Kaip susikalbėt su anyta?

16. Sep, 01:18

RASAU JUMS nes nebezinau su kuo daugiau pasitart....mano seimai iskilo toks menkas rupestelis as jau kaip ir turriu gryzt i darba po ilgu dekretu bet niekaip negaliu susitart su vyro anyta kad leistu man gryzt i darba kadangi mazesnis sunelis dar ne vaiksto i darzeli as neturiu kam palikt jo o ji kaip ir nesutinka bet kas skaudziausia ji man pasake TU PADAREI DIDELE KLAIDA KAD SUSITUOKEI SU MANO SUNUM!!!!tai dabar as galvoju nejaugi as dabar tokia bloga kad noriu iseit i darba juk uz trecius metus as nieko negausiu ir musu pajamos gerokai sumazes......bei dar ji mano kad as isvis bezpalezna....patarkit kuom nors aciu is anksto.

21. Oct 2011, 12:29

na del tu zodziu apie klaida - tai neatleistina.
o man paskaicius kilo klausimas: o ji dirba? nes jei sedi namie ir nieko neveikia, tai sunku suvokti kodel atsisako paziureti (nebent sveikata labai nekokia). taciau jei ji dirbanti..... ir mesti dabar darba arba eiti anksciau laiko i pencija, ir nieko beveik negauti...valgyti gi jai irgi norisi😃 gyventi uz kazka irgi turi....

08. Oct 2011, 12:57

as nebendrauciau net jai ir po vienu gyventu

07. Oct 2011, 10:45

su tokia anyta as isvis nebendrauciau....jei po vienu stogu negyvena...

07. Oct 2011, 10:40

na bet jau ta tavo anyta koke:o ir dar tai sakyt kad klaida padarei susituokdama su jos sunum.ziauru...

24. Sep 2011, 20:48

tai va teks ;-(
nes nera kitos iseities

22. Sep 2011, 18:53

nusisamdykit aukle.manau tikrai nera brangu

22. Sep 2011, 16:04

sveikos mamytes su mielu noru leisciau as i ta darzeli bet ten tik priima nuo 2.5metu tai va ir iskilo problema jam bus tik du metukai spaly ne asta viskas normalei jis vaiksto😉tai vyras sako arsiu uz keturis😉tai dabar ieskau kad darbas butu nuo desimtos bet niekaip nerandu😥p.s esu vireja ir visai noreciau gryzt i sena darba😉

16. Sep 2011, 14:02

tai jo i darzeli vesk ir viskas susitvarkys😉

16. Sep 2011, 13:45

asta 😃

16. Sep 2011, 13:45

man slogos smegenis spaud 😃 😃 😃 čia parašė kad į darželį vaikas dar neina, o man pasirodė, kad vaikas nevaikšto dar... ir supratau, kad vaikui dar tik 1metukas maždaug... ir niekaip man nedašunta, kodėl mamai jau dekretas baigiasi 😃 😃 😃

16. Sep 2011, 13:42

jo kodėl neleido vaiko į darželį? niekam kaip sakoma nebūsi skolinga...

16. Sep 2011, 13:39

kaip suprantu netoli 2metukų,o ką sako vyras.Jei močiutė nenori padėt prižiūrėt savo anūką,kad jos sūnui būtų lengviau išlaikyt šeimą,tai gal yra kokia kaimynė nebloga,kuri už tam tikrą sumą pažiūrėtų,arba leisk į darželį

16. Sep 2011, 13:23

tai kokio amžiaus tavo mažasis yra , nelabai besupratau???

16. Sep 2011, 13:18

RASAU JUMS nes nebezinau su kuo daugiau pasitart....mano seimai iskilo toks menkas rupestelis as jau kaip ir turriu gryzt i darba po ilgu dekretu bet niekaip negaliu susitart su vyro anyta kad leistu man gryzt i darba kadangi mazesnis sunelis dar ne vaiksto i darzeli as neturiu kam palikt jo o ji kaip ir nesutinka bet kas skaudziausia ji man pasake TU PADAREI DIDELE KLAIDA KAD SUSITUOKEI SU MANO SUNUM!!!!tai dabar as galvoju nejaugi as dabar tokia bloga kad noriu iseit i darba juk uz trecius metus as nieko negausiu ir musu pajamos gerokai sumazes......bei dar ji mano kad as isvis bezpalezna....patarkit kuom nors aciu is anksto.

1 2 3 4