Kaip susikalbėt su anyta?

16. Sep, 01:18

RASAU JUMS nes nebezinau su kuo daugiau pasitart....mano seimai iskilo toks menkas rupestelis as jau kaip ir turriu gryzt i darba po ilgu dekretu bet niekaip negaliu susitart su vyro anyta kad leistu man gryzt i darba kadangi mazesnis sunelis dar ne vaiksto i darzeli as neturiu kam palikt jo o ji kaip ir nesutinka bet kas skaudziausia ji man pasake TU PADAREI DIDELE KLAIDA KAD SUSITUOKEI SU MANO SUNUM!!!!tai dabar as galvoju nejaugi as dabar tokia bloga kad noriu iseit i darba juk uz trecius metus as nieko negausiu ir musu pajamos gerokai sumazes......bei dar ji mano kad as isvis bezpalezna....patarkit kuom nors aciu is anksto.

01. Nov 2011, 12:05

Ir manau vyro zmona turi irgi jausti siluma, kad noretu ateiti , bendrauti.. nes pvz is mano situacijos as nejauciu silumos ( kas anksciau tai buvo, sokinejo,cackino,buvo uz mane, gire) o dabar tik savo sunu mato, as esu ne dzyn jai.

01. Nov 2011, 12:02

mes gywenam visai kitoj sali ne lietuvoj ir tai kai gryzdavom atostogu susipykdawau su ja,niekad nenusileidziu nes zinau kad ji nesam sneka,,anksciau as irgi sutardawau bet kai tik jai uzplaukdawo warydawo ant manes nebutinai man i akis aplinkiniam tai db man lb gerai kai nesueinu su ja maziau nerwu😀as tai pat anyta busiu mano charakteris twirtas niekad nepuolu ant nekaltu kai turesiu marcia tikrai stengsios su ja sutart😀

01. Nov 2011, 12:01

manau reikia elgtis kai su vyru o ne su mazu vaiku. Suprantu kad mamoms visla laika vaikas bus vaiku, bet reikia suprasti kad jau vaikas suaugo ir nesikisti i jo gyvenima.

01. Nov 2011, 12:00

olenka o gal nesakis 😀 svarbiausia viska daryti su norma. Ne per daug, nes pvz namo vyras jau nebe vaikas, o mamos to nesupranta, ir labai juokina bei slykstu man kaip mamos tokiam amziui sunums i uspakali buciuoja.

01. Nov 2011, 11:50

giedre75 zinai man jinai irgi nepatinka,bet as pasirinkau tokia taktika 😀 ir man gerai,o galiu pasakyt kad gyvename viename name ☹ bet uz tat gerai 😀 jinai mane palaiko o ne savo sunu,nes as niekada nesakau kad jos sunus blogas 😀 nu ka padarysi teks tau giedre75 kentiet jei myli savo vyra,jos sunu.as pvz pati busiu anyta ir mano harakteris ojojojj koks ☹ as neisivaizduoju kaip susigyvensiu su savo marca 😀 bet teks,nes mano sunus man svarbus.siaip panos visa laika pabandyt save isivaizduot vietoj kito zmogaus 😀 zinau mano marcia irgi sakys apie mane,kad as esu bjauri 😀

31. Oct 2011, 20:45

olenka,zinok neisivaizduoju jos savo drauge.ji dar toks zmogus,kad su ja pabendravus jautiesi kaip "isgreztas".tokius zmones dar vadina berods energetiniais vampyrais.na bet yra,kaip yra 😉

31. Oct 2011, 20:38

giedre75 as tai busiu anyta ☹ ir zinot neisivaizduoju kokia busiu ☹bet siaip linkiu jums kad pasikeistu anytos nuomone,kaip ir mano pakeite,dabar mes su ja labai geros drauges 😀

31. Oct 2011, 17:23

Ir irgi kartais pagalvoju kaip uosvis su ja gyvena 😃 Ji pastoviai ant jo rekia ir rekia, pinigus atima. O kai as ant jo sunelio zodi ne taip pasakau,tai susiraukia kaip razina 😃

31. Oct 2011, 17:16

As tai kaip jums ir minejau mano anyta megsta pamandravoti. Kai mes su vyru apsipykstam,ziuriu jis toks pats kaip anyta , bet ji visada sako oo kaip tievas, net charakteris toks. Galeciau papriestarauti, bet duodu durniui kelia (anytai) 😃 Ir ka galiu pasakyti, anksciau bendravome labai gerai, susiskambidavome, o dabar man ji niekada,niekada neskambina,tik savo suneliui, ir kai jis pas ja tai laiminga kaip nzn kas.O ant dukters vaikino motinos varo, kad kacerga nenori isleisti vaikuciu is namu dziugesi kai visi susirinke namie siedi.O pati daro ta pati. (mano anyta labai nori istekinti savo dukra, bet jos vaikinas nenori zenitis,sako man gerai ir taip) 😃 Tai kad nesipykti as pas juos neeinu, mane vyro seiminele pradeda erzinti savo mandrovem.

31. Oct 2011, 17:12

Skaitau jusu pasisakymus ir siurpstu.Iš fantastikos skyrelio..mano anyta gera moteris..rami,nesikisa..gal todel,kad gyvenam atsiruose miestuose?bet as vistiek galvoju kad vienos kaltos nebuna..

31. Oct 2011, 16:17

va man kaip ir giedrei anyta apie sawe labai gerai galwoja nors wisi aplinkiniai net ir jos artimi zmones wisai ne...su uoswiu as tai pat sutariu gerai anuka tikrai myli jokiu problemu...negaliu atsistebeti kaip toks geras zmogus su tokia harpija tiek metu gywena😀

31. Oct 2011, 15:47

sveikos 😉skaitau ir galvoju,ar turi kas nors tokia anyta,su kuria nebutu problemu.o mes ir gal tokios busim 😀,tai gerai galvoju,kad as dvi dukras turiu,tai gal su zentais seksis geriau bendraut 😉as su savaja nekalbu jau pusantru metu.labai sunku bendraut su tokiu zmogumi,kuris apie save tik geros nuomones ir galvoja,kad neturi jokiu trukumu (o taip tikrai nera ).su uosviu beje,visai gerai sutariam,jis ir paskambina ,ir pasiteirauja kaip sekasi,kaip anukes auga 😀

31. Oct 2011, 15:32

Oho nu ir uosvenes jusu 😀 Nu mano irgi neergeriausia buvo,kai pastojau sake savo sunui kad as specialiai taip,nezinau ka daugiau sake,bet musu santykiai buvo pakrike☹ mes net atskirai pradejom gyvent...Bet as giliai sirdutej tikejau kad viskas bus gerai ir mylejau mazyle pilvuke labiau uz viska pasauly,taip pat stengiaus santykius palaikyt musu,nors lengva nebuvo😀 Kai gime mazyles tetis kaip ir atsitokejo po 4men mes vel gyvenom ir gyvenam kartu😀 O dar po menesiuko anyta atsitokejo,ir myli anuke dabar ir vis maza laiko😀 Va linkiu kad visu anytos atsitoketu viena diena,nors kai kurie zmones nesikeicia 😀

31. Oct 2011, 15:12

jetus nu ir nesweika gyditis jai reik kaip ir maniskei😃.skirtumas tas tik kad maniske tik loja kaip kale o naudos jokios nu dabar jau ji taikytis nori girdejau as pasakiau niekada...man db taip ramu niereik nerwintis kaskart...o tai tu jau pagimdei ar laikiate leliuko dar?😀

31. Oct 2011, 14:54

jei buciau uzvozus sawo anytai,jau dabar turbut gyva nebuciau 😀 ji per daug ziauri,jai vienodai viskas,jau jei ji turi sazines sawo sunui 30metu,t.y.mano vyrui su strypgaliu per spranda uzvost,tai man atgal kirs,tai jai vieni juokai

29. Oct 2011, 21:01

sweikutes na man kaip ir vikcei tas pats anyta norejo kad mano draugas kai gims leliukas pasidarytu dnr tyrima nes ne jo waikas tipo,,ji tiesiai jam to nepasake pasake jo sesei ir kai gime waikutis man pasake nu tada as su ja susiriejau tai db4men nebendrauju nemoku apsakyt kokia esu laiminga wisa laika jos nemiegau bet dabar nekenciu na ji tikriausiai manes tai pat bet man nusispjaut😀ir jai ji man butu pasakius taip kaip wikcei buciau turbut gerai uztvojus😀laikykis vikce tikrai viskas bus oke tu tokia wiena😀

28. Oct 2011, 22:06

Siaubas, Ant lauziu tokias anytas reikia!

28. Oct 2011, 22:04

ji mano vyrui pasako,kad vaikas ne jo,bet tik todel,kad jam ykastu ir mus isskirtu,ji negali susitaikyti su ta mintim,kad as myliu sawo vyra,o nebunu tik del pinigu,kad jo neisnaudoju,ji mano,kad jis tik to vertas,be to mano vyras jau turi 5keriu metu dukryte,su sawo sugyventine buvusia,todel mane kaltino,kad as kaip sakoma bergzdzia,kad ilgai nepastojau,o kai pastojau,tai eme mano vyrui kast,kad tik jis mus su vaiku paliktu

28. Oct 2011, 14:57

na maniskis ir pasiunte gal del to jai dar pikciau pasidare bet galu gale ji suprato kad taip gali visai likt viena ir.......na bet svarbiausia kad ji ziauriai gailisi ir negali sau atleist kad ji taip pasake...

28. Oct 2011, 09:05

oho! 😀

27. Oct 2011, 22:43

bet as linkiu visom tokia anyta kaip mano 😀 lialia88 o pas mus atvirksciai,as jai padovanojau anuka😀 jinai ji labai myli ( bet mane is pradziu,kad vaikas ne mano vyro ,nes vyras mano galvoja,kad nevaisingas☹ jam 9 metus nesigaudavo turiet vaiku su pirmaja meile,o su mani isejo ),tai vicke1991 gal ir tau taip bus 😀

27. Oct 2011, 21:34

olenka,pas mus anksciau budavo kad anyta uzstoja, o dabar tai ne.

27. Oct 2011, 21:23

nu as pvz irgi busiu anyta kada nors 😀 nes turiu sunu,neisivaizduoju kokia as busiu.bet man su anyta pasisieke,daugiau tokiu kaip manoji.galiu pasakyti kad auksinis zmogus,o is pradziu irgi visko su ja budavo ☹ bet mes susiradom bendra kalba 😀 dabar jei ka jinai mane uzstoja o ne savo sunu😀

27. Oct 2011, 21:21

na mano vyras tai tiesiog pasiunte ja ant triju raidziu,bet man pikta,kad mazylio dar negimusio,o jo jau nekencia jo tikra mociute

27. Oct 2011, 21:19

as sakiete

27. Oct 2011, 19:47

Del tokiu zodziu tikrai neatleistina ,kaip anyta pasake Kristinai 😕 bet idomu,ka i ai tavo vyras pasake? kaip jis reaguoja? Mano anyta tai megsta pamandravoti ir labai jau savo suneliui uzpakali laizo, kad man pykta darosi 😀 Iscackina ji ,o man po to jam vel smegenys i vieta reikia statyt 😃

27. Oct 2011, 19:15

sory uz klaidas😉

27. Oct 2011, 19:13

o jau geriau nesakyk jos is tos pagiezos toms marcioms anytos gali tiek skaudziu zodziu joms prisakyt kad oj oj oj nors kazkada ir jos pacios buvo marcios na bet reik laikytis juk gyvenimas nesustoja vien ties ju nenoriu sutart graziuoju.......o tu vikce1991 laikykis pamatysi turetu viskas susitvarkyt velaiu ar anksciau BET kas svarbiausia turi ulaukti savo angelio nes tai pac graziausias dalykas ka gali moteris sioj zemej ne tik tu dabar atsakinga uz sio stebuklo laime ir visa kita nes kai sakoma jei mama laiminga tai ir vaikas bus laiminga s tai stenkis kad taip tik ir butu;-))beja is kur pati esi?😉

25. Oct 2011, 13:38

as pilnai suprantu kristinana. mano vaikelis dar net negimes,o vyro mama ne tik pasake,kad mano vyras apsizenijo paskutine isnaudotoja,nors ir pati mus nuvede pareiskimus paduot,bet dar vyrui pasake,kad vaikas ne jo,ir kas skaudiausia palinkejo,kad jo vaikas gimtu issigimes,su kokia liga,arba is vis gimtu negyvas,geriausia but,kad gimdymo metu as kartu su vaiku mirciau net neisgimdzius :'( suprantu nesutarimus su anyta :'(

23. Oct 2011, 19:55

aciu mergaites uz patarimus PAGALIAU viskas stojosi i savo vezias valiooooooooo😉

1 2 3 4