Kaip susikalbėt su anyta?

16. Sep, 01:18

RASAU JUMS nes nebezinau su kuo daugiau pasitart....mano seimai iskilo toks menkas rupestelis as jau kaip ir turriu gryzt i darba po ilgu dekretu bet niekaip negaliu susitart su vyro anyta kad leistu man gryzt i darba kadangi mazesnis sunelis dar ne vaiksto i darzeli as neturiu kam palikt jo o ji kaip ir nesutinka bet kas skaudziausia ji man pasake TU PADAREI DIDELE KLAIDA KAD SUSITUOKEI SU MANO SUNUM!!!!tai dabar as galvoju nejaugi as dabar tokia bloga kad noriu iseit i darba juk uz trecius metus as nieko negausiu ir musu pajamos gerokai sumazes......bei dar ji mano kad as isvis bezpalezna....patarkit kuom nors aciu is anksto.

11. Apr 2013, 09:55

Sveikos, mes gyvenam su vyru atskirai nuo anytos ir sutariam gerai😀 aisku kai pradejau lauktis tai susikerta nuomone, del to kaip auginsiu, net iki to ar pirkt tam tikrus daiktus ar ne. O siaip lyg ir viskas gerai😀 uzjauciu kovojancias su anytom, tam tikra prasme mes juk atemem is ju sunelius, kazi kaip su mum bus😀 visom stiprybes😀

08. Apr 2013, 17:39

NAUJIENA! www.vietaskelbimams.bugs3.com

08. Apr 2013, 15:08

va butent,atemei suneli,o dar dabar tas sunelis klauso nebe jos,o taves 😃😃😃

08. Apr 2013, 14:21

as tai manau irgi akd reikia apsitrinti 😀 cia juk is ju pavogi ju suneli 😃 ismyluota ir isbuciuota 😀 o dar ir nejaugi galvoji bisklei kitaip 😀 nes as manau apsitrynus viskas ok :0 ir maziau kreipiant demesi 😀

08. Apr 2013, 09:48

che,idomu kokia bendra kalba rastumet gyvendamos kartu 😃 kai skambina gali neatsiliept,bet ka daryt,kai i diena kokius 20kartu ateina ir nieko nesako,o tik juokias neaisku is ko, kartais susimastau,ar as juokinga,ar ji kvaila 😃

06. Apr 2013, 17:03

oj o mano anyta gryna krauje lenke,bet jau su tokiu slyksciu charakteriu,vis skambina,lenda,nurodineja kaip ir ka mums daryt,is pradziu vyras jos klausidavo,bet dabar jau pats sako,kad nesikistu i musu gyvenima,o is kitos puses paziurejus tai buna ir geros ji nuotaikos,kai galima susisneketi,ispradziu isvis negalejau bendraut su ja,bet dabar radau bendra kalba su ja,tai skambina ne vyrui ,o man 😃 tai manau su kiekvienu zmogum galima susikalbeti,tiesiog reikia kantrybes ir noro 😀 anytos pakeist negaliu,tai teko su ja susigyventi,dar gerai,kad gyvenam atskirai 😀

06. Apr 2013, 14:48

sweikutes mano tai nuostabi

06. Apr 2013, 14:38

na nesuprantu, kodel gi jos tokios trenktos maniske irgi trenkta per visa galva, ir apkalba, ir daro visokias nesamones. Kai buvau nescia - sake kad mano vaikas gimtu be ranku, ir be koju, ir aplamai kad dar tik pagimdyciau... Dabar mano kudikiui beveik 11 men - neleidziu jos prie jo, nera ji jo nei laikiusi ant ranku, ir mate gal pora kartu. Tikiuosi as nebusiu tokia zertva savo vaikams.

06. Apr 2013, 12:27

sveikutes merginos,na kaip reikalai su anytom? 😀

22. Jan 2012, 19:01

mum siust nereikejo,mes patys isvaziavom,ir rami galva😀

22. Jan 2012, 18:41

manosios nej uz ka neisgintum 😃 ji i kita miesta bijo vaziuot,ji senu paziuru tokiu 😃

22. Jan 2012, 18:23

o maniske Skotijoje ir man ramu 😀 paskambina paklausia kaip gyvename ir viskas 😀 issiuskyte savo anytas irgi i uzsieni 😃bet siaip mano anyta superine 😃

22. Jan 2012, 17:56

uoj jei maniske moketu skype naudotis tai turbut kompa tampytu po mano kambarius ir rodyti visiem kur dulkes nenuvalytos ar kede kokia nevietoj 😃 nes dabar tik pakalba ir viskas,bet ir tai ji telepate,i kambari neateidama mato kad valgyti nedarau savo busimam vyrui 😃 as isivaizduoju kaip jom kaista veidai kai mes apie jas cia kalbam 😃 😃 😃

liuks liuks 22. Jan 2012, 16:41

Maniske siuolaikine per skypa viska pliotkina,nes telefono saskaitos neapsimoketu kitaip😃

22. Jan 2012, 15:15

aha,as irgi nesitikejau,kad dar viena tokia kvanka yra 😃

22. Jan 2012, 14:31

maniske irgi megsta paskambinet papliotkint visiems viska,tikrai skaitau ir atrodo kad apie maniske kalbi😀visad galvojau kad tik ji viena tokia trenkta😃..o pasirodo klydau...

20. Jan 2012, 21:48

manasis tai nepraso kad su ja kalbeciaus,mato kaipp ji elgias su manim,todel nieko nesako,tik pyksta ant jos labai, tai manoji jau nekarta sake kad as nescia nuo kito (nors dar nezino kad isvis nescia esu) ryte tai isvis pabnda 5 ryto ir kol viso kaimo neapskambina tol telefono is ranku nepaleidzia 😃 o mum uz sienos viskas girdisi ka kalba,tai paskui del saskaitu us tel. mus kaltina 😃

20. Jan 2012, 21:37

ooo jo cia tai maniske sugeba puikiausiai😃...niekad jos nemegau bet visad del vyro taikydavaus jis prasydavo su ja bendraut,kai dar tik draugavom,taciau db zino kad as kategoriska ir nieko nebesako,jam kaip bebutu ji yra mama..bet man ant jos nusispjaut,jai sugebejo lot kad lieps DNR tyrima darytis tai kokio lygio kale turi but,,,fui naciort slykstyne negaliu...

20. Jan 2012, 20:29

tai jau tikrai as irgi vos ja pamacius uzverdu visa, oj alioniuk jos geriausios drauges butu prie stikliuko,gerdamos kurtu planus kaip mus apjuodinti 😃

20. Jan 2012, 20:22

mano ir simulytes uosvienes labai panasios kiek skaiciau,irgi kai gyvenom kelis men pas ja lindo po simta kart per diena pas mus,bet tada dar net nesilaukiau,db aciu dievui kitoj saly esam,bet kai sneka vyras su tevais per skype pamacius jos roza iskart susinervinu..simulyte musiskes susitiktu turetu daug bendro,ypac stikliukus pakelnot😃

liuks liuks 20. Jan 2012, 20:12

Manim manipuliuot neina as su ja negyvenu,o ir pas ja vaziuot niekas nevercia,o ir siaip nu ji nieko tokio nepadarys,nebent palos,o nuo to lojimo paciai tik blogiau buna😃

20. Jan 2012, 20:06

bet ji mato,kad nutyli ir tada tuo manipuliuoja,tegu zino,kad jos sunus palaiko savo zmona,o ne ja, aisku kartais geriau patyleti,bet nevisada 😀

liuks liuks 20. Jan 2012, 20:04

Jei man,tai nera svarbu,tai tada isvis nieko nesakau,o jei jau kazkaip giliau tai tada jau pasakau,nes jei sukaupiu viska,tai tada pirtis buna,tai stengiuos to isvengti😀

20. Jan 2012, 19:57

as vyro irgi nekisu jam vistiek mama, o jis sunus 😀 as db is vis kaip kazkas ivyksta protingai payliu namo gryztu apgalvoju viska tada pasakau 😀 taip isvengiam daug blogu emociju 😀

liuks liuks 20. Jan 2012, 19:53

As vyro niekada nekisu,nes kaip bebutu jis sunus ir jam yra mama,tai stengiuos savo nuomone pati issakyt😀Tegu kalba,o kas ja patikes😃😃

20. Jan 2012, 18:39

Tai as ir pasiutau siaubingai,dar man vaika uzkres kuo..Bet jai kazkaip nedrysau sakyti,tai vyrui pasakiau..tegul jis ir aiskinas😀

20. Jan 2012, 17:14

tai va jos nesupranta,kad skaudina ne savo marcias,o sunus,mes juk svetimos joms,per viena ausi ieina,per kita iseina,o ju vaikai taip lengvai to nepamirsta,o jei duris uzsirakinciau,pradetu kalbeti,kad i jos namus meiluzius veduos 😃😃 agnyte nesinervok,tokios jau tos tik ''gero'' norincios uosvienes,tikiuos vaikutis jokiu bacilu nepasigaus,as savosios prie vaiko taip neprileisiu,nes ji pastoviai dvokia svaigalais...

20. Jan 2012, 16:12

Siandien manoji atejus tiek ta vaika niurke ir i burna lindo..Negali matai kitur buciuoti,lenda menesio vaikui i burna..

20. Jan 2012, 15:51

tai tu daivute laiminga esi😀 sveikinu😀

liuks liuks 20. Jan 2012, 14:59

Duru nedaryciau😃As negaliu pasakyt,jog negaliu pakest savo anytos,bet tiesiog yra tokiu dalyku kuriu jos vietoj buciau garsiai nepasakius savo giminej,turbut ji nepagalvojo,kad viska mes su vyru suzinosim ir jei ir norejo mane iskaudint,tai manau jos sunui skaudziausia buvo...

1 2 3 4