Kaip skauda gimdant

02. Mar, 10:11

bijau gymdyt ar skauda labai

07. Jan 2013, 01:26

pirmaji pagimdziau per tris valandas,po pirmuju saremiuku ligoninej jau buvau po 40min ir jau buvo atsivere 7cm,kiti trys atsidarinejo truputi leciau,taciau skausma imanoma itverti...antraji gimdyma skatino (pradure vandenis nes pernesiojau 10d ) po vandenu nuleidimo valanda laiko visiskai nieko nevyko,o dar per kita valanda jau pagimdziau...skausma tikrai imanoma istverti,bet cia tikrai nuo kiekvienos organizmo priklauso..lengviau toms kuriu klubai paltesni 😉 o ir man sunkiausias momentas kai jau negali nestumt o taves praso dar to nedaryti 😀 o siaip tai man patiko gimdyt 😃

07. Jan 2013, 00:36

as dvi paras prasikankinau su saremiais, laukiau kol gimdos kaklelis prasivers, ir veltui kankinaus ir laukiau, dare cezari.
mano leliui jau 3men bet vis dar atsimenu ta NENORMALU skausma... :/

15. Dec 2012, 09:13

baisiausia pabaiga ... kai saremiai stiprus ir dar stumimo jausmas o tau sako palauk dar nestumk kokias 5 min po ju dar 5 min .. nu zodziu cia man buv sunkiausia ..😃

15. Dec 2012, 09:11

gelmius mano taip pat labai ilgas gimdos kaklelis bet va saremiavau su abiem gimdymais tik 3 val 😀 manau cia priklauso nuo moters organizmo. kaip sugeba greitai ,,atsiverti" 😀 man pirmas gimdymas nebuvo toks skaudus ...skausmo zidynys buvo pilvo priekyje ....na stiprus mmm skausmas, su kylancia kulminacija saremiai bet va antras tai skausmas grynai nugaroje, iskart stiprus skausmas kuris trukdavo kokias 10-20 sekundziu ir staiga dingdavo ... va cia jau reikejo kantrybes iskesti ..zodziu du gimdymai ir visiskai skirtingi nors uztrukau lygiai tiek pat, abejoms vandenis nuleido 11 val ir abejos gime lygiai 14,25 😃 sugebek tu man taip

22. Nov 2012, 16:31

sveikos aš galiu pasakyt ,kad man gimdant ne tiek skausmo buvo ,bet daugiau baimes 😃

12. Nov 2012, 21:40

man abu gimdymai buvo labai skaudus kad net vyrui iranka ikandau nes skausmas buvo siaubingas bet kaip paduoda maza stebukleli nu viskas taip isnyksta nebeskauda nieko😀

06. Oct 2012, 00:31

Hm, oj... Skauda. Gimdziua natualiai, be vaistu. Skauda skauda skauda. Gal man skaudejo nes turejau labai ilga gimdos kakleli, visi ginekologai stebejosi, kad jis itin ilgas... Gal todel kad buvau beveik nemiegojusi ir al todel kad gimdziau 32 val.

Brt verta verta verta !!!

O apie gimdyma skaiciau toki fakta. Zmogaus skausmas matuojamas del( skausmo vnt). Zmogus gali iskesti iki 47 del. Gimdymas yra 57 del. Ir atitinka 20 luziu vienu metu visam kune.

03. Oct 2012, 20:57

Man asmeniskai nebuvo didelio skausmo as nuvaziavau i gimdykla su 7 cm prasiverusia,nuleido vandenys buvo skausmas bet nebuvo taip kad nebeimanoma butu 😀 nu bet kiekvienai skirtingai 😀 vandenis nuleido 12 val o 16 val jau turejau savo maziuka 😀

03. Oct 2012, 19:34

Pats didžiausias skausmas patirtas mano gyvenime kol kas ☹

27. Jul 2012, 21:43

skausmas buvo didelis ,nes vandenys nubego kai buvo tik pati pradzia 1,5 cm atsidarymas,ir sunkiai atsidarinejo ,kaip pirmas gimdymas medikai sake super greit -5 h viskas truko ,taciau gimdymo prisiminimai ne kokie ,taciau aisku viska atstoja kudikelis visus skausmus

28. Oct 2011, 21:18

buvo greijta bet siaubinga ,bet visa taij netenka reijksmes kaij pamataij sawo angelely 😀 😘

28. Oct 2011, 14:44

sweika!!!Man nuo pirmuju saremiu iki mazojo angeliuko truko 26val ☹😀bet gimeme sweiki ir stiprus 😀 dabar jau galeciau ir antra pagimdyt 😀sekmes ko dar laukia tas stebuklas 😀

10. Oct 2011, 16:06

nu as negaliu skustis,nes as gimdziau lengvai ir greitai,saremiai skaudus buna bet del angeliuku galima viska padaryti.😉

10. Oct 2011, 16:00

as pirma kai gimdziau saremei truko 13val.o gimdymas tai greitai,antra po astuoniu metu tai saremei 11valandu kankino mirti norejosi☹o pagimdziau ir greitais.su antu vaikuciu tikejau kad bus ir greiciau ir ne taip skaudes bet nieko panasaus skaudejo per saremius ziaurei net plauku sau roviausi,tikriausei per ilgas tarpas 8metai kad neskaudetu😀

10. Oct 2011, 14:16

Man pats gimdymas buvo lengvas - neskausmingas. 😀

13. May 2011, 14:29

NESKAUSMINGA😀

30. Mar 2011, 19:30

😀) na man pirmas kartas irgi buvo neskausmingas,visa nestuma isivaizdavau ,kad skaudes daug labiau,pasikankinau,su saremiais tik valanda ,nes iki 6cm vandenys nenubego ir beveik nejauciau saremiu ,nuleidus vandenis ,tai jau buvo "gera" ,bet po valandos jau laikiau savo stebukleli 😀

22. Jan 2011, 18:32

man irgi buvo pirmas bet man per daug neskaudejo nei su skatinamais nei be ju 😛P

30. Dec 2010, 15:23

nuo saremiu iki mazo stebuklelio rankose man truko 5 valandas, pirmas gimdymas beto. bet toks skaumas ir pavargusi ir nemiegojusi nes buvo 1 nakties kai isveze ,jog atrodo kad dvi dienas gimdziau, na bet po 2 su pusia saremiu valandos paranoja turejau ir neatsimenu kaip gimdziau kol akusere nepapasakojo kad begau is ligonines saukdama kad man skauda ir reikia vaistu kol vaikas neiskrito😃 o dabar laikau savo mazyle ir dar netikiu kad esu mama 20mete😀

22. Dec 2010, 19:09

Na man tai begalo skausmingai buvo...net paranoja turejau....bet kiekvienai skirtingai :_)

16. Dec 2010, 14:57

tutifruti, nereikia jokiu rubu nei persirengti nei pirkti, nei jie duoda. tik ant batu uzsideti tokius antbacius 😀 viskas.

13. Dec 2010, 12:39

As irgi kai laukiausi...skaiciau kokie skausmai ir panasiai...tai prisiskaiciau ir tada bijojau gimdyt 😀

11. Dec 2010, 16:57

vat geraiu kas nesenej gymde vilnietes papasakokit kaip lygoninej kokios taisykles ten vyrams musu reikia specialius drabuzius pirkti vaistynej ar galima tureti savo svarius persirengti kad ileistu i gymdikla....kaip ten viskas viksta....😀

11. Dec 2010, 16:56

vai vai vai 😀....kas nepagimdę dar tai tam geriau neskaityti tokia temele nes ko arčiau gimdimo to baisiau 😃

11. Dec 2010, 16:52

man skausmingi labai saremiai buvo kokias 2 valandas, iki tol maniau, kad taip ir neskaudes, nes vos vos maude, net nesupratau, kad gimdau, kol vandenys nenubego 😀 O jau kaip leidzia stumt, tada nebeskauda 😉

09. Dec 2010, 19:51

Oi saremiai tai labai skausmingi . O pats gimdymas tai ne.

08. Dec 2010, 14:11

kirpimo ir nejauciau nejauciau ir kai siuvo...nes uzsalde 😀

08. Dec 2010, 14:10

gimdyti visai neskauda... va saremiai ziauriausi... brrr

08. Dec 2010, 14:10

gidyti visai neskauda... va saremiai ziauriausi... brrr

16. Nov 2010, 14:31

..bet kai pagalvoji ..moters dalia sunki, kai tampi Mamyte😀 taciau ir jausmas nepakartojamas😀)

1 2 3 4 ... 6