Kaip susikalbėt su anyta?

16. Sep, 01:18

RASAU JUMS nes nebezinau su kuo daugiau pasitart....mano seimai iskilo toks menkas rupestelis as jau kaip ir turriu gryzt i darba po ilgu dekretu bet niekaip negaliu susitart su vyro anyta kad leistu man gryzt i darba kadangi mazesnis sunelis dar ne vaiksto i darzeli as neturiu kam palikt jo o ji kaip ir nesutinka bet kas skaudziausia ji man pasake TU PADAREI DIDELE KLAIDA KAD SUSITUOKEI SU MANO SUNUM!!!!tai dabar as galvoju nejaugi as dabar tokia bloga kad noriu iseit i darba juk uz trecius metus as nieko negausiu ir musu pajamos gerokai sumazes......bei dar ji mano kad as isvis bezpalezna....patarkit kuom nors aciu is anksto.

20. Jan 2012, 14:51

Sveikos😀 zinokit as negaliu pakesti savo anytos😀 tai reikia kazkur issikalbet😀

20. Jan 2012, 14:18

o manoji i diena po kelis kartus ateina pas mane ir pliauska nesamones,nervai ima,vos ja pamacius

liuks liuks 20. Jan 2012, 13:45

Gerai,kai mano uosviene tingi subine pakelt,jog anukus pamatyt,tai ir neikyri mums per daug😀Vakar geriausiai nusipirko masina zadejo atvaziuot i svecius,tai pareiske,jog neatvaziuos,nes lyja😃Tai pasakiau vyrui kaip gerai kavos sutaupysiu😃

20. Jan 2012, 13:40

todel ir reikia leisti vaikui paciam viska patirti,juk mokomes is savo klaidu,o is svetimu tik pasijuokiam, beto mokytis niekad nevelu 😀

20. Jan 2012, 13:35

Yra teisybes,cia mano mama,ir as ja kaip nulupta zinau.....nelabai ji myli mano vaikus,o seses labau aukstina....bet tik isvaziavus is LT dukra suprato,kaip gerai but moket ir rusu kalba....gyvenimas atveria akis😉

20. Jan 2012, 13:30

ele,manau jei vaikai noretu tai patys pramogtu,jei idomu jiem butu su mociute pakalbeti tai patys bandytu ismokti,o jei jie tik del pinigu pas ja eina,vadinas ji pati juos taip prisipratino,ir ne vaikai ir ne tu del to kalti,jei moketu rusu,vistiek eitu del pinigu

20. Jan 2012, 13:28

bet juk bliamba,moterys jau atrodo turi metu,bet proto tai nulis,jos galvoja,kad jei mes atejom i ju seima,tai turim ranka jom po sikna laikyt,begiot is paskos ir vykdit ka tik pasako,bet nej velnio,mano uosviene kazkada sako ta ka** man senatvej net arbatos nepadarys, tada nieko nesakaiu bet pagalvojau,uz ka tureciau arbata jai dayti,ar uz tai kad pastoviai keikia mane, as dziaugiuos kad mano vyras eina uz mane,kad musu santykiams ji niekaip negali pakenkti,tai mane labai ramina,nes jei vyras ja tiketu tai nezinau tada ka daryciau. ka ji kalba mane tai tik juokina,o vyras uzmust ja galetu is tu nervu.

20. Jan 2012, 13:27

Kazkaip keista,kad mamos nenori,kad ju vaikai daug kalbu moketu????as save laikau tingine,kad vyresniu neismokiau rusu kalbos,nors viena mociute irgi rusakalbe,tik retai matesi,bet va mazasis,kol kas,3 kalbom pradeda kalbet-lietuviu,anglu,rusu.Ir buciau labai laiminga,jei uztektu kantrybes visas jas ismokyt.Galetu ir su mociute laisvai bendraut,ne taip kaip vyresni,eina tik kai zino,kad pinigu gaus....😕

20. Jan 2012, 13:21

skaitau ir juokios cia viena pati sededama😀as is vis net nesiruosiu pradet bendraut su ta durnele,man ir be jos gerai,gana tiek metu jau kentejau jos girtumo patycias,viskam ateina galas,kai buvom gryze i laidotuves,tai lindo i subine prie mano vyro ir uosvio,as jai viska naglai atsakynejau kad nebendrausiu ir neatleiu ir taskas,tai ta tylejo,nu galvoju sunys visi pasikore nejau susiprotejo,,,ateina kita diena pas savo dukra ir as ten buvau sako man snargle akiu nepalensi😃

liuks liuks 20. Jan 2012, 12:41

Jau as tai irgi nesimokinciau nores su anuku bendraut ismoks😉

20. Jan 2012, 12:27

gal geriau nesimokink 😃DDDDDDDDDDDDDDDD

20. Jan 2012, 12:12

sweikos mamytes,,,mano anyta ruske gyvenanti lietuvoje ir nemokanti lietuviu kalbos😉 as su vyru gyvenom uzsienyje pries menesi grizau,nes laukiuosi stebuklelio,noriu auginti lietuvoje nors kiek nors kad pazintu mociutes ir tetas😉 beda kad as rusu isvis nemoku,dar neteko bendrauti,kiek nuvaziuojam,paziuriu i sienas ir viskas...ir taip blogai jauciusi del to,,,su uosviu tai bedos neturiu angliskai susikalbam😉 gal pradet rusu mokintis😃

20. Jan 2012, 12:05

zinau as jau 😀 newbereaguoju 😀 mano mama su mano vyru irgi super sutaria 😀 juokauja vyras kad mane vede del mano mamos ir jos kotletuku 😃

20. Jan 2012, 11:52

nieko nepadarysi,mano mociute irgi kiekviena zingsni mano mamai pasakoja,tik ji jos neterorizuoja,tiesiog budas jos toks viska kontroliuoti 😀 bet va mano mama labai gerai sutarias su mano busimu vyru,mama mus labai palaiko ir dziaugias kad esam kartu,neimk ginte i galva ka ji kalba,viska reikia daryti taip kai tau atrodo tinkama 😀

20. Jan 2012, 11:24

tai mes irgi taip darytume 😀 bet kol kas uztenka ant maisto rubu ir i kina nueinam 😀 tai manau kad visur taip pat gyventume 😀 ai ir siaip as esu bloga mama 😀 bet ka padarysi nepasiseke musu mazylei gerai kad mociute gera turi 😀

20. Jan 2012, 11:15

cia faktas,kad jokia mociute ar teta neuzaugins vaiko geriau nei tevai,jei jau tokia bloga situacija,tai as leisciau vyra pirma vaziuoti,o paskui pati su vaikuciu vaziuociau pas ji,bet niekam vaiko nepalikciau 😀

20. Jan 2012, 11:04

man tai uzteko pasakyt kad vienintele ir kol kas pirma anuke vesimes kartu 😀 jei jums atrodo kad ismintinga isvaiuoti 😀 tai ir nutilo 😀 nes matai ji ja norejo cia pasilikti nes geriau ismano kaip auginti 😀 tikrai taip jauni sam pirmas vaikelis mums auginam ir mokomes 😀 bet tikrai stengiames ir norim kuo greiau su stebukliukui 😀

20. Jan 2012, 10:55

liuks tai kad manoji labai jau uzmarsti,ateina viena diena iskolioja,o kita ateina ir sypsosi i akis lyg niekur nieko,kalbasi,lyg drauge 😃

20. Jan 2012, 10:49

na tai va,mano vyras irgi zadejo su draugais vaziuoti i anglija,per itartina agentura,tai mes nusprendem kad geriau nerizikuoti,nes didele tikimybe kad apgaus,o uosviene atskaite visa pamoksla,kad turejo manasis bristi i skolas,vaziuoti (jei isvis butu veze) su neaiskia agentura dirbti i neaisku fabrika, taip siutas ima,kad ji kisasi visur. manau tokie dalykai nuo mastymo zm,ogaus priklauso,o jos turbut apsimeta,kad galvoja kaip geriau vaikams kad butu 😃

liuks liuks 20. Jan 2012, 10:45

Su uosviene isvis reik nekalbet😃

20. Jan 2012, 10:44

na tai ka stiprybes visoms 😀 viska mes atlaikysime 😀 ir nepamirsti viso sito kad pacios kitokios butume 😀
man tai keista kol nebuvo musu mazytes viskas kitaip buvo 😀 db tik kazko pasikeite 😀 nzn pati kodel 😀

isisvaizduokit uzvakar ji man atvaziavo ir sako kadangi cia lt sunku ir as su galvonjau kad jums butu lengviau 😀 man paliekat mazyle o pati su vyru varai dirbti i norvegija kokius 3 men 😀 as ja pasiziuresiu o jus pinigeliu uzsidirbbsit geriau gyvensit 😀
taip as ismintingai patylejau 😀 ir tik pasakiau jei kada ir kur vaziuosim tai visi trys 😀 o mintyse pagalvojau gerai kad musu finansus zinai 😀))))))

20. Jan 2012, 10:38

pas mane ta pati situacija,gyvenam pas ja,mano busimas vyras jos jauniausias vaikas,ji megsta isgerineti,o kai buna girta tada puola ir ant manes ir ant savo sunaus,ir taip su visais savo 5 vaikais,todel nej vienas nenori gyvent su ja,anukai taip pat nepasilieka pas ja,nes ji puola ir ant ju,mes taip pat ilgai nebusim jos namuose,taciau kol kas neturim kitos iseities,nes mum gyvenimas dar tik prasideda,viska turim kurti praktiskai nuo nulio,tad tenka ja pakesti, mano busimas vyras jos nekencia,jis jau iprates kalbeti su ja tik pakeltu balsu,ji is jo net paskutini centa galetu atimti,zodziu tragedija,o ne motina.

20. Jan 2012, 10:24

tai jo, tkra tiesa

Mes dar taip gavosi, kad gyvenam kartu (leidau kažkadaant savo galvos), nes mano vyras janiausias, o kiti du vaikai jos nenori (reik suprasti kas per "padaras" jai savo vaikai tavęs nenori). Tai ji kaip vampyras, čiulpia kraują ir energiją.

20. Jan 2012, 10:02

manau musu uosvenes suvedus i viena patalpa,jos turetu apie ka pasikalbeti,anksciau manydavau,kad anekdotai apie uosvienes yra paistalai,bet dabar manau,kad tai tikru gyvenimu istorijos 😀

20. Jan 2012, 09:46

Kaip visą šitą man pažįstama. Tik mano anytos bjaurumą turbut niekas neperspjaus...

17. Jan 2012, 22:27

pritariu liux,tikriausiai kad su metais ir proto sumazeja,bet maniske tai kiek girdejau nuo jaunystes paciuozus buvo,bet db tai is vis neimanoma,as nebendrauju is vis ir man lb gerai,maziau nervinuos😀...o ginte as tikrai stengsios sutart su savo berniuko mergaite ar zmona,nes man paciai patiktu turet normalia uosvene tai stengsios pati tokia but😀

11. Jan 2012, 17:38

idomu kokios pacios busim anytos ir uosvienes 😃

liuks liuks 11. Jan 2012, 15:52

Gera tema😀O as su anyta bendravau tol,kol ji gyveno Lietuvoje,tai santykiai buvo normalus,bet dabar tai oj kaip karsta buna,bet nekreipiu i ja demesio visiskai,juk as jai neskolinga.Kartais pagalvoju,turbut i senatve stogas nuciuozia tikiuosi man taip nebus😉

11. Jan 2012, 09:16

uoj merginos,as galvojau,kad tik mano vyro mama yra kosmaras,bet pasirodo ne 😀 man pasiseke,nes mano brangusis visom keturiom mane uzstoja,nes mato kaip anyta meluoja, ji isgerineja ir tada puola ant musu,mane visaip iskeikia varo mus is namu ir t.t. net pasakot geda kas dedas tada. na bet sakau dziaugiuos vien todel,kad mano ir vyro santykiu ji jau nebepaveikia,tik pradzioj jis dar suabejodavo kiek manim,bet netrukdavo isitikinti,kas yra tiesa 😀 tad anyta man visiskai svetima,nej drauge nej dar kazkuo jos nelaikau.

10. Jan 2012, 22:15

chi chi 😀 ziuriu skyrelis kur galima pasikalbeti apie zmones su kuriais tenka bendrauti 😃 as db jau susigalvojau taktika 😀 protingai patyleti ir daryti kaip paciai reikia 😀 arba tiesiog nusisypsoti 😀 ir paciai tada niuotaika nesugenda 😉 bet karatais su kazkuom pasikalbeti yra gerai apie tas anytas velnio pramanytas 😀tik visad sakau kad turbut is didelio noro padaryti gera galbut taip ir gaunasi kaip visada 😀

1 2 3 4