Kaip greičiau atgauti kūno formas po gimdymo?

05. Aug, 09:52

Kai kurioms mamytėms tai nėra sunku, ypač maitinant krūtimi leliuką "sudeginama" nemažai kalorijų. Tačiau ką daryti toms, kurios nėštumo metu priaugo 30 kilogramų ir po gimdymo visi liko?

09. Aug 2009, 21:49

ek kad man butu jūsų bedos ek man toks ajusmas kad nuo oro ir tai pučiuosi.

09. Aug 2009, 21:35

pritariu Zivile25 😃 valgyk nevalgius vis tiek tas pats, as kartais daugiau uz vyra suvalgau, manot padeda? :/

09. Aug 2009, 12:39

nu taip😃😃 geriau daugiau valgykit ir riebiau vat tada gal kas ir gausis😃

09. Aug 2009, 11:24

fee 😃 nera skanu, bet pasiryzciau gerti jei zinociau kad tai pades 😛 o su kiausiniu irgi zinau, bet tai skirta kitokiems dalykams pataisyti 😀boni ar zinai apie ka kalbu ?😀 cia vyrams tinka sitas receptas 😃

09. Aug 2009, 10:25

tai as manau,kad nelabai koks skonis,pabandyk su kiausiniu bus dar '"geresnis" jausmas😃

08. Aug 2009, 14:02

😃

08. Aug 2009, 11:44

nu dar geriau nuo alaus tik pilvas uzaugs kaip backute nejuokauk cia ne i viso kuno mase eina😃😃pamatytum mano brangusis kaip nuo alaus issiputes tai nebenoretum is tolo😃😃

07. Aug 2009, 22:46

engrida-su mielu noriu pasimciau koki 10kg 😃 na man dar laikosi 4kg. zinojau toki dalyka atseit reikia gert alu ir isidet sauksta grietines i ji, bandziau nieko baisaus 😀 tik neaisku kiek padeda, nes kai laukiaus nenorejau taip jau piktnaudziaut 😃

07. Aug 2009, 22:09

oi atsiprašau už klaideles kažkaip netyčia.

07. Aug 2009, 22:08

as galiu padovanoti savo kg :-) judam ir ems gi negulime prie tv istisai arba prie kompo nesedim , keliaujame 5 lauk1, va=iuojame 5 kaim1, ir valgome lyg ir naminis maistas gi nuolat gaminu natural7 maist1 i6kaimo net darzov4s ir vis1 kita , o vat svoris kaip stovi taip stovi. :-(

07. Aug 2009, 21:14

zivile25 atrodo mus kamuoja ta pati beda☹ dabar bandau issaugoti nuo nestumo likusius 4kg ..niekas nepadeda svorio priaugti, viska isbandziau.net alu su grietine geriau 😃

07. Aug 2009, 20:40

gerai yra sakoma vaikai pati geriausia dieta,uzsimirstu ir as kad pavalgyt reikia prisimenu tik vakare,bet kartais ir miegot nueinu tik arbatos atsigerus,kazkaip sau jau mazai laiko beskiriu viskas mazytei atitenka😀

07. Aug 2009, 17:35

As tai kai tik radau laiko pradejau vaikscioti i sporto kluba, gerti maisto papilda Basica kuris reguliuoja rugsciu sarmu pusiausvyra ir taip per kokius 4 menesius atsikraciau 6-7 kg.!!!

07. Aug 2009, 12:52

mano svoris po gimdymo tirpo kaip ledas pavasari...kadangi pati maitinau, maze buvo labai alergiska mano valgomiems produktams, bet nezinojau kuriems.Vaiksciojant pas alergologu , tekko atsisakyti pieno visu produktu, kiausinio ir ju gaminiu ,kur jie yra padazu visu, vistienos, nes tas pats baltymas kaip piene.....taigi mano pagrindas buvo - bulves, mesa, sriubos ir koses, be jokiu pagardu, produktai be E ir t.t, ( parduotuvese sekdavau viska ka pirkdavau, ziuredavau kiekviena pakuote)desertui ryziu trapuciai su uogiene, bet ir ta saikingai na ir koki karta i menesi aviziniu javainiu batoneliu. Rezultatas tiesiog puikus - valgydavau pilnas lekstes savo gaminamu produktu, ir daznai, o svoris krito, vaikutis maitinosi, o alergija pradejo mazeti....siuo metu 7.5 men o kunelis ir veidukas mazes grazus. Tikrai nebuvo sunku, kai pripratau, kad kitko negalima, tiesiog naturalu pasidare. Galedavau dalyvauti ir sventeje,kur luzta stalai visokio maisto ir pasisedeti kavineje su draugem 😀 atrasdavau kas tinka man ir mazei. o dabar kai alergija praejo po truputi ragauju visavercio maisto, stengiuosi atsargiai, kad negryztu kg.

07. Aug 2009, 12:45

boni judam oj kaip judam 😀 tik kazkodel kai pasiziuri i svarstykles +2 kg o ir saldainiu nevalgau ir miltiniu atsisakiau ir riebiai nepiknaudziauju o vasara isvis buna kad tik vakare prisimeni pavalgyt

07. Aug 2009, 10:55

rekia tik daugiau judeti ir tiek like kg patys istirps,jokie vaistai jokie papildai nepades,tai tik laikina,o paskui kas nukrito dvigubai priaugs

07. Aug 2009, 08:53

ti vat man liko kolkas viis niekiap negaliu atsikratyti , atrodo nesedziu ir nekemsu bet kaip gydydtoja sako musiau sutriko medžiagų apytaka mano organizme.

06. Aug 2009, 14:06

viskas labai paprasta-pareguliuoti mityba, bet ne badauti, o valgyti sveikai ir fizinis kruvis. as dar vis maitin, tai teturiu 6 kg, bet dar keletas menesiu ir reiks uzsiimti 😀)

05. Aug 2009, 19:27

sako svarbu ziureti savo mityba,vien del to ,kad tu maitini,nebutina valgyti daug ir nesveikai.jei yra likes nemazas kg 'bagazas'galima maitintis sveikai ir prisilaikant maisto,tada gal ir sudegs nereikalingi kg.as pati negaliu atsikratyti likusiu 15 kg,nors vis dar maitinu,o mano berniukui jau 7 menesiai.bet patarciau toms kurios turi valios ir noro,valgyti saikingai,pasportuoti is kart po gimdymo ir po to visalaik ir nelaukti kol baigsit maitinti,nes sunku yra atsikratyti tu nereikalu kg,oi kaip sunku ☹ as jau gailiuosi,kad nepradejau sportuot ir kart po gimdymo,manau tada greiciau organizmas atsigauna :p

05. Aug 2009, 14:02

Oi skaudi tema, nestumo metu priaugau 15 kg, per pirma menesi nukrito 10 kg, tai liko 5 kg ir prisiauginau dar +2, tuos 2 siaip ne taip numeciau, bet 5 vis dar kabo, o valios maziau valgyti nera, sedziu namie ir valgau, o ka veiksi : (

rainiukas rainiukas 05. Aug 2009, 13:49

man padejo kaloringo maisto ribojimas, jei tai nepadeda reiktu sveikata pasitikrinti, nes del skydliaukes problemu gali nekristi ir augti svoris ar del kitu ligu.

05. Aug 2009, 13:36

as pries gimdima sweriau 51kg nestumo pabaigoje 72kg o dabar kai jau vaikuciui yra metukai sweriu58kg,bet liko pas mane pilvukas toks nemazas,gal kas turi kokiu patarimu kaip jy sumazinti arba panaikinti?buciau labai dekynga,ir jai kas turite patarimu parasykit i mano el.pasta:diana.tomas@inbox.lt,(na aisku jai nesunku ir turit laiko)nes as nevisada galiu cia ateiti 😉

05. Aug 2009, 13:33

sipsenele as ir save taip pat guodziu- kai nustosiu maitint susigriebsiu 😀

05. Aug 2009, 12:27

Na, mes esame ne visos vienodu formų, man pavyko po metu jas atitaisyti.

05. Aug 2009, 12:15

mane taipogi nervina tie nereikalingi priaugti kilogramai . bet dar maitinu savo leliuka tai pernelyg delto nesuku galvos , manau kai nebemaitinsiu pati tada imsiuosi dietu.

05. Aug 2009, 11:58

galiu pasakyti kad pavydziu toms moterims kurios turi problemu del nereikalingu kg, nes mano svoris per daug mazas, ir apetitu nesiskundziu ir viska darau kad tik isaugociau likusius nuo gimdymo 6kg!!!!!

05. Aug 2009, 11:17

as kad ir maitinu man svoris visiskai nekrenta ☹

05. Aug 2009, 10:59

Jau po trijų mėn, grįžo ankstesnis svoris, nes buvo daug rūpesčių dėl mažylės sveikatos, plius maitinu pati. Na, aišku, lemia ir genai. Sveriu 58 kg, nei daug, nei mažai 😀

05. Aug 2009, 09:52

Kai kurioms mamytėms tai nėra sunku, ypač maitinant krūtimi leliuką "sudeginama" nemažai kalorijų. Tačiau ką daryti toms, kurios nėštumo metu priaugo 30 kilogramų ir po gimdymo visi liko?

1 2 3 4