sakiau imsiu jau gerokai didesnius, kad liktų kitai žiemai, na blogiausiu atveju liks sesytei...mat jie lengvi, kojinytės storos telpa, tai net su didokais sakė mažiukai gerai eina...o čia realiai mums būtų ekstra atveju...nes va kur turim irgi rašo iki -20, bet kai ilgiau pabuvome lauke prie -12 vėsokos kojytės buvo...

02. Feb 2012, 10:26

oj kaip baisu, skaitau komentarus ir taip bijau del savo masiniukes☹

02. Feb 2012, 10:25

Mes mokejom 70 lt uz sniego batus😀 tik kazkaip tik pradejus eiti, neiseka su jais eiti😀

02. Feb 2012, 10:24

laba ryta 😀 na ka musu masinyte irgi stovi kieme 😀 laukia siltesniu oru 😀))))

02. Feb 2012, 10:24

Labas rytas. OJ kaip siaubingai salta, vakar mano masinyte kure 2 valandas, tai siandien manau jau viskas jei bus☹ kaip liudna, nzn ka reiks daryt, kazkokiu budu reiks uzvesti, nes as be masinos gyvent negaliu. Vakar buvom lopseli, paskyre logopeda, psichologa, baseina, ir kineziterapija, tiesiog nuostabu😀 Beto gera naujiena, kad musu paralyzius su laiku isnyks😀 didziuojuosi savo pipiru, kad taip valdo savo bedutes😀

02. Feb 2012, 10:21

atomine, o kokia kaina tu sniego batu? nes mes siuo metu turim bartex, bet ziuriu, kad koja nebuna jau labai silta

02. Feb 2012, 10:18

Labas rytas 😀 na tikrai šokas ir man buvo -27 😀 vyrą išvežė kaimynas, kieme pilna likusių mašinų, dyzeliukai mirę 😀 jau ir nebedrąskė ilgai šiandien mūsų, nes beviltiška...man irgi iki parduotuvės reikia, bet ką mažosios net minties neturiu vesti į lauką tokiu oru, o ir dėl manęs vyras rėkia, kad sėdėčiau namie. Bet reikės vakare kažkaip iki megos nueiti, o ką daryti 😉 pirksiu mažylei sniego batukus, nes matau kad čia nieko gero nebus...o su turimais bijau kad gali šalti kojytė jei ir prie-15-20 reiktų lėkti...Kristutea, smagu, kad viskas pas jus gerai, taip ir toliau 😀 džiugu, kad mažiukė valgi, palaima mamai 😀 Kriste, teisingai darai, kad pamažu ruošiesi, nes laikas bėgte bėga 😀

02. Feb 2012, 09:37

Sveikutes. saltukas uz lango brrrr.. gerai, kad nereik niekur vaziuot man😀 vyras i darba isvaziavo, tai su mazium eisim jo zaislus tvarkyt, nes vaje , bardakas😀 atomine, kovo 7d maziuko gimtadienis, bet tuoj praleks ir nepajausiu😀 reik po truputi smulkmenas pirkt😀 ech tie mazyliai, ko jie tik neprikalba juokingai😀

02. Feb 2012, 09:03

Labas rytas 😀 saltas rytas 😀 termometras rodo -28, reiks eiti bandyti kurti masinyte ir vaziuoti apsipirkti dukrytes gimtadieniui, ziuresiu kas cia gausis 😀 vyras siandien sake jau sunkokai kuresi, galvojo neuzkurs, bet pavyko, idomu kaip bus po sios nakties 😀

01. Feb 2012, 22:00

Dovile tai sveikute, jau ir i ritma lyg ir gryzom 😀 o Edvardukas eina, na bent jau ejo siom dienom, mum juk iki darziuko duru kokia 20 metru, tai net nespeja pajaust saltuko, o ten su vaikais duodasi... be to lb nori eiti.... o likusiom dienom ziuresim kaip bus 😀 smagu kai vaikuciai pradeda kalbeti, tokiu graziu zodeliu isgirsti 😀 manoji jau taria ma-ma, ir kuo toliau tuo dazniau 😀 aisku dazniau dar niam niam sako, nes bent kolkas apetitu nesiskundzia 😀

01. Feb 2012, 21:41

Spinduliuk, turbūt mergytė ir bus 😀 aš irgi dėl to džiaugiuosi, nors tiek buvau prisikalbėjusi berniuką, kad juokiuosi kada nors vistiek reikės 😀 o Vanesytės lytį sužinojome, kai darėmės 3d, gal 26 savaitę, taip aiškiai parodė, įvardijo, kad klausimų nebekilo 😀 o dabar kad ir aiškiai rodė, juokiuosi dar įrodymo reikės, tai eisim kitą penktadienį 😀 žiūrėsim į ką mūsų sesė panaši 😀 Kristutea, kaip tavo mergytė ar jau sveikutė? kaip berniukas, eina į daržiuką, kai taip šalta?

01. Feb 2012, 21:38

Gražios visos nėštukės 😀 visgi stebuklingas šis laikotarpis 😀 manęs kažkaip tynimas nevargino, realiai niekas, išskyrus tuos pykinimus pirmais mėnesiais, o dabar matysim kaip bus iki galo 😀 Kriste, kada jūsų balius? 😀 smagu ruoštis šventėms 😀 Urtytė žiūriu irgi tobulėja, tuoj galės Vanesa jai skambinti,nes vis man sako noju pakalbeti su djauge 😀 tik kad dar niekas perdaug nekalba 😀 o ta gali nesustodama tarškėti ir pasakoti 😀 paskutinis bajeris, kad žiūrim šuniukus, o ji sako: suniukas toki tujesiu 😀 o topas buvo vakar, kai prieš miegą aš kalbu su vyru, o ji man: mama nekajbek, miegok 😀 Sakau reguliuotoja kaip reikiant, tai jai dek kose i lekstute jalgysiu pati, tai jai padajyk kakaja, tai jai teti pasok su manimi 😀 Ir tokia aktoryte palikusi, tik kad nieko tai nedomina 😀

01. Feb 2012, 20:24

kriste bent as radau tik kur uzsisakyt gali kad atspausdintu.... http://www.spaudosmagija.lt/Idejos-sventei/Saldainiu-popieriukai/ bet brangokai gaunasi.... jai rasi kur pasisiust, imesk, nes as nerandu irgi 😀

01. Feb 2012, 20:07

ginte9, ta tai zinau, kad visa kita parduotuvej galima nusipirkt, bet man reik saldainiu popieriuku, kad foto iremint ir atsispausdint😀

01. Feb 2012, 19:46

na makvino atributikos pilna maxima norfa 😀))))

01. Feb 2012, 19:38

kriste pabandyk per google paieskoti maketuku, as tai nelabai suprantu tokiu dalyku, nors man grazu tos nuotraukos iremintos, bet pati kiek esu bandzius nelabai pavyksta 😀 gakesim iseiti pavaiksciot atsilus orams 😀

01. Feb 2012, 19:37

Sveikutes 😀 oi kokios grazios nestukes 😀 mano su sunum irgi pilvas buvo didelis, o va su dukryte mazesnis, kaip ir priklauso 😀 su sunum jau 18 sav pasake ko laukiames, o su dukryte tik 8 men tiksliai suzinojom, kad dukryte bus, nors ir visa laika tai nujauciau, nes abu nestumai bvo visiskai skirtingi 😀 o cia as birzeli, likus 1 men iki gimdymo 😀

01. Feb 2012, 19:04

lauryt, kaip orai pasils galetume iseit pasivaiksciot kartu😀 as ir is domeikavos😀